پسرا بیشتر رابطه رو CUT می کنن یا دخترا؟

Behrooz79

عضو جدید
;)[/quote من فكر ميكنم پسرها چون كمتر درگير احساسات عاشقانه زودگذر ميشن راحتتر ميتونن يه رابطه رو قطع كنن

شاید راحت تر بتونن ولی این دلیل نمیشه که حتما بیشتر این کارو می کنن........

pishoo

عضو جدید
سلام دوست عزيز به نظر من يه موقع اي بود كه فقط پسرا معروف شده بودن به تنوع طلبي و cut كردن ولي الان با اين كه خودم يه دختر هستم مي گم دخترا هم دسته كمي از پسرا ندارن خيلي تنوع طلب شدن....

من با حرفت مخالفم هیچ دختر خوبی دنبال تنوع نیست چون تنوع با خودش خطر هم داره. ولی این برای پسراس که هیچی براشون مهم نیست یا اصلا ازشون توقع نمیره. می گن پسره دیگه. چون پسره هر کاری کنه موجهه.

pishoo

عضو جدید
بخواین نخواین باعث این اوضاع آقایون بودن و هستن. دخترا رو پیچوندن حالا نوبت دختراس. تازه اگه اگه اقایون درست بگن و فرض این که دخترا بیشتر کات میکنن. (گهی زین به پشت و گهی پشت به زین..) ولی بازم میگم پسرا کم میارن کات می کنن. البته منصفانه هم بگم. دخترا هم کات می کنن ولی نه به اندازه پسرا. پسرا بیشترن

gol_bahar

عضو جدید
به نظر من هم پسرا بیشتر یه رابطه را cut می کنند تا دخترها.چون دخترها اکثرا عاطفی تر هستند ولی اکثر پسرا براشون عاطفه مهم نیست و سریع یه جایگزین اتنخاب می کنند.
پسرا این موضوع رو شروع کردند و بعضی از دخترها که از این موضوع شاکی شده بودند خواستند کارهای خودشون رو برای خودشون اجرا کنند.اگه الان بعضی از دخترها یه رابطه رو cut می کنند یکی از دلایل مهمش کارهای پسراست.

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من پسر اگه ببینن دختره بهش توجه نمی کنه و از رابطه دلسرد شده cut می کنه....
اما دختر چه پسره بخوادش چه نخوادش هر وقت خوشی بزنه زیره دلش cut می کنه....
خودم تجربه کردم .... بسوزه پدر عاشقی:(

Behrooz79

عضو جدید
بخواین نخواین باعث این اوضاع آقایون بودن و هستن. دخترا رو پیچوندن حالا نوبت دختراس. تازه اگه اگه اقایون درست بگن و فرض این که دخترا بیشتر کات میکنن. (گهی زین به پشت و گهی پشت به زین..) ولی بازم میگم پسرا کم میارن کات می کنن. البته منصفانه هم بگم. دخترا هم کات می کنن ولی نه به اندازه پسرا. پسرا بیشترن

بابا تو چرا اینقد فمینیستی؟

مگه صف نونه که نوبتی باشه؟

پس خودت هم قبول داری که دخترا بیشتر کات میدن....

nminma

عضو جدید
به نظر من پسر اگه ببینن دختره بهش توجه نمی کنه و از رابطه دلسرد شده cut می کنه....

آخی
دلم سوخت واست:gol:

Behrooz79

عضو جدید

عالی بود........:smile:

به بهترین صورت ، واقعیت رو گفتی...........;)

Behrooz79

عضو جدید
به نظر من هم پسرا بیشتر یه رابطه را cut می کنند تا دخترها.چون دخترها اکثرا عاطفی تر هستند ولی اکثر پسرا براشون عاطفه مهم نیست و سریع یه جایگزین اتنخاب می کنند.
پسرا این موضوع رو شروع کردند و بعضی از دخترها که از این موضوع شاکی شده بودند خواستند کارهای خودشون رو برای خودشون اجرا کنند.اگه الان بعضی از دخترها یه رابطه رو cut می کنند یکی از دلایل مهمش کارهای پسراست.

شاید دخترا احساساتی تر باشند ولی به تجربه ثابت شده که خیلی راحت تر می تونن یه دفعه زیر همه چیز بزنند....

:razz::razz::razz:

gol_bahar

عضو جدید
شاید دخترا احساساتی تر باشند ولی به تجربه ثابت شده که خیلی راحت تر می تونن یه دفعه زیر همه چیز بزنند....

:razz::razz::razz:

تا حالا کدوم آدم احساسی و عاطفی را دیدید که زود از چیزی دست بکشه و چیزی از یادش بره!!!!!!!!!!!!!!
استثناء داره اونم خیلی کم ولی همه این طوری نیستند.

Behrooz79

عضو جدید
تا حالا کدوم آدم احساسی و عاطفی را دیدید که زود از چیزی دست بکشه و چیزی از یادش بره!!!!!!!!!!!!!!
استثناء داره اونم خیلی کم ولی همه این طوری نیستند.

همون دیگه....چون احساساتی هستن یه دفعه کارای عجیب غریب می کنن دیگه....

یه دفعه بعد از چند ساعت فکر طبق منطق خودشون به نتیجه می رسن که دیگه این پسره به درد نمیخوره.....

:confused::confused::confused:

gonzo

عضو جدید
پسرا

پسرا

من میدونم که پسرا بیشتر از دختر ها کات میکنن. دلیلشم اینه که تو رفقا زیاد داشتم که چند وقت باهبش بوده بعد پسره ترکش کرده !

gol_bahar

عضو جدید
همون دیگه....چون احساساتی هستن یه دفعه کارای عجیب غریب می کنن دیگه....

یه دفعه بعد از چند ساعت فکر طبق منطق خودشون به نتیجه می رسن که دیگه این پسره به درد نمیخوره.....

:confused::confused::confused:
اصلا این طوری که شما میگید نیست اگه یکی این کارو کرد یعنی همه این طوریند:razz:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه همه ی دخترا (یا پسرا) مثل همدیگه اند.اره من دخترای زیادی دیدم که با همه بگو بخند دارن ویا رفیقن و اصلا" فرد براشون مهم نیست گروه مهمه.کلا" زدن زیر همه چیز ولی دخترایی روهم دیدم اینجوری نبودن.(ولی کلا" دخترا می پیچونن)

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه رابطه بر پایه عشق باشه و 2طرف عاشق هم باشن رابطه هیچ وقت cut نمیشه....
البته اگه عشقشون واقعی باشه.

Behrooz79

عضو جدید
بدی دخترا اینه که یه دفعه و بدون هیچ علامت خطر قبلی یه دفعه کات می کنن.

فکر نمی کنن پسره چی سرش میاد.................
:cry::cry::cry:

gol_bahar

عضو جدید
نه

نه

بدی دخترا اینه که یه دفعه و بدون هیچ علامت خطر قبلی یه دفعه کات می کنن.

فکر نمی کنن پسره چی سرش میاد.................:cry::cry::cry:

اگه دختری این کارها رو می کنه نتیجه ی کارهای خود پسراست.از بین 10 نفر دختر شاید2 نفر این کار رو بکنه ولی از بین 10 پسر 6 نفر این کار رو می کنند.پسرا خیلی راحت از دختر می گذرند بدون اینکه یادشون بیاد چه قدر دوسشون داشتند.همیشه دخترا از این موضوع ضربه های شدیدی رو می خورند طوری که شاید بعضی ها دیگه سراغ پسر نروند ولی پسرا همیشه براشون جایگزین انتخاب می کنند. هیچ وقتم بر نمی گردند ببینند چه بلایی سر دختر اوردند.:(

Behrooz79

عضو جدید
اگه دختری این کارها رو می کنه نتیجه ی کارهای خود پسراست.از بین 10 نفر دختر شاید2 نفر این کار رو بکنه ولی از بین 10 پسر 6 نفر این کار رو می کنند.پسرا خیلی راحت از دختر می گذرند بدون اینکه یادشون بیاد چه قدر دوسشون داشتند.همیشه دخترا از این موضوع ضربه های شدیدی رو می خورند طوری که شاید بعضی ها دیگه سراغ پسر نروند ولی پسرا همیشه براشون جایگزین انتخاب می کنند. هیچ وقتم بر نمی گردند ببینند چه بلایی سر دختر اوردند.:(

فمینیست ترین دختری هستی که تا حالا دیدم.......:confused::confused::confused::confused::confused:

بابا یه کم تخفیف بده...........:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

gol_bahar

عضو جدید
فمینیست ترین دختری هستی که تا حالا دیدم.......:confused::confused::confused::confused::confused:

بابا یه کم تخفیف بده...........:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

آقا بهروز باور کن خیلی از این رفتارها رو از پسرا دیدم،که این طوری میگم.
نمیگم همه این طوری اند ولی اکثرا" هستند،به خاطر چی.....؟؟؟؟

sare_r

عضو جدید
من یه دخترو میشناسم به دلیل اینکه با پسر ه راحت نبوده و به گفته خودش اون دختری نبوده که پسره می خواسته رابطشون رو کات می کنه و از طرف دیگه از این ناراحته که پسره احساس تنهایی می کنه ..میخوام شما قضاوت کنید کار دختره درسته یا نه؟
شاید یکی از دلایل کات کردن دخترا همینه.......

sma519

عضو جدید
سلام دوستان،

به نظر شما پسرا بیشتر یه رابطه عاشقانه رو CUT می کنن یا دخترا؟

اون چیزی که من دیدم و از بعضی دوستام شنیدم اینه که بیشتر دخترا CUT می کنن. :confused:

نظر شما چیه؟ :que:

;)
مخالفم . و از روي تعصب هم نگفتم . ( ولي قبول دارم كه زياد هم اين كار منطقي نيست ) :(

sma519

عضو جدید
من یه دخترو میشناسم به دلیل اینکه با پسر ه راحت نبوده و به گفته خودش اون دختری نبوده که پسره می خواسته رابطشون رو کات می کنه و از طرف دیگه از این ناراحته که پسره احساس تنهایی می کنه ..میخوام شما قضاوت کنید کار دختره درسته یا نه؟
شاید یکی از دلایل کات کردن دخترا همینه.......
1 - دختره كار درستي كرده .
2 - نبايد به تنهايي پسره فكر كنه .
3 - نظر شما هم كاملا" درسته .
( اينها فقط نظريات من بود ) :)

Ebram

عضو جدید
بستگي داره رابطه عشقي باشه يا پولي عشقي رو اكثرا دخترا قطع مي كنن و پولي رو پسرا

بالا