پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

zagora

عضو جدید
بازارچه

بازارچه

بچه ها سلام مي خواستم بدونم كسي هست كه در مورد بازارچه انقلاب (شيراز) و بازارچه سينا(شيراز) يا حالا بازارچه ايي در ايران يا هر جاي دنيا مطلب يا تحقيقي داشته باشه؟
(((در ضمن اگه كسي در مورد سيستم هاي بازارها و بازارچه اطلاعاتي داشته باشه هم خوبه )))ممنونتون ميشم:)

zagora

عضو جدید
بچه ها سلام مي خواستم بدونم كسي هست كه در مورد بازارچه انقلاب (شيراز) و بازارچه سينا(شيراز) يا حالا بازارچه ايي در ايران يا هر جاي دنيا مطلب يا تحقيقي داشته باشه؟
(((در ضمن اگه كسي در مورد سيستم هاي بازارها و بازارچه اطلاعاتي داشته باشه هم خوبه )))ممنونتون ميشم:)
بچه ها يادتون نره:redface:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
معماری و موسیقی (http://www.www.iran-eng.ir/images/misc/multipage.gif 1 2)

فکر میکنم بهتره اینا با هم ترکیب بشن
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=484267#post484267

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=33615

این تاپیک خیلی ازش گذشته و مطلب خاصی هم نداره.
مصالح ماكت معماري-نقاشي و معماري

طراحی فضای سبز
مرسی دومان عزیز

...................................
رنگ در معماری (http://www.www.iran-eng.ir/images/misc/multipage.gif 1 2)
انتقال به بخش مقالات معماری

..................................
فقط در حد دعوت هست این تاپیک . حالا هر طور خودتون صلاح میدونید. فکر میکنم بشه حذفش کرد
سازه فولادی و بتنی !

این هم یه تاپیک درخواستیه. مطلب خاصی هم توش نداره
طراحی کافی شاپ

..............................
اگه ممکنه حذف بشه
منابع ارشدمرمت

.............................
حذف لطفا
5شنبه 26/2 خانه هنرمندان ...
داغ داغ بیا (http://www.www.iran-eng.ir/images/misc/multipage.gif 1 2)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام فعلا بحث راجع

۱) به دانشگاه تون
۲) راجع به حراست دانشگاه

فعلا

موفق باشید.

mahroo

عضو جدید
سلام.يه كم به من انرژي بديد.من دچار افسردگي مغرض شدم.حالم بده.بم روحيه بدين.:(

pishoo

عضو جدید
جالب بود. خدا زیباست و زیبایی و دوست داره و چون در انسان روح خدا دمیده شده انسانه هم عاشق زیبایی ان. تمام زیباییه رو دوست دارن

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها من اين ترم انسان طبيعت دارم.ازمون تحقيق مفصل خواستن.كسي موضوع خوبي سراغ نداره؟منبع هم معرفي كنيد ممنون ميشم.:cry::(

سلام.
راستش رو بخوای عنوان این واحد درسی انقدر کلی هستش که هر موضوعی رو می تونی براش انتخاب کنی.....
هم می تونی راجع به "رنگ در معماری" تحقیق کنی که کتاب "رنگ" نوشته ی "ایتن" و همینطور "حس وحدت" نوشته "نادر اردلان" رو براش داری.
هم اینکه می تونی راجع به "آنتونی گائودی" تحقیق کنی که کلیسای "ساکرادا فمیلیا" کار این معماره و یه سری طراحی هم انجام داده که جنس نماها همه از موزائیکهای شکسته شده ی طبیعیه.
بستگی به استادتون داره که چه نوع موضوعی بخواد و آیا این موضوع هارو قبول می کنه یا نه.

موفق باشی.

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام.
فکر کنم برای اینکه بتونی اطلاعات بیشتری در مورد بازار به دست بیاری بهتر باشه به کتابهای "حسین سلطان زاده" و "کیانی" مراجعه کنی.
در کل بازار مثل ستون فقرات برای شهر می مونه که سکانسهای فضایی و مکث ها و حرکت رو داره و اصولاً بخشهای مختلف، اسم های مختلفی دارن، مثل "تیمچه" و "سرا" که تفاوتهایی هم با هم دارن.

موفق باشی.

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه کتاب به من معرفی کنید واسه درس درک و بیان محیط:(:cry:

سلام.
این درس کتاب خاصی نداره.خودت می تونی برای بالا بردن اطلاعاتت این کتابهارو بخونی که برای درس درک و بیان هم به کارت میان، "مبانی سواد بصری" و "مبانی هنرهای تجسمی" که دو نفر مختلف با همین اسم دو تا کتاب جدا نوشتن، یکی "نامی" و اون یکی هم "حلیمی".کتاب "فرم،فضا،نظم" نوشته ی "فرانسیس چینگ" رو هم ببین.

سـعید

مدیر بازنشسته
لیست مسابقه معماری - عمران (شماره 2)

گروه 1......Harpak ( معماری )

گروه 2 ...............X( معماری )

گروه 3......narges_delangiz ( معماری )

گروه 4........fayazbahram( معماری )

گروه 5.....proarc ( معماری )

گروه 6 .......mahroo ( معماری )

گروه 7......zarnaz_a ( معماری )

گروه 8....... aryashah(عمران)​

شرکت و ثبت نام در مسابقه فقط به صورت انفرادی میسر است

جوایز مسابقه رو از اینجا ببینید..

قوانین مسابقه رو از اینجا مطالعه و رعایت کنید..

اگر در لیست بالا اشکالی رو مشاهده میکنید سریعا به من اطلاع دهید...

Pedram-viva

کاربر بیش فعال
آموزش طراحي

آموزش طراحي

با عرض سلام خدمت مديران واعضا و تمام دانشجويان رشته معماري
من از همه ي شما تقاضاي كمك دارم
راستش من زياد طراحي بلد نيستم.دنبال كتابي هستم كه آموزش طراحي باشه و طراحي رو از اول تا آخر گفته باشه (خلاصه اينكه يك كتاب خيلي خوب ميخوام)
اگر شما كتاب خيلي خوبي در ضمينه آموزش طراحي دارين لطف كنين اسم كتاب و اسم انتشارات رو به من بگين
با تشكر:gol:

Pedram-viva

کاربر بیش فعال
آموزش طراحي

آموزش طراحي

با عرض سلام خدمت مديران واعضا و تمام دانشجويان رشته معماري
من از همه ي شما تقاضاي كمك دارم
راستش من زياد طراحي بلد نيستم.دنبال كتابي هستم كه آموزش طراحي باشه و طراحي رو از اول تا آخر گفته باشه (خلاصه اينكه يك كتاب خيلي خوب ميخوام)
اگر شما كتاب خيلي خوبي در ضمينه آموزش طراحي دارين لطف كنين اسم كتاب و اسم انتشارات رو به من بگين
با تشكر:gol:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من اینو انتخاب کردم:
تاثیر مجسمه ی آزادی امریکا بر فرهنگ و نمود آن در معماری

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من که حوصله ی آپ لود و از اینا رو ندارم
خسته نباشی

zagora

عضو جدید
سلام

سلام

مرسي گلم از توجهت اما من در مورد يه چيزي كه در قلب شهر باشه اطلاعات نمي خوام اينكه از بافت كهن كشيده شده باشه هم نه .من ميخوام يه بازارچه كوچيك كه در گوشه ايي از شهر به خاطر جمع آوري دست فروشها ساخته شده رو نقد كنم يه چيزي كه مكث و حركت در قالب تيمچه يا سرا نباشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا