كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطبي مثل اينكه ديشب شخصيت خودش رو يادش رفته بود و بد قاط زده بود بالاخره شخصيتش رو هم ديديم ولي بعضي حرفاش واقعا درست بود

مهدي مهدوي كيا هم به گفته دايي در روند تاكتيكي تيم ملي جا نداره واسه همين خط خورد!!!

دايي ديشب نشون داد كه از شعور هيچ بويي نبرده واقعا وقتي مربي تيم ملي اينقدر بي ادب باشه انتظار بيشتري از تيم ملي نميشه داشت واقعا واسه فوتبال ايران متاسفم متاسف كه بزرگترين باززيكنش اينقدر بي ادبه و بي تربيته

elnaz66

عضو جدید
منم مصداق اون پیرزن هستم که دوست داشت یوسف تو بازار برده فروش
ها بخره ولی پول نداشت به همه گفت اشکالی نداره همین که اسمم تو لیست خریدارهای یوسف باشه برام بسته . من اصلا کل کل قرمز و آبی و بلد نیستم فقط می خواستم اسمم تو لیست هوادارهای استقلال باشه.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
اینکه علی دایی بی تربیتی کرد و حرفای زشتی زد که شکی توش نیست. اما خدمونیم خوب حال مربی تیمی رو که مدافع عنوان سیزدهمی است رو گرفت نه؟؟؟
کلا امیر بیتربیت رو خراب کرد!!!
یعنی بجز دایی بی نزاکت کس دیگه ای نمی تونست امیر از خود راضی سکه یه پول کنه!!!

استقلال مدافع عنوان سیزدهمی قصد دارد امسال بهتر باشد و قهرمانی رو بدست بیاورد(اگه جدول برعکس بشه)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینکه علی دایی بی تربیتی کرد و حرفای زشتی زد که شکی توش نیست. اما خدمونیم خوب حال مربی تیمی رو که مدافع عنوان سیزدهمی است رو گرفت نه؟؟؟
کلا امیر بیتربیت رو خراب کرد!!!
یعنی بجز دایی بی نزاکت کس دیگه ای نمی تونست امیر از خود راضی سکه یه پول کنه!!!

استقلال مدافع عنوان سیزدهمی قصد دارد امسال بهتر باشد و قهرمانی رو بدست بیاورد(اگه جدول برعکس بشه)

تو كه داري حرف دايي رو تاييد مي كني واست متاسفم اون دايي اگه يه كم شعور داشت نمي گفت قلعه نوعي نمي دونه فيفا دي چي هست اينو ديگه هر بچه اي هم مي دونه كه اين يعني چي من فكر مي كردم كه اگه 4 نفرم از اين دايي خوششون ميومد با حرفاي ديشبش ديگه حالشون ازش بهم خورد ولي حالا مي بينم نه خيليا هستن كه اين رفتار رو پسنديده مي دونن و در ضمن امير قلعه نوعي بي ادب عادل فردوسي پور چي؟؟؟كاشكي دايي اينقد شعور داشت كه با اينهمه افتخاري كه واسه ايران آورده واقعا مايه افتخار ايرانيا باشه

يه لحظه فكر كنين اگه اين دايي بي سواد بود و مثلا دانشگاه صنعتي شريف درس نمي خوند ديگه چه ميشد تحصيل كردش اينه حرف زدنش واي به حالش اگه بيسواد بود

ضمنا خيلي حرف مسخره اي زدي كه گفتي بي ادبه ولي از اينكه فلاني رو ضايع كرد خوشم اومد چه حالي از قلعه نوعي گرفت؟؟؟مرده رودررو بهش حرف بزنه جوابشو بشنوه خوشم مياد قلعه نوعي با خونسدري تمام جواب همه چي رو ميده چرا ميگين بي ادبه؟؟؟

چرا به نظر شما افرادي مثل قلعه نوعي،فيروز كريمي،فرزاد حسني،... كه نسبت به چيزي كه هستن مغرورن و تو حرف زدن كم نميارن ميگين بي ادب؟؟؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
حالا چرا جوش میاری؟
مثل اینکه داریم کل کل میکنیم، به نظر من قاعده کل کل همینه که خوبی های رقیب رو کوچیک کنی تا بحث جالب بشه و پر طرفدار! و در این میان نباید کسی از کسی ناراحت بشه!

برگردیم سر کل کل:
ببین دوست من از عهدا یه دیونه فقط یه دیونه بر میاد! برای همین از عهده افرادی مثل امیر و فیروز و ... که به قول خودت مغرورند و در حرف زدن کم نمیارند افرادی از جنس خدوشن بر میان!
من از دایی و حرفاش خشم نمیاد و هیچ وقت هم ازش خوشم نمی آمده(حتی وقتی که در پرسپولیس بود)
اما یادت باشه دیشب این امیر بود که قبل از دایی شروع کرد به گیر دادن به دایی و تعریف از زمان مربی گری خودش در تیم ملی(که نتیجه اش رو هم قبلا دیدیم)
دایی دیشب در جواب امیر که هی می گفت زمان ما لیگ تعطیل نشده و ... یه حرف خوب زد: گفت که اگر روش مربیان قبلی درست بود باید تیم نتیجه می گرفت، حالا که نتیجه نگرفته باید از یه روش دیگه استفاده کرد(البته این مظمون حرفای دایی بود)
من با این حرف موافقم، اما به نظر من روش دایی هم اشتباهه و زمان اینو نشون خواهد داد.(و دایی با طناب خودش میره ته چاه، شما فکر کن اگه ایران مقابل عربستان نتیجه نگیره منتقدین دایی که کم هم نیستند(امیر، فیروز، خداداد، عادل و ...) چکارش می کنند؟)
در ضمن هفته پنجم لیگ تعطیل شد تا ثابت بشه در فوتبال ایران دیوانه ها هیچ وقت کم نمی آرند، و این رئیس کمی تا قسمتی خجالتی سازمان فوتباله که کم میاره(نه دایی از حرفای غیر منطقی اش کوتاه اومد و نه باشگاه ها به دایی باج دادند)

کربلایی

مدیر بازنشسته
یه چیز دیگه:
شما یه شب برو تو کوه دلت و داد بزن: هست؟
اون وقت صدایی از ضمیر آسمان میگه هست... هست .... هست! بیا ای بنده ام!
امتحان کن، با همه وجودت صداش بزن، همون وقتی که فکر می کنی دیگه کسی نیست!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين حرفاي دايي توهين به فوتبال مملكت بوده نه فقط امير قلعه نوعي واسه همين فكر كردم ديگه ربطي به كل كل آبي و قرمز نداره بهتره كه در اني مورد درباره ي آبي و قرمز كل كل نكنيم چون بحث امير قلعه نوعي و قطبي نيست بحث يه حرف زور از مربي تيم ملي هستش در ضمن يكي مثل خودش بايد جوابشو بده ولي مشكل اينه كه علي دايي مثل اينا نيست اون حاض جواب نيست فقط يه آدم بي ادبه كه با حرفاي غير منطقي حرفشو مي زنه و اصرار داره همه باور كنن بعدشم همش ميگه بسپارين به افكار عمومي يا اون بين مردم زندگي نمي كنه يا مردم خيلي .... هستن كه اون فكر مي كنه مردم كاراشو تصديق مي كنن

تيم علي دايي و فدراسيون اون با تيم قلعه نوعي و فوتبال بدون فدراسيونش فرق زيادي مي كرد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد امضا هم اينجا جاي حرف زدن راجع بهش نيست ولي واقعا نيست نيست نيست
نمي دونم چرا خدا با من نيست نمي فهمم چرا تنهام گذاشته ولي منظور من تو اين امضا اصلا خدا نيست منظور من اينه كه اين يه توهمه و اون صدا كه ميشنوي هست هست هست فقط برگشت صداي خودته تو مشكلاتت خودتي و خودت نمي خوام بيشتر بگم چون مرگ مامان بزرگم بد تاثيري رو من داشته حرف بزنم بعد پشيمان ميشم

کربلایی

مدیر بازنشسته
کل کل رو گذاشتم کنار(فقط برای آنی)
1- مرگ مادر بزرگ محترمتون رو تسلیت میگم
2-دایی با طناب خودش میره ته چاه و متاسفانه در این میون این ایران و من و شما هستیم که ضرر می کنیم
3- قبول دارم، در مور امضاء اینجا جاش نیست، هر جایی بگی دوست دارم باهات در این باره حرف بزنم(دقت کن فقط می خوام حرف بزنیم، نه اینکه بحث کنیم)
4-موفق باشید

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا افشین من کاملا با شما در مورد آقای دایی موافقم واقعا واسه فوتبال ایران افت کلاسه

Matrix

عضو جدید
بین بد و بدتر باید "بد" رو انتخاب کرد دیگه!

من تو این جریان دایی و قلعه نوعی 100% طرف قلعه نوعی ام!!

حتی فردوسی پور و قلعه نوعی هم دعواهاشون رو فراموش کردن! (وقتی پای دایی اومد وسط!)

----------------------

و با توجه به عنوان تاپیک :

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال داره به بقيه روحيه ميده ميخوام استارتشو ببينيد حالشو ببريد;)

amir8

عضو جدید
استقلال قهرمان آسیا

استقلال قهرمان آسیا

:Dلنگی یادت باشه
اس اس سرورته:D

hamid66

عضو جدید

خبرنگاران:
از اینکه از 4 بازی اول لیگ 4 امتیاز گرفتید و مقابل مس آبکش شدید ، با توجه به اینکه قول قهرمانی دادید ، چه احساسی دارید؟

سر مربی استقلال:
بازیکنان ما تمام زورشون رو زدند ولی نتونستن ، هنوز 30 هفته به پایان لیگ مونده ، اگه همین جوری ادامه بدیم ما قهرمان میشیم.

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپاهان قهرمان

سپاهان قهرمان

فقط همین ......................
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=5383&stc=1&d=1221140663​

Matrix

عضو جدید
میگم سپاهان چرا امسال هیچ اسمی ازش نیست!؟ تموم شد؟!
---------------------------------

تو مستند مردان پرسپولیس،رختکن پرسپولیس بین دو نیمه یکی از بازیهای پارسال رو نشون داد.

قطبی میگفت : "اگر میبازین ، مثه مرد ببازین / اگر میبرین مثه شیر ببرین"

باختیم ... ولی مثه مرد باختیم!

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپاهان قهرمانه

سپاهان قهرمانه

http://http://rs448tg.rapidshare.com/files/144670119/48621/n__1.gif

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
اقا نه یکی .....نه دوتا.....سه تاااااااااااااااااااااااا .......چه خبره اخه ............:w15:

بازم امیر جنر ضایع شد..........:w25:

سرور هر چی اس اس ............ پرسپولیس کوبنده :w16:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط استقلال و لا غير :heart::heart:

به زودي شاهد استقلال قهرمان خواهيد بود . اينا مهم نيست . به زودي تيم راه ميافته . :gol:

بالا