گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
اشکان که رفت دیگه کسی سراغ مارو نمیگیره.
بقیه تالارها حتی همکار مدیر هم دارن.
ناسلامتی فعالترین تالار و بهترین تالار مال ماست.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اوووووومدم
سلااااااام به همگی
دیشب مرخص شدم

دلم تنگه

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلم واسه دوستام تنگ شده بود خوب
خیلی دلم میخواست زودی بیام پیشتون

بیمارستان، فقط داره یه سقف و بس
سوراخ سوراخم کردن با آمپواشون
دست راستم رو هم که 40تا بلا سرش آوردن

40تا لوله بهم وصل کرده بودن، دردسرش زیاده

2تا عمل دبگه هم دارم :cry:
دعا کنین دستم عفونت نکنه و زودی بخیه ها رو بکشم
بقیش هم با خدا

سلام جاويد جون
خوشحالم كه حالت خوبه و اومدي پيشمون
ايشالا از زير بقيه عملاتم زنده بيرون بياي :biggrin: شوخي كردم . ايشالا اصلا حتي نيازي به عمل دوباره نشه ;)

اين تاپيك بدون تو از رونق ميفته .....

سلام
آدم بعضي وقتا يه چيزايي ميبينه و ميشنوه كه نميتونه تعجب نكنه. مثلاً چي ؟
مثلاً اينكه آمريكاييها ايران رو الگو يا رقيب مصرف سوخت CNG (گاز طبيعي فشرده) به جاي سوختهاي مرسوم اتومبيل بدونن !!!
اخيراً شبكه تلويزيوني آمريكايي NBC يه آگهي در رابطه با همين قضيه پخش كرده. اين آگهي كه يكي از سرمايه‌داران آمريكايي به اسم "تي بون پيكنز" (T Boone Pickens) اون رو ساخته با تصوير زير شروع ميشه:
ايران دارد خودروهايش را گازسوز ميكند ... (زير كلمه Changing هم خط قرمز كشيده تا تأكيد كنه كه اونا اين كار رو انجام دادن و هنوزم دارن انجام ميدن !)
در ادامه تصويري از خيابون‌هاي تهران رو نشون ميده و بعدش "تي بون پيكنز" مياد تو كادر و ميگه:
ایران دارد اتوموبیل‌هایش را عوض ميکند تا از گاز طبیعی استفاده کند و ما اینجا هیچ کاري نميکنیم. آنها دارند این کار را ميکنند که نفت کمتري مصرف کنند و آن را به قيمت بشکه‌اي ۱۲۰ دلار بفروشند. ما هم ميتوانم ماشین‌هایمان را گازسوز کنیم، به جای اینکه پولمان را به جیب کشورهاي ديگر سرازیر کنیم ...
البته شنيدهها حاكي از اينه كه NBC اول زير بار پخش اين آگهي نرفته ولي بعدش قبول كرده !
اين آگهي تلويزيوني رو با حجم حدود 1500 كيلوبايت ميتونيد از لينك زير دانلود كنيد (روي لينك كليك راست كرده و گزينه save target as رو انتخاب كنيد).

Excalibur

عضو جدید
جاويد اصلا" عملت واسه چي بود؟؟؟؟ كي ديگه نتيجه كاملا" معلوم ميشه؟

Fateme_Smaily

عضو جدید
سلام بچه ها چه خبر؟خيلی وقته که نيومدم همه خوبيد ايشالا دگه؟جوجو خوب شدی؟؟؟؟؟؟؟

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
میبینم که هنوز این قایم موشک بازی ادامه داره:D

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
آره وقتی ما هستیم شما نیستین.
وقتی شما هستین ما نیستیم.
خلاصه همیشه یکی بود یکی نبود

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا سرمد...خوبی؟
ای ول....خوبه حالا هر کی هر کی نیس اینجا;)

Excalibur

عضو جدید
ميبينم كه كسي نيست و تالار تحت اختيار خودمه!!!!
اشكان بيا برو ديگه خودم رئيس ميشم....يعني همون مدير!!!!

Excalibur

عضو جدید
چرا ناراحته؟ از کی؟
برم یه سر صندلی داغ ببینم چه خبره!
راستی یه خبر بد....جوجو هنوز زنده است!!!!!

hariri

عضو جدید
کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد

سلام من تازه وارد هستم
بعد از 8 سال می خوام یک بار دیگه بختمو برای کارشناسی ارشد امتحان کنم یکبار سه یال قبل با رتبه 1000 قبول نشدم الان هم در این بخش ثبت نام کردم که راهنمائی برای کتابها یا جزوه هایی که تاپ تاپه برای مطالعه که برسم به قبولی حالا تو رشته مهندسی شیمی (کارشناسی ارشد) می شه راهنمائی بفرمائید
ممنون

aigin

کاربر فعال
سلام من تازه وارد هستم
بعد از 8 سال می خوام یک بار دیگه بختمو برای کارشناسی ارشد امتحان کنم یکبار سه یال قبل با رتبه 1000 قبول نشدم الان هم در این بخش ثبت نام کردم که راهنمائی برای کتابها یا جزوه هایی که تاپ تاپه برای مطالعه که برسم به قبولی حالا تو رشته مهندسی شیمی (کارشناسی ارشد) می شه راهنمائی بفرمائید
ممنون
خيلي خوش امدي.
توي اين 8 سال مطالعه داشتي؟

hariri

عضو جدید
خدانگهدار

خدانگهدار

از دوستا کسی به ما جواب نداد خوب ما نائب الزیاره شما در حرم امام رضا هر روز هستیم
التماس دعا

hariri

عضو جدید
سلام بله عرض کردم یک بار شرکت کردک سه سال قبل و دیگر هیچ امسال می خوام دوباره بخونم البته هر از چند گاهی برای راهنمائی دوستان در بعضی درسها مطالعه داشتم

بالا