كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
الآن دارم می خندم ولی اون موقع که مطلبت رو خوندم یکم تاسف، یکم خنده و کلی درخواست صبر از خدا اوضاع و احوالم بود

یه سوال:
لر نیستی؟

توهين تو يه جاي عمومي به يه قوم ويا نژاد خيلي دور از ادبه شايد يه نفر اينجا واقعا لر باشه

استقلال و بازيكنانش چه مي كنن؟؟؟تو اون هوا تو مشهد ابومسلم رو زدن دم همشون گرم بذار پس پسي ها همچنان كري بخونن و دلخوش باشن

usamilad

عضو جدید
بذا دل بچه خوش باشه!!

بذا دل بچه خوش باشه!!

این استقلالی ها با یه برد کل محلشون رو شیرینی میدن و خلاصه برد و 3 امتیاز براشون یه چیز عجیب و غریبه

بذا تو عالم خودشون خوش باشن و به هم تبریک بگن!!!!!

همه چی آخر فصل معلوم میشه;)

• Like
واکنش ها: @r@$

usamilad

عضو جدید
آمار مگه اشتباه نمیشه>>>>1
آدما مگه اشتباه نمیکنن>>>>2
قرمزا که از بیخ تو باغ نیستن>>>>3
خود عادل فردوسی مجری 90 استاد دانشگاه ماست....گفته استقلالیم>>>>4
تا "..." شود هر آن قرمز که نتواند دید عشق آبی آسمونیه مارو>>>>5
همین جا اعلام میکنم که رفقا و همشهریای قرمز مون(فقط به خاطر تو Usamilad ;)) ترجیحا به خاطر افتی که برای تیم استقلال داره ، مارو با خودشون مقایسه نکنن.....چون اصلا حسابشون نمیکنیم......این تایپیک هم بیخود پر میشه!!! ولی در عوض میتونید با تیم آرسنال یا منچستر مقایسه کنید؛
این مورد رو از شما میپذیریم، و همین جا از طرف سایر دوستان همیشه آبی بتون قول میدیم از این به بعد نظر قرمز ها رو هم_علی رغم میل باطنیمون_ بخونیم.:biggrin:
موفق باشید;)

1- چرا شما استقلالی ها اینقدر غیر منطقی هستین؟
2-همه ی آمار یه دفعه اشتباه میشه که چی؟
3-فردوسی پور معلومه که استقلالیه و منم به عنوان یه پرسپولیسی خیلی خیلی به خودش و برنامه هاش علاقه دارم واسه اینکه آدم منطقی ایه در عوض مزدک و خیابانی هم پرسپولیسین
4-مقایسه ما با استقلال افت داره؟ آقا احسان خیلی دست بالا بلند شدیا!!:biggrin: پیاده شو با هم بریم برای ما افت داره تا با تیم سیزدهم پارسال (که اگه پارسال یکم زودتر! بخودش اومده بود میرفت دسته یک) خودمون رو مقایسه کنیم.
5-شما در برابر آرستال و منچستر که مثل تیم دخانیات میمونید
6-شما جماعت آبی رنگ کلاً غیر منطقی هستید.

اون از داربی دوسال پیش که پس از برد پرسولیس صمد مرفاوی گفت فعلاً که اینا 12 امتیاز از ما عقبن
اینم از داربی امسال که قلعه نویی میگه اونا روی یه ضربه ی بکش زیرش به گل رسیدن.

با شما جماعت غیر منطقی نمیشه کنار اومد چون بازم حرف خودتون رو میزنید

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
1- چرا شما استقلالی ها اینقدر غیر منطقی هستین؟
2-همه ی آمار یه دفعه اشتباه میشه که چی؟
3-فردوسی پور معلومه که استقلالیه و منم به عنوان یه پرسپولیسی خیلی خیلی به خودش و برنامه هاش علاقه دارم واسه اینکه آدم منطقی ایه در عوض مزدک و خیابانی هم پرسپولیسین
4-مقایسه ما با استقلال افت داره؟ آقا احسان خیلی دست بالا بلند شدیا!!:biggrin: پیاده شو با هم بریم برای ما افت داره تا با تیم سیزدهم پارسال (که اگه پارسال یکم زودتر! بخودش اومده بود میرفت دسته یک) خودمون رو مقایسه کنیم.
5-شما در برابر آرستال و منچستر که مثل تیم دخانیات میمونید
6-شما جماعت آبی رنگ کلاً غیر منطقی هستید.

اون از داربی دوسال پیش که پس از برد پرسولیس صمد مرفاوی گفت فعلاً که اینا 12 امتیاز از ما عقبن
اینم از داربی امسال که قلعه نویی میگه اونا روی یه ضربه ی بکش زیرش به گل رسیدن.

با شما جماعت غیر منطقی نمیشه کنار اومد چون بازم حرف خودتون رو میزنید
بابا منطق...
اون مموقع که ما با ناصر خان بدون باخت قهرمان میشدیم شما واسه هشتم تا یازدهم جدول میجنگیدین.
اگه به تاریخه که کارنامه درخشانتون در اسیا نشون داده چه ابر قدرتی تو اسیا هستین. الانم فعلا بالا نشینیم با شما پایینیا اصلا کاری نداریم.اگه ما دخانیاتیم که شما حلبی سازانه تیرکمون ابادم نیستین.
تو داربیم خوب تقصیر خودمون بود دست کمتون گرفتیم .

Schneider

مدیر بازنشسته
جواب

جواب

1- ....... در عوض مزدک و خیابانی هم پرسپولیسین
....داربی دوسال پیش
اینم از داربی امسال ..... جماعت غیر منطقی ....
1) در کل گزارشگرایی که ایران به خودش دیده....همین مزدک و خیابانی که تونستی پیدا کنی پر ایرادترین و 3ترین گزارشارو تقدیم ملت کردن!(حالا از مزدک هم بشه گذشت از خیابانی دیگه نمیشه گذشت! با اون سوتیش که جلوی 40-50 میلیون تماشاچی میگه: "کثافت خوب گل میزنه!!!!" البته حق داره خب....از دیار قرمزاس! :biggrin:)

2) یادمه چند سال پیش که استقلال ما 2 بر 0 یا یک(دقیق تو ذهنم نیس) تیم پرس پول لیس شما رو زد......یکی از طرفدارای تیمتون به شونه رفیقش آویزون شده بود و عربده زنان میگفت"عجب غلطی کردیم طرفدار این تیم شدیم(2بار تکرار شود!)"_مستندش هست رو CD.
3)تیم همیشه آبی ما....یادت نره....هرجای جدول باشه.....یه آفسایدشو به 100 تا گل الکیتون نمیدیم.
حالا باز برید جدول بازی کنید:biggrin:
در ضمن به این همرنگات هم بگو هر چقدر هم بی منطق باشیم....نسبت به شما خیلی سرتریم و حرکات انسانهای اولیه رو قبل و بعد بازی در نمیاریم.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینهم تقدیم به همه ی استقلالیا:

:w11:سرور هر چی لنگیه امیر قلعه نوعیه:w11:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اقایونه با منطق کجان؟
رفتین زیر پتو قایم شدین؟
ناز شسته افشین پیروانی...
حالا هی برین بگین تو نود رای ما بیشتر بوده ،چی شد پس؟با این همه تماشگر جلویه سایپا نزدیک به قعر جدول چیکار کردین؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بكش زيرش تو خون اين قرمزاست هيچ مربي داخلي و خارجي نمي تونه اين تاكتيك حرفه اي رو از اين تيم بگيره به قول بيژن ذوالفقار نسب اگه بازي تا دو هفته ديگه هم ادامه داشت پس پس نمي تونست به سايپا گل بزنه:biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بكش زيرش تو خون اين قرمزاست هيچ مربي داخلي و خارجي نمي تونه اين تاكتيك حرفه اي رو از اين تيم بگيره به قول بيژن ذوالفقار نسب اگه بازي تا دو هفته ديگه هم ادامه داشت پس پس نمي تونست به سايپا گل بزنه:biggrin::biggrin::biggrin:

بکش زیرش نیست یه نوع تاکتیکه که جواب نداد قبول دارم باید این تاکتیک عوض میشد لااقل اگه عوض نکرد بادد تعویض ها رو زود تر انجام میداد فکر کنم پیروانی جرات نداره و همین کار دست پرسپولیس میده

ف_حسینی

عضو جدید
تازه وارد هستی و توقع خاصی ازت نمیره تو درک این مسائل :biggrin:;)
2 امتیاز اختلاف از نظر تو باعث شرمندگیه ؟ پس شما که پارسال با 25 امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس سیزدهم شدید چجوری روتون میشه اسم کثیف اس تق لال رو به زبون بیارید آخه ؟ :biggrin::w18::w24:
حالا چی؟بازم اختلاف 2 امتیازه.البته از پرسپولیسی جماعت بیش از این انتظار نمیشه داشت :whistle::w15:در ضمن یه کم ادب هم چیزه خوبیه که ادم داشته باشه.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چی؟بازم اختلاف 2 امتیازه.البته از پرسپولیسی جماعت بیش از این انتظار نمیشه داشت :whistle::w15:در ضمن یه کم ادب هم چیزه خوبیه که ادم داشته باشه.

نه اختلاف بیشتر از دو امتیازه اما سیزده امتیاز نیست

از پرسپولیسی جماعت به غیر از مرام چیزی نمیبینی

usamilad

عضو جدید
جوجه رو آخر پاییز میشمارن

جوجه رو آخر پاییز میشمارن

اول اینو بگم که سوتی های جواد خیابانی چه ربطی به پرسپولیسی بودنش داره؟
نکنه استقلالی ها همشون دکتر مهندسن؟

دوم: من با وجود اینکه پرسپولیسیم بازم میگم که عادل از همه ی گزارشگرا و مفسرا سره
سوم:وقتی تیم سایپا با سیستم 10-1 دفاع میکنه انتظار بازی با کیفیت داری؟
چهارم: جناب فرشید سیویل من جایی نرفتم فقط یه کم این روزا سرم شلوغ بود
پنجم:استقلالی ها بهتره به مغزشون فشار بیارن و یادشون بیاد دو سال پیش همین صمد مرفاوی همین حرفای الان شما رو میزد و دیدیم که با وجود اختلاف امتیاز زیاد پرسپولیس با استقلال در طول فصل، آخر کار پرسپولیس سوم و استقلال چهارم شد

پنجم: خطاب به همه ی استقلالی ها باید بگم که ن.ش.ا.ش.ی.د.ه شب درازه

فقط اینو بگم که قصد بی احترامی نداشتم و این یه ضرب المثل اصیل ایرانی هست که محترمانش میشه: نخوابیده شب درازه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینو بگم که سوتی های جواد خیابانی چه ربطی به پرسپولیسی بودنش داره؟
نکنه استقلالی ها همشون دکتر مهندسن؟

دوم: من با وجود اینکه پرسپولیسیم بازم میگم که عادل از همه ی گزارشگرا و مفسرا سره
سوم:وقتی تیم سایپا با سیستم 10-1 دفاع میکنه انتظار بازی با کیفیت داری؟
چهارم: جناب فرشید سیویل من جایی نرفتم فقط یه کم این روزا سرم شلوغ بود
پنجم:استقلالی ها بهتره به مغزشون فشار بیارن و یادشون بیاد دو سال پیش همین صمد مرفاوی همین حرفای الان شما رو میزد و دیدیم که با وجود اختلاف امتیاز زیاد پرسپولیس با استقلال در طول فصل، آخر کار پرسپولیس سوم و استقلال چهارم شد

پنجم: خطاب به همه ی استقلالی ها باید بگم که ن.ش.ا.ش.ی.د.ه شب درازه

فقط اینو بگم که قصد بی احترامی نداشتم و این یه ضرب المثل اصیل ایرانی هست که محترمانش میشه: نخوابیده شب درازه

شرمنده به پيشنهاد خودم اتحاد آبي تصميم گرفته بود جواب پستاي توهين دار رو نديم ولي با عرض پوزش از آبي ها اين يه بار رو خودم جواب ميدم دفعه ي بعدي در كار نيست

اول:سوتي بين شماها چيزيبس طبيعي است

دوم:خب بايد بگي مگه غير اينه عادل سر هم است

سوم:دانش مربي به همين درد مي خوره كه در مواقع مناسب با تاكتيك حريف مقابله كنه نه با يه سيستم ساده و ثابت درست همون كاريو بكنه كه تيم حريف مي خواد خب بي تجربس افشين خان ديگه يه زماني دستيار اميرخان بوده

چهارم:مربوط به من نبود

پنجم:اون سال شما سوم شدين و ما چهارم خب شما چه چيزي بيشتر از ما بدست آوردين؟؟؟جامي گرفتين؟؟؟فكر كنم يه كم به مغزتون فشار بيارين(به قول خودت) به راحتي يادتون مياد اون سال استقلال بعد از ، از دست دادن قهرماني ديگه واسش اهميتي نداشت واقعا واسه منم نداشت چون يه فصل تلاش رو دو هفته آخر از دست داديم
فرقي نداشت اون موقع سوم يا چهارم شدن دوست عزيز

پنجم(جواب اين پست توهين دار رو دادم چون مشخصه اهل توهين نيست از هول دوبار نوشتي پنجم): دو نكته بگم يك:متاسفم دو:كاشكي يه ذره واسه بچه هاي سايت نه تمدن ايرانت نه حداقل واسه اين ضرب المثل ايراني احترام قائل بودي

usamilad

عضو جدید
شرمنده به پيشنهاد خودم اتحاد آبي تصميم گرفته بود جواب پستاي توهين دار رو نديم ولي با عرض پوزش از آبي ها اين يه بار رو خودم جواب ميدم دفعه ي بعدي در كار نيست

پنجم(جواب اين پست توهين دار رو دادم چون مشخصه اهل توهين نيست از هول دوبار نوشتي پنجم): دو نكته بگم يك:متاسفم دو:كاشكي يه ذره واسه بچه هاي سايت نه تمدن ايرانت نه حداقل واسه اين ضرب المثل ايراني احترام قائل بودي
اول شما دانش مربیگری افشین رو با قلعه نویی مقایسه میکنید؟
هاها:biggrin:
افشین مدرکی معادل دکترا داره ولی این مربی بی فرهنگ شما چی؟
این از این

جناب افشین اس اس شما چرا اینقدر دوست دارید که طرفدارای پرسپولیس رو یه مشت آدم بی ادب و بی فرهنگ جلوه بدید و طرفدارای استقلال c

usamilad

عضو جدید
کمی به عقب برگردیم

کمی به عقب برگردیم

فقط کافیه برگردید به روز داربی و سخنان قطبی و قلعه نویی رو با هم مقایسه کنید.

قسمتی از مصاحبه افشین قطبی بعد از بازی :

من از تمامی هواداران پرسپولیس به خاطر اینکه شاهد پیروزی تیم‌شان نبودند و به خانه‌های‌شان بازگشتند عذرخواهی می‌کنم و کمال تشکر را برای حضور جوانمردانه‌شان در سکوهای استادیوم دارم. همچنین به تیم استقلال نیز تبریک می‌گویم چرا یک فوتبال بسته‌ای را بازی کرد و به هدفش رسید شما حق دارید که از بازی دی‌کارمو ناراضی باشید او آن چیزی که من می‌خواستم نتوانست ارائه کند و از فوتبال او راضی نیستم اما فکر می‌کنم تلاش زیادی برای موفقیت تیم داشت ما زمانی که یک گل عقب بودیم باید یک مهاجم را به درون زمین می‌فرستادیم که دی‌کارمو با توجه به قد بلند و شرایط فیزیکی‌اش می‌توانست بهترین گزینه باشد به هر حال باید قبول کنیم که فضای روانی داربی روی این بازیکن هم تاثیر داشت.

قسمتی از مصاحبه امیر قلعه نوعی بعد از بازی :
درست است که پرسپولیس سوار بر بازی بوده است، اما اگر شما مربی‌گری بلد بودید، می‌دانستید که سوار بازی بودن با موقعیت ساختن تفاوت می‌کند.وی هم‌چنین در پاسخ به سوال خبرنگاری پیرامون استفاده نکردن از بازیکنان با تجربه‌ی استقلال چون فرهاد مجیدی و تعویض سیاوش اکبرپور نیز گفت: شما نباید راجع به اینکه چه کسی به میدان می‌رود، سوال کنید. شما تنها حق دارید درباره‌ی حرکت کلی تیم سوال کنید.گلی که تیم پرسپولیس به ثمر رساندن بر روی یک پاس ۷۰ متری و در واقع یک توپ “بکش زیرش” بود که بیژن کوشکی یار مستقیم خود را نگرفت اما،‌ در مقابل ما چهار بار در عمق دفاع پرسپولیس تک به تک شدیم.
خبرنگاری با انتقاد از ادبیات امیر قلعه‌نویی نسبت به تیم حریف گفت، قطبی بازی تیم شما را تحسین کرد که قلعه‌نویی پاسخ داد: افشین قطبی کسی نیست که بتواند درباره‌ی من صحبت کند.

او سپس به یکی از خبرنگاران که سوالاتی را مطرح می‌کرد، گفت: یا یک سوال بپرس و یا ساکت باش.

این از این.
حالا یه کم ذهنتون رو به عقب تر برگردونید روزی که قلعه نویی بعد از یه بازی تو سالن کنفرانس بود و به خبرنگاره که میخواست دوباره سوال کنه شدیداً اعتراض کرد و به قول فردوسی پور به آقای علی گفت:
علی و بعد هم یه حرکت چشم و سر(یعنی طرف رو بنداز بیرون)

حلال بازم حرف زور بزنید

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول شما دانش مربیگری افشین رو با قلعه نویی مقایسه میکنید؟
هاها:biggrin:
افشین مدرکی معادل دکترا داره ولی این مربی بی فرهنگ شما چی؟
این از این

جناب افشین اس اس شما چرا اینقدر دوست دارید که طرفدارای پرسپولیس رو یه مشت آدم بی ادب و بی فرهنگ جلوه بدید و طرفدارای استقلال c

قابل توجه شما دوست عزيز همين افشين پيرواني كه مدرك مربي گري در حد دكترا داره دستيار امير قلعه نوعي بوده
شما اگه خودتون رو از يه نفر بالاتر بدونين حاضرين دستيارش بشين؟؟؟آخه وقتي اون خودشو بالاتر از قلعه نوعي نمي دونه شما چه اصراري داري به اين مسئله؟؟؟

ضمنا دوست عزيز وقت ندارم تاپيكاي توهين آميز قرمزا رو جمع كنن من نمي گم از طرف آبي ها به شما توهين نشده ها فقط گفتم پستاي توهين آميز جواب داده نشه بهتره شما هم مي توني به پستاي توهين آميز جواب ندي

ضمنا من دوست ندارم شماها رو بي ادب و فرهنگ جلوه بدم شما خودت به پست قبليت نگاه كن اون شماره پنج دوم اگه توهين توش نيست چرا بعد به اون شكل با نقطه بين حروف فاصله گذاشته شده شما توهين كردي بعد ميگي قصد توهين نداشتم خب قبول نداشتي شما فقط خواستي فرهنگ اصيل ايراني رو نشون بدي و يه ضرب المثل به قول خودتون اصيل رو بكار ببري اما به روش خودت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط کافیه برگردید به روز داربی و سخنان قطبی و قلعه نویی رو با هم مقایسه کنید.

قسمتی از مصاحبه افشین قطبی بعد از بازی :

من از تمامی هواداران پرسپولیس به خاطر اینکه شاهد پیروزی تیم‌شان نبودند و به خانه‌های‌شان بازگشتند عذرخواهی می‌کنم و کمال تشکر را برای حضور جوانمردانه‌شان در سکوهای استادیوم دارم. همچنین به تیم استقلال نیز تبریک می‌گویم چرا یک فوتبال بسته‌ای را بازی کرد و به هدفش رسید شما حق دارید که از بازی دی‌کارمو ناراضی باشید او آن چیزی که من می‌خواستم نتوانست ارائه کند و از فوتبال او راضی نیستم اما فکر می‌کنم تلاش زیادی برای موفقیت تیم داشت ما زمانی که یک گل عقب بودیم باید یک مهاجم را به درون زمین می‌فرستادیم که دی‌کارمو با توجه به قد بلند و شرایط فیزیکی‌اش می‌توانست بهترین گزینه باشد به هر حال باید قبول کنیم که فضای روانی داربی روی این بازیکن هم تاثیر داشت.

قسمتی از مصاحبه امیر قلعه نوعی بعد از بازی :
درست است که پرسپولیس سوار بر بازی بوده است، اما اگر شما مربی‌گری بلد بودید، می‌دانستید که سوار بازی بودن با موقعیت ساختن تفاوت می‌کند.وی هم‌چنین در پاسخ به سوال خبرنگاری پیرامون استفاده نکردن از بازیکنان با تجربه‌ی استقلال چون فرهاد مجیدی و تعویض سیاوش اکبرپور نیز گفت: شما نباید راجع به اینکه چه کسی به میدان می‌رود، سوال کنید. شما تنها حق دارید درباره‌ی حرکت کلی تیم سوال کنید.گلی که تیم پرسپولیس به ثمر رساندن بر روی یک پاس ۷۰ متری و در واقع یک توپ “بکش زیرش” بود که بیژن کوشکی یار مستقیم خود را نگرفت اما،‌ در مقابل ما چهار بار در عمق دفاع پرسپولیس تک به تک شدیم.
خبرنگاری با انتقاد از ادبیات امیر قلعه‌نویی نسبت به تیم حریف گفت، قطبی بازی تیم شما را تحسین کرد که قلعه‌نویی پاسخ داد: افشین قطبی کسی نیست که بتواند درباره‌ی من صحبت کند.

او سپس به یکی از خبرنگاران که سوالاتی را مطرح می‌کرد، گفت: یا یک سوال بپرس و یا ساکت باش.

این از این.
حالا یه کم ذهنتون رو به عقب تر برگردونید روزی که قلعه نویی بعد از یه بازی تو سالن کنفرانس بود و به خبرنگاره که میخواست دوباره سوال کنه شدیداً اعتراض کرد و به قول فردوسی پور به آقای علی گفت:
علی و بعد هم یه حرکت چشم و سر(یعنی طرف رو بنداز بیرون)

حلال بازم حرف زور بزنید

من از امير قلعه نوعي همون قدري هميشه خوشم مياد كه اون به ناصر خان احترام ميذاره قبلا كه باهاش مشكل داشت منم اصلا خوشم نميومد ولي حالا كه نداره منم همينقدر ازش خوشم مياد

چرا تا بحث دانش فني ميشه شما رفتارش رو پيش مي كشين خوزه مورينيو با اون همه دانش هرچي از دهنش در مياد بار خبرنگارا و مخالفانش مي كنه مي دوني تو جامعه ما خوشمون مياد كسي سبزي ملت رو پاك كنه اگه يكي مياد ميگه آقايون محترم كنفرانس مطبوعاتي يه اصولي داره خبرنگارا مي گن اه چه بي ادب ولي يه مربي اجازه ميده كه خبرنگار بعد از بازي ازش بپرسه مادر بزرگ شما چه غذايي رو دوست داره خبرنگارا ميگن به به چه مربي جنتلمني

usamilad

عضو جدید
برد مقتدرانه ی پرسپولیس زلزله رو به همه ی استقلالی ها و
پرسپولیسی ها ی با تعصب تبریک میگم
به امید بردهای آتی;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خليلي : در دربي برگشت سهميه استقلال را كنار گذاشته ام // از بهمن ماه براي پرسپوليس بازي ميكنم

مهاجم پرسپوليس در آلمان تلاش مي كند تا هرچه زودتر با آمادگي به تركيب تيمش بازگردد.
محسن خليلي در گفت‌وگويي در خصوص آخرين وضعيتش گفت: «شرايط من روز به روز بهتر مي‌شود. ميزان دوندگي من از روزي 10 دقيقه به 45 دقيقه افزايش پيدا كرده است.»
وي در ادامه افزود:«دوره بدنسازي‌ام را در آلمان زيرنظر مربي بدنساز آغاز كرده‌ام و درصددم با آمادگي كامل يك ماه ديگر به پرسپوليس برگردم و پس از چند روز تمرين در اين تيم رسما حضورم و آمادگي‌ام را اعلام كنم. از عمل جراحي من 5/4 ماه گذشته و طبق گفته پزشك بعد از 6 ماه قادرم براي پرسپوليس بازي كنم.» خليلي در خصوص وضعيت اخير پرسپوليس در ليگ و فاصله امتيازي با استقلال گفت: «قرار نيست هر سال اتفاقي مشابه سال قبل براي يك تيم تكرار شود. اميدوارم پرسپوليس فاصله امتيازي با صدرنشين را جبران كند چون هنوز در ابتداي نيم‌فصل دوم هستيم و در فاصله تقريبا يك نيم‌فصل و بازي‌هاي سه امتيازي مي‌توانيم به جبران امتيازات پرسپوليس بيش از پيش اميدوار باشيم.»

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالا