خودکشی دانشجو دکترا در دانشگاه(واقعا متاسفم)

2sadaf2

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من شنیده بودم که 5سال بوده که تز دکتراشو قبول نمی کردن....
واسه همین...

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادرم اون لحظه اونجا بوده!
همونطور که داشته کف بالا می آورده می گفته برین استاد فلانی رو صدا کنین.... اون به من گفت برو بمیر....:cry:
جدی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
مطمئن باشید این استاد خیر نمیبینه و به درد بدی دچار میشه من مطمئنم
خدا از خون بنده اش راحت نمیگذره و نمیزاره ظالم به کار خودش ادامه بده
البته شاید هم این استاد تا الان یه بلایی سرش اومده باشه
دوست عزیز از داداشت بپرس آمار این استاد رو بگیره ببینه الان داره چکار میکنه
با تشکر;)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
یادمه سال سوم کارشناسی بودم که استاد ترمودینامیک قراربود که امتحان بگیره واز قبل سوالات رو برامون مشخص کرد و گفت خارج از اینها نیست! ولی سر جلسه امتحان اون استاد به گونه ای دیگه به ما سوال داد و گفت همینی که هست و خیلی هم سخت گرفته بود! بعد از پایان جلسه فقط نگاهش کردم و چیزی بهش نگفتم، رفتم خونه پدرم بهم گفت مشکلت چیه؟ قضیه رو براش گفتم، فقط بهم گفت آدرس منزل اون استاد رو برام گیر بیار!
خب فکر بد نکنید خواهشن...
اون استاد دقیقا تا حدود دو هفته توی بیمارستان نفت (یکی از مجهز ترین بیمارستان ها) تا فهمیدم آدماش رفته بود سر وقتش..
بنظر من این جوان باید همین کار ور می کرد، زندگی رو [او] داده نه استاد که بخوای بخاطر حرف های اون این کار رو بکنید! من اگه جای این جوان بودم نمی ذاشتم اون استاد سالم از سر کلاس بیرون بره!

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه سال سوم کارشناسی بودم که استاد ترمودینامیک قراربود که امتحان بگیره واز قبل سوالات رو برامون مشخص کرد و گفت خارج از اینها نیست! ولی سر جلسه امتحان اون استاد به گونه ای دیگه به ما سوال داد و گفت همینی که هست و خیلی هم سخت گرفته بود! بعد از پایان جلسه فقط نگاهش کردم و چیزی بهش نگفتم، رفتم خونه پدرم بهم گفت مشکلت چیه؟ قضیه رو براش گفتم، فقط بهم گفت آدرس منزل اون استاد رو برام گیر بیار!
اون استاد دقیقا تا حدود دو هفته توی بیمارستان نفت (یکی از مجهز ترین بیمارستان ها) تا فهمیدم آدماش رفته بود سر وقتش..
بنظر من این جوان باید همین کار ور می کرد، زندگی رو [او] داده نه استاد که بخوای بخاطر حرف های اون این کار رو بکنید! من اگه جای این جوان بودم نمی ذاشتم اون استاد سالم از سر کلاس بیرون بره!
سلام مهندس جان
باهات موافقم خشونت برای آدمهای بی منطق نیاز هستش;)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینهمه سال جای یک دانشجوی دیگه نشسته ، درس خونده ، از دولت براش هزینه شده ، که آخرش سر لجبازی کودکانه با استاد خودشو بکشه ؟ :)) دلقکی بوده ها ...

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینهمه سال جای یک دانشجوی دیگه نشسته ، درس خونده ، از دولت براش هزینه شده ، که آخرش سر لجبازی کودکانه با استاد خودشو بکشه ؟ :)) دلقکی بوده ها ...
خیلی با حالی مهندس جان:surprised:
عجب دل خجسته ای داری:biggrin:
طرف خودکشی کرده شما میگی دلقک بازی بوده:surprised::surprised:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من همیشه با خود کشی به ظرز وحشتناکی مخالفم... همه مخالفن اما من وقتی میشنوم کسیخودکشی کرده حتی اگه تا اون لحظه بهترین ادم بوده باشه برام از اون به بعد اسمشم نمیتونم ببرم....
اما نمیدونم چرا در این مورد خاص نتونستم حرفی بزنم... در این مورد خاص یک درصد به ذهنم خطور کرده که بپرسم چرا...نمیتونم مثه شما بگم دلقک بازی بوده.

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز

........................

آخی...
به این قسمت ماجرا فکر نکرده بودیم مگه نه؟
این طفلی هم راس می گه هااااا...
خب 10 - 15 سال پیش خودشو می کشت که جای حداقل سه دانشجو (در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) باز شه و اینجوری حق سه بنده ی خدا ضایع نشه!!!
مملکتی داریماا فکر کن چه جوری حق سه نفر الکی الکی خورده شد!!!

m.sarikhan

عضو جدید
آخر و عاقبت تحصیل در ایران
اینجا اروپا و امریکا نیست اینجا جهان سوم است. دوستی دارم که با مدرک فوق لیسانس، نفر اول ورودی در مقطط فوق لیسانس، از سر ناچاری رفت راننده تریلی شد.
متاسفم برای افرادی مثل خودم و آقای کشاورز که آینده ای ندارند

sanaz950

عضو جدید
........................

آخی...
خب 10 - 15 سال پیش خودشو می کشت که جای حداقل سه دانشجو (در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) باز شه و اینجوری حق سه بنده ی خدا ضایع نشه!!!

شرم آوره.... يك انسان مرده اون وقت شما به فكر سهميه اي هستين كه اون اشغال كرده بود؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی با حالی مهندس جان:surprised:
عجب دل خجسته ای داری:biggrin:
طرف خودکشی کرده شما میگی دلقک بازی بوده:surprised::surprised:

آره دیگه :) بجاش مشهور شد رفت ... 4 روز دیگم همه یادشون میره همچین کسی بوده :) ذهن انسان ها خیلی زود فراموش میکنه این جنجال هارو :) نمیتونم بگم خدا رحمتش کنه ، چون میگن خودکشی گناه کبیرست :) ولی من کیم که قضاوت کنم ..

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
........................

آخی...

همینو بگو .. یکی از همونایی بوده که جای 3 نفر و اشغال کرده ، برای لیسانس و فوق و دکترا ... بی برنامه زندگی کرده :) کسی که تو 35 سالگی به هیچ جا نتونه برسه ، دیه برا چی درس میخونه ؟ :) اونم تو این دور و زمونه ای که تو هر کوره پس کوره ای دانشجوی دکترا برای هیات علمی میگیرند .. بابا یارو عاشق بوده باور نکنید :) زشته برا 35 ساله انقدر بچه باشه ..

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخر و عاقبت تحصیل در ایران
اینجا اروپا و امریکا نیست اینجا جهان سوم است. دوستی دارم که با مدرک فوق لیسانس، نفر اول ورودی در مقطط فوق لیسانس، از سر ناچاری رفت راننده تریلی شد.
متاسفم برای افرادی مثل خودم و آقای کشاورز که آینده ای ندارند

اوففففففففف .. دمش گرم بابا .. میدونی چه درآمدی داره ؟ یک مسیر 500 کیلومتری و 1 میلیون میگیرند :(

faezeh_asal

عضو جدید
ای کاش همچین استادی به طور من بخوره
می دونم چه کارش کنم
انتقام همه دانشجو ها رو ازش می گیرم
الحمدالله که هرچه به تورم خورده انسان بودن
واگرنه کاری می کردم که استاد جلوی بقیه سیانول بخوره

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش همچین استادی به طور من بخوره
می دونم چه کارش کنم
انتقام همه دانشجو ها رو ازش می گیرم
الحمدالله که هرچه به تورم خورده انسان بودن
واگرنه کاری می کردم که استاد جلوی بقیه سیانول بخوره
ایول بابا خیلی خطرناکی:surprised:
پس باید حواسمون رو جم کنیم که یه دفعه نیایم توی دانشگاه شما برای تدریس:redface::)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ولی حالا از شوخی گذشته ، قضیه خیلی یک طرفه به قضاوت گذاشته شد . البته متاسفانه ما همیشه همینطوری هستیم . اگر یکی بیاد بگه آی فلانی ، فلان شد ، همه میگند اااااااااااااا چه بد ، غلط کرد ، شوهر کرد ، همه را در به در کرد .. بعد 2 هفته گند قضیه در میاد که یه چیز دیگه بوده جریان ، همه میگند ااااااااااااااااااااااااااااااااا چه خوب شد !!! مثل همون قضیه " مصاحبه کامران و هومن که خودشون و کانادایی معرفی کردند ، واقعاً باعث تصادفه " ، دیدید چه همه کوبیدن این دو تارو ؟ :) بعدش نیماا اومد گفت بابا این و میگه اون و میگه همه توجیه شدند ؟ :)
خلاصه اینکه متاسفانه دوستان عزیز ، دید همه ما بسیار بسته و کوته نظرانه شده :(

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی حالا از شوخی گذشته ، قضیه خیلی یک طرفه به قضاوت گذاشته شد . البته متاسفانه ما همیشه همینطوری هستیم . اگر یکی بیاد بگه آی فلانی ، فلان شد ، همه میگند اااااااااااااا چه بد ، غلط کرد ، شوهر کرد ، همه را در به در کرد .. بعد 2 هفته گند قضیه در میاد که یه چیز دیگه بوده جریان ، همه میگند ااااااااااااااااااااااااااااااااا چه خوب شد !!! مثل همون قضیه " مصاحبه کامران و هومن که خودشون و کانادایی معرفی کردند ، واقعاً باعث تصادفه " ، دیدید چه همه کوبیدن این دو تارو ؟ :) بعدش نیماا اومد گفت بابا این و میگه اون و میگه همه توجیه شدند ؟ :)
با تمام حرفهان موافقم مهندس;)

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا جاوید واقعا از این بحثی که پیش کشیدی ممنونم.
الان دیگه از اراز تاسف و این جور چیزها باید بگذریم.
باید به چراها فکر کنیم.
1.چرا این جور بلاها باید سر جوونای ما بیاد؟
2.چرا باید استادای ما اینجوری باشن؟
3.چرا باید این راه(خودکشی)رو انتخاب کنیم؟
چرا.........

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه دوستان عزیز بابته شرکت در این تاپیک سپاسگذارم
همگی موفق و سربلند باشید

archi_arch

مدیر بازنشسته
همه ی پستارو خوندم! بعضی ها اولین چیزی که به ذهنشون رسیده بود گفتن! بعضیها خیلی منطقی کارشو تحلیل کردن! بعضی ها.... بلاخره هر کی میخواست به یه دلیل درستی یا نادرستی کارشو تحلیل کنه! ولی ..

فقط میخوام بگم هیچ کس، هیچ کس و هیچ کس! تا تو اون شرایط نباشه، تا دقیقا شرایط اون ادمو نداشته باشه و تو اون شرایط قرار نگیره، تا زندگی اون ادمو تجربه نکرده باشه نمیتونه رو درستی یا غلطی کارش نظر بده!

کاش اینقدر راحت درباره ی ادما کارشون نظر ندیم...

خدا رحمتش کنه ...

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شوخی میکنی؟؟؟ ببین به خاطر همینه خیلی باهت برخورد ندارم دیگه. میترسم ادم بفرستی سراغم... وای اصلا فکر نمیکردم مدیر ارشدمون انقدر خشن باشه... منو عفو کن. .:whistle:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی پستارو خوندم! بعضی ها اولین چیزی که به ذهنشون رسیده بود گفتن! بعضیها خیلی منطقی کارشو تحلیل کردن! بعضی ها.... بلاخره هر کی میخواست به یه دلیل درستی یا نادرستی کارشو تحلیل کنه! ولی ..

فقط میخوام بگم هیچ کس، هیچ کس و هیچ کس! تا تو اون شرایط نباشه، تا دقیقا شرایط اون ادمو نداشته باشه و تو اون شرایط قرار نگیره، تا زندگی اون ادمو تجربه نکرده باشه نمیتونه رو درستی یا غلطی کارش نظر بده!

خدا رحمتش کنه ...
موافقم
خیلی شیوا و رسا بیان کردید;)

sutak

عضو جدید

خدا رحمتش کنه ...
دقیقا باهاتون موافقم .بعد از رفتن یه نفر اونم این جوری تنها چیزی که نمی شه کنترل کرد دهن مردمه و حرفای بدون فکری که می زنن.شاید اطرافیان از این حرفا بیشتر خورد بشن تا رفتن عزیزشون!کاش می تونستیم هر حرفیرو نزنیم "کاش":warn:

mehrdad2000

عضو جدید
مهندس مرادی بیدهندی دقیقا حق با شماست
خیلی واضح موضوع رو بیان نمودید

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرم آوره.... يك انسان مرده اون وقت شما به فكر سهميه اي هستين كه اون اشغال كرده بود؟

اول دقیق حرفامو بخونین بعد اگه مفهوم واضح نبود بگین شرم آوره ...
البته مطمئنا واضح نمی شه براتون آخه شما رو تو تایپیک سهمیه بندی کنکور ندیدم!!
از بید هندی بپرسین بهتون می گه;)

همینو بگو .. یکی از همونایی بوده که جای 3 نفر و اشغال کرده ، برای لیسانس و فوق و دکترا ... بی برنامه زندگی کرده :) کسی که تو 35 سالگی به هیچ جا نتونه برسه ، دیه برا چی درس میخونه ؟ :) اونم تو این دور و زمونه ای که تو هر کوره پس کوره ای دانشجوی دکترا برای هیات علمی میگیرند .. بابا یارو عاشق بوده باور نکنید :) زشته برا 35 ساله انقدر بچه باشه ..

خدا رو شکر اینو نمی گفتی فکر می کردم حرفامو جدی گرفتی ..
اونم ...
خدا رو شکر که این پستت رو خوندم ...
تنها پستی که تو این تایپیک از پستای تو تاییدش می کنم.
البته با جمله ی آخر زیادی موافقم