آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14:فهیمه جان بهت تبریک می گم، امیدوارم همیشه موفق باشی!:w30:

:w10:به خاطر قبول نشدن بقیه بچه ها خیلی ناراحت شدم ، ولی با تجربه ای که پیدا کردید سال دیگه امیدوارم همتون قبول بشید!:w10:
منم شاید زد به سرم باهاتون خوندم!:w40:

archiciv

عضو جدید
:eek:
با توجه به اين كارنامه پارسال قزوين 30 نفر مي گرفت، امسال 24 نفر مي گيره. در حاليكه امسال شركت كننده ها بيشتر شدن:mad:
عزيزم من خودم كارشناسي آزاد قزوينم دانشگاه هر سال 15 نفر هز ممتازاي خودمونو ميگيره البته تو اون 15 نفر 10 نفر با پارتي كلفت وارد ميشن:D

liona

عضو جدید
باورم نمی شه!!!

من معماری دانشگاه تهران، سراسری روزانه قبول شدم.

خدایا شکرت!

(کارنامه اوایل مهرماه میاد.)
سلام، فهیمه جان،من هم از صمیم قلب بهت تبریک میگم و امیدوارم در همه مراحل زندگیت موفق و سربلند باشی، دو تا قول هم میخواستم همین جا از طرف خودم و دیگر اعضا ازت بگیرم:اول- کارنامه ات رو حتمآ در اختیار بچه ها بذاری.دوم- برای کنکور امسال به بچه ها مشاوره بدی ،مخصوصا درباره نحوه تمرینت برای اسکیس آزمون ارشد.

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
باورم نمی شه!!!

خدایا شکرت!

خيليييييييييييييييييييييييييي مباركت باشه( اگه خدا ارزويي در دلت انداخت حتما توانايي رسيدن به اون ارزو رو درتو ديده )

اميدوارم باراهنماييات كمكمون كني

منابع(جزوه-كتاب-يا اگه كلاسي رفتي كه برات مفيد بوده كه مطمينا در كنار تلاشهايي بوده كه خودت كردي تانتيجه مطلوبي گرفتي :gol:)بگي تا بقيه استفاده كنن ممنون ميشم

helena_westlife

عضو جدید
فهیمه خانم من از شما عذر میخام ولی شما توی یه تاپیک دیده بودم که شما خودتونو فارغ التحصیل دوره کاردانی معرفی کردی و الان یهو سر از کارشناسی ارشد دانشگاه تهران اونم از نوع روزانه درآوردید؟ بهتره یکم صادق باشید با بچه ها

silver star

عضو جدید
فهیمه خانم من از شما عذر میخام ولی شما توی یه تاپیک دیده بودم که شما خودتونو فارغ التحصیل دوره کاردانی معرفی کردی و الان یهو سر از کارشناسی ارشد دانشگاه تهران اونم از نوع روزانه درآوردید؟ بهتره یکم صادق باشید با بچه ها
نه خیر!!! کی گفته؟ شما کجا دیدی؟ حتما اشتباه شده!
فهیمه جان درگیره کاره پایان نامشون هستن. توو یکی از همین تاپیک ها هم یه پرسشنامه تهیه کردن برا موضوع پایان نامشون! موضوعش مسجد!!!
نادانسته به کسی افترا نبندید!!!:razz:

سـعید

مدیر بازنشسته
من قبول نشدم....:D

شاید براتون جالب باشه چون از قبول نشدنم بیشتر از قبول شدنم خوشحال شدم.....:thumbsup2:

بی دلیل هم نیست....

به دوستانی که قبول شدن از صمیم قلب تبریک میگم....:gol:

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول نشدم....:D

شاید براتون جالب باشه چون از قبول نشدنم بیشتر از قبول شدنم خوشحال شدم.....:thumbsup2:

بی دلیل هم نیست....

به دوستانی که قبول شدن از صمیم قلب تبریک میگم....:gol:
سعيد جان مي شه بگي چرا از قبول نشدنت خوشحالي؟؟؟:surprised:

سـعید

مدیر بازنشسته
سعيد جان مي شه بگي چرا از قبول نشدنت خوشحالي؟؟؟:surprised:

ببین اریک جان من قبل از اینکه حتی کارشناسی این رشته رو بخونم قصد ادامه تحصیل در کشور های خارجی و در دانشگاه های معتبر تا مقطع دکترا داشتم و اگر اینجا قبول میشدم دیگه این امتیاز از من صلب میشد ...
الان هم دارم کارهای مربوط به خدمتم رو انجام میدم تا بعد از اینکه کارت پایان خدمتن رو گرفتم سریع تر برم... :D
موفق باشی..

archiciv

عضو جدید

اون نقل قول يكي از بچه هاست كه گفته من كاردانيم:surprised:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
باورم نمی شه!!!

خدایا شکرت!

سلام عزیزم ... تبریک می گم :gol:
امیدوارم همیشه موفق باشی ... البته با توجه به رتبه ی عالیت انتظار همچین موفقیتی هم بودhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

من که با کسی مشکلی ندارم....فقط بر حسب دیده هام گفته ام اینم لینکش :

لینک پستش هم 101# هستش.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=24223&page=11

به هر حال امیدوارم اشتباه کرده باشم.موفق باشید
بله عزیزم می دونیم که کسی با کسی مشکلی نداره;) انگار اشتباهی شده ...;)
تو اون پست نگفته که کاردانیه!:smile:
پیش میاد .... http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

راستی به همه ی دوستانی که امسال نتیجه ی تلاششون رو گرفتن تبریک می گم...;) امیدوارم همیشه موفق باشن...:gol:
برای بقیه ی دوستان هم آرزوی موفقیت در کنکور امسال رو دارم;):gol:

:D:
بعد اینم لینکش رو پیدا نکردم ... خیلی پست بامزه ای بود کلی خندیدم حسابی خستگیم در رفت ... (mmbidhendi:مدیریت تکنولوژی 2 نفر ... پایه نبود دیر میشه ها!!!!:()...:biggrin::biggrin::biggrin:
اومدم بگم من واجد شرایط نیستم منتظر من نباشین:D:D

همتون موفق باشین ...:gol:

فهیمه م

عضو جدید

خانم هلنا اگر مجددا به همون تاپیک مراجعه کنید، متوجه اشتباهتون می شید.
من نقل قول کرده بودم و در صفحه قبلش هم در مورد خودم نوشته بودم.
اصلا هیچ دلیلی برای این کار وجود نداره!

فهیمه م

عضو جدید
قبولی تهران

قبولی تهران

ممنون از لطف همتون. :gol:

ببخشید کامپیوترم ویروسی شده بود دیر اومدم!!!

رتبه معماري من 62 و رتبه منظرم 52 بود.

براي اسكيس هم كلاس يكي از سال بالايي هامون رو رفتم ولي با متفاوت شدن سبك اسكيس سر جلسه بيشتر از اطلاعات شخصي استفاده كردم!

الان بايد سريع پايان نامه ام رو شروع و تموم كنم تا استادام حداقل يه نمره قبولي برام رد كنن وگرنه نمي تونم فارغ التحصيل بشم!

در اسرع وقت منابع رو براتون مي نويسم.​

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام می خواستم بدونم جزوه های شهرسازان چقدر می تونه موثر باشه .ممنونم
اگه می شه درصداتون رو بزارین.با اسکیس

جزوه ها، همون خلاصه کتابهایی است که باید برای امتحان بخونید. می تونه موثر باشه اگه که شما وقت نداشته باشید، برای 3 ماه آخر پیشنهاد می کنم.
اگر که وقت دارید حتما توصیه می کنم کتابها را بخوانید. برای اینکه ممکنه نکته ای توی کتاب باشه که از چشم کسانی که خلاصشون کردن دور مونده باشه و دیگه اینکه شما با خوندن کتاب راحت تر متن را درک می کنید.
به نظر من جزوه ها برای دوره کردن مناسبن ..نه برای خوندن از اول

سلام موقع دانلود این فایل با مشکل مواجه شدم فکر کنم مشکل داشته باشه .
اگه می شه بگین از کجا می شه اونو دانلود کرد.مرسی
لینک فایل سالمه، امتحانش کردم ;)

موفق باشید :gol:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام عزیزم ... تبریک می گم :gol:
بعد اینم لینکش رو پیدا نکردم ... خیلی پست بامزه ای بود کلی خندیدم حسابی خستگیم در رفت ... (mmbidhendi:مدیریت تکنولوژی 2 نفر ... پایه نبود دیر میشه ها!!!!:()...:biggrin::biggrin::biggrin:
اومدم بگم من واجد شرایط نیستم منتظر من نباشین:D:D
همتون موفق باشین ...:gol:

نمیخوام ، هیشکی پایه من نمیشه ، خودم تنهایی میشینم میخونم مثل پلنگ برای بار سوم شرکت میکنم قبول نمیشم ! میگید نه ببینید :))

azam

عضو جدید
سلام به همگی...
تبریک به همه ی کسایی که قبول شدن...:gol::gol::gol:
حالا دیگه باید واسه ما دعا کنیدا........;)
آخه من امسال واسه شما خیلی خیلی دعا کردم...:redface::surprised:
راستی من هنوز نمی دونم امسال میرسم شرکت کنم یا نه؟
یک سوال داشتم : من نمی دونم 8 ترمه تمام می کنم یا 9 ترمه...آخه شاید پروژه رو ترم 8 دانشگاه نگیره...سوالم اینه : نمی دونم اگه کسی 9 ترمه بشه می تونه ترم 7 امتحان ارشد بده یا نه؟؟:que:
یک مشکل دیگه هم که دارم اینه که بین 2 تا گرایش طراحی شهری و معماری منظر موندم...به هردوشون خیلی علاقه دارم...چی کار کنم ؟ البته امسال شاید به درس خوندن نرسم چون درسای دانشگاه مهلت هیچ کاری رو به آدم نمیده....خصوصا اگه بخوام طراحی شهری رو شرکت کنم چون دروسش کاملا متفاوته...
فکر کنم امسال باید همین طوری به صورت امتحانی ( معماری_معماری) رو شرکت کنم...نمی دونم ...کاملا گیجم...:confused:
راهنمایی کنید...چی کار کنم؟

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام اعظم جان
نه اگه 9 ترمه تموم کنی نمی تونی کارشناسی ارشد سالی که ترم 7.8 هستی شرکت کنی..یعنی می تونی شرکت کنی، نمی تونی قبول بشی ;) ..چون برای قبولی باید تا 31 شهریور درست تموم شده باشه.
ولی امتحانی شرکت کردن که موردی نداره..می تونی هم معماری-معماری، منظرو طراحی شهری با هم شرکت کنی.
نظر شخصیه من اینه که اگه 9 ترمه تموم می کنی، حتما بذار همون سال شرکت کن، چون با خیال راحت و سر فرصت می تونی درس بخونی و استرس امتحان و تحویل پروژه دانشگاه هم نداری.
در مورد طراحی شهری و منظر! همونطور که خودت میگی، طراحی شهری کاملا درسهای متفاوتی داره و وقت زیادی برای درس خونذن می بره ولی مشکل معماری منظر هم اینه که خیلی کم دانشجو بر می داره .. فعلا وقت داری فکر کن ..یک چند تا کتاب از هر گرایش بخون که متوجه بشی به کدوم بیشتر علاقه داری ;)

موفق باشی:gol::gol:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همگی...
تبریک به همه ی کسایی که قبول شدن...:gol::gol::gol:
حالا دیگه باید واسه ما دعا کنیدا........;)
آخه من امسال واسه شما خیلی خیلی دعا کردم...:redface::surprised:
راستی من هنوز نمی دونم امسال میرسم شرکت کنم یا نه؟
یک سوال داشتم : من نمی دونم 8 ترمه تمام می کنم یا 9 ترمه...آخه شاید پروژه رو ترم 8 دانشگاه نگیره...سوالم اینه : نمی دونم اگه کسی 9 ترمه بشه می تونه ترم 7 امتحان ارشد بده یا نه؟؟:que:
یک مشکل دیگه هم که دارم اینه که بین 2 تا گرایش طراحی شهری و معماری منظر موندم...به هردوشون خیلی علاقه دارم...چی کار کنم ؟ البته امسال شاید به درس خوندن نرسم چون درسای دانشگاه مهلت هیچ کاری رو به آدم نمیده....خصوصا اگه بخوام طراحی شهری رو شرکت کنم چون دروسش کاملا متفاوته...
فکر کنم امسال باید همین طوری به صورت امتحانی ( معماری_معماری) رو شرکت کنم...نمی دونم ...کاملا گیجم...:confused:
راهنمایی کنید...چی کار کنم؟

سلام اعظم جان
برای 7 و 9 بودن که آزاده جان زحمت کشید و توضیح داد ولی برای خوندن درس
تجربه کنکور امسال یک درس بزرگ برای من بود که امیدوارم با گفتنش بتونی به راحتی در بهترین دانشگاه قبول بشی با رتبه عالی و بی دردسر .
همه ما فکر می کردیم اگه همه منابع رو بخونیم کار درستی کردیم فارغ از اینکه تعدد منابع شرط نیست ، کیفیت خوندنو یادگیری مهمه که حرف اول رو میزنه . این که یک شکل رو حفظ کنی تا اینکه به مغزت بسپاری یک دنیا فرق داره.
توصیه اکید به تمام دوستانی که قراره آزمون ارشد شرکت کنن می کنم که : از خوندن هزار تا منبع یک بار خود داری کنن و تلاششون رو بگذارن روی مهمترین منابع که کم هم هست ولی چندین و چند بار و درست . من مطمئن هستم با این روش نتیجه می گیرید .
موضوع دیگه خوندن تستهای سالهای قبل و رجوع به طرز تفکر طراحانه . خوندن سوالها و جوابها می تونه شما رو تا حدود زیادی با نحوه خوندن درسها آشنا کنه .
تست اصلا فرمت حفظی نداره . می بایست دروس رو از چند جهت بخونید . یک کتاب سبک شناسی معمار رو می شه از هر صفحش 200 تا تست در آورد . ولی نوع نگاه به موضوعات متفاوته . سعی کنید دیدتون رو نسبت به سوالات اصلاح کنید .
ضعف اساسی بچه های معماری توی دروس درک عمومی معماری و زبانه که خیلی هم نمره گرفتن توش ساده است . منابع اینها هم محدوده. برای زبان 15 سوال عمومی یعنی 50 درصد .

برای خودتون سد درست نکنید. نمی تونم . نمیشه . وقت ندارم . درسهام زیاده . روزی 4 ساعت برای قبولی ارشد کافیه در روز از حالا شروع کنید . مطمئن هستم اگه از حالا شروع کنید اصلا وقت کم نمی یارید.

تست بزنید . نکات رو توی جی 5 یا همون لایتنر قدیم یاد داشت کنید تا موقع آزمون بتونید ازشون استفاده کنید

هنوز هم حرفهایی دارم برای گفتن ...

shokufeh

عضو جدید
لطفاً راهنماییم کنید،
من رشته لیسانسم معماری نیست اما تو کنکور معماری شرکت کردم البته برای معماری منظر.
رتبم تو گرایش منظر 352 شد و برای اسکیسم واقعاً کار کردم ولی خوب توی حدود دو ماه نمیشد خودم رو به سطح کنکور برسونم.
برای کنکور امسال دوباره شروع کردم به خوندن و می خوام تمرین اسکیس رو هم از الآن شروع کنم اما نمی دونم چی کار کنم یا کجا برم کلاس که برای منظر کلاس داشته باشه نه کلاس معماری ای که مثلاً 4-3 جلسش منظر باشه.

همه شمایی که اینجا اینقدر صادقانه و با محبت من و دیگران رو راهنمایی می کنید واقعاً فوق العاده اید.:w27:

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . منم رشتم معماری نیست ارشد هم معماری شرکت نکردم . طراحی محیط زیست امتحان دادم . رتبم 26 شد ولی قبول نشدم. سوالاش در زمینه اطلاعات عمومی محیطی ( مصنوعی و طبیعی ) و اطلاعات عمومی (فضای سبز شهری و معماری آن )هستش که شامل تاریخ معماری ایران و جهان هم میشه . و امتحان عملی طراحی که همزمان با امتحان تستی برگزارر میشه .میخواستم بدونم فرق این رشته با طراحی منظر در چیه ؟کسی مثل من با لیسانس باغبانی و تغییر گرایش به طراحی محیط میتونه طراحی منظر هم شرکت کنه؟ موارد امتحانیش چیه؟:gol:

azam

عضو جدید
ممنون آزاده جان و دومان عزیز...:gol::gol:
راهنمایی هاتون واقعا مفید و کامله...
در مورد این که 9 ترمه میشم یا نه باید بگم با پروژه ی آخر یعنی طرح 6 که همون پایان نامه هستش و 6 واحد داره... 42 واحد دیگه واسم مونده و بدون حساب اون 36 واحد واسم مونده...این ترم معدلم هم خوب شده و می تونم واحد زیاد بگیرم ولی راستش فکر می کنم این کار به ضررم می شه و نه می تونم به درسای خودم برسم ونه به کنکور...به قول آزاده جون استرس تحویل پروژه هم که به جای خود...من فقط دلم می خواد گرایشم واسه خودم مشخص بشه که همون طوری که دومان عزیز گفتن حداقل روزی 4 ساعت روش وقت بذارم...عجله ای واسه قبولی امسال ندارم و لی دلم می خواد از امسال واسه قبول شدن تو گرایشی که انتخاب می کنم تلاش کنم چون واقعا دوست دارم واسه ارشد قبول بشم البته با اطلاعات کافی...می دونم هنوز اطلاعاتم در مقابل دوستانی مثل شما خیلی خیلی محدوده...
بازم ممنون از این که اطلاعاتتونو در اختیار بقیه می ذارین...:):smile:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
لطفاً راهنماییم کنید،
من رشته لیسانسم معماری نیست اما تو کنکور معماری شرکت کردم البته برای معماری منظر.
رتبم تو گرایش منظر 352 شد و برای اسکیسم واقعاً کار کردم ولی خوب توی حدود دو ماه نمیشد خودم رو به سطح کنکور برسونم.
برای کنکور امسال دوباره شروع کردم به خوندن و می خوام تمرین اسکیس رو هم از الآن شروع کنم اما نمی دونم چی کار کنم یا کجا برم کلاس که برای منظر کلاس داشته باشه نه کلاس معماری ای که مثلاً 4-3 جلسش منظر باشه.

همه شمایی که اینجا اینقدر صادقانه و با محبت من و دیگران رو راهنمایی می کنید واقعاً فوق العاده اید.:w27:
سلام شکوفه جان
یادت باشه اسکیس یه موضوع تخصصی محسوب می شه که در اون معمار باید بتونه ایده هاش رو روی کاغذ بیاره . این موضوع بسته به اینکه طراحی شهری باشه ، معماری باشه یا منظر ، فقط در نوع موضوعش متفاوته . یعنی شما با توجه به زیر ساختهای هر رشته باید از عناصر اون مجموعه در اسکیسش استفاده کنی .
مثلا در اسکیس شهری شما باید جداره شهری طراحی کنی و یا اصلاح کنی و طرح بدی و در معماری معماری باید یک ساختمون رو طراحی کنه و اسکیسش رو بزنی و در در منظر می بایست مسائل مربوط به اون رو طراحی کنی .
مطمئنا عوامل مشترک در این اسکیسها بسیار زیاده . مهم نحوه نگرش و آماده شدن برای یک اسکیس تخصصیه . توجه داشته باش که همه این دوره ها باید یک دوره عمومی داشته باشن که معمولا مشترک هست مثلا ترسیم پرسوناژ یا مقیاسها ، درخت و عوامل طبیعی ، پرسپکتیو تک نقطه دو نقطه و یا سه نقطه و راندو در همه اینها مشترکه . مباحث تخصصی اینها از هم جدا می شه . پس دنبال کلاسی نباش که از اول برای منظر تدریس بشه .
ولی موافق این هستم که مثلا کسی که قراره اسکیس منظر درس بده گرایش تخصصیش هم منظر باشه یا برای طراحی شهری فقط متخصص طراحی شهری درس بده .
به هر حال امیدوارم موفق باشی و بتونی تصمیم درستی بگیری . توصیه می کنم با آزاده جان که در حال حاضر کارنامه خوبی در اسکیس طراحی شهری داره مشورت کنی .

سلام . منم رشتم معماری نیست ارشد هم معماری شرکت نکردم . طراحی محیط زیست امتحان دادم . رتبم 26 شد ولی قبول نشدم. سوالاش در زمینه اطلاعات عمومی محیطی ( مصنوعی و طبیعی ) و اطلاعات عمومی (فضای سبز شهری و معماری آن )هستش که شامل تاریخ معماری ایران و جهان هم میشه . و امتحان عملی طراحی که همزمان با امتحان تستی برگزارر میشه .میخواستم بدونم فرق این رشته با طراحی منظر در چیه ؟کسی مثل من با لیسانس باغبانی و تغییر گرایش به طراحی محیط میتونه طراحی منظر هم شرکت کنه؟ موارد امتحانیش چیه؟:gol:

سلام گلرخ جان
دروس معماری منظر دقیقا با دروس معماری - معماری یکی هستن فقط ضرایب این دو رشته با هم متفاوتن . مثلا در درک عمومی معماری در رشته معماری معماری 3 هست ولی در معماری منظر 1 ولی درک عمومی منظر دقیق برعکسه .
راجع به خود طراحی منظر هم باید بگم به عنوان یک گرایشاز معماری ، دارای بستر خیلی وسیعیه و در حال حاضر بازار کارش هم خوبه و مشکلش اینه که ظرفیت پذیرشش خیلی کمه . و توصیه من اینه اگر واقعا به معماری علاقه داری نیروت رو بذار روی معماری معماری و در کنارش روی دروس منظر هم بیشتر زوم کن تا هر دو رو مجاز بشی و اسکیس هر دوش رو بدی . اینطوری امکان انتخابت بالاتر و شانس قبولیت بیشتره . برای منابعش هم توی تاپیک کارشناسی ارشد بچه ها زحمت کشیدن چندید سری منابع اصلی رو برای گرایشهای مختلف گفتن .
به هر حال امیدوارم هر تصمیمی میگیری موفق بشی .

فهیمه م

عضو جدید
کارنامه مرحله اول کنکور سراسری

کارنامه مرحله اول کنکور سراسری

این عکس کارنامه مرحله اول منه. امیدوارم به دردتون بخوره.
وقتی کارنامه مرحله دوم هم اومد، حتما میزارم.

n mm

عضو جدید
زبان را هم جدی بگیرید

زبان را هم جدی بگیرید

سلام به همه دوستان و تبریک به فهمیمه خانم و dr- mehry و بقیه دوستان که قبول شدند :w17:
و تشکر برای تاپیکتان که فوق العاده مفید است.;)
گفتم بد نیست یک کارنامه از آخر اول شده هم ببینید ! :smile:
( البته چون عکس بلد نبودم بگذارم ، ضمیمه کردم !!)
من امسال خوب خوانده بودم ولی زبان را خیلی جدی نگرفتم ، سر جلسه هم 20 دقیقه آخر وقت را برای 30 سوال زبان گذاشتم و تازه با استرس فراوان و سوالات به نظرم آسان نبودند ، در نتیجه با وجودی که اینقدرها هم ضعیف نبودم از 17 سوال زده ، 13 تایش غلط از آب درآمد :surprised: و رتبه ام افتضاح شد :redface:
خلاصه اینکه با وجود همه تلاشها ، زبان راهم جدی بگیرید :w10:
نکته جالبش برای من تشابه نسبی کارنامه ام با کارنامه خانم فهیمه م بود!!؟ البته به غیر از زبان !!
ان شا ا... سال بعد :)

پیوست ها

• karnameh2.jpg
    karnameh2.jpg
    82.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

کدخدا

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان و تبریک به فهمیمه خانم و dr- mehry و بقیه دوستان که قبول شدند :w17:
و تشکر برای تاپیکتان که فوق العاده مفید است.;)
گفتم بد نیست یک کارنامه از آخر اول شده هم ببینید ! :smile:
( البته چون عکس بلد نبودم بگذارم ، ضمیمه کردم !!)
من امسال خوب خوانده بودم ولی زبان را خیلی جدی نگرفتم ، سر جلسه هم 20 دقیقه آخر وقت را برای 30 سوال زبان گذاشتم و تازه با استرس فراوان و سوالات به نظرم آسان نبودند ، در نتیجه با وجودی که اینقدرها هم ضعیف نبودم از 17 سوال زده ، 13 تایش غلط از آب درآمد :surprised: و رتبه ام افتضاح شد :redface:
خلاصه اینکه با وجود همه تلاشها ، زبان راهم جدی بگیرید :w10:
نکته جالبش برای من تشابه نسبی کارنامه ام با کارنامه خانم فهیمه م بود!!؟ البته به غیر از زبان !!
ان شا ا... سال بعد :)
دیدم راجب زبان گفتی درد دلم تازه شد.
من دیپلم زبان دارم می خوام ببنید وقتی زبان خیلی خیلی جدی می شه در حدی که باقی سوالا خیلی وقتمو نگرفت بیشتر زبان گرفت چی می شه.

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    35.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا