[ گفت و گو ] انتخاب رشته کارشناسی ارشــد و دکتــرا

mohamadmohsen

عضو جدید
جزوه هاي كارشناسي ارشد مهندسي شيمي!

جزوه هاي كارشناسي ارشد مهندسي شيمي!

با سلام من عضو جديد سايت شما هستم.مي خواستم بدونم چرا اينجا هيچكس سراغي از جزوات دوره كارشناسي ارشد نميگيره!
لطفا اگه هر كسي اين جزوات رو داره(مربوط به هر درسي فرقي نميكنه چه حرارت پيشرفته يا جرم پيشرفته يا..)در اين تاپيك بزاره تا ديگران هم استفاده كنن.راستي يه جايي خوندم كه يه نفر پرسيده بود درصد هاي امسال چند بايد باشه تا ازاد قبول بشيم؟(كارشناسي ارشد مهندسي شيمي)
درصدهاي خودمو مينويسم واستون هم در ازاد هم در دولتي:
دولتي:
زبان:89
ترمو:51
رياضي:49
سنتيك:81
سيالات:46
حرارت:63
جرم و عمليات:44
ازاد:
زبان:16
رياضي:35
عمليات:60
ترمو:49
سنتيك:55
رتبه دولتي:418
ازاد:20
نتيجه:دولتي روزانه مهندسي سلولزي تهران شاخه گيلان
ازاد:مهندسي شيمي واحد ماهشهر
كه من ازاد رو انتخاب كردم
به همين دليل ميخوام مبحث ارشد رو تو اين تاپيك شروع كنم.به درصدها هم زياد توجه نكنيد فقط جهت مقايسه است.
جزوه ارشد يادتون نره!!!!!

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
دولتي:
ازاد:

اگه امکامنش هست بیا تاپیک ارشد که کلی بچه ها میتونن ازت سوال بپرسن وبراشون مفید باشه البته اگه خودتم دوست داری و نمیخوای اینجا اسپم بشه!
با این درصد زبان فکر نمیکنی یکم رتبت بالا باشه درصد های دیکت بد نیستن ولی رتبت !:surprised:
کنترل فرایند سفید بوده؟!
چرا رفتی ازاد؟!
واقعا من هنوز تو کف درصد زبانت موندم چطوری انقدر بالا زدی؟!:surprised::que:
بیا همه این سوالا رو تو تاپیک کارشناسی ارشد جواب بده که همه استفاده کنن ممنون

DIAB

عضو جدید
با سلام من عضو جديد سايت شما هستم.مي خواستم بدونم چرا اينجا هيچكس سراغي از جزوات دوره كارشناسي ارشد نميگيره!
لطفا اگه هر كسي اين جزوات رو داره(مربوط به هر درسي فرقي نميكنه چه حرارت پيشرفته يا جرم پيشرفته يا..)در اين تاپيك بزاره تا ديگران هم استفاده كنن.راستي يه جايي خوندم كه يه نفر پرسيده بود درصد هاي امسال چند بايد باشه تا ازاد قبول بشيم؟(كارشناسي ارشد مهندسي شيمي)
دولتي:
ازاد:
به همين دليل ميخوام مبحث ارشد رو تو اين تاپيك شروع كنم.به درصدها هم زياد توجه نكنيد فقط جهت مقايسه است.

ببخشید
می خواستم بگم من مثلا 350 صفحه جزوه جرم و عملیات رو چطوری در اختیار بقیه بگذارم ؟ :eek:
البته یکی درشت مینویسم ولی حجم مطلب هم بالا ست خوب :biggrin:

دولتي:
ازاد:
دانشگاه آزاد رشته مهندسي شيمي فقط 2 جا هست ؟ ماهشهر و تهران ؟‌

shima sh

عضو جدید
سلام
اتفاقا منم می خواستم همین درخواستو بکنم که شما پیش قدم شدید.
ولی اگه بشه همچین کاری کرد عالی میشه.البته اگه نمونه سوال امتحانیم باشه که چه بهتر.

mohamadmohsen

عضو جدید
اخه در دوره ليسانس تو دانشگاهمون يه دوره 3 ترمه زبان برگزار شد كه من شركت كردم خيلي خوب بود جزوه رو دارم اگه تونستم واست اسكن ميكنم.
به اين دليل ازاد رفتم چون بهترين حالت براي استخدام فوق همون مهندسي شيميه نه سلولز!در ضمن من شاغلم و از پس هزينش بر ميام.اين ترم شد 1/140/000
800 تومان شهريه ثابت و هر واحد 45 تومان
كلا تو ايران فقط سه دانشگاه هستن
ماهشهر كه امسال 30 نفر گرفت
تهران هم حدود 40 نفر
اراك هم فقط 5
جزوه يادتون نره

ارا

عضو جدید
سلام
امتحان ارشد امسال تو بهمن یا اسفند؟
خدا کنه اسفند باشه. اگه میدونین حتما اطلاع بدین:smile:

mohamadmohsen

عضو جدید
بالاخره يه جزوه محاسبات عددي پيدا كردم بدرد مهندسي عمران هم ميخوره البته خيلي كمرنگه اگه رديف شد اپلود ميكنم و لينكشو ميزارم

كسي هست كه آزاد ارشد مهندسي شيمي قبول شده باشه ؟
ميخوام شرايط كنكورشو يكم توضيح بده . درصداشو هم بگه ممنون ميشيم. رتبه .

ارا

عضو جدید
سلام
اگه تازه می خوای شروع کنی فرقی نمی کنه اسفند باشه یا بهمن. باید ببینی سال بعد امتحان چه وقته :D

ازتون ممنونم
گاهی آدما نیاز به تلنگور دارن تا بیدار شن.ممنون از اینکه بیدارم کردی;) اگه یه زمانی فهمیدی که سال بعد امتحان تو چه ماهییه حتما به من اطلاع بده مرسی

Hamed_Saha

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزيز..
من ترم آخر رشته مهندسي نفت هستم و امسال ميخوام هر طور شده ارشد قبول بشم. از دوستاني كه در مقطع ارشد ادامه تحصيل ميدن اطلاعات ميخوام.لطفا" پيام خصوصي بفرستيديابه من mail بزنيد.ممنونم...:)
saha2alma@gmail.com

saeid_nemati

عضو جدید
ازتون ممنونم
گاهی آدما نیاز به تلنگور دارن تا بیدار شن.ممنون از اینکه بیدارم کردی;) اگه یه زمانی فهمیدی که سال بعد امتحان تو چه ماهییه حتما به من اطلاع بده مرسی

خواهش مي كنم
باور كنيد هدفم دلسرد كردنتون نيست(برخلاف نظر اون خانم كه خيلي هم عصباني بود !!!!!)
ولي معمولا كسايي كه مي خوان حتما قبول بشن خيلي زود تر از اينا شروع مي كنن .
حد اقل در مورد خود من كه اينجوري بود.سعي كنيد بيشتر وقت بزاريدتا يه جاي خوب قبول بشيد.
اگه واقعا شروع كني و مصمم باشي فرقي نمي كنه امتحان كي باشه
موفق باشيد

azadmehr

عضو جدید
سلام خسته نباشید من ترم 7 رشته شیمی محض هستم ممکنه منوواسه کنکور ارشد راهنمایی کنید هم در مورد منابع وهم چند ساعت درس خوندن در روز ازتون ممنونم

mezak

کاربر فعال
با سلام و خسته نباشید.من الان ترم هفتم رشته مهندسی شیمی هستم.
میخواستم در مورد منابع ارشد گرایش مهندسی شیمی یک سری اطلاعات بدست بیارم.
لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره دریغ نکنه.
توضیح: من از اواسط تابستون شروع کردم به خوندن منابع اصلی همراه کتابهای راهیان ارشد ولی مطمئن نیستم کافی باشه.
خواهشا راهنماییم کنید.

احسان افراز

عضو جدید
سلام کسی اینجا دانشگاه علوم و تحقیقات میخونه می خواستم بدونم ارشد بیو تکنولوزی در این واحد قبولیش چطوره ومیانگین چند در صد باید زد با تشکر;)

mohamadmohsen

عضو جدید
با سلام امروز بالاخره رفتم دانشگاه گفتن به سلامتي رهبر تا بعد از عيد فطر تعطيله!!
هر چي دنباله چارت ارشد گشتم تا درسها رو ببينم نشد كه نشد گفتن بايد از مدير گروه بگيري!حالا مدير گروه كجاست؟ميگن واسه يه سمينار رفته براتيسلاوا در جمهوري چك!!!!!!!!!!!!!
اگه كسي چارت رو داره لطفا زحمتشو بكشه ممنون.
جزوه يادتون نره.:)

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
با سلام امروز بالاخره رفتم دانشگاه گفتن به سلامتي رهبر تا بعد از عيد فطر تعطيله!!
هر چي دنباله چارت ارشد گشتم تا درسها رو ببينم نشد كه نشد گفتن بايد از مدير گروه بگيري!حالا مدير گروه كجاست؟ميگن واسه يه سمينار رفته براتيسلاوا در جمهوري چك!!!!!!!!!!!!!
اگه كسي چارت رو داره لطفا زحمتشو بكشه ممنون.
جزوه يادتون نره.:)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=21052&page=33
این جا 1 چیزایی هست شاید بدردت بخوره نمی دونم همون که می خوای یا نه؟!

مهندس علی

کاربر فعال
یه سری به سایت مطالعات سازمان سنجش بزن اینم آدرسش (البته فکر کنم اسپل کلمات اشتباه باشه)
Motaleat.sanjesh.org

توی قسمت منابع و یا سرفصل دروس

راستی چند تا سوال ؟
برنامه درسیت واسه درس خوندن چه طور بود؟
مثلا روزی چند ساعت؟
چه مدت(دو ماه سه ماه) خوندی؟
به نظرت کدام کتابهای تست بهترن؟
از آزمون های کدام موسسه استفاده کردی؟

mohamadmohsen

عضو جدید
اين تاپيك دقيقا داره منحرف ميشه و مستقيما داره ميره به سمت اسپم شدن ولاك شدن!
يعني واقعا كسي تو اين سايت نيست كه دانشجوي ترم بالاي شيمي باشه تا جزواتشو در اختيار بقيه بزاره؟:redface:

Dr.Fox

عضو جدید
با سلام، نیازمند جزوه های زیر می باشم:

1- ترمودینامیک پیشرفته
2- مکانیک سیالات پیشرفته
3- طراحی راکتور پیشرفته

ترجیحاً مربوط به دانشگاه علم و صنعت ارشد شیمی

ارا

عضو جدید
خواهش مي كنم
باور كنيد هدفم دلسرد كردنتون نيست(برخلاف نظر اون خانم كه خيلي هم عصباني بود !!!!!)
ولي معمولا كسايي كه مي خوان حتما قبول بشن خيلي زود تر از اينا شروع مي كنن .
حد اقل در مورد خود من كه اينجوري بود.سعي كنيد بيشتر وقت بزاريدتا يه جاي خوب قبول بشيد.
اگه واقعا شروع كني و مصمم باشي فرقي نمي كنه امتحان كي باشه
موفق باشيد

با نظرتون موافقم ، می بایست زودتر از اینا شروع می کردم اما تابستون درگیر پروژم بودم فرصت نشد.
خود شما کی امتحان دادید ؟ کجا قبول شدید؟
ممنون

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
قرار نيست اينجا همه هم عقيده باشن. منم با نظرات خيلي از اعضا مخالفم ولي مثل شما انقدر سريع اكشن نمي دم و عصباني نمي شم

من خودم کار شما رو میکنم و از خیلی جلو تر از ترم 7 برا ارشد شروع کردم پس با شما هم عقیدم در این مورد که باید زود شروع کرد اما باید اینم در نظر گرفت کسایی هم بودن که حتی با چند ماه خوندن نمیگم تهران ولی بلاخره 1 جا قبول شدن !
در ضمن شما خیلی خیلی با تجربه تر از من هستین به هیچ وجه قست جسارت نداشتم من هر چی از ارشد می دونم از لطف دوستان بوده که اطلاعات و تجر بیاتشون رو در اختارمون قرار میدن

شاید کار من اشتباه بوده باشه ولی به جز ارا جان کسای دیگه ای هم این پست ها رو میخونن و ممکنه ....
در کل اگر اشتباهی کردم از شما و همه دوستان عذر خواهی میکنم:gol:

smfaghih

عضو جدید
کسی میدونه قبولیهای دانشگاههای شریف، امیر کبیر ، تهران ،صنعت نفت و .. امسال چه درصدهایی رو زدن؟

کسی میدونه قبولیهای دانشگاههای شریف، امیر کبیر ، تهران ،صنعت نفت و .. امسال چه درصدهایی رو زدن؟
رتبه هاي دوستامو ميگم واست . البته تقريبي هستن
57...... شريف
75.....امير كبير ( البته شريف هم ميوورد ولي خودش خواست بره امير كبير !! )
250(تقريبي) .....امير كبير ( البته با سهميه دانشجوي برتر)
420......صنعتي اصفهان

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته

با اجازه ی دوستان
رتبه 8

زبان 6.66
حرارت 66.6
سیالات 51
کنترل 66.6
ترمو 72
جرم 56.6
راکتور 64
کاربرد 66
------------------------------
رتبه 13