► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببين من ديگه وي تاپيك شما لنگيا نميام ولي ببينم يكي ديگه از شما لنگيا اينجا مياد فكر نكنم بتونم ديگه جلوي خودمو بگيرم
مثلا جلو خودتون رو نگیرین چی می شه؟؟؟:w20::w20::w20::w20::w20: :w19::w19:
یعنی بد کاری می کنیم تاپیک سوت و کورتون رو شلوغ و فعال کردیم؟ خیلی بی انصاف تشریف دارین این عوض تشکرتون هستش؟:(:(:(
واقعا که.... همون بهتر که دارین هواداری اون تیم اس تق لا لو می کنین...معذرت می خوام اما اگه لیاقت داشتین هوادار اس اس نمی بودین.... شاد باشید.

Sharif_

مدیر بازنشسته
یعنی بد کاری می کنیم تاپیک سوت و کورتون رو شلوغ و فعال کردیم؟ خیلی بی انصاف تشریف دارین این عوض تشکرتون هستش؟:(:(:(
واقعا که.... همون بهتر که دارین هواداری اون تیم اس تق لا لو می کنین...معذرت می خوام اما اگه لیاقت داشتین هوادار اس اس نمی بودین.... شاد باشید.
بابا غیرتت منو کشته
خوزستان 10 تا تیم داره یکی از یکی گل تر
تو امدی چسبیدی به ... پرسپولیس
برو برو افرین ترم شروع میشه هیشکدوم از کتاباتو جلد نکردی
مواظب قیچیم باش:thumbsup2:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي ميگم هرچي ادم عوام بي تحصيلاته شده طرفداره پرسپوليس بگيد نه
هي ما ميگيم اقا برو خونتون هي مياد اينجا ور ور ميكنه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشق شبمون....

پرسپولیس سرور اس تق لا له

شاد باشید.

شما بازم بنويس چون هم غلط نوشتي برعكس متوجه شدي مگه تو كلاس نيستي بايد بنويسي استقلال سرور پرسپوليسه و هم با رنگ قرمز نوشتي مي دوني كه اگه با قرمز بنويسي ورقه ات رو تصحيح نمي كنن

بازم بنويس استقلال سرور پرسپوليسه با رنگ آبي اشتباه نكني ايندفعه

ali.ali

عضو جدید
بچه ها دعا کنید فقط ببریم البته خودم مطمئنم که میبریم
با دوستم شرط بستیم یه هفته ساندویچ اگه ببرم چی میشه از الان جای همتون خالی;)

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا كه اين لنگي ها از ادب بهره اي نبرده اند .

Sharif_

مدیر بازنشسته
nimitzo جان با این با ادب کاری نداشته باش
اینو من میشناسم
اونقدر خرابش کردیم رفت زودی نام کاربریشو عوض کرد
اخه دیگه روش نمیشد بیاد اینجا:smoke:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
nimitzo جان با این با ادب کاری نداشته باش
اینو من میشناسم
اونقدر خرابش کردیم رفت زودی نام کاربریشو عوض کرد
اخه دیگه روش نمیشد بیاد اینجا:smoke:

چی میگی نام کاربریم رو عوض کردم خواب دیدی خیر باشه نام کاربری من خیلی وقته عوض شده تازه نام کاربری قبلیم هم زیر امضام نوشته شده دانششششششششمند

مطمئن باش تو واسه خراب کردن کسی هنوز خیلی کوچیکی ( البته شرمنده ها ):child::child:

راستی عیدت هم مبارک باشه طاعات و عبادات قبول

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما عادت دارين تو همه تاپيكا سر بزنيد درست نميشيد مثلا يه وقت مي بيني بحث المپيك علي مياد پست ميده كه قطبي برگشت ايران!!!ما هم به اين چيزا عادت كرديم

در ضمن جمعه همه چيز مشخص ميشه

من مي خوام برم بازي رو از نزديك ببينم هواي رشت بد بارونيه هواي اونجا چطوره مي ترسم بام اونجا بعد بارون باشه زير بارونم كه بازي حال نميده هواي اونجا چطوره؟؟؟

هوا چطوره بليط رو چطور مي فروشن خبر رسيده از آشناها كه بليط تو ورزشگاه مي فروشن خبر كنيد كه كلي آدم اينجا منتظرن با هم بيايم؟؟؟

((يه دل ميگه برم برم يه دلم ميگه نرم نرم))

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما عادت دارين تو همه تاپيكا سر بزنيد درست نميشيد مثلا يه وقت مي بيني بحث المپيك علي مياد پست ميده كه قطبي برگشت ايران!!!ما هم به اين چيزا عادت كرديم

در ضمن جمعه همه چيز مشخص ميشه

من مي خوام برم بازي رو از نزديك ببينم هواي رشت بد بارونيه هواي اونجا چطوره مي ترسم بام اونجا بعد بارون باشه زير بارونم كه بازي حال نميده هواي اونجا چطوره؟؟؟

هوا چطوره بليط رو چطور مي فروشن خبر رسيده از آشناها كه بليط تو ورزشگاه مي فروشن خبر كنيد كه كلي آدم اينجا منتظرن با هم بيايم؟؟؟

((يه دل ميگه برم برم يه دلم ميگه نرم نرم))

ای بابا افشین خان داشتیم
تا می خوای مثال بزنی یاد من می افتی

:gol::gol:خیلی گلی:gol::gol:

Ariyaee_0098

کاربر فعال
[/size]

داداش به خودتون باید بخندین...:smile:یه نگاه به خودتون بندازین.... ملتفت شدین؟;):biggrin::biggrin: درضمن مشق شبم رو هم از حفظم اونم چی؟ تا آخر خط زندگی......
پس یه باره دیگه با هم مشق شبمون رو مرور خواهیم کرد...

آماده هستین؟

1

2

3
;)

شاد باشید.:gol::D:biggrin::biggrin::biggrin:

آبجی یه نگاه به خودمونم بندازیم فرقی نمیکنه چون بازم :heart:استقلال:heart: سرور پرسپولیسه چون مشقات خوب ننوشتی از کلاس اخراجی:redcard:
استقلال سرور پرسپولیسه:cap:

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه توجه
زلزله سرخ در راه است ، از تمامی هموطنان استقلالی خواهشمندیم خود را به نزدیکترین مکان امن ممکن برسانند .

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال دوست داريم ، تو سرور ، تو سالار ، تو قهرماني