آرشیو معرفی اعضا

آرشیو معرفی اعضا

• لطفا دليلش و حتما بگين

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به شما دوست عزیز

ورودتون رو به سایت خوش آمد می گم امید وارم شاهد فعالیت های شما باشیم

در مورد این قسمت از صحبتتون:

و linux و network رو گذروندم می خوام ccna رو هم بخونم و شاغل هم هستم

اول که لینوکس زیاد کاری به فرایند های شبکه نداره

به علاوه:برای گذروندن دوره های CCNA , CCNP یا به طور کلی دوره های CISCO باید فرایند های زیر رو دنبال کنید

1.+ Network

2.windows xp professional که آغاز MCSE هست

3.windows 2003 server interprise

4.windows 2003 infrastructure

5.Active directory

6.ISA server

و نهایتا شروع دوره های CISCO که البته یکم قبل از اون بد نیست دوره های جامع امنیت رو هم ببینید مثل مثلا Designing security

Mahl@.E

عضو جدید
سلام به شما دوست عزیز

ورودتون رو به سایت خوش آمد می گم امید وارم شاهد فعالیت های شما باشیم

در مورد این قسمت از صحبتتون:

اول که لینوکس زیاد کاری به فرایند های شبکه نداره

به علاوه:برای گذروندن دوره های CCNA , CCNP یا به طور کلی دوره های CISCO باید فرایند های زیر رو دنبال کنید

1.+ Network

2.windows xp professional که آغاز MCSE هست

3.windows 2003 server interprise

4.windows 2003 infrastructure

5.Active directory

6.ISA server

و نهایتا شروع دوره های CISCO که البته یکم قبل از اون بد نیست دوره های جامع امنیت رو هم ببینید مثل مثلا Designing security

ممنونم

منظوره من دوره linux administrator هم هست که شامل راه اندازی cache server , ftp server و ........ که سهم ویژه ای برای راه اندازی یک شبکه عالی داره صرف راه اندازی شبکه مهم نیست مهم اینه که بتونید چه خدماتی ارائه کنید

طبق دانسته های من اینایی که گفتید مربوط MCSE نیازی به گذروندنش نیست فقط دیدتو قوی تر می کنه

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برای شروع Cisco دونستن + Network می تونه کافی باشه

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من پری هستم دانشجو ترم 3 دانشگاه پیام نور - واحد جامع تهران

hoseinezci

عضو جدید
با سلام مجدد به همه ي مهندسين آي تي دوست داشتني. اگه ميخواين تو مديريت آي تي به من كمك كنين ميتونين به اين تاپيك يه سري بزنيد . ديدن و درك كردن فضاهاي واقعي آي تي مملكتمون خالي از لطف نيست. دست كم تجربه اي ميشه براي آينده بي نظير همه ما.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=54148
:gol:

Alireza22

عضو جدید
سلام

آن چيز كه عيان است چه حاجت به بيان است...........

معلومه كه دانشگاه روزانه از پيام نور خيلي بهتره در اصل مقايسه اين دو تا با هم اصلا عقلاني نيستش.ولي بهتر از دانشگاه هاي روزانه ايران در رشته فناوري اطلاعات دانشگاه هاي هنده.

:biggrin:

Alireza22

عضو جدید
سلام

آن چيز كه عيان است چه حاجت به بيان است...........

معلومه كه دانشگاه روزانه از پيام نور خيلي بهتره در اصل مقايسه اين دو تا با هم اصلا عقلاني نيستش.ولي بهتر از دانشگاه هاي روزانه ايران در رشته فناوري اطلاعات دانشگاه هاي هنده.

واقعا خوب کارشناسی میکنید عجب مقایسه ای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::surprised:
بیخال مقایسه ی دانشگاهها !!!!!!!!!!!!!!
من بگم فلان دانشگاه بهتره یا نه !!!!!!!
چه سودی داره به حال شما!!!!
هر دانشگاهی که در ایران هست در یه سطحی قرار داره و افراد متعددی در ان مشغول به تحصیل اند و قابل احترام
حالا به نظر شما دانشگاه ازاد بهتره یا پیام نور یا غیر انتفاعی یا تربیت معلم یا روزانه یا شبانه!!!این محیط محل مقایسه ی دانشگاه ها با یکدیگر نیست

وقتی یکی میاد ریاضی رو صفر درصد میزنه فیزیک هم صفر درصد و فقط درس شیمی رو 60 درصد میزنه دانشگاه ازاد قوچان مهندسی نفت قبول میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:
حالا با همین درصدها میشه دانشگاه های دولتی قبول شد

واقعا فرد نابغه ای هستش که مهندسی نفت قبول شده!!!!!!!:biggrin:

ادم چقدر بیکار باشه بره هند درس بخونه!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

آخرین ویرایش:

Alireza22

عضو جدید
سلام به همه ي دوستان عزيزم​

من يه دانشجوي تازه وارد آي تي، تو دانشگاه پيام نور تهران هستم.خيلي دوست دارم با هم رشته اي ها و هم گروهي هام بيشتر آشنا بشم.اگه هم بچه هاي سال بالاتر مي تونن خودشون و معرفي كنن ممنون مي شم.چون شديدا به راهنمايي هاشون احتياج دارم.:gol::gol:
اگه كسي مي خواد بيشتر آشنا بشيم لطفا برام ايميل بزنه.ممنون همتون.
at_hatami@gmail.com:gol:

با سلام
خیلی خوش اومدی
اگه راهنمایی میخواین بگین شاید بتونم یه کمک کوچیکی کرده باشم
من دانشجوی ترم 5 مهندسی ای تی هستم

آخرین ویرایش:

کربلایی

مدیر بازنشسته
بنظر منم مقایسه دانشگاه ها باهم اصلا کار مفیدی نیست(برای کاسی که دانشجو شده اند، این قضیه برای اونایی که می خوان انتخاب رشته کنن مفیده)
ضمنا همون طور که دوستمون گفتن شاید دانشگاه پیام نور تهران یا برخی مراکز استان ها بعلت برخورداری از اساتید مجرب تر خیلی بهتر از دانشگاه های روزانه برخی شهرستان های کوچک باشن!

pdnvd

عضو جدید
من هم دانشجوي ترم سوم ITدانشگاه پيام نور گناوه هستم.
بيخيال مقايسه دانشگاهها.....:cool:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هم دانشجوي ترم سوم ITدانشگاه پيام نور گناوه هستم.
بيخيال مقايسه دانشگاهها.....:cool:

ورود شما رو به این انجمن خوش آمد میگم همید وارم شاهد فعالیت ها شما توی این سایت باشم

هر سوالی داشتید فقط اینجا عنوان کنید

موفق باشید

hoka2006

عضو جدید
من هم به عنوان کوچکترین عضو

حسین هستم 25 ساله ترم اول در دانشگاه پیام نور واحد تودشک اصفهان!!!!

فکر کنم خیلی جدی گرفتم نه !!! :)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هم به عنوان کوچکترین عضو

حسین هستم 25 ساله ترم اول در دانشگاه پیام نور واحد تودشک اصفهان!!!!

فکر کنم خیلی جدی گرفتم نه !!! :)

سلام به شما دوست گرامی

به سایت خوش اومدید.منتظر فعالیت های شما هستیم.

سوالی بود اینجا مطرح کنید

موفق باشید

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر منم مقایسه دانشگاه ها باهم اصلا کار مفیدی نیست(برای کاسی که دانشجو شده اند، این قضیه برای اونایی که می خوان انتخاب رشته کنن مفیده)
ضمنا همون طور که دوستمون گفتن شاید دانشگاه پیام نور تهران یا برخی مراکز استان ها بعلت برخورداری از اساتید مجرب تر خیلی بهتر از دانشگاه های روزانه برخی شهرستان های کوچک باشن!

من هم موافق مقایسه کردن دانشگاه ها نیستم.
دانشگاه پیام نور با توجه به اینکه خودم درس می خوانم به دانشجو یاد می دهد خودش تلاش کند بنابراین دانشجو به مرور زمان اگر مایل به درس خواندن باشد درس خواندن بصورت خود خوان را یاد می گیرد و ادامه می دهد بخاطر همین هم است آمار قبولی دانشجویان پیام نور در دانشگاه ها خیلی خوب و زیاد تر بقیه دانشگاه هاست

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دانشگاه پیام نور توی ایران تنها دانشگاهی هست که شیوه ی پذیرشش مطابق دانشگاه های خارج از کشور هست.(ورود با شروط خواست و پذیرش نهایی بعد از دو ترم)

ولی اگه کلاسها حضوری بودن به نظرم بهتر بود

من اگه کلاس های حضوری داشت شاید پیام نور رو انتخاب می کردم

موفق باشید

کربلایی

مدیر بازنشسته
من هم موافق مقایسه کردن دانشگاه ها نیستم.
دانشگاه پیام نور با توجه به اینکه خودم درس می خوانم به دانشجو یاد می دهد خودش تلاش کند بنابراین دانشجو به مرور زمان اگر مایل به درس خواندن باشد درس خواندن بصورت خود خوان را یاد می گیرد و ادامه می دهد بخاطر همین هم است آمار قبولی دانشجویان پیام نور در دانشگاه ها خیلی خوب و زیاد تر بقیه دانشگاه هاست
سلام
کاملا با حرفتون موافقم، در واقع دانشجویی که در دانشگاه پیام نور(بخصوص رشته ای مهندسی) موفق میشه تا کارشناسی بره، از هفت خان رستم به توان 8 ترم عبور کرده!
بخصوص اگه در شهرستان این موفقیت(اتمام دوره کارشناسی با موفقیت) رو بدست آورده باشه، آمار نشون میده که چنین دانشجویانی همواره در کنکور ارشد جزء افراد برتر بوده اند

بدون کلاس و استاد خوب درس خوندن هنریست که دانشگاه پیام نور به دانشجو اهدا می کند

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب به سلامتی یک عضو ultra active ;) دیگه هم بهمون اضاف شد.

بهتون تبریک می گم و خوش آمد می گم

موفق باشید

pmsunshine

عضو جدید
من IT ميخونم پيام نور كرمانشاه...
خيلي وقته كه عضو شدم ولي پست ندادم.شايد چون متنفر هستم از دانشگاهم.من ترم 3 مي خونم

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چرا رفتي؟ چون رشتتو دوست داشتي؟

در هر صورت خوش اومدي

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من IT ميخونم پيام نور كرمانشاه...
خيلي وقته كه عضو شدم ولي پست ندادم.شايد چون متنفر هستم از دانشگاهم.من ترم 3 مي خونم

به رشتت فکر کن

دانشگاه سراسری و آزاد هم خبری نیست به خدا

کلاس های خارج از دانشگاه رو برو که خودتو بالا بکشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.