++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

بچه ها یه جزوه ی روان واسه یادگیری مغناطیس میخوام

کسی میتونه کمک کنه؟

pes

عضو جدید
من شنيدم ، مغناطيس رو بالا بزنى واسه كنكور رتبت خيلى خوب مى شه ، پس چرا كسى وقتش رو واسه اين درس نمى ذاره؟
کنترل درس بسیار شیرینی هست و همچنین بسیار سبک تر از مغناطیس خوندن کامل مغناطیس اندازه ی دو درس زمان میطلبه و همچنین آدم صبور میخواد در صورتی که کنترل رو میشه حتی یک ماهه کامل خوندش

پویان ط

عضو جدید
سلام

کسی میتونه کمک کنه؟
سلام دوستان تست های تالیفی کتاب مدار مدرسان شریف بیشتر است یا جهش.شما کدام یکی از این دو را پیشنهاد می کنید.کتاب الکترومغناطیس اشرفیان انتشارات نصیر قرار بو تا پایان اذر چاپ بشه ولی نشد.حتمن کتاب خوبی است.

پویان ط

عضو جدید
کتاب بنجامین کو چطور است. اگر بین کتاب پوران و راهیان ارشد فقط یکی را انتخاب کنی کدومو انتخاب می کنی

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کتاب بنجامین کو چطور است. اگر بین کتاب پوران و راهیان ارشد فقط یکی را انتخاب کنی کدومو انتخاب می کنی
اگه میخوای کتاب مرجع بخونی تا اونجایی که من شنیدم نایس بهترینه. بین پورانو راهیان ارشد باید بگم راهیان مکمل پورانه. اگه بلدی کنترل راهیان خوبه ولی اگه پایه ضعیفی داری یا اصلا نخوندی پوران خوبه

pes

عضو جدید
تویه منابع بنجامین بیشتر کنکوریه- چون که بیشتر تئوری درس داده تا با مثال های عملی- بار ریاضیش بیشتره- من کتاب راهیان رو ندیدم ولی پوران کتاب خوبیه اگه کنترل صفری پوران و آریاز برادرنی پیشنهاد میدم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
کنترل درس بسیار شیرینی هست و همچنین بسیار سبک تر از مغناطیس خوندن کامل مغناطیس اندازه ی دو درس زمان میطلبه و همچنین آدم صبور میخواد در صورتی که کنترل رو میشه حتی یک ماهه کامل خوندش

جان!!! فقط دو درس تو بگو 6 درس
من مغناطیس منفی زدم با این حال کنترل باتوجه به سختیش خوب بودم
امسال بدونه فک کردن تصمیم گرفتم مغناطیسو بزارم کنار

Joe_Bel

کاربر ممتاز
اینجا کسی هست که احیانا به مکاترونیک علاقه مند باشه؟:cry:
واسه مدار منطقی و ریزپردازنده یه منبع خوب میخوام.
اصلا چرا کمتر روی این گرایش صحبت میشه؟
ولا بغل دستیم مکاترونیک بود گفت خیلی خوب خونده اما زود رفت!
من کتاب موریس مانو دارم که خوبه البته کنکوری نیست بیس میشناسی دیگه

اگه میخوای کتاب مرجع بخونی تا اونجایی که من شنیدم نایس بهترینه. بین پورانو راهیان ارشد باید بگم راهیان مکمل پورانه. اگه بلدی کنترل راهیان خوبه ولی اگه پایه ضعیفی داری یا اصلا نخوندی پوران خوبه

من جفتش رو تقریبا خوندم پوران فقط گنده س!!

برو سمت جهش

منم موندم فک کنید من تو شهری هستم که هیچ کدوم از کتابها نیست واقعانم نیست تاالان n کتابه کنترل معرفی شده موندم کودمو بگیرم در حالی که خودم اوگاتا خوندم با جاهد مطلق، که هر دو عالی بودن اما جاهد مطلق میگن صفره!!!
من یه نصفه از علوی دیدم اگه من این کتابو داشتم.....
بقیه رو هیچ کدموم ندیدم خواهش تحلیلی کمک کنید درمورد فصل های کتاب مفاید معایبش اوکی بچه ها

البته چند صفحه قبل چندتا از بچه ها اینجوری نظر دادن شما همینجوری نظر بدید ممنون

shh91

عضو جدید
مثل اینکه بچه ها دوباره هوس کتابهای مرجع کنترل خطیشون کرده :biggrin:

من هم چون این رو پیش بینی میکردم از 3 ماه قبل کتابها رو اینجا گذاشتم :D

کتابهای حل تمرینش هم نگاه بندازید . خیلی جالبه

BalroG

عضو جدید
می بنم که بلاخره کلید اومد!!
بچه ها خواهش می کنم هرکس با توجه به کلید درصدای خودش رو بنویسه، حتی شمایی که همیشه مطلاب فروم رو دنبال میکنی اما هیچوقت پیام نمیدی ;)
لطفا همه همکاری کنید اینجوری کلی کارنامه داریم و برای هممون و تصمیمی که میخوایم واسه سال آیندمون بگیریم مفیده.. کی شروع میکنه؟

سلام دوستان
متاسفانه سه ماه مونده به کنکور، به علت ریزش مشکلات فراوان بر سر حقیر و بروز حالات روانی بسیار بد برای بنده (
:( )، از سه ماه مونده به کنکور، دیگه نتونستم برای آزمون بخونم و به کل درس رو گذاشتم کنار! من فقط 4ماه به صورت صحیح وقت گذاشتم برای کنکور که نتیجه آن به صورت زیر شد و شدیدا به این باور رسیدم که اگه برای کنکور به صورت کاملا صحیح وقت بذاریم، حتی در کمترین زمان ممکن، میتونیم بهترین نتیجه رو از کنکور بگیریم! ناگفته نماند که بنده شدیدا به دانشگاه دوره کارشناسی هم اعتقاد دارم، بدین صورت که در موفقیت برای کنکور کارشناسی ارشد بسیار موثر هست!

زبان: 32
ریاضی: 36
مدار: 34
کنترل: 45
سیگنال: 25
الکترونیک: 14
و...
مغناطیس: منفی12
:surprised: :cry:

دوستان نظر بدن ببینیم رتبه من در مخابرات در چه رنجی خواهد بود؟!! ( با این افتضاحی که در مغناطیس بالا آوردم!!!)

BalroG

عضو جدید
دوست عزیز حتما از کتاب پوران پژوهش نوشته مهندس امین رضایی استفاده کن.این کتاب رو خوب بخون و یاد بگیر.یعد اون میتونی تستها رو یزنی.بعد مطالعه این کتاب کتاب رهیافت هم پیشنهاد میشه.از همین روش استفاده کن و دنبال کتابهای دکتر سجادیان اصلا نرو وگرنه وقتت تباه میشه.فقط برای تحلیل بهتر و بیشتر تستهای کنکور میتونی از کتاب مهندس تقوی هم بهره ببری و گرنه این کتاب درسنامه خوب و قوی ای نداره و خلاصه هست

من با شما موافقم، ولی این که شما کاملا کتاب دکتر سجادیان رو رد میکنید، به نظر من اشتباهه! درسته این کتاب برای دانشجویانی که در درس کنترل ضعیف هستن، بسیار مضر خواهد بود، ولی این کتاب برای کسانی که در این درس متوسط به بالا و قوی هستن و یا این که در دوره تابستان و پاییز، به خوبی برای کنترل وقت گذاشته اند، بهترین کتاب ممکن برای دوران جمع بندی زمستان خواهد بود! چون کتاب بسیار خلاصه ای هستش! از طرف دیگر، این کتاب نکات بسیار ظریفی داره که من در کتاب دیگری ندیدم! ولی اگر کسی فقط این کتاب رو به عنوان منبع اصلی خودش انتخاب کنه، هرچند در این درس قوی هم باشه، بسیار خسران خواهد دید!

BalroG

عضو جدید
امیدوارم بقیه دوستان نظر بدهند تا از سردرگمی بیرون بیاییم.و بهترین روش را پیدا کنم.کنترل دکتر سجادیان 500 تست تالیفی دارد.پوران را نمیدونم ظاهرن بقیه هم اطلاعی ندارند .اگر کسی می داند اعلام کند .کتاب رهیافت فکر کنم خوب باشد.در سردرگمی کامل به سر می برم

من فقط به خاطر این پست شما، نظر خودم رو اعلام میکنم، وگرنه معتقدم که کتاب باید با توجه به سلیقه شخص و متدی که برای مطالعه داره انتخاب بشه! باشد که این نظر من، برای دوستان مفید واقع بشه:
من برای این درس تقریبا 2ماه از 4ماهی که برای کنکور خوندم، وقت گذاشتم! البته به صورت موازی با 3درس دیگر! و تونستم در این درس به درصد 45 برسم. و اما نحوه مطالعه من در این درس:
دانشگاه دوره کارشناسی من در رشته برق قوی هستش، ولی متاسفانه این دانشگاه، برای درس کنترل، تا به حال استاد خوبی به خودش ندیده! بنابراین من این درس رو در دانشگاه فقط پاس کردم و هیچی از این درس یاد نگرفتم! من ابتدا به توصیه رتبه 81 کنکور 91 که یکی از دوستان نزدیک من بود، از کتاب دکتر خاکی صدیق (انتشارات پیام نور) شروع کردم! ایشون شدیدا به من توصیه کردن که برای استارت کار، از این کتاب استفاده کنم! پس من هم همین کار رو انجام دادم (اگر کسی مایل باشه، PDF این کتاب رو برای دانلود، در اختیار دوستان قرار میدم...). بعد از اون رفتم سراغ کتاب دکتر سجادیان (مدرسان شریف) که در ابتدا سبک تدریس این کتاب منو اذیت کرد، ولی کم کم بهش عادت کردم و تونستم با این کتاب کنار بیام و نکته های نایاب لازمه رو از این کتاب بیرون بکشم! ولی به نظر من این کتاب رو فقط و فقط برای روزهای جمع بندی نگه دارید! حتی اگه کشش نکات اضافه برای درس کنترل رو ندارید، کلا قید این کتاب رو بزنید!! بعد از اون رفتم سراغ کتاب آریاز و فقط به عنوان منبع تست از این کتاب استفاده کردم که الحق والانصاف منبع تست خوبی برای درسی مثل کنترل هست! در اواخر مطالعه من در این درس، آوازه کتاب آقای رضایی (پوران پژوهش) به گوشم رسید که من حتی این کتاب رو خریدم، ولی نتونستم برای این کتاب وقت بذارم و فقط این کتاب رو ورق زدم! به نظر من این کتاب میتونه جایگزین بسیار مناسبی برای کتاب آقای خاکی صدیق باشه! بنابراین من این کتاب رو برای استارت اولیه شدیدا توصیه میکنم! من کتاب آقای تقوی رو ندیدم، پس نظری هم در مورد این کتاب ندارم، ولی تعریف این کتاب رو هم شنیدم...
به نظر من کنترل درسی هست که باید فراوان دراین درس تست حل کرد! و من این درصدی که در این درس کسب کردم، فقط مدیون تست های فروانی میدونم که در این درس حل کرده بودم! سرجلسه وقتی سوال رو می دیدم، خیلی راحت میتونستم تحلیلش کنم و این به دست نمیاد، مگر با حل تست زیاد...

BalroG

عضو جدید
من شنيدم ، مغناطيس رو بالا بزنى واسه كنكور رتبت خيلى خوب مى شه ، پس چرا كسى وقتش رو واسه اين درس نمى ذاره؟

درست شنیدین، ولی به نظر من این درس میتونه خیلی راحت شما رو زمین بزنه در کنکور!!! به همین خاطر خیلی کم پیدا میشه که برای این درس وقت بذارن! من خودم فقط قسمت الکتریسیته این درس رو خونده بودم که درنهایت درصد منفی12 نصیب من شد! درحالی که بعد از ریاضی مهندسی، بیشترین وقتی که گذاشتم، روی همین الکترومغناطیس بود! پس دوستان اشتباه نکنید! اگر کسی بخواد یکی از دروس مغناطیس یا کنترل رو بذاره کنار، اگه کنترل رو بذاره کنار، بزرگترین اشتباه خودش رو مرتکب شده!!! اگه کنترل رو به صورت صحیح بخونید و فراوان تست حل کنید، درصد بسیار خوبی در این درس میتونید کسب کنید! درحالی که همین وقت رو برای مغناطیس بذارید، این امکان وجود داره که درصد منفی عایدتون بشه!!!

BalroG

عضو جدید
سلام

کسی میتونه کمک کنه؟

به نظر من دنبال جزوه نرید! فقط کتاب دکتر عبدالعالی و بعد از اون کتاب آقای طاهری (جهش یا پردازش)! اصلا از من میشنوید، کلا سراغ مغناطیس نرید!!!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
یكی از مهم‌ترین این دلایل رعایت نكردن مواردی است كه می‌تواند حافظه و یادسپاری مطالب را بهبود بخشد.

روان‌شناسان در زمینه بهبود حافظه مطالعات فراوانی كرده‌اند تا بتوانند به دغدغه‌های افرادی كه نگران افت عملكرد حافظه‌شان هستند، پاسخ مناسبی بدهند. ده نكته‌ای كه در ذیل ارائه می‌شود، نتیجه تحقیقات روان‌شناسان است كه می‌تواند حافظه‌تان را تقویت كند.

1ـ توجهتان را بر مواردی كه مطالعه می‌كنید، متمركز كنید.

توجه، یكی از مولفه‌های مهم حافظه است. برای انتقال حافظه از حافظه كوتاه‌مدت به بلندمدت نیاز است كه شما به ‌صورت فعال به اطلاعاتی كه مطالعه می‌كنید، توجه كنید. سعی كنید در مكانی مطالعه كنید كه چیزهایی مثل تلویزیون،‌ موسیقی و تفریحات دیگر وجود نداشته باشد كه بتواند حواس شما را پرت كند.

2ـ با در نظر گرفتن ساعت‌های منظم برای مطالعه از باشتاب یادگرفتن اجتناب كنید.

به گفته ژورك، روان‌شناس تربیتی، مطالعه در چند جلسه به شما زمان كافی برای پردازش اطلاعات می‌دهد. محققان نشان داده‌اند دانشجویانی كه به صورت منظم مطالعه می‌كنند بهتر از دانشجویانی كه در یك جلسه طولانی و ماراتنی مطالعه می‌كنند، اطلاعات را به خاطر می‌آورند.

3ـ اطلاعات مورد مطالعه را سازماندهی كنید.

سعی كنید مفاهیم و اصطلاحات مشابه را با هم گروه‌بندی كنید یا طرح كلی از یادداشت‌هایتان و آنچه خوانده‌اید داشته باشید تا به گروه‌بندی‌كردن مفاهیم مرتبط كمك كنید.

4ـ از شیوه‌های حفظ‌كردن برای یادآوری اطلاعات استفاده كنید.

شیوه‌های حفظی تكنیكی هستند كه اغلب توسط دانشجویان و دانش‌آموزان برای كمك به یادآوری اطلاعات استفاده می‌شوند. این شیوه صرفا روشی برای یادآوری اطلاعات هستند. برای مثال، ممكن است اصطلاحی كه نیاز دارید یادتان باشد، به یك مورد رایج كه برایتان بسیار آشناست ارتباط دهید. بهترین روش‌های حفظی‌ آنهایی هستند كه از تصویرسازی، شوخی یا ابتكار مثبت استفاده شده باشد.

5ـ‌ اطلاعاتی كه مطالعه می‌كنید تكرار كنید و آن را برای خودتان شرح دهید.

برای یادآوری اطلاعات نیاز دارید آنچه مطالعه می‌كنید در حافظه بلندمدت‌تان رمزگذاری كنید. یكی از سودمندترین روش‌های رمزگذاری مرور ذهنی مشروح است. یك نمونه از این روش وقتی است كه بخواهید تعریف یك اصطلاح كلیدی را بخوانید، ابتدا تعریف آن اصطلاح را مطالعه كنید و سپس یك توصیف مفصل‌تر از آنچه آن اصطلاح معنی می‌دهد بخوانید. بعد از تكرار این فرآیند در چند دفعه، بهتر می‌توانید اطلاعاتی كه خوانده‌اید به یاد بیاورید.

6ـ اطلاعات جدید را به چیزهایی كه قبلا می‌دانسته‌اید ارتباط دهید.

موقعی كه اطلاعات ناآشنایی را مطالعه می‌كنید، زمانی را صرف این كنید كه چگونه این اطلاعات به چیزهایی كه در حال حاضر می‌دانید ارتباط دارد. با ایجاد روابط بین ایده‌های جدید و ایده‌های قبلی می‌توانید احتمال یادآوری اطلاعاتی كه بتازگی آموخته‌اید، افزایش خیره‌كننده‌ای دهید.

7ـ مفاهیم را تجسم كنید.

بسیاری از افراد معمولا از تصویرسازی اطلاعاتی كه مطالعه می‌كنند سود می‌برند. به شكل‌ها، نمودارها و دیگر طرح‌ها در كتاب یا مقاله‌ای كه مطالعه می‌كنید، توجه كنید. اگر مطلبی كه می‌خوانید اشاره‌های تصویری كه كمكتان كند، نداشته باشد، سعی كنید خودتان شكلی را بكشید. نمودارها یا شكل‌هایی را در حاشیه یادداشت‌تان ترسیم كنید یا از ماژیك‌های برجسته‌كننده در رنگ‌های مختلف استفاده كنید تا بتوانید ایده‌های مرتبط با هم را گروه‌بندی كنید.

8 ـ مفاهیم جدید را با شخص دیگری بیاموزید.

تحقیقات نشان داده‌اند كه خواندن موارد مختلف با صدای بلند به طرز معناداری به یادسپردن آن مواد را افزایش می‌دهد. متخصصان علوم تربیتی و روان‌شناسان همچنین در یافته‌اند دانشجویانی كه واقعامفاهیم جدید را به دیگران یاد می‌دهند فهم‌شان و یادآوری‌شان را افزایش می‌دهند. شما می‌توانید از این رویكرد با آموزش مفاهیم و اطلاعات جدید به یك دوست یا همكلاسی استفاده كنید.

9ـ بر اطلاعات دشوار توجه مضاعف داشته باشید.

آیا تا به حال ملاحظه كرده‌اید چگونه گاهی اوقات در آغاز یا پایان یك فصل، یادآوری اطلاعات ساده‌تر است؟ محققان دریافته‌اند كه نوع اطلاعات می‌تواند در یادآوری آن نقش داشته باشد. هنگام مطالعه اطلاعات دشوار ‌می‌توانید با صرف زمان بیشتری برای تكرار اطلاعات بر آن غلبه كنید. راهكار دیگر دوباره سازماندهی كردن اطلاعات است؛ به صورتی كه برای یادآوری ساده‌تر شود.

10ـ شیوه عادی مطالعه‌تان را تغییر دهید.

روش مهم دیگر برای افزایش یادآوری این است كه گاهی اوقات شیوه مرسوم مطالعه‌تان را تغییر دهید. اگر به مطالعه در یك مكان خاص عادت كرده‌اید، سعی كنید به یك جای دیگر برای مطالعه بروید. اگر در غروب مطالعه می‌كنید، سعی كنید هر صبح چند دقیقه را صرف مرور اطلاعاتی كنید كه شب قبل مطالعه كرده‌اید. با افزودن یك عنصر تازه به دوره‌های مطالعه‌تان می‌توانید سودمندی تلاش‌هایتان را افزایش دهید و به طرز معناداری یادآوری بلندمدت‌تان را ارتقا دهید.

پویان ط

عضو جدید
من فقط به خاطر این پست شما، نظر خودم رو اعلام میکنم، وگرنه معتقدم که کتاب باید با توجه به سلیقه شخص و متدی که برای مطالعه داره انتخاب بشه! باشد که این نظر من، برای دوستان مفید واقع بشه:
من برای این درس تقریبا 2ماه از 4ماهی که برای کنکور خوندم، وقت گذاشتم! البته به صورت موازی با 3درس دیگر! و تونستم در این درس به درصد 45 برسم. و اما نحوه مطالعه من در این درس:
دانشگاه دوره کارشناسی من در رشته برق قوی هستش، ولی متاسفانه این دانشگاه، برای درس کنترل، تا به حال استاد خوبی به خودش ندیده! بنابراین من این درس رو در دانشگاه فقط پاس کردم و هیچی از این درس یاد نگرفتم! من ابتدا به توصیه رتبه 81 کنکور 91 که یکی از دوستان نزدیک من بود، از کتاب دکتر خاکی صدیق (انتشارات پیام نور) شروع کردم! ایشون شدیدا به من توصیه کردن که برای استارت کار، از این کتاب استفاده کنم! پس من هم همین کار رو انجام دادم (اگر کسی مایل باشه، PDF این کتاب رو برای دانلود، در اختیار دوستان قرار میدم...). بعد از اون رفتم سراغ کتاب دکتر سجادیان (مدرسان شریف) که در ابتدا سبک تدریس این کتاب منو اذیت کرد، ولی کم کم بهش عادت کردم و تونستم با این کتاب کنار بیام و نکته های نایاب لازمه رو از این کتاب بیرون بکشم! ولی به نظر من این کتاب رو فقط و فقط برای روزهای جمع بندی نگه دارید! حتی اگه کشش نکات اضافه برای درس کنترل رو ندارید، کلا قید این کتاب رو بزنید!! بعد از اون رفتم سراغ کتاب آریاز و فقط به عنوان منبع تست از این کتاب استفاده کردم که الحق والانصاف منبع تست خوبی برای درسی مثل کنترل هست! در اواخر مطالعه من در این درس، آوازه کتاب آقای رضایی (پوران پژوهش) به گوشم رسید که من حتی این کتاب رو خریدم، ولی نتونستم برای این کتاب وقت بذارم و فقط این کتاب رو ورق زدم! به نظر من این کتاب میتونه جایگزین بسیار مناسبی برای کتاب آقای خاکی صدیق باشه! بنابراین من این کتاب رو برای استارت اولیه شدیدا توصیه میکنم! من کتاب آقای تقوی رو ندیدم، پس نظری هم در مورد این کتاب ندارم، ولی تعریف این کتاب رو هم شنیدم...
به نظر من کنترل درسی هست که باید فراوان دراین درس تست حل کرد! و من این درصدی که در این درس کسب کردم، فقط مدیون تست های فروانی میدونم که در این درس حل کرده بودم! سرجلسه وقتی سوال رو می دیدم، خیلی راحت میتونستم تحلیلش کنم و این به دست نمیاد، مگر با حل تست زیاد...
[/Qبا عرض تشکر . کتاب سجادیان مدرسان شریف بهتر است یا سجادیان نصیر 500 تست تالیفی.در مورد رهیافت نظرتان چیست.خوب شد که دوست خوبی مثل شما هست

پویان ط

عضو جدید
با عرض تشکر.کتاب سجادیان مدرسان شرف بهتر است یا سجادیان انتشارات نصیر 500 تست تالیفی.در مورد رهیافت نظرتان چیست.خوب شد که دوست خوبی مثل شما هست

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
بچه ها کسی تا حالا کتاب مغناطیس مدرسان رو خونده؟ این کتاب رو دست یکی از بچه های فیزیک که داشت واسه دکترا آماده می شد دیدم پرسیدم گفت کتاب خوبیه نکات تستی زیادداره .. میخوام نظر شما ها رو هم بدونم

Muhammad1986

عضو جدید
بچه ها کسی تا حالا کتاب مغناطیس مدرسان رو خونده؟ این کتاب رو دست یکی از بچه های فیزیک که داشت واسه دکترا آماده می شد دیدم پرسیدم گفت کتاب خوبیه نکات تستی زیادداره .. میخوام نظر شما ها رو هم بدونم

سلام

پارسال یکی از بچه های تالار به اسم یونس313 خونده بود میگفت چرته!!!!!

مغ=پارسه بعدش جهش

Joe_Bel

کاربر ممتاز

بله من دیدم واقعا نکات تستی زیادی داره اما مغناطیس داره حالت مفهومی خودشو طی میکنه:smile:

پویان ط

عضو جدید
بله من دیدم واقعا نکات تستی زیادی داره اما مغناطیس داره حالت مفهومی خودشو طی میکنه:smile:[یعنی باید مفهومی خوند.قرار بر این بود کتاب نصیر اشرافیان اواخر پائیز چاپ شود.احتمالن باید کتاب خوبی باشد.

آخرین ویرایش:

BalroG

عضو جدید
با عرض تشکر.کتاب سجادیان مدرسان شرف بهتر است یا سجادیان انتشارات نصیر 500 تست تالیفی.در مورد رهیافت نظرتان چیست.خوب شد که دوست خوبی مثل شما هست

من کتاب نصیر این استاد رو ندیدم، بنابراین نمیتونم مقایسه ای انجام بدم، ولی با توجه به کتاب ایشان در انتشارات مدرسان، فک کنم کتاب نصیر این استاد نیز، کتاب خوبی خواهد بود! هم جدیدتر است و هم بالطبع پخته تر...
ولی به شما از همین الآن هشدار میدهم که اگر نتونید با سبک تدریس این استاد که در کتاباشون دارن، ارتباط برقرار کنید، قطعا پول خودتون رو دور ریختین هیچ، بلکه از درس کنترل نیز زده خواهید شد! قبل از رفتن به سراغ کتاب آقای سجادیان، حتما به شما توصیه میکنم که از یک کتاب مرجع خوب یا کتاب آقای رضایی (پوران پژوهش)، کنترل رو جویده باشید! تازه بعد از اون به وضعیت خودتون نگاه کنید و ببینید که آیا کشش نکات اضافه دیگری در این درس رو دارید یا نه! و بعد تصمیم بگیرید که برید سراغ کتاب آقای سجادیان یا نه!

BalroG

عضو جدید
دوستان کسی از گرایش کنترل ارشد اطلاعاتی داره؟
گرایش زمختی باید باشه، اینطور نیست؟
بازار کار این گرایش چطوریاست؟

پویان ط

عضو جدید
من کتاب نصیر این استاد رو ندیدم، بنابراین نمیتونم مقایسه ای انجام بدم، ولی با توجه به کتاب ایشان در انتشارات مدرسان، فک کنم کتاب نصیر این استاد نیز، کتاب خوبی خواهد بود! هم جدیدتر است و هم بالطبع پخته تر...
ولی به شما از همین الآن هشدار میدهم که اگر نتونید با سبک تدریس این استاد که در کتاباشون دارن، ارتباط برقرار کنید، قطعا پول خودتون رو دور ریختین هیچ، بلکه از درس کنترل نیز زده خواهید شد! قبل از رفتن به سراغ کتاب آقای سجادیان، حتما به شما توصیه میکنم که از یک کتاب مرجع خوب یا کتاب آقای رضایی (پوران پژوهش)، کنترل رو جویده باشید! تازه بعد از اون به وضعیت خودتون نگاه کنید و ببینید که آیا کشش نکات اضافه دیگری در این درس رو دارید یا نه! و بعد تصمیم بگیرید که برید سراغ کتاب آقای سجادیان یا نه!
برای مرجع کتاب بنجامین کو را انتخاب کرده ام نظرت چیه

BalroG

عضو جدید
برای مرجع کتاب بنجامین کو را انتخاب کرده ام نظرت چیه

کتاب بنجامین کو از کتاب های مرجع مطرح برای کنترل هست، پس انتخاب خوبیه! ولی همون طور که قبلا هم گفتم، من به شخصه، کتاب آقای رضایی رو هم به عنوان یک کتاب مرجع میدونم که سیر تا پیاز کنترل رو به شما آموزش میده! پس از این کتاب هم یه هیچ عنوان غافل نشید! ولی اگه میخواید برای کنترل وقت زیادی بذارید، اول کتاب بنجامین کو رو مطالعه کنید (فصل بهار) و سپس برید سراغ کتاب آقای رضایی (تابستون) و بعد تا میتوانید تست حل کنید! ولی خوندن دوتا کتاب رو افراط میدونم و شما رو خسته خواهد کرد...

پویان ط

عضو جدید

کتاب بنجامین کو از کتاب های مرجع مطرح برای کنترل هست، پس انتخاب خوبیه! ولی همون طور که قبلا هم گفتم، من به شخصه، کتاب آقای رضایی رو هم به عنوان یک کتاب مرجع میدونم که سیر تا پیاز کنترل رو به شما آموزش میده! پس از این کتاب هم یه هیچ عنوان غافل نشید! ولی اگه میخواید برای کنترل وقت زیادی بذارید، اول کتاب بنجامین کو رو مطالعه کنید (فصل بهار) و سپس برید سراغ کتاب آقای رضایی (تابستون) و بعد تا میتوانید تست حل کنید! ولی خوندن دوتا کتاب رو افراط میدونم و شما رو خسته خواهد کرد...
بسیار ازت ممنونم الان که کتاب کو رو می خونم تحلیل کردنم خیلی بهتر شده .برای مدار کتابهای مدرسان و جهش چند تست تالیفی دارند. برای مدار روش مناسب به نظرت چیه.فرض رو بر اختصاص وقت خیلی زیاد بزار.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا