بچه که بودی دوست داشتی چی کاره بشی؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کوچیک که بودم...نمیدونستم میخوام چیکاره بشم..تو انشاهامم همینو می نوشتم..اخه هیچ شغلی رو خیلی خوب نمیشناختم...شغلی که میشناختم معلمی بود که دوس نداشتم...و پزشکی که خب با من جور در نمیومد...بزرگتر که شدم دلم میخواست لیدر تور بشم..چون عشق سفر و ماجراجوییو این چیزام....ولی بعدا دیدم نه بابا اونم مشکلات خودشو داره...همیشه تو سفر بودن باعث میشه ادم از خانوادش دور بشه تا حدی...تا اینکه شدم کامپیوتری...الانم راضیم....شاید بهترین گزینه همین بود از اول که من بهش کمتر توجه میکردم...خداروشکر:)

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ازونایی بودم که همه شغل ها رو دوست داشتم یعنی هر مدت تو کف یه شغل بودم یه مدت خبرنگار بودم یه مدت فوتبالیست .... الانم که مثلا بزرگ شدم از همه شغل ها خوشم میاد الان دوست دارم بازیگر بشم تا همه شغل ها رو تجربه کنم.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ازونایی بودم که همه شغل ها رو دوست داشتم یعنی هر مدت تو کف یه شغل بودم یه مدت خبرنگار بودم یه مدت فوتبالیست .... الانم که مثلا بزرگ شدم از همه شغل ها خوشم میاد .

منم همینطوری بودم
عاشق نجوم بودم...
شیفته ی باستانشناسی اما طبق معمول بهم گفتن به درد دخترا نمی خوره سخته :mad: :wallbash:
یه مدت می خواستم کوهنورد شم ... یه مدتی خلبان... کارگردان سینما...پزشک... روانشناس...خبرنگار... نقاش و انواع و اقسام شغلها.... قاعدتا با این وصف پیدا کردن مسیر درست هم واقعا سخت بود.....
تنها چیزی که اصلا بهش فکر نکرده بودم همین معماری بود.... اما الان ناراضی نیستم... هم علم هم هنر
گرچه هنوزم نجوم مسحورم می کنه...
الانم گاهی دلم می خواد بتونم شرایط مختلفو تجربه کنم

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم بود هر چیزی بشم تک باشم اما از اولم دوست داشتم مهندس بشم

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست داشتم پلیس شم خیلی دوس داشتم ولی اون سالی که کنکور دادم دانشگاه افسری اصلا نیرو نمی گرفت چه زن چه مرد:(
ولی خب الانم از چیزی که می خونم خیلی راضیم کلی هرچند که پلیس نشدم

lilac

عضو جدید
منم خیلی شغلا رو دوست داشتم . هر چند وقت تو فکر یه چیزی بودم. بازیگر، نقشه کش....
ولی الان که خودمو میشناسم می دونم معماری اونیه که می تونم توش موفق باشم. :)

• Like
واکنش ها: @r@$

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من شايد تنها كسي بودم كه از بچگي عشق مهندسي داشتم هر جا ميرفتم تو هر زمينه مهندسي تخصص

خودمو نشون ميدادم دوست داشتم بزرگ كه شدم بهم بگن خانم مهندس كه خدارو شكر دقيقا رشته اي از

شاخه مهندسي رو قبول شدم كه فكر ميكنم از اولشم من برا اين رشته بوجود اومدم .

موفق باشيد.

vahm

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست داشتم فضا نورد بشم خیلی خیلی هم دوست داشتم الان همینطور ولی itعشق دومه:gol:

taravat_tree

عضو جدید
هوووم ! من از بچگی عاشق تاریخ بودم . آرزومم این بود که باستان شناس بشم .
ولی ...
خوب نشد دیگه !
عوضش علاقه مو به طور موازی با درس و مدیریت دنبال کردم . اینجوری خیلی راضی ترم . :w11:

@r@$

عضو جدید
من دوست داشتم استاد دانشگاه بشم ، ای الانم بدم نمیاد:)

MAHSA3+*

عضو جدید
آدما بالا رفتن رو دوست دارن هر جور که باشه بالا رفتن از پلکان یا بالا رفتن از موقعیت فعلی و مدارج علمی واین حرفا .... حالا این همه فلسفه بافتم که بگم عاشق بالا رفتن بودم از زمین عاشق پرواز الانم هستم برا همین دوست داشتم خلبان بشم بعدش دیدم دنیا بیشتر از کره زمینه برای همین گفتم میخوام فضانورد بشم ولی خوب نشد الانم دوست دارم هرجور که شده یه سری به اون بالا بزنم !!

ebbi

عضو جدید
وقتي که کلاس اول ابتدايي بودم؛ دلم مي خواست هنر پيشه بشم. با يکي از دوستام اين آرزوي مشترک رو داشتيم . و در مسير رفتن و اومدن به مدرسه با همديگه فيلم بازي مي کرديم (اکثرن: جنگ و جبهه و حاجي و نخود و شهيد و اين حرفا)
بعد از اون دلم ميخواست فضانورد بشم . عشق آسمون و آدم فضايي و بالا و سفينه و پرواز، چند سالي داشت منو مي کشت. (که هنوزم وقتي بهش فکر مي کنم مي بينم شايد دلم مي خواد اين کارو بکنم)
بعدش دلم مي خواست گنگستر بشم و همه ازم حساب ببرن.
به خوانندگي و خيلي چيزهايي ديگه هم علاقه پيدا کردم.
اما وقتي فهميدم پول خيلي توي زندگي مهمه، ديدگاهم عوض شد و در مورد شغل آيندم اين رو هم لحاظ کردم. و از اينجا به بعد من 99% شغل هاي دنيا رو امتحان کردم (حداقل به مدت چند روز)

و حالا...
تنها چيزي که ارضام مي کنه: اينه که توي يه روستاي دورافتاده معلم بشم . و زندگيم در تنهايي (البته با سگم) و تفنگ شکار و کتاب و کوه و بيانبون و جنگل و ... بگذره.

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همون اول اول دوست داشتم دکتر بشم مردم و عمل کنم تا به شهرت برسم جون ادما رو نجات بدم ولی این فکر تا دوران دبیرستان بیشتر باهام نبود والان دوست دارم دکتر بشم یعنی دکترام و بگیر نه تو پزشکی توی رشته ای که علاقه دارم هنوزم سر حرفم هستم می خوام دکتر بشم ولی با مفهومی متفاوت:biggrin:

موفق باشید

russell

مدیر بازنشسته
یادش بخیر چقدر من تو آسمونا سیر می کردم
می خواستم ستاره شناس یا همون منجم بشم ;)

architect_callan

عضو جدید
:cool:من بچه بودم دوست داشتم پلیس شم.
حالا دیگه از هر چی پلیسه متنفرم.:mad:
نه که بگی از خلافکارا خوشم میاد:razz:
بعد از اون از ساختمان سازی خوشم میومد.
که ساختمانهای بلند درست کنم.
تا اوج آسمون.به قول خودمون آسمان خراش.
حالا که دارم معماری میخونم نمیدونم در آینده میتونم به آرزوم برسم ویک معمار موفق بشم؟
خلاصه حالا حالا وقت دارم.;):)

comudf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست داشتم یه فیزیک دان یا یه ریاضیدان بشم...

rosemehr87

عضو جدید
من دوست داشتم بیوتکنولوژی بخونم ولی وقتی کتاب زیست شناسی را دیدم از هر چی درسه زیست و از این جور مباحثه متنفر شدم:D

icy

عضو جدید
من میخواستم فضانورد بشم:surprised:........بعد بزرگ که شدیم دیدم نه خطرناکه حسن :w44:در ضمن خیلی سخته حسن:w07:

arash manafi

عضو جدید
من دوست داشتم بیوتکنولوژی بخونم ولی وقتی کتاب زیست شناسی را دیدم از هر چی درسه زیست و از این جور مباحثه متنفر شدم:D
اخه بچه بودی میدونستی بیوتکنولوژی چیه؟
منم بچه بودم ازهمون اول توساحل دریا قلعه می ساختم و نقاشی خونه و ساختمون میکشیدم حالاهم دارم واسه مردم میکشم

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من خوشبختانه به اکثر چیزهایی که فکر میکردم و دوست داشتم رسیدم.;)
به نقاشی و موسیقی و ورزش علاقه داشتم
که الان در کنار درسم دارم دنبال میکنم.

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم الحمدالله به بيشتر چيزايي كه ميخواستم رسيدم ...

دوست داشتم مهندس كامپيوتر بشم كه دارم ميشم (اگه خدا بخواد ) :)

دوست داشتم يه راننده قهار بشم كه شدم ;)

دوست داشتم يه رزمي كاره ماهر بشم كه البته اينو هنوز نشدم :redface:

به موسيقي هم علاقه داشتم اما هنوز موفق نشدم استارتشو بزنم

اميدوارم همه آدما به هر چيزي كه ميخوان برسن مخصوصا بچه هاي گل اين باشگاه :gol:

Asal729

عضو جدید
من کوچيک که بودم خيلي دوست داشتم بشم خانم مهندس ولي الان پزشکي رو ترجيح ميدم.........

niusha*

عضو جدید
من دوست داشتم مهماندار هواپیما شم!!بعد شوهرم هم خلبان باشه!!:w15::w15:
ولی الآن خدا رو شکر به جاهای خوب تر رسیدیم!:redface:

بالا