نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

zakariarazi

عضو جدید
الان که فکر می کنم بعید هم نیست که منطقه 10 رو نفرستن. از 22 نفر فقط 7 نفرن که پروندشون تکمیل شده. ممکنه بزارن همشونو با هم بفرستن
دوست و همکار عزیز
ازمنطقه 5 هم گفته بودند همه رو نمی فرستن که منم نگران شده بود
ولی تماس که گرفت گفتند که اسامی زیاده هر کسی هم طول می کشه تا صحبت کنند
19 اسفند اصفهان حتما می بینمتون

m.keyhanzade

عضو جدید
اول به ما گفتند بیاین منطقه بعد از اونجا می فرستیمتون ایستگاه........حالا زنگ زدن گفتند خودتون 8 صبح ایستگاه باشین:eek:آخه چه جوری 8 صبح ساوه باشیم؟اونم از تهران؟:wallbash::wallbash::wallbash:

misimisi

عضو جدید
اشتباه از خود ما بود که امید علکی بستیم به شرکت گاز.....اونم منطقه 10
سلام دوستان
کسانی که هنوز بهشون زنگ نزدن ناامید نشن ما تقریبا اززمانی که دعوت شدیم واسه مصاحبه تقریبا 10 ماهه که گذشته و تازه خبرم.ن کردن اینجوری که من شنیدم به مرور زمان میخوان بفرستن واسه آموزش

misimisi

عضو جدید
به منم خبر دادن باید برم قم اونم جاده سلفچگان آخه چجوری خودم رو برسونم اونجا چهجووووووووووووررررررررررریییییی:w06:

j66

عضو جدید
سلام
بچه هايي كه بهشون زنگ نزدن ناراحت نباشين،توكلتون به خدا،ايشالا تا اخر هفته زنگ ميزنن.اگه هم زنگ زدن اعلام كنين ماهم خوشحال بشيم.:w36:
راستي بچه ها اين پل كله كه ميگين كجاست؟تو خود اصفهانه يا يه شهر ديگه هست؟بعدش مگه قرار نبود بريم مركز اموزش صنعت نفت تو شهرك منظريه؟ اگه كسي اطلاعاتي داره بگه ممنون ميشم.

king5000

عضو جدید
بالاخره پس از ماه ها انتظار جواب گزینشمون اومد.......
هفته دیگه تازه باید بریم واسه ادامه تشریفات اداری

amin392

عضو جدید
بالاخره پس از ماه ها انتظار جواب گزینشمون اومد.......
هفته دیگه تازه باید بریم واسه ادامه تشریفات اداری

شما منطقه چند بودید ؟
انشاالله که جوابش مثبت بود دیگه؟
هفته دیگه باید چه کار هایی رو انجام بدین؟

aminabedini

عضو جدید
اول به ما گفتند بیاین منطقه بعد از اونجا می فرستیمتون ایستگاه........حالا زنگ زدن گفتند خودتون 8 صبح ایستگاه باشین:eek:آخه چه جوری 8 صبح ساوه باشیم؟اونم از تهران؟:wallbash::wallbash::wallbash:

عجب اینکه خیلی بده، از شیراز بمن زنگ زدن گفتن که جمعه هم میتونیم بریم مهمانسرای شرکت گاز واسمون رزرو کردن که شنبه صبح بریم منطقه، فکر کنم چون ساوه مهمانسرا نداره که بمونید بهتون گفتن خودت بیا:confused:

misimisi

عضو جدید
سلام دوستان من یه سوال دارم آقا اصلا قراره ما چیکار کنیم ؟کارمون تو تاسیسات انتقال گاز چیه ؟ گفتن بهمون نوبتکار بهره برداری هستیم یعنی چی ؟ تو رسته فنی ومهندسی هستش یا کار دیگه ایه؟ لطفا بچه های مکانیک یه شفاف سازی بکنن البت این سوال خیلی زود به ذهنم رسیده هههههه:redface:

king5000

عضو جدید
سلام دوستان من یه سوال دارم آقا اصلا قراره ما چیکار کنیم ؟کارمون تو تاسیسات انتقال گاز چیه ؟ گفتن بهمون نوبتکار بهره برداری هستیم یعنی چی ؟ تو رسته فنی ومهندسی هستش یا کار دیگه ایه؟ لطفا بچه های مکانیک یه شفاف سازی بکنن البت این سوال خیلی زود به ذهنم رسیده هههههه:redface:
تا اونجا که من اطلاع دارم توی ایستگاه های تقویت فشار بهره بردارها نوبت کاری هستند و گروه تعمیرات به صورت روزکار. نوبت کار توی هر ایستگاه ممکنه متفاوت باشه مثلا 7 روز کار و هفت روز استراحت یا 4 روز کار 4 روز استراحت و 4 شب کار و 4 روز استراحت و .... ولی افرادی که به صورت روز کار هستند شنبه تا چهار شنبه روزکار و پنج شنبه و جمعه تعطیل هستند که هر کدام مزایا و معایب خودش رو داره. اگه توی گروه تعمیرات باشی در بعضی روزها و ساعات غیر اداری به صورت on call هستی که باید توی محدوده شهر نزدیک ایستگاه باشی که اگه مشکلی پیش اومد سریع بتونی بری به ایستگاه. افرادی که بهره بردار هستند بیشتر کارشون مانیتورینگ هست و کنترل و عملکرد دستگاه های ایستگاه رو در اختیار دارند که این کنترل و نظارت معمولا متناسب با رشته هست.

mds_eng

کاربر فعال
سلام
بچه هايي كه بهشون زنگ نزدن ناراحت نباشين،توكلتون به خدا،ايشالا تا اخر هفته زنگ ميزنن.اگه هم زنگ زدن اعلام كنين ماهم خوشحال بشيم.:w36:
راستي بچه ها اين پل كله كه ميگين كجاست؟تو خود اصفهانه يا يه شهر ديگه هست؟بعدش مگه قرار نبود بريم مركز اموزش صنعت نفت تو شهرك منظريه؟ اگه كسي اطلاعاتي داره بگه ممنون ميشم.

پل کله اسم یه پله بین رزین شهر(لنجان) و باغ بهادران که روی زاینده رود هست و یه روستای کوچیکی هم کنارش هست که فکر کنم اسمش مدیسه باشه(روی نقشه معلومه). کنار این پل یه ایستگاه تقویت فشار هست که احتمالا برای کارگاه های آموزشی ازش استفاده کنن.

mds_eng

کاربر فعال

فکر می کنم بیشتر کار نظارتی باشه و اگه کاری هم در مورد تعمیرات و ... میشه توسط پیمانکار انجام می شه.
نوبت کاری هم همون شیفتیه که حالت های مختلف 6 - 6 و 4 - 4 - 4 داره. نکته ی مهم اینه که با اغماری نباید اشتباه بشه. در مورد نوبت کاری شرکت تعهد هایی در مورد مسکن داره که برای اغماری این تعهد ها رو نداره و در عوض برای اغماری ها تعهد برای رفت و آمدشون و بلیط هواپیما و ... داره که برای نوبت کاری ها این تعهد رو نداره

پیرو

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزیز
امروز از منطقه 7 به منمم زنگ زدن گفتنید برم همدان(منطقه7 )
ولی هیچ توضیحی ندادن
کسی میدونه باید چیکار کنیم؟

damoon.hd

عضو جدید
دیگه کسی پیداش نیست!!! آقا گویا همه دوستان شادو خندان رفتن!!!:D
انشالله که همیشه شاد باشن، دعا کنند کار ما هم زودتر انجام شه!!
آخر هم ما برقی ها بیشتر از همه باید صبر کنیم!:que:

amin392

عضو جدید
آقا کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟!!!!

سلام.منم هستم .ولی غیر از من و شما دیگه کسی نیست .
شما چکار کردین جایی تونستین جواب بگیرین یا نه ؟

منطقه که میگه باید صبر کنین .شماره ای از تهران (که پاسخ گو هم باشه نه این شماره ها که زنگ میزنی می خوان بزننت) نداری ؟

damoon.hd

عضو جدید
سلام.منم هستم .ولی غیر از من و شما دیگه کسی نیست .
شما چکار کردین جایی تونستین جواب بگیرین یا نه ؟

منطقه که میگه باید صبر کنین .شماره ای از تهران (که پاسخ گو هم باشه نه این شماره ها که زنگ میزنی می خوان بزننت) نداری ؟

سلام . من کم و بیش پیگیر هستم. یه شماره دارم مال تهرانه . همین گزینش که قبلا هم نوشتم اینجا! همین بچه های پیچ دادن. یه خانمی هستش که زیاد هم خوش اخلاق نیست زوری جواب میده و منتظره گوشیو قطع کنه. ولی دیگه چاره ای نیست! من که بیخیال اخلاق و رفتار شدم. فقط پیگیرم. تلفن از جای دیگه ندارم.اینجور که من پیگیر شدم کار ما گیره گزینشه. و قراره یه دور بریم تهران برای تکمیل پرونده گزینشی و بعدش هم طب صنعتی! اینجور که این گفت قراره به زودی بهمون خبر بدن. من که سوال کردم کی؟ گفت تا قبل از عید!! حالا دیگه نمیدونم! ولی بازم پیگیرم. امروز یا فردا هم سعی میکنم زنگ بزنم ببینم چی شده.احتمالا کسای دیگه ای غیر از ما هم هستن که هنوز نرفتن.

pasha_m

عضو جدید
با سلام به مهندسین عزیز

دوستان برقی هنوز خبری نشد؟اگه کسی خبر جدیدی داره لطفا اینجا مطرح کند.

امیدوارم ما هم مثل مکانیکی ها زودتر تکلیفمان روشن شود.

signout

عضو جدید
بابا من مکانیکی هستم اما به دلیلی که جواب طب صنعتیم نیومده بود اعزام نشدم
گفتن یه دوره اونور سال داریم
نمی دونم اینا 50 روزه چیکار میکنن که هنوز جواب طب رو نفرستادن

amin-tech

عضو جدید
من که فک می کنم اینا همش بازیه... به قول دوستمون مگه جواب طب صنعتی چیه که بعد 50 روز نیومده!!! با شتر می فرستادن 100 باره رسیده بود... ما که از کار اینا سر در نیاوردیم و فقط اینو میدونم که مثه این آدمای احمق (خودمو میگم) فقط باید منتظر باشم... منتظر ...اه

بالا