+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein_taziki

عضو جدید
سلام به همگی.برای آزمون آزمایشی کدوم موسسه رو پیشنهاد می کنید که از همه لحاظ عالی باشه و مفید.نصیر،بینش ویا مدرسان؟!

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

کلاس های آنلاین پارسه چطورن!!؟

محمد فقط همینجوری دوست داری جواب سوال رو بدونی یا پاسخش واست مهمه؟
اگه مهمه به نظرت با کمی فکر کردن نمیتونی به این نتیجه برسی که این کلاسها خوبن یا نه؟

یونس313

عضو جدید
آزمون های سازمان سنجش والسلام

ازمون های سازمان سنجش شاید فقط جامع هاش بدرد بخوره

من خیلی در مورد ازمون های ازمایشی تحقیق کردم
پارسه : اگر در برنامه پارسه نگاه کنید می بینید در دو ازمون اول فاصله بین دو ازمون 3 هفته هست ولی بعد از ازمون 50 درصد اول فاصله بین ازمون ها دو هفته می شه . به نظر من دو هفته برای 25 درصد خیلی کمه
از معایب دیگر ازمون هزینه بالا و طراحی توسط دانشجو
http://www.parsehportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=180&Itemid=143

بینش : مهندس ...... واقعا داره خودش رو می کشه . ازمون ها از ابان شروع می شوند ( یک ماه عقبند ) فاصله دو ازمون 2 هفته . از همه خنده دار تر اینه که در همه ازمون های ازمایشی بعد از دو ازمون ، ازمون 50 درصد گرفته می شه ولی در موسسه بینش علاوه بر50 درصد قبلی باید مطلب جدید هم برای اون ازمون 50 درصد بخونید . تو رو خدا معلوم نیست کدام ادم جاهلی این بودجه بندی رو برای ازمون ها در نظر گرفته .
از معایب دیگر جامع اماری ضعیف طراحی ضعیف بعضی از دروس مثل مغناطیس و الکترونیک مدار سیگنال و کنترل و.... هزار عیب دیگر . داشت یادم می رفت یکی از محاسن این ازمون ها رو بگم پژو 206 تیپ 2 برای نفرات 1 :biggrin::biggrin: . آی خدا یعنی ممکنه کسی بینش بره رتبش زیر 2000 بشه
http://www.m-binesh.ir/_upload/userfiles/files/برق#1.zip

سنجش : متاسفانه فاصله بین هر دو ازمون 2 هفته تازه هز امون یک سوم مطالب هست . کارنامه سه روز بعد از ازمون می دن نمی دونم بهتره در مورد سنجش زیاد حرف نزنم

نصیر : در حال حاضر نرمال ترین ازمون ها رو نصیر داره از مهر شروع می شه فاصله هر دو ازمون 3 هفته . اساتید باسواد طراح سوالات هستند مثل ( خودتون که بهتر می دونید )

مدرسان و پوران .: متاسفانه زیاد در مورد این دو تحقیق نکردم . ,ولی جدیدا مدرسان یک حرکت هایی کرده مثلا دکتر احد کاظمی به لیست طراح هاش اضافه کرده مهندس عابدی و مهندس پژمانفر هم که داره ، کنترل و تجزیه هم دکتر سجادی داره . از نفرات برتر یعنی رتبه های 1 هر رشته داره استفاده می کنه . به نظر متن اگر اونها سوالات رو طراحی کنند که واقعا تیم مدرسان حرف نداره .
من خودم ازمون های نصیر رو شرکت کردم و بسیار از این انتخابم راضیم .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

یونس313

عضو جدید
متاسفانه دوست عزیز اشتباهه.
نمیشه این کارو کرد. چون این معادله 2تا مقدار ثابت داره حتما از مرتبه 2 است
پس نمیشه بگیم اون 2تا رو یکی میگیریم بعد میشه مرتبه 1!:surprised:
من احتمال میدم تو تبدیلات مثلثاتیش یه گیرایی هست.. :razz:
در ضمن جوابم ، جواب خود استاده من جواب ندادم...
حالا از دوستان هرکی کی میتونه کمک کنه.:)

سلام
در ریاضیانت حرف اول و اخر رو اثبات مسئله می زنه . استادتون اشتباه کرده .

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ترجمه کردن زیاد مهم نیست
کتابی رو بخرید که چند تا تکنیک ساده درک مطلب رو یادداده باشه
به نظر من کتاب پارسه برای زبان تخصصی بسیار خوبه

برای لغت های سال های قبل هم می تونید از کتاب راهیان ارشد مهندس تقوی استفاده کنید( کتاب زبان تخصصی هست ولی لغات کافی و لازم رو برای کنکور یک جا جمع کرده)
سلام
کتاب زبان عمومی پارسه که در اینترنت هست منظوره؟(همینی که لینک دانلودش گذاشتم)
این کتاب فقط گرامر داره حرفی از درک مطلب درش نیست
با توجه به اینکه زبان عمومی در همه ی رشته ها مشترکه ممکنه اسم کتاب را دقیق بفرمایید
دوستان ببخشید اگر در تالار تخصصی شما سوال میپرسم ولی اطلاعات و کمکتون در این زمینه خیلی موثره/موفق باشید

http://uplod.ir/2dm1tgcra2l7/zaban-parse-icivil.ir.pdf.html

Muhammad1986

عضو جدید
محمد فقط همینجوری دوست داری جواب سوال رو بدونی یا پاسخش واست مهمه؟
اگه مهمه به نظرت با کمی فکر کردن نمیتونی به این نتیجه برسی که این کلاسها خوبن یا نه؟

نه!

حالا واقعا بدرد میخوره!؟
هزینه کنترل خطی اونم 15 ساعت اموزشی و 9 ساعت حل التمرین میشه 135 تومن!
زیاد نیست؟؟؟

nima sng

عضو جدید
سلام بچه های گل من در اصل سال بعد ارشد دارم چند تا سوال داشتم:
1)من در اصل این ترم کنترل خطی دارم خواستم نظر دوستان را برای کتاب کنترل پوران هم برای ترم و هم برا ارشد بدونم؟
2)کسایی که سیگنال مومن زاده رو تا اخر خوندن می خواستم بدونم با تسلط بر این کتاب میشه سیگنال بالا 50 زد؟
3)نظر دوستان برای کتاب مدار تقوی؟
ممنون

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
کتاب زبان عمومی پارسه که در اینترنت هست منظوره؟(همینی که لینک دانلودش گذاشتم)
این کتاب فقط گرامر داره حرفی از درک مطلب درش نیست
با توجه به اینکه زبان عمومی در همه ی رشته ها مشترکه ممکنه اسم کتاب را دقیق بفرمایید
دوستان ببخشید اگر در تالار تخصصی شما سوال میپرسم ولی اطلاعات و کمکتون در این زمینه خیلی موثره/موفق باشید

http://uplod.ir/2dm1tgcra2l7/zaban-parse-icivil.ir.pdf.html
سلام
کتابی که من صحبتش رو کردم کتاب زبان تخصصی برق است و نویسندش اقای مظفری
و متن هایی که بکار برده مخصوص رشته برق و کامپیوتر و ای تی هست

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازمون های سازمان سنجش شاید فقط جامع هاش بدرد بخوره

من خیلی در مورد ازمون های ازمایشی تحقیق کردم
پارسه : اگر در برنامه پارسه نگاه کنید می بینید در دو ازمون اول فاصله بین دو ازمون 3 هفته هست ولی بعد از ازمون 50 درصد اول فاصله بین ازمون ها دو هفته می شه . به نظر من دو هفته برای 25 درصد خیلی کمه
از معایب دیگر ازمون هزینه بالا و طراحی توسط دانشجو
http://www.parsehportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=180&Itemid=143

بینش : مهندس ...... واقعا داره خودش رو می کشه . ازمون ها از ابان شروع می شوند ( یک ماه عقبند ) فاصله دو ازمون 2 هفته . از همه خنده دار تر اینه که در همه ازمون های ازمایشی بعد از دو ازمون ، ازمون 50 درصد گرفته می شه ولی در موسسه بینش علاوه بر50 درصد قبلی باید مطلب جدید هم برای اون ازمون 50 درصد بخونید . تو رو خدا معلوم نیست کدام ادم جاهلی این بودجه بندی رو برای ازمون ها در نظر گرفته .
از معایب دیگر جامع اماری ضعیف طراحی ضعیف بعضی از دروس مثل مغناطیس و الکترونیک مدار سیگنال و کنترل و.... هزار عیب دیگر . داشت یادم می رفت یکی از محاسن این ازمون ها رو بگم پژو 206 تیپ 2 برای نفرات 1 :biggrin::biggrin: . آی خدا یعنی ممکنه کسی بینش بره رتبش زیر 2000 بشه
http://www.m-binesh.ir/_upload/userfiles/files/برق#1.zip

سنجش : متاسفانه فاصله بین هر دو ازمون 2 هفته تازه هز امون یک سوم مطالب هست . کارنامه سه روز بعد از ازمون می دن نمی دونم بهتره در مورد سنجش زیاد حرف نزنم

نصیر : در حال حاضر نرمال ترین ازمون ها رو نصیر داره از مهر شروع می شه فاصله هر دو ازمون 3 هفته . اساتید باسواد طراح سوالات هستند مثل ( خودتون که بهتر می دونید )

مدرسان و پوران .: متاسفانه زیاد در مورد این دو تحقیق نکردم . ,ولی جدیدا مدرسان یک حرکت هایی کرده مثلا دکتر احد کاظمی به لیست طراح هاش اضافه کرده مهندس عابدی و مهندس پژمانفر هم که داره ، کنترل و تجزیه هم دکتر سجادی داره . از نفرات برتر یعنی رتبه های 1 هر رشته داره استفاده می کنه . به نظر متن اگر اونها سوالات رو طراحی کنند که واقعا تیم مدرسان حرف نداره .
من خودم ازمون های نصیر رو شرکت کردم و بسیار از این انتخابم راضیم .

موفق باشید

سلام.حالا چرا اینقد ناراحتی یونس جان؟
آزمونهای سنجش و باهات موافقم.اما جامع هاش مهم هست.
در مورد نصیر مهندس تقدسی و مهندس کهن هستن (بخصوص کهن) که به آزمون رونق بخشیدن.
یکلار قبلا گفتم یونس.من موافق هیچ موسسه ای نیستم چون هدف همشون چاپیدن دانشجو هست و روز به روز حریصتر میشن.ولی تو سوالای بینش رو دیدی که میگی طراحی این سوالات ضعیفه؟ یا از سر کینه ای که سر اون قضیه از اون شخص داری این طوری به کل طراحان میتازی؟
چطور دکتر حلم زاده که استاد مورد علاقت هم هست در بینش سوال ضعیف طرح میکنه اما وقتی میره نصیر با سواد میشه؟!
تعداد زیادی از این شخصیتهای کنکوری به ظاهر سر به زیر و در خفا حریص رو من طی 1 سال شناختم.میتونی از طریق وبلاگهاشون و از طریق پاسخ به نظراتشون بفهمی که چه آدمهایی هستن!یه تعداد از این اسااااتید از قصد کتابی تالیف میکنن که دانشجو درس رو یاد نگیره و به کلاس بیاد.میخوام این و بگم که همه این افرادی که ازشون طرفداری میکنی و همه افرادی که ازشون بدت میاد همشون به ایدئولوژی چاپیدن دانشجو شدیدا احترام میذارن و تا زمانی که پول ندی هیچ اهمیتی برات قائل نیستن.یکی از این اساتید ظاهرا بنام که شدیدا از فروش جزواتش در وبلاگش در نظرات ناله میکرد و ناراحت بود نظرش این بود که بچه ها اگر این جزوه رو رایگان تهیه کنن از نظرش ایرادی نداره!(ظاهر رو حفظ کرد).من دیدم این آقا خیلی علاقه مند هست که جزوش رایگان در اختیار همه قرار بگیره بهش پیشنهاد دادم که این جزوه رو رایگان در وبلاگم قرار بدم تا همه دانلود کنن و اون استااااد هم از ناراحتی در بیاد اما ایشون اصلا نظر بنده رو تایید نکرد!
چرا؟ چون میخواد در ظاهر بگه که من با دانشجوام ولی باطنش چیز دیگه ای هست
واقعا بهتره از تعریفها و بدگفتن ها کم کنیم چون هیچ کدوم از این اساتید مافیایی ارزش حرف زدن رو حتی ندارند.تعدا بسیار قلیلی از اساتید نظیر مهندس تقدسی هستن که پول واسشون در کمترین اولویت قرار داره و حتی حاضر هستن کتاب خودشون رو در وبلاگشون قرار بدن.این ها مهندسان واقعی هستن نه ...

یونس313

عضو جدید
یکلار قبلا گفتم یونس.من موافق هیچ موسسه ای نیستم چون هدف همشون چاپیدن دانشجو هست و روز به روز حریصتر میشن.ولی تو سوالای بینش رو دیدی که میگی طراحی این سوالات ضعیفه؟ یا از سر کینه ای که سر اون قضیه از اون شخص داری این طوری به کل طراحان میتازی؟
چطور دکتر حلم زاده که استاد مورد علاقت هم هست در بینش سوال ضعیف طرح میکنه اما وقتی میره نصیر با سواد میشه؟!
تعداد زیادی از این شخصیتهای کنکوری به ظاهر سر به زیر و در خفا حریص رو من طی 1 سال شناختم.میتونی از طریق وبلاگهاشون و از طریق پاسخ به نظراتشون بفهمی که چه آدمهایی هستن!یه تعداد از این اسااااتید از قصد کتابی تالیف میکنن که دانشجو درس رو یاد نگیره و به کلاس بیاد.میخوام این و بگم که همه این افرادی که ازشون طرفداری میکنی و همه افرادی که ازشون بدت میاد همشون به ایدئولوژی چاپیدن دانشجو شدیدا احترام میذارن و تا زمانی که پول ندی هیچ اهمیتی برات قائل نیستن.یکی از این اساتید ظاهرا بنام که شدیدا از فروش جزواتش در وبلاگش در نظرات ناله میکرد و ناراحت بود نظرش این بود که بچه ها اگر این جزوه رو رایگان تهیه کنن از نظرش ایرادی نداره!(ظاهر رو حفظ کرد).من دیدم این آقا خیلی علاقه مند هست که جزوش رایگان در اختیار همه قرار بگیره بهش پیشنهاد دادم که این جزوه رو رایگان در وبلاگم قرار بدم تا همه دانلود کنن و اون استااااد هم از ناراحتی در بیاد اما ایشون اصلا نظر بنده رو تایید نکرد!
واقعا بهتره از تعریفها و بدگفتن ها کم کنیم چون هیچ کدوم از این اساتید مافیایی ارزش حرف زدن رو حتی ندارند.تعدا بسیار قلیلی از اساتید نظیر مهندس تقدسی هستن که پول واسشون در کمترین اولویت قرار داره و حتی حاضر هستن کتاب خودشون رو در وبلاگشون قرار بدن.این ها مهندسان واقعی هستن نه ...

سلام
دوست خوبم احسان جان من یکی از شما خیلی چیز یاد گرفتم مثلا اینکه رفتم ریاضی مهندسی رو از روی کتاب مومن زاه خوندم ودیدم این کتاب در بسیار از فصول نسبت به کتاب کریمی سر است .
من اگر وقت بشه حتما جامع های سنجش رو شرکت می کنم .
چند روز پبش تلفنی قیمت ازمون های پارسه رو پرسیدم گفتند 490 تومن برای 8 مرحله . به این واقعا می گن چاپیدن دانشجو . در مورد مهندس ....... استاد مغناطیس و الکترونیک بینش اگر یک درصد شک داشتم که انسان با سوادی هست وقتی نصیر رفتم و دانشجویانی رو دیدم که در کلاس مغناطیس ایشان شرکت کرده بودند و حتی رتبه یکی از انها امسال حدود 1000 بود شکم برطرف شد اونها نتوانسته بودند مغناطیس رو بیش از 10 درصد بزنند . اونها در کلاس مغناطیس اشرفیان و مهندس عبدالعالی شرکت کرده بودند و بسیار راضی بودند و چه چیز های پشت سر .....نمی گفتند . در مورد الکترونیک هم من خودم امسال حدود 45 درصد الکترونیک زدم . فقط بخاطر اساتید خوبی که در دانشگاه درس رو باهاشون پاس کرده بودم و مطالعه کتاب ناصح بود البته کتاب اون استاد هم خوندم ولی بعد از کنکور آتیشش زدم . نبردم بفرشمش چون کتاب بار علمی نداره ( حیف به اون 10 تومن که برای این اشغال دادم ) . من وقت کافی برای مطالعه کل کتاب ناصح نداشتم اگر داشتم الکترونیک به نظز من ساده ترین دس کنکوره و راحت می توان بالای 80 زد .
اینکه گفتی تعداد زیادی از این شخصیتهای کنکوری به ظاهر سر به زیر و در خفا حریص در مورد این استاد کاملا صدق می کنه . خوشبختانه بهترین استاد بینش همون دکتر حلم زاده هست ولی بخاطر برنامه ریزی غلط ازمون ها و شروع از ابان و بودجه بندی نامناسب بدرد نخور ترین ازمون ها بینش هست . ( لینکش رو گذاشتم خودتون مقایسه کنید )
اینکه گفتید تعداد از این اسااااتید از قصد کتابی تالیف میکنن که دانشجو درس رو یاد نگیره و به کلاس بیاد نظر من اگر استادی کتاب بدرد نخوری داشته باشه که دانشجو اون رو نفهمه کلاس اون از کتاب هم بدتره . اصلا به نظر من اون استاد بی سواده . چون فقط مدرک گرفته . مثل کتاب مغناطیس دکتر شفیعی مدرسان شریف . تست ها رو حتی بلد نبوده حل کنه . البته این حرف شما در مورد اساتیدی مثل مهندس کریمی دکتر حلم زاده دکتر زرگر مهندس عبدالعالی صدق نمی کنه . چون جزوه کلاسی این اساتید رو دارم . و کتاب کامل تره
در کل کلاس رفتن با یک استاد کارکشته باعث می شه 50 درصد زودتر یک فصل رو بخونی . شاید من روزی باکلاس رفت مخالف بودم ولی حال معتقدم کلاس یک انگیزه دیگری به ادم می ده .
در مورد ازمون ازمایشی هم همین عقیده رو دارم و مطمئنم ازمون ازمایش صد درصد باید باشه ( حضوری نه اینترنتی ) .

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی ی ی ی ی ی یه چیزایی گفتی داداش ش ش حرف دل مارو زدی دمت گرم ...
یه استاد میشناسم که از همه نظر استاده اونم مهندس تقدسی هست و بس!!!! بقیه ظاهروباطنشون یکی نیست.

Dashpot

عضو جدید
سلام بچه های گل من در اصل سال بعد ارشد دارم چند تا سوال داشتم:
1)من در اصل این ترم کنترل خطی دارم خواستم نظر دوستان را برای کتاب کنترل پوران هم برای ترم و هم برا ارشد بدونم؟
2)کسایی که سیگنال مومن زاده رو تا اخر خوندن می خواستم بدونم با تسلط بر این کتاب میشه سیگنال بالا 50 زد؟
3)نظر دوستان برای کتاب مدار تقوی؟
ممنون
کنترل حتماً با پوران از الان بیا جلو.
خود آقای مومن زاده سیگنال رو 100 زدن و کتاب خوبی دارن.
مدار الان تقوی بدردت نمیخوره.کاروزرگر رو بخون.
موفق باشین و سربلند.

Muhammad1986

عضو جدید
کنترل حتماً با پوران از الان بیا جلو.
خود آقای مومن زاده سیگنال رو 100 زدن و کتاب خوبی دارن.
مدار الان تقوی بدردت نمیخوره.کاروزرگر رو بخون.
موفق باشین و سربلند.

سلام

واسه مدار من نظرم اینه:

پارسه که خیلی آبکیه!

پوران متن درسش خیلی گوشت تلخه!! مثل کتب دانشگاهی هست و مثال هاش خیلی سنگینه و بدرد شروع نمیخوره(من تابستون 5 فصل از روش خوندم جز دو تای اول باقی رو ماست مالی کردم)

به نظرم مدار مدرسان خیلی بهتره چون از صفر کیلومتر تا بالاست بعد از اون هم حل کردن مثال های پوران یا خوندن بانک تست نارنجی مدار پوران خیلی خوبه مخصوصا واسه کسانی(یونس)که مدار مدرسان رو خوندن چون مثال های کتاب پوران رو هم آورده

Muhammad1986

عضو جدید
من موافق هیچ موسسه ای نیستم چون هدف همشون چاپیدن دانشجو هست و روز به روز حریصتر میشن.

تعداد زیادی از این شخصیتهای کنکوری به ظاهر سر به زیر و در خفا حریص رو من طی 1 سال شناختم.همشون به ایدئولوژی چاپیدن دانشجو شدیدا احترام میذارن و تا زمانی که پول ندی هیچ اهمیتی برات قائل نیستن.

واقعا بهتره از تعریفها و بدگفتن ها کم کنیم چون هیچ کدوم از این اساتید مافیایی ارزش حرف زدن رو حتی ندارند.
تعدا بسیار قلیلی از اساتید نظیر مهندس تقدسی هستن که پول واسشون در کمترین اولویت قرار داره و حتی حاضر هستن کتاب خودشون رو در وبلاگشون قرار بدن.این ها مهندسان واقعی هستن نه ...

اینا رو باید با طلا نوشت!

niki.unique

عضو جدید
برای اینکه حال و هوای تاپیک عوض بشه با متن زیبایی برخورد کردم که دوست داشتم اگر دوستانی نخوندن از خوندنش لذت ببرن.

خداوند از انسان چه می خواهد؟!...

شبی از شبها، شاگردی در حال عبادت و تضرع وگریه و زاری بود.
در همین حال مدتی گذشت، تا آنکه استاد خود را، بالای سرش دید، که با تعجب و حیرت؛ او را، نظاره می کند !
استاد پرسید : برای چه این همه ابراز ناراحتی و گریه و زاری می کنی؟
شاگرد گفت : برای طلب بخشش و گذشت خداوند از گناهانم، و برخورداری از لطف خداوند!
استاد گفت : سوالی می پرسم ، پاسخ ده؟
شاگرد گفت : با کمال میل؛ استاد.
استاد گفت : اگر مرغی را، پروش دهی ، هدف تو از پرورشِ آن چیست؟
شاگرد گفت: خوب معلوم است استاد؛ برای آنکه از گوشت و تخم مرغ آن بهره مند شوم .
استاد گفت: اگر آن مرغ، برایت گریه و زاری کند، آیا از تصمیم خود، منصرف خواهی شد؟
شاگردگفت: خوب راستش نه...!نمی توانم هدف دیگری از پرورش آن مرغ، برای خود، تصور کنم!
استاد گفت: حال اگر این مرغ ، برایت تخم طلا دهد چه؟ آیا باز هم او را، خواهی کشت، تا از آن بهره مند گردی؟!
شاگرد گفت : نه هرگز استاد، مطمئنا آن تخمها، برایم مهمتر و با ارزش تر ، خواهند بود!
استاد گفت :
پس تو نیز؛ برای خداوند، چنین باش!

همیشه تلاش کن، تا با ارزش تر از جسم ، گوشت ، پوست و استخوانت؛ گردی.
تلاش کن تا آنقدر برای انسانها، هستی و کائنات خداوند، مفید و با ارزش شوی
تا مقام و لیاقتِ توجه، لطف و رحمتِ او را، بدست آوری .
خداوند از تو گریه و زاری نمی خواهد!
او، از تو حرکت، رشد، تعالی، و با ارزش شدن را می خواهد ومی پذیرد
« نه ابرازِ ناراحتی و گریه و زاری را.....!!!»

موفق باشید همگییییی

* F A R Z A D *

عضو جدید
سلام
دوست خوبم احسان جان من یکی از شما خیلی چیز یاد گرفتم مثلا اینکه رفتم ریاضی مهندسی رو از روی کتاب مومن زاه خوندم ودیدم این کتاب در بسیار از فصول نسبت به کتاب کریمی سر است .
من اگر وقت بشه حتما جامع های سنجش رو شرکت می کنم .
چند روز پبش تلفنی قیمت ازمون های پارسه رو پرسیدم گفتند 490 تومن برای 8 مرحله . به این واقعا می گن چاپیدن دانشجو . در مورد مهندس ....... استاد مغناطیس و الکترونیک بینش اگر یک درصد شک داشتم که انسان با سوادی هست وقتی نصیر رفتم و دانشجویانی رو دیدم که در کلاس مغناطیس ایشان شرکت کرده بودند و حتی رتبه یکی از انها امسال حدود 1000 بود شکم برطرف شد اونها نتوانسته بودند مغناطیس رو بیش از 10 درصد بزنند . اونها در کلاس مغناطیس اشرفیان و مهندس عبدالعالی شرکت کرده بودند و بسیار راضی بودند و چه چیز های پشت سر .....نمی گفتند . در مورد الکترونیک هم من خودم امسال حدود 45 درصد الکترونیک زدم . فقط بخاطر اساتید خوبی که در دانشگاه درس رو باهاشون پاس کرده بودم و مطالعه کتاب ناصح بود البته کتاب اون استاد هم خوندم ولی بعد از کنکور آتیشش زدم . نبردم بفرشمش چون کتاب بار علمی نداره ( حیف به اون 10 تومن که برای این اشغال دادم ) . من وقت کافی برای مطالعه کل کتاب ناصح نداشتم اگر داشتم الکترونیک به نظز من ساده ترین دس کنکوره و راحت می توان بالای 80 زد .
اینکه گفتی تعداد زیادی از این شخصیتهای کنکوری به ظاهر سر به زیر و در خفا حریص در مورد این استاد کاملا صدق می کنه . خوشبختانه بهترین استاد بینش همون دکتر حلم زاده هست ولی بخاطر برنامه ریزی غلط ازمون ها و شروع از ابان و بودجه بندی نامناسب بدرد نخور ترین ازمون ها بینش هست . ( لینکش رو گذاشتم خودتون مقایسه کنید )
اینکه گفتید تعداد از این اسااااتید از قصد کتابی تالیف میکنن که دانشجو درس رو یاد نگیره و به کلاس بیاد نظر من اگر استادی کتاب بدرد نخوری داشته باشه که دانشجو اون رو نفهمه کلاس اون از کتاب هم بدتره . اصلا به نظر من اون استاد بی سواده . چون فقط مدرک گرفته . مثل کتاب مغناطیس دکتر شفیعی مدرسان شریف . تست ها رو حتی بلد نبوده حل کنه . البته این حرف شما در مورد اساتیدی مثل مهندس کریمی دکتر حلم زاده دکتر زرگر مهندس عبدالعالی صدق نمی کنه . چون جزوه کلاسی این اساتید رو دارم . و کتاب کامل تره
در کل کلاس رفتن با یک استاد کارکشته باعث می شه 50 درصد زودتر یک فصل رو بخونی . شاید من روزی باکلاس رفت مخالف بودم ولی حال معتقدم کلاس یک انگیزه دیگری به ادم می ده .
در مورد ازمون ازمایشی هم همین عقیده رو دارم و مطمئنم ازمون ازمایش صد درصد باید باشه ( حضوری نه اینترنتی ) .

سلام
خبر دارین که استاد حلم زاده امسال برای نصیر سوال طرح میکنن یا نه چون اسمشو نصیر به عنوان طراح سوال زدن . و آیا آزمونهای نصیر توسط اساتیدی که سایت نصیر نوشته طرح میشه یا توسط دانشجویان طرح میشن .

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خبر دارین که استاد حلم زاده امسال برای نصیر سوال طرح میکنن یا نه چون اسمشو نصیر به عنوان طراح سوال زدن . و آیا آزمونهای نصیر توسط اساتیدی که سایت نصیر نوشته طرح میشه یا توسط دانشجویان طرح میشن .

الله اعلم

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
سلام،
بله دکتر حلم‌زاده برای نصیر سئوالات بررسی و احتمالاً ماشین رو طرح می‌کنن. آزمونها توسط اساتیدی که نوشته طرح میشه.

morteza9000

عضو جدید
منابع:
من برای منابع در درس تجزیه کتاب مومن زاده رو گرفتم برای کنترل پوران پژوهش (رضایی) -برای ریاضی مهندسی و دیفرانسیل هم کتاب نصیر به نظر من کتاب بسیار خوبیه در درس الکترونیک کتاب آقای اسلام پناه در انتشارات راهیان ای بدک نیست بعضی از نکته ها رو در غالب مثال فقط توضیح داده و درسش رو نگفته تصمیم دارم درس احتمال (2 تست) و مغناطیس روهم حذف کنم .
راستی برای زبان هم 504 نارسیس خیلی خوبه 7 ماهی باهاش کارمیکنم از 1082 لغت موجود در بانک لغت رو 850 تا رو تمام کردم ولی هنوز سر وقت تستا نرفتم برای زبان اگه 30- 40 بزنم عالیه از دوستان میخواستم نظرشون رو راجع به منابع بنویسند و یک منبع خوب برای مدار معرفی کنند پایه مدارم قویه فقط میخوام تست و نکته باشه و درس زیاد نداشته باشه.
با تشکر

Muhammad1986

عضو جدید
منابع:
من برای منابع در درس تجزیه کتاب مومن زاده رو گرفتم برای کنترل پوران پژوهش (رضایی) -برای ریاضی مهندسی و دیفرانسیل هم کتاب نصیر به نظر من کتاب بسیار خوبیه در درس الکترونیک کتاب آقای اسلام پناه در انتشارات راهیان ای بدک نیست بعضی از نکته ها رو در غالب مثال فقط توضیح داده و درسش رو نگفته تصمیم دارم درس احتمال (2 تست) و مغناطیس روهم حذف کنم .
راستی برای زبان هم 504 نارسیس خیلی خوبه 7 ماهی باهاش کارمیکنم از 1082 لغت موجود در بانک لغت رو 850 تا رو تمام کردم ولی هنوز سر وقت تستا نرفتم برای زبان اگه 30- 40 بزنم عالیه از دوستان میخواستم نظرشون رو راجع به منابع بنویسند و یک منبع خوب برای مدار معرفی کنند پایه مدارم قویه فقط میخوام تست و نکته باشه و درس زیاد نداشته باشه.
با تشکر

سلام

1.الکترونیک رو اول از روی کتاب راهیان (مهدی ناصح) اموزشی بخون بعد برو روی کتاب مهندس اسلام پناه
2.ریاضی مهندسی راهیان ارشد
3.مدار اگه قوی هستی بانک تست نارنجی پوران دکتر زرگر خیلی خوبه اگه بخونی انگار دو جلدی ابی پوران رو هم خوندی چون مثال های اون 2 جلد رو هم اورده

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مدار پوران نارنجی سئوالات کنکوری که داخل آبی هست رو نداره و فقط سئوالات تالیفی رو داره.
خوندن اون خوبه، ولی اگه میخواید فقط نکته زیاد داشته باشه، پیشنهاد میکنم کتاب تقوی راهیان ارشد رو بخونید.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

دوستان من کتاب الکترونیک ناصح رومیخونم و بعدش میرم تست های همون فصل رو از روی کتاب مهندس اسلام پناه میزنم ولی تست های کنکور رو با یه روش دیگه ای حل کرده این طور نیست

من توی فصل فت ها گیج شدم!!

شما چطور؟؟

Muhammad1986

عضو جدید
مدار پوران نارنجی سئوالات کنکوری که داخل آبی هست رو نداره و فقط سئوالات تالیفی رو داره.
خوندن اون خوبه، ولی اگه میخواید فقط نکته زیاد داشته باشه، پیشنهاد میکنم کتاب تقوی راهیان ارشد رو بخونید.

سلام

مزیت کتاب استاد تقوی رو نسبت به کتاب کارو زرگر میشه بگید؟
اصلا چه ویژگی هایی داره؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

مزیت کتاب استاد تقوی رو نسبت به کتاب کارو زرگر میشه بگید؟
اصلا چه ویژگی هایی داره؟
کتاب زرگر از راه‌های کاملاً معمولی و طولانی حل کرده. به نظر من سئوالات خوبی داره و جواباش خوب نیستن!
اما کتابایی مثل پارسه یا تقوی، از راه‌های تستی ساده و کوتاه استفاده کردن که خلاقیت حل مسئله رو بالا میبرن.

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی ی ی ی ی ی یه چیزایی گفتی داداش ش ش حرف دل مارو زدی دمت گرم ...
یه استاد میشناسم که از همه نظر استاده اونم مهندس تقدسی هست و بس!!!! بقیه ظاهروباطنشون یکی نیست.

سلام
مهندس جان درست نیست اینجوری اونم بدون علم از بقیه فقط یک اسم ببری.
شما با مهندس تقوی برخورد داشتی تا حالا؟
با دکتر حلم زاده یا دکتر شیرین آبادی چطور؟

مهندس تقدسی رو قبول دارم ولی میدونی چیه ایشون هنوز وارد بازی کثیف موسسات و اشخاص نشده.
مهندس تقوی شریف ترین انسانی بوده که من تا حالا دیدم همچنین دکتر حلم زاده. دکتر حلم زاده میگه آخر کلاس هرکی راضی نبود از من(نمیگه از درسم فقط میگه از من) بیاد پولشو بدم.
هنوز هم هستن کسایی که اخلاق براشون بیشتر از پول اهمیت داره.

بقیه هم حق دارن آدم نباشن میدونی چی پولی تو این کلاسا جا به جا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.