پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز ارسال چنین مطالبی که ارتباطی با موضوع تالار نداره در این تالار خلافه...
لطفا این مطالب رو در تالار ها و تاپیک های مربوط بزنید...

azam

عضو جدید
نوشین جان امیدوارم هرجا هستی موفق و پیروز باشی و زود هم برگردی...من که واقعا چیزهای زیادی از شما یاد گرقتم.2 هفته کامل غیبت داشتم تا اومدم باشگاه و خداحافظیتو دیدم دلم خیلی گرفت...:cry::(ولی خوب امیدوارم خیلی زود برگردی...زوده زود...;)
از بابت انتخاب شایستتون تو انتخاب مدیریت هم ممنون...همون طور که انتخاب مارال تو تعیین مدیریت نوشین به جا و درست بود قطعا دومان عزیز هم تو کارشون موفق میشن :gol:خصوصا که با فعالیت هاشون آشنا هم هستیم...خلاصه که حسابی تبریک دومان عزیز...
:w23:
انشالا هرچه زودتر مارال و نوشین هم به باشگاه برگردن...:child:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان عزیز پیشنهادات خودتون رو بدید تا از هفته آینده رسما مسابقه رو آغاز کنیم...

سعید عزیز سلام
از پیشنهاد بسیار خوبت ممنونم و امیدوارم همواره مثل سایر کارهایی تا الان در باشگاه انجامم دادی موفق باشی و حتما روی کمک من هم حساب کن. به عنوان پیشنهاد من چند مورد رو عنوان می کنم تا چنانچه لازم بود در شروع کار لحاظ بشه :

1- مسابقه طراحی فقط به طراحی معماری خلاصه نشه و طراحی اجزا هم در این سیستم مسابقه وجود داشته باشه .

2- اجرایی بودن طرح توسط دوستان عمرانی ما در تالار عمران و با همکاری مهندس سپهر به عنوان مدیریت محترم تالار عمران جهت برقراری یک پیوند مناسب بین دو تالار عمران و معماری کنترل بشه و پیشنهادهای این دوستان هم در طرح نهایی مسابقه ملاک قرار بگیره .

3- مسابقه ای که قراره انجام بگیره با موضوعات و یا سایتهای فرضی نباشه و حتی الامکان به صورت فراخوان در تمام باشگاه و تمام تالار ها عنوان بشه تا اگر کسی از دوستان به صورت واقعی قصد اجرای یک پروژه طراحی رو داشت بتونه از نظرات دوستان در این مسابقه استفاده کنه و در صورت برنامه ریزی و اجرایی شدن نهایی به برنده طرح منتخب ، هدیه ایی به رسم یادبود بده .

4- کلیه کارهایی که برای مسابقه فرستاده می شن می بایست دارای پرزانته باشن چه به صورت اسکیس دستی و چه به صورت کامپیوتری و با صلاحدید برگزار کننده ها دردو قسمت مجزا به رقابت گذاشته بشن .

امیدوارم دوستان عزیز معمارم مثل همیشه در این مسابقه هم فعال باشن .

سـعید

مدیر بازنشسته
سعید عزیز سلام
از پیشنهاد بسیار خوبت ممنونم و امیدوارم همواره مثل سایر کارهایی تا الان در باشگاه انجامم دادی موفق باشی و حتما روی کمک من هم حساب کن. به عنوان پیشنهاد من چند مورد رو عنوان می کنم تا چنانچه لازم بود در شروع کار لحاظ بشه :

1- مسابقه طراحی فقط به طراحی معماری خلاصه نشه و طراحی اجزا هم در این سیستم مسابقه وجود داشته باشه .

2- اجرایی بودن طرح توسط دوستان عمرانی ما در تالار عمران و با همکاری مهندس سپهر به عنوان مدیریت محترم تالار عمران جهت برقراری یک پیوند مناسب بین دو تالار عمران و معماری کنترل بشه و پیشنهادهای این دوستان هم در طرح نهایی مسابقه ملاک قرار بگیره .

3- مسابقه ای که قراره انجام بگیره با موضوعات و یا سایتهای فرضی نباشه و حتی الامکان به صورت فراخوان در تمام باشگاه و تمام تالار ها عنوان بشه تا اگر کسی از دوستان به صورت واقعی قصد اجرای یک پروژه طراحی رو داشت بتونه از نظرات دوستان در این مسابقه استفاده کنه و در صورت برنامه ریزی و اجرایی شدن نهایی به برنده طرح منتخب ، هدیه ایی به رسم یادبود بده .

4- کلیه کارهایی که برای مسابقه فرستاده می شن می بایست دارای پرزانته باشن چه به صورت اسکیس دستی و چه به صورت کامپیوتری و با صلاحدید برگزار کننده ها دردو قسمت مجزا به رقابت گذاشته بشن .

امیدوارم دوستان عزیز معمارم مثل همیشه در این مسابقه هم فعال باشن .

پیشنهادات بسیار خوب بود...
حتما به کمک احتیاج پیدا میکنم...
موفق باشی...

معمارباشی

عضو جدید
سعيد جان مثل هميشه پيشنهادت فوق العاده بود

يه سوال ...
نمي شه اين مسابقه به صورت تيمي برگزار بشه ؟؟ مثلا گروهاهاي 2-3 نفره از بچه هاي همين سايت با هم مثلا 2 نفر معماري 1 نفر عمران ... يه خورده كار جدي باشه ...

البته نمي دونم اصلا مي شه يا نه ولي ... گفتم كه گفته باشم ...چشمك

سـعید

مدیر بازنشسته
سعيد جان مثل هميشه پيشنهادت فوق العاده بود

يه سوال ...
نمي شه اين مسابقه به صورت تيمي برگزار بشه ؟؟ مثلا گروهاهاي 2-3 نفره از بچه هاي همين سايت با هم مثلا 2 نفر معماري 1 نفر عمران ... يه خورده كار جدي باشه ...

البته نمي دونم اصلا مي شه يا نه ولي ... گفتم كه گفته باشم ...چشمك
به صورت تیمی هم میشه کار کرد ولی در آخر نتیجه کار رو باید فقط به نام یکنفر تو مسابقه اعلام کنید...
ولی پیشنهاد میکنم که به صورت تکنفره باشه چون همه این امکانات رو ندارند که از دوستان عمرانی استفاده کنند...
کار رو هم به صورت جدی اینجا دنبال میکنیم.همان طور که دومان هم اشاره کرد در صورت امکان برای موضوع مسابقه سایتی رو اعلام میکنیم که وجود خارجی داشته باشه و همه به طور طبیعی با کار های خارج از پوسته دانشگاه آشنا میشن...

مرسی از پیشنهادت....;)

mehrazin_f

عضو جدید
خيلی خوبه من که موافقم البته چون هنوز تازه کارم فکر کنم بيشتر جنبه استفاده کننده رو داشته باشم...;)

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان گرامی چه کاردانی چه کارشناسی اکثرا معماری مدرن خوندن . عده ایی رو هم داریم که معماری سنتی خوندن مثل من . بیشتر موقه ها چون سنتی هستن زیاد جدی گرفته نمیشن فکر میکنم یه کم بهشون کم لطفی میشه خوبه اگه یه تاپیک هم در مورد معماری سنتی داشته باشیم .

ahmad88

عضو جدید
من به راندو علاقه دارم! ولی تاپیکشو داریم! اگه راندو در معماری چنتا بخش بشه خوبه یعنی راندو با ماژیک واسه خودش یه تاپیک داشته باشه و راندو با آبرنگ یکی دیگه و... یه تاپیکم باشه بچه ها کارای خودشونو بذارن و یکی هم واسه کارایی که از اینترنت و کتاب و... پیدا میکنن

سلام.
منم با شما موافقم:gol:

8869

عضو جدید
ببین یک معمار باید بیا موزد اما خودش هم باید بخواد و دنبا لش باشه و مبارزه کنه:):)

سـعید

مدیر بازنشسته
قوانین و ضوابط مطرح شده تا هم اکنون :

1- مدت زمانی اجرای مسابقه 1 هفته می باشد...

2- هر شخص فقط حق 1 بار شرکت در هر دوره مسابقه رو دارد ( ارسال فقط یک طرح )

3- سعی می شود که سایت اجرای مسابقه به صورت حقیقی و از طرف خود شما تعیین بشه ولی در صورت عملی نشدن این کار سایت مسابقه از طرف داوران مسابقه متعاقبا اعلام می شود...

4- تحویل کار باید به صورت فرمتی از نرم افزار اتوکد باشد...

5- شیت های تحویلی باید شامل : کلیه پلان ها (طبقات , زیرزمین , بام , اندازه گذاری ) , حداقل 1 برش , حداقل 1 نما باشد .

6- شیت های اضافی از قبیل : پرسپکتیو داخلی و خارجی , برگنمایی ها , برش و نمای اضافی , پلان مبلمان دارای امتیازاتی خاص و ویژه برای شرکت کنندگان داراست

7- به برنده هر دوره مسابقه امتیازی ویژه از طرف مدیریت سایت اعطا میشود...( به زودی )

***** نحوه شیت بندی و ارائه نقشه ها متعاقبا اعلام میشود...*****

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز برای هر چه بهتر اجرا شدن این مسابقه هستیم....

آخرین ویرایش:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همین الان یک نمیچه تدریس ایستایی و سازه داره میشه ولی دوستان استقبالی نکردند :) چه فایده برای سایر دروس ؟ فقط جای اضافی گرفته میشه ، انواع و اقسام تاپیک های اسکیس و راندو و معماری اسلامی و تاریخ معماری و ... هست ..

معمارباشی

عضو جدید
راستش بيشتر نظرم اينه كه اين جوري خودمونو تو بعضي درسا قوي كنيم ... كسي كه مي خواهد معماري جهان درس بده بايد خودش خوب ياد بگيره (وچون اين كار براي دل خودشه ) با علاقه ياد مي گيره ... درسته ما اين همه تاپيكهاي جورواجور و رنگارنگ داريم ولي توي چند درس فقط خلاصه مي شه ... تازه اونا هم نياز به مرتب كردن اساسي دارن ...

بعدش هم ... كي گفته درس استاتيك شما كم رونقه؟ يه نگاه به تعداد بازديدهاي اون بخش بندازيد ... اگه شركت بچه ها در بحث كمه اون يه مشكل ديگس كه بايد با هم فكر هم حلش كنيم ....

ممنون از توجهت ...

angellla

عضو جدید
من اگه برمیگشتم بیشتر روی اسکیس و کاردست تمرین میکردم و مطالعاتم رو خیلی بیشتر میکردم

M.Reza2008

عضو جدید
نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان Home Plan Pro v5.2.12.23

نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان Home Plan Pro v5.2.12.23

سلام
اگه اين نرم افزار توپ رو مي خواين بياين اينجا تو تالار عمران

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
خواهشمند است جزوه ايستايي و سازه را براي من ارسال داريد چونكه نتوانستم آنها را دانلود كنم

با تشكر
behzad_106@yahoo.com

شما اگر روی فایل کلیک کنید ، قابل دریافت هستش ، اگر باز هم نشد ، برنامه دریافت نرم افزار اگر دارید مثل Dap یا Getright یا ... اون رو کلاً ببندید و با خود دریافت کننده ویندوز فایل رو بگیرید . تضمینی کامل دریافت میشه .

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همون 2 نفری که اینجا سر میزنند مشکلی نیست ؟ همه چیز ردیفه ؟!

• Like
واکنش ها: yasi

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خواهش میکنم ، ایستایی و مقاومت و سازه درسی نیست که با نگاه کردن بشه فهمید ... به نظر شما اگر اینطوری بود خود دانشجوها سر کلاس با نگاه کردن به تخته متوجهش میشدند ؟

sarak

عضو جدید
خیلی جالب بود;)فقط یه چیزی این مطالب جالب رو از کجا گیر میاری :que:خلاصه خیلی باحالی :gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا