راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

زیگورات

عضو جدید
02813366990 مثل اینکه خارج شهر ده بیست کیلومتر فاصله داره تو جاده تهران قزوین
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم یه سوالی داشتم شما با 700 سراسری بین المللی قزوین قبول شدید ؟ بومی بودید؟ اخه دوستای من با 500و 600 غیر انتفایی قبول شدن . بازم تبریک:);):smile:

زیگورات

عضو جدید
سلام دوستان!
اینم آمار من که امیدوارم به درد دوستان کنکوری بخوره.
دانشگاه کاردانی:موسسه آموزش عالی کوثر قزوین
درصد های کنکور کاردانی به کارشناسی 87:
معارف اسلامی13/33
ادبیات:43/33
زبان خارجی:70
ریاضی:8/33
فن ساختمان:48/66
مبانی نظری:34/48
رتبه قبولی:1767
دانشگاه قبولی در کارشناسی:موسسه مهر اراک
منابع کنکور:کتاب های فنی حرفه ای شاخه ی ساختمان و جزوات مکاتبه ای اموزشگاه پارسه
یه نصیحت هم برای تازه کنکوری ها دارم:
{{{{{{{{{{گاهی باید بسپریش دست خدا}}}}}}}}}
به امید موفقیت همه دوستان کلوپ!

بهشتی باشید!
سلام موفق باشی منم مثل همه از رتبت شاخ دراوردم . میشه لطف کنی منابعی که ازشون زبانتو خوندی بذاری و مارو راهنمایی کنی چون زبانتو خوب زدی ازت ممنون میشم .مرسی:D;):)

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
بازم سلام
من تصمیمو گرفتم
اگه اشتباه کردم منو لطفاً راهنمایی کنید
تصمیمم اینه که ملایرو بزنم
چون دیگه نمیخوام پشته کنکور بمونم
خیلی دووست داشتم همدان قبول بشم اما خوب انتخابش ریسکه واسه من
راستی اگه منی که ملایرو میزنم ترازم از مثلاً 6500 بشه (از همدان بیشتر) امکان اینکه بهم انتقالی بدن هست؟ :surprised:

شميم 27

عضو جدید
با آرزوي موفقيت براي همتون، يه سوال داشتم....امتحان كارداني به كارشناسي هم آزاد و هم سراسري ، اسكيس نداره؟؟؟؟؟؟فقط تستيه؟؟؟

ممنون..

ELAHE.T

عضو جدید
با آرزوي موفقيت براي همتون، يه سوال داشتم....امتحان كارداني به كارشناسي هم آزاد و هم سراسري ، اسكيس نداره؟؟؟؟؟؟فقط تستيه؟؟؟

ممنون..

سلام شميم جان
نه آزمون ارشد اسکيس داره
کارداني به کارشناسي تستي :)

sinasignal

عضو جدید
بازم سلام
من تصمیمو گرفتم
راستی اگه منی که ملایرو میزنم ترازم از مثلاً 6500 بشه (از همدان بیشتر) امکان اینکه بهم انتقالی بدن هست؟ :surprised:

خب اول همدانو بزن بعد ملایر ، فکر نکنم درصورتی که امتیازت به همدان نرسه از شانس قبولیت تو ملایر (که انتخاب دومته ) چندان کم بشه

ARCHITECT_SME

عضو جدید
سلام دوست عزيز مرسي از راهنماييت...............فقط اگه ميشه براي
- فن ساختمانی
- تاریخ معماری
- مبانی نظری
منبع تست معيين ميكردي!!كدوم كتاب بهتره؟؟از كدوم انتشارات؟؟بازم يه دنيا ممنون
تست فقط کتابهای میکرو طبقه بندی فن ساختمان .....مبانی نظری......وعناصر......روحی زاده.......البته پارسال عناصر جزء فن بود
در کل کتابهای خوبیه تا دلت بخاد تست داره
اما اشتباهم تک و توک توش پیدا میشه
تستهای طلایی هم هست که باید از خود آموزشگاه کنکاش تهیه کنی(موسس روحی زاده)

:w16::w16::w16:

ARCHITECT_SME

عضو جدید
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم یه سوالی داشتم شما با 700 سراسری بین المللی قزوین قبول شدید ؟ بومی بودید؟ اخه دوستای من با 500و 600 غیر انتفایی قبول شدن . بازم تبریک:);):smile:

سلام

دانشگاه بین المللی قزوین کارشناسی ناپیوسته نداره.

منم غیر انتفاعی دهخدا قبول شدم.

archi_arch

مدیر بازنشسته
میشه یکی خودشو بزاره جای من؟
من نمیتوونم تصمیم بگیرم!!
آخه با 2 ماه اگه از صفر بخوونم احتمال قبولیم تو همدان چقدره؟:que:
اگه شما جای من بودین چیکار میکردین؟
منم از ملایر راضی نیستم اما میترسم همدان رو بزنم
پارسال یکی با تراز 7000 ملایر آورده بود
مدیرگروهشم قراره عوض بشه
من گیر کردم:cry:
میشه نظرتونو بگین؟
برام مهمه:gol:
خوب عزیزم اگه یکی انتخاب اولش ملایر باشه و ترازش 10000 هم باشه خوب بازم ملایر قبول میشه! این دلیل نمیشه بگی ملایر ترازش بالاهه!
مدیر گروهش مطمئنی قراره عوض شه؟!! :w20:
ولی من بازم حرفم همونیه که یکی دیگه از بچه ها هم گفت.بقیه اش با خودته که خودت چی برات مهمتر باشه.
بشین فکراتو بکن و درست تصمیم بگیر.اگه قبولی اینقدر برات مهمه خوب ملایرو بزن.

بازم سلام
من تصمیمو گرفتم
نه عزیزم امکان انتقالی نیست!

architect_esf

عضو جدید
دوستان عزيز

آيا كسي ميدونه توي دانشگا ههاي غير انتفاعي امكان جابجايي دانشجو هست يا نه ؟

مثلا اصفهان 4 تا دانشگاه غير انتفاعي داره :

1- دانش پژوهان
2- بزرگمهر
3- اشرفي اصفهاني
4-نجف آباد

ميشه از بزرگمهر به دانش پژوهان جابجا شد يا نه ؟

memar88

عضو جدید
رتبه زير 250

رتبه زير 250

با سلام .
ضمن تبريك به همه ي دوستاني كه دانشگاه مورد نظرشون قبول شدند .
لطفا يكي از دوستان كه رتبه زير 250 در آزمون كارداني به كارشناسي آورده درصدهاي دروس عمومي و تخصصي خودشون رو بنويسه و در صورت امكان منابعي كه استفاده كرده را معرفي كنه . ( ممنون ميشم )
با تشكر .

sheinis

عضو جدید
بچه ها مبانی معماری ضریب 1 داشت دیگه؟:)
اگه منظورت مبانی معماری کنکوره..........................عمومی ها ضریب 1 دارند ..............ریاضی 3..................مبانی نظری معماری با فن ساختمان 2........................ریاضی که تکلیفش با ضریبه بالاش معلومه که چیه خیلی مهمه.......................ولی زبان هم عینه ریاضی بالا می کشه;)

sheinis

عضو جدید
با سلام .
ضمن تبريك به همه ي دوستاني كه دانشگاه مورد نظرشون قبول شدند .
لطفا يكي از دوستان كه رتبه زير 250 در آزمون كارداني به كارشناسي آورده درصدهاي دروس عمومي و تخصصي خودشون رو بنويسه و در صورت امكان منابعي كه استفاده كرده را معرفي كنه . ( ممنون ميشم )
با تشكر .
سلام........................دوست عزیز منابع در صفحه اول به طور کامل ذکر شده .............
در صد تمام بچه ها هم در صفحات اولیه گذاشته شده لطف کن به اوایل تاپیک مراجعه کن;)

mehdicris

عضو جدید
سلام
تبريك ميگم.
درصدا و رتبتو ميگي؟
من بودم ميرفتم
مدرک کاردانی از:فنی مهندسی شهید چمران رشت
فرهنگ ومعارف 18/33
زبان و ادبیات فارسی53/33
زبان خارجی5/00
ریاضی وهندسه3/33-
فن ساختمان36/66
مبانی نظری وتیوری معماری42/55
رتبه4455
دانشگاه قبولی:موسسه غیرانتفاعی مازیار-رویان-نور(مازندران)
منابع مطالعاتی:کتاب کنکور سالهای گذشته مهندس سعید سعیدی پور -2 هفته برای کنکور خوندم
توصیه کنکوری:به هیچ وجه درموسسه سنجش ودانش ثبت نام نکنید،منو بدبخت کرد.نه بسته و نه ازمون(جدی بگیرید)
تو جلسه سوالهای که نمیدونیدو نزنین وگرنه مثل ریاضی و زبان من میشین.
هر کتابی که اسم سعیدی پور روش هست و بخونین.
برای ادبیات فقط کتاب گسترش علوم پایه-باقر غلامی کلیشمی100%-من فقط 2 روز این کتاب و تست هاشو خوندم 53% .
سعی کنید واسه کنکور بیشتر وقت بزارین-کاردانی رو بی خیال شین
صامت 021 پیشرو -f*** zed bazi
صامته پسر صامت

khosro777

عضو جدید
قبول شدم

قبول شدم

سلام دوستان
من هم سرانجام رشته ای که خیلی بهش علاقه دارم را قبول شدم. مهندسی معماری شوشتر :):smile:

MEN

عضو جدید
سلام به همه.
تبريك ميگم كه قبول شديد.اينم آمار منه.رتبم 4306 ولي نيمه دومي ام.هيچ جام قبول نشدم.

نمره خام به درصد
نام درس امتحاني
21/66
فرهنگ ومعارف
56/66
زبان وادبيات فارسي
13/33
زبان خارجي
5/00
رياضي وهندسه
32/66
فن ساختماني
27/58
مباني نظري وتئوري معماري

مي خواستم بدونم ما حتي نمي تونيم به تكميل ظرفيتم اميد داشته باشيم.اخه نيم دومي هستيم.نميشه؟چرا؟اصلا تكميل ظرفيت چطوريه؟كي اعلام ميشه؟واسه كياست؟ميشه دباره انتخاب شهر كرد؟اصلا نيمه دوميارو بر نمي دارن؟مثلا ظرفيت قير انتفاعي ها پر نشه و واسه تكميل ظرفيت تقاظا بدن باز نيمه اوليا رو ميگيرن؟مرثي.باز تبريك

iasi

عضو جدید
:victory:

من واسه نيمسال 2 بودنش خوشحال نيستم و اینکه يکم دور ميشه برام.

سلام.
فكر ميكنم توي صفحات قبل در مورد انتقالي سوال كرده بودي.
يك راه ديگه هم وجود داره كه كسي نگفته بود،راهش اينه:
ترم اول رو همونجا كه قبول شدي ثبت نام ميكني و ميري.:twisted:
ترم دوم رو توي دانشگاهي كه دوست داري مهمان ميشي.
اگه توي ترمي كه مهمان هستي،معدلت بالاي 17 بشه=انتقالي ميگيري.;)
منم از بهمن بايد برم،ناراحت نباش.توي اين مدت 1كلاس برو .:)

سلام شبستان جان. ممنونم ازت مهربون> من الانم تا اخره پاييز کلاس دارم گلم . خودت ميخوای چيکار کنی تو این مدت:question: راستی ماها که نيمسال دوميم هم بايد 6 و 7 مهر بريم واسه sabte nam :question::question: بايد برم خود دانشگاه :whistle:يا اینترنتی ميشه :question:

pegasus aromazi

عضو جدید
سلام موفق باشی منم مثل همه از رتبت شاخ دراوردم . میشه لطف کنی منابعی که ازشون زبانتو خوندی بذاری و مارو راهنمایی کنی چون زبانتو خوب زدی ازت ممنون میشم .مرسی:D;):)

در مورد درصدام نظر نمیدم چون سر در نمیارم ولی اینا دقیقا عین درصدامه(موکدا میگن عین در صد هامو گذاشتم.)
دوست عزیز من زبان اصلا نخوندم چون زبانم خوب بود و اگر گرامر های اول نبود بهتر هم میزدم برای همین منبع زبان نمیشناسم.
اگر لطف کنید و نمونه کارنامه ی کسی که از من بدتر زده و بهتر شده رو هم بذارید ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
کتاب حل تشریحی ونکته به نکته آزمونهای کاردانی به کارشناسی معماری ( تالیف مهندس سعید سعیدی پور) انتشارات بیگی. هم خیلی کمک میکنه . :)

من پیشنهاد می کنم در کتاب ایشون! که جمع آوری تست های سال گذشته است!! کمی تجدید نظر کنید...گاهی وقت ها خیلی از پاسخ هایی هم که داده اند هم چنان صحیح نیست! :mad:

منابع مطالعاتی:کتاب کنکور سالهای گذشته مهندس سعید سعیدی پور -2 هفته برای کنکور خوندم
توصیه کنکوری:به هیچ وجه درموسسه سنجش ودانش ثبت نام نکنید،منو بدبخت کرد.نه بسته و نه ازمون(جدی بگیرید)
هر کتابی که اسم سعیدی پور روش هست و بخونین.
بکاردانی رو بی خیال شین
صامت 021 پیشرو -f*** zed bazi
صامته پسر صامت
من با گفته ی شما که هر چیزی به نام مهندس سعیدی پور هست بخونند رو مخالفم...:mad:با موسسه سنجش و دانش ثبت نام نکردن هم بهترین را گفتید..کتاب های پارسه هم می تونه خیلی مفید باشه.. ;)
موفق باشید

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با گفته ی شما که هر چیزی به نام مهندس سعیدی پور هست بخونند رو مخالفم...:mad:با موسسه سنجش و دانش ثبت نام نکردن هم بهترین را گفتید..کتاب های پارسه هم می تونه خیلی مفید باشه.. ;)
موفق باشید
سلام
راست میگی
من خودمم اون سالی که امتحان داغدم فقط کتابای درسیم خوندم
فقط واسه استاتیک یه جزوه خوبم پیدا کردم...
همین
شماها هم نگران نباشید
خدا بزرگه
ایشاللا هرچی میخاین همون بشه
هرکس هرجا دوست داره قبول بشه.....................

ferdos

عضو جدید
کنکور کاردانی به کازشناسی

من امسال باید کنکو بدم.میشه بگی از چه منابعی و چه تستها یی هستفاده می کردید

ask q

عضو جدید
شانس ماست دیگه اما اینا عین درصد های من تو کنکور امساله.
نمرم 2813 و رتبم 1700 حالا چطوریه نمیدونم......
من از ضرایب هم حتی خبر ندارم.

ای بابا!!!!
آخه یعنی چی؟؟؟ چراااا؟ اعتراض نکردید؟؟؟ خودتون تعجب نکردید؟ منظورم اینه که وقتی درصداتون خوبه یعنی که خونده بودید و منتظر یه رتبه ی خوب بودید دیگه...

من گیج شدم،یکی یه توضیحی بده لطفا :surprised::surprised::surprised:

ask q

عضو جدید
من امسال باید کنکو بدم.میشه بگی از چه منابعی و چه تستها یی هستفاده می کردید

دوست عزیز تو صفحات اول این تاپیک دوستان منابعی که استفاده کردن و معرفی کردن،صفحات قبلی این تاپیک و مرور کنید،بچه ها تجربه هاشونم گفتن... به دردتون میخوره.

موفق باشید ;););):):):)

ferdos

عضو جدید

سلام.بچه ها لطفا اینقد کلی و حجیم منابع را نگید من وقت خوندن این همه کتا بو ندارم بگید شما چی خوندید که با رتبه ی خوب قبول شدی؟چه درسی مهم تره واسه کنکور؟

ferdos

عضو جدید

سلام.بچه ها لطفا اینقد کلی و حجیم منابع را نگید من وقت خوندن این همه کتا بو ندارم بگید شما چی خوندید که با رتبه ی خوب قبول شدی؟چه درسی مهم تره واسه کنکور؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا