نامه ی یک پسر به همسر آینده اش

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من مرد زندگی هستم

اگه من بادوستام تادیروقت بیرون باشم اصلا نپرس که کجا بودی؟چون به دنبال یه لقمه

نون واسه زندگیمونم ، اگر چیزی هم مصرف کردم میخوام یه کمی مشکلات رو فراموش کنم ،

واگر تلفنم زیاد زنگ میزنه چون من، زیاد تو اجتماع هستم ، اگه به خانمهای دیگه نگاه میکنم

میخوام ببیننم که اونها چی میپوشن تامنم واسه ی تو بخرم :w11:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من مرد زندگی هستم

واگر تلفنم زیاد زنگ میزنه چون من، زیاد تو اجتماع هستم ، اگه به خانمهای دیگه نگاه میکنم

میخوام ببیننم که اونها چی میپوشن تامنم واسه ی تو بخرم
چقدر پسرا از دخترا تقلید می کنن تا دیدن یه دختر برای همسر آیندش نامه نوشته ازش تقلید کردن . یعنی هیچ کاری بلد نیستید از خودتون انجام بدید همش باید تقلید کنید.
خوب یکم از اون مغزی که معمولا ازش استفاده نمی کنید استفاده کنید گناه نمیشه.:w11:

آگرین

عضو جدید
عزیزم من مرد زندگی هستم

چه آینده نگر:eek: و چه
زندگی با برنامه ای:surprised::surprised::surprised:

hoka2006

عضو جدید
چقدر پسرا از دخترا تقلید می کنن تا دیدن یه دختر برای همسر آیندش نامه نوشته ازش تقلید کردن . یعنی هیچ کاری بلد نیستید از خودتون انجام بدید همش باید تقلید کنید.
خوب یکم از اون مغزی که معمولا ازش استفاده نمی کنید استفاده کنید گناه نمیشه.:w11:
من که اون نامه را ندیدم ولی

اینم نامه من .

من بعد از گذشت سالها هنوز نتونستم شرایطم را برای ازدواج باهات پیدا کنم .

منو ببخش اگه تا آخر عمر ادامه پیدا کرد :cry:

چطوره ؟

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که جهاد ی که پیامبر (ص ) فرمودن رو شما به معنی کامل انجام می دین
ببخشید که ما هیچ وقت درک نکردیم و هیچ وقتم درک نمی کنیم :biggrin:

nminma

عضو جدید
بهانه هات جالب بود.
از اون جالب تر این بود
.
.
.
.
.
.
خیلی نامردی
:mad:

اريايي

عضو جدید
معمولا مردها هيچ وقت حاضر نيستن از تفريحات دوران مجردي دست بردارن حتي بعد از ازدواج...اوردن بهانه هاي اين جوري هم از شون اصلا بعيدي نيست...اخه همه چي رو براي خودشون مي پسندن ولي براي زنشون....ببخشيد فحش دادم...;);)

pishoo

عضو جدید
عزیزم من مرد زندگی هستم

هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چی می تونم بگم با این خود خواهیه محض

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب یکم از اون مغزی که معمولا ازش استفاده نمی کنید استفاده کنید گناه نمیشه.

اتفاقا" خیلی هم استفاده میکنیم اگه نمیدونی بدون به این تقلید نمیگن مقابله به مثل میگن:neutral: ما مردا هیچ وقت کم نمی اریم.تازه چرا ما نباید نامه داشته باشیم هاااااااان:w02:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چی می تونم بگم با این خود خواهیه محض

یادمون باشه این نامه ی پسرای باهوش و باحال و........ برای اون دسته از دخترایی که نامه ی اونجوری میدن وگرنه اگه مرد ببینه خانمش باگذشته دیگه اون کارهارو نمیکنه(شاید نکنه):w15:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی هم استفاده میکنیم
کاملا مشخصه :w15:
اگه نمیدونی بدون به این تقلید نمیگن مقابله به مثل میگن:neutral: ما مردا هیچ وقت کم نمی اریم.
فکر کردی با این کلمات ما ... میشیم.:mad: برای اینکه تقلید کاریتون معلوم نشه اسمشو گذاشتی مقابله به مثل در هر صورت فرقی نمی کنه چون بهش میگن تقلید:biggrin:. خوب اینم نمونه ای از استفاده از مغزه که داریم میبینیم:w15:
تازه چرا ما نباید نامه داشته باشیم هاااااااان:w02:
شما جای نامه ابتکار عمل داشته باشید.(میدونم سخته ولی تلاش کنید شاید فرجی شد:w25:)

پرندیس

کاربر بیش فعال
عزیزم من مرد زندگی هستم

............:biggrin::biggrin::biggrin:چه پسران آینده نگری........:)

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من مرد زندگی هستم

بامزه بود و کم نمک.
همیشه شاد باشی.

Ebram

عضو جدید
همسر عزيزم اگه ديدي كه يه روز كمربندم رو از كمرم در ميارم يه وقن فكر نكني كه خدايي نكرده قصد ضرب و شتم شمارو دارما مي خوام خودمو باهاش حلق آويز كنم

Ebram

عضو جدید
راستي آقاي غلامي شما از همسرت ( يا همسر آيندت ) نترسيدي كه با كفش روي فرش رفتي ؟؟؟؟؟؟؟؟

Ebram

عضو جدید
همسر نازنينم اگه ديدي يه روز چاقو دستمه . . . نه قصدم به هلاكت رسوندن تونيست ! ! ! مي خوام باهاش گوشمو ببرم تاديگه هوس زن گرفتن به سر كسي نزنه !!!

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
همسر عزيزم اگه ديدي كه يه روز كمربندم رو از كمرم در ميارم يه وقن فكر نكني كه خدايي نكرده قصد ضرب و شتم شمارو دارما مي خوام خودمو باهاش حلق آويز كنم

همسر نازنينم اگه ديدي يه روز چاقو دستمه . . . نه قصدم به هلاكت رسوندن تونيست ! ! ! مي خوام باهاش گوشمو ببرم تاديگه هوس زن گرفتن به سر كسي نزنه !!!
شما از صبح تا شب فکر می کنی یه جمله بزاری!!؟ بابا بیخیال اینجوری پیش بره همون یه ذره موتم میریزه ها :w16:

khoshhal

عضو جدید
یادمون باشه این نامه ی پسرای باهوش و باحال و........ برای اون دسته از دخترایی که نامه ی اونجوری میدن وگرنه اگه مرد ببینه خانمش باگذشته دیگه اون کارهارو نمیکنه(شاید نکنه):w15:

خوبه حداقل با انصافی خودتم می گی شاید

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد بامزه بود میسی

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من مرد زندگی هستم

تازه اگه دیدی تازگیا خیلی بخودم میرسم بدون که تازه تازه دارم قدرتو میدونم