پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

امیر1984

عضو جدید
من هم از دو سال پیش این بنا رو از نزدیک چند بار دیدم ولی هیچ وقت به ذهنم خطور نکرد که نمیشه این جرثقیل رو در آورد البته چند بار از افرادی که یا راننده تاکسی بودن یا تو این مایه ها همچین حرفی رو شنیدم.
بچه ها یه خورده از کتابها دور بشیم و اجرای کارها رو هم یاد بگیریم فکر نکنم ضرر کنیم و اینکه چرا جرثقیل رو وسط قرار دادن با فکر به ارتفاع و شکل هندسی گنبد و چگونگی هدایت و کنترل جرثقیلهای تاور کرین قابل فهمه.
البته توی بعضی از ساختمانهای مدرن و های تک جرثقیل رو بعد از ساخت همونجا میذاشتن اما واسه شیشه پاک کردن و یا حتی تلفیق و نشان دادن تکنولوژی و اینجور حرفها حالا بعضی دوستان ممکنه اگه خارج از کشور برن یا عکس اون ساختمانها رو هم ببینن مسخره کنن.
حالا اینجا گنبد space frame فیروزه ای با جرثقیل تاور کرین زرد رنگ ترکیب خوبی نبوده و قرار هم نبوده باشه ولی بد جور به چشم اومده آخه ما عادت داریم همه چیز رو همیشه و همه جا مثل قبلا که دیدیم ببینیم.
مدیرای محترم شما هم زیاد عصبانی نشید پیش میاد :biggrin:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا عصبانی میشین؟؟؟؟؟؟!!!!

اگه این مطلب آورده نمیشد که درست و غلط بودنش معلوم نمیشد! در ضمن من خودم که لینک رو دیدم دوباره از سرچ اونم از یه سایت دیگه پیداش کردم با استفاده از عنوانش . اگه یکی دیگه بخواد در موردش اطلاعی به دست بیاره مطمئنا تو سرچ به اینجا هم میرسه ! و بقیه اش مشخصه!
با اجازه ی دوستان به نظر من نقل قول همچین مطالبی ، اونم بی طرفانه! اشکالی که نداره هیچ ... خوبم هست چون در موردش یه سری نظراتی هم داده میشه و مشخص میشه بر چه اساسیه!
شما هم موفق باشید....:cool:
به نظرم بهتره بعضیا یه کم تو نظر دادن تجدید نظر کنن!

آخرین ویرایش:

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازههای نو

سازههای نو

پلان -نما- مقطع و جزییات اجرایی یه سازه ی کابلی معروف مثل پل آلامیلو را می خوام طوری که بتونیم اونو در مقیاس کوچیکتر بسازیم

hadi3884

عضو جدید
سلام

سلام

منم ترم پیش هتل داشتم یه سری اطلاعات دارم ضمنا معمار 42 ویه کتاب به اسم هتل ....... خیلی خوبن اگه خواستی من می تونم پلانام و مطالعاتم رو بهتون میل کنم hadihadisafari@gmail.com با من تماس بگیرین

memolarch

عضو جدید
معماری جهان

معماری جهان

:)سلام
یک سوال داشتم برای درس معماری جهان ممنون می شم جواب بدین.می خواستم بدونم در زمان عصر نو سنگی چگونه انسانهای اولیه لاشه سنگها را حرکت می دادند مثل سنگ های موجود در استونهنج انگلستان .خیلی متشکرم

movahedihadi

عضو جدید
سلام
چطوری می توانم مطلبی در مورد قلعه بابک یا هر جای دیگه (یک تاپیک جدید ایجاد کنم)در این جا بیفزایم

mahroo

عضو جدید
خانه های مسکونی

خانه های مسکونی

سلام.من به یه سری اطلاعات راجع به خانه های مسکونی یه معمار به شدت نیازمندم.اگه خونه های گهری یا میس وندروهه.یا یه معمار دیگه.می خوام خونه های یه معمارو تحلیل کنم.مممنون اگه کمکم کنید.plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz help me

sheinis

عضو جدید
  • يه سوال از معمارها
نظرتون درباره ادامه تحصيل با رشته دكوراسيون داخلي چيه ؟؟
فقط تروخدا جواب بدين من سر دو راهي گير كردم help me:(:(:(
دوست عزیز سوال شما مربوط به تاپیک کارشناسی ارشده و بهتر بود اونجا مطرح می کردین :smile:

سـعید

مدیر بازنشسته
╣════ پاتوق بروبچ معماری ════╠

╣════ پاتوق بروبچ معماری ════╠

خب دوستان از اسم تاپیک مشخصه دیگه...!!!!
اینجا یک محلیه برای شوخی , گفتگو و آشنایی بیشتر با هم ....
در سایر قسمت های تالار اسپم نکنید...
اینجا دیگه خبری از درس , مشق و ..... نیست...:D

فقط بگم که مواظب صحبت هاتون باشید که عواقبش پای خودتونه...!!!!

بسم الله....

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
انگار قراره هر تالاری برا خودش پاتوق بزنه...
من که پایم...
اهان باید اولش بگم سلام ...
به نظرم اینجا نباید مثه پاتوقای دیگه باشه.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قربونت اومدم افتتاحیه رو تبریک بگم... خدمت میرسیم....

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. منم موافقم.فکر خوبیه.;) ولی حیف که خلوته. البته فعلا اولشه. من خودم آگهی می دم واسه تون شلوغ می شه.

niloofar68

عضو جدید
سلاممممممممممممممممم
خیلی خوبه اینجوری
خوبیش اینه از درس خبری نیست :redface:
منم هستممم

donya19

عضو جدید
help

help

سلام. من دانشجو ترم 3 هستم. مطلب در مورد رابطه فرم و عملکرد در معماری می خواستم ممنون می شم کمکم کنید:gol:

narges_delangiz

عضو جدید
خوب حالا که اینجا پاتوقه یه خبر بدم
البته شاید خودتون بدونید ولی باز منم میگم باشه؟;)
نمایشگاه تخصصی کتابهای هنر و معماری و گرافیک از 14 تا 19 مهر در فرهنگسرای نیاوران هست

سـعید

مدیر بازنشسته
خوش به حال کسایی که تهران هستن....:cry:
ما که از این نعمت بی بهره ایم...

narges_delangiz

عضو جدید
ااااااااااااااا...............
آخیییییییی .......
چه جالب
خوش به حال شما پس که اونجایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.