[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

topolmopol

عضو جدید
سلام منو که دیگه تقریبا کامل میشناسید. فقط مونده تاریخ تولدم که آذر 65 به دنیا اومدم:eek:
راستی به تازگی میرم یه دفتر فنی مهندسی .البته فعلا گفتم اومدم واسه یادگیری کار!یعنی از پول مول خبری نیست!!
آقای حبیب خان!
من همه جوره هستم.در ضمن غصه ی 50 نفر رو نخورید اگه پای سفر در میون باشه کلی رفیق پایه دارم که میان!شما بگو ما کی ساکامونو ببندیم!!!!!!!!!
در مورد کار پیشنهادی تون هم باید بگم که من عاشق این جور کارا و کلا بتنم!!!!!!!!!! کار بتنی آزمایشگاهی هم کردم ولی از اونجایی که مسلما شما دختر نمی خواید!!!!! باید بگم که یه مهندس درست و حسابی میشناسم که این کارست و میتونه کمک کنه اگه بخاید معرفی میکنم
;););)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منو که دیگه تقریبا کامل میشناسید. فقط مونده تاریخ تولدم که آذر 65 به دنیا اومدم:eek:
راستی به تازگی میرم یه دفتر فنی مهندسی .البته فعلا گفتم اومدم واسه یادگیری کار!یعنی از پول مول خبری نیست!!
آقای حبیب خان!
من همه جوره هستم.در ضمن غصه ی 50 نفر رو نخورید اگه پای سفر در میون باشه کلی رفیق پایه دارم که میان!شما بگو ما کی ساکامونو ببندیم!!!!!!!!!
در مورد کار پیشنهادی تون هم باید بگم که من عاشق این جور کارا و کلا بتنم!!!!!!!!!! کار بتنی آزمایشگاهی هم کردم ولی از اونجایی که مسلما شما دختر نمی خواید!!!!! باید بگم که یه مهندس درست و حسابی میشناسم که این کارست و میتونه کمک کنه اگه بخاید معرفی میکنم
;););)
ببخشيدا
من شما رو كامل نميشناسم ميشه خودتونو معرفي كنيد
ببخشيدا;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضي از بچه ها كه سطحشون پايين مثل من با اتوبوس قراضه ميرن بهضي ديگه امثال اقا حبيب و اقاي مدير با ون به همين راحتي;)

habib

عضو جدید
آقای حبیب خان!
;););)
سلام
شما لطف دارین
کی گفته دختر نمی خواستم
حالا که اینجوره یه کار مخصوص خودت پیدا می کنم
کار دور و برم زیاده
سفر هم بچه ها باید بجنبن داره دیر میشه
3 روز فرست هست واسه نام نویسی

habib

عضو جدید
بعضي از بچه ها كه سطحشون پايين مثل من با اتوبوس قراضه ميرن بهضي ديگه امثال اقا حبيب و اقاي مدير با ون به همين راحتي;)
آقا این چه حرفیه همه دوستان رو چشم ما جا دارن
من خودم دنبال اتوبوس میدوم
دوستان بخوان و بشه اون مهم نیست دیگه

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول این بوده که چرا بچه های شاخه مهندسی بالاخص عمران اینقدر نسبت به هم سرد و غریب هستند و همیشه دوست داشتم جمعی دوستانه گرم و حامی یکدیگر تو این شاخه باشه هم تو محیط کار و زمینه کار و هم در فعالیتهای اجتماعی و گروهی رو همین حساب فکر کردم یه تاپیک اینجا بزنم جهت آشنائی ،گفتگو ،تبادل نظر .... به امید آن که سبب خیر شده و محفل گرمی رو ایجاد کنیم
البته اصلاً نمیدونم جزء قوانین اینجا هست جاش اینجاس یا نه
هرکی با این کار موافقه اعلام حضور کنه و خودش رو معرفی کنه وحمایت خودشو اعلام کنه:heart::heart::heart:
الان دیگه واژه سرد و غریب معنا نداره
باور نداری یه نگا بنداز!!!!

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرو جان سلام
واقعیتش من فکر نمی کنم حرفتون صحت داشته باشه!!!!!!!!!!!
اگه یه گشت کامل بزنی تو تاپیک های مختلف اون موقع برات کاملا واضح می شه ,جو بچه های عمران کاملا دوستانه و صمیمی هستش!
شوخی بچه ها با همدیگه هم تائیدی بر این مطلبه!...

مگه نه بچه هاااااااااا...:gol:
اینو خوب اومدی

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه برنامه توپ واسه آشنائی و گفتگو و ونشان دادن همبستگی و رفاقت گروه دارم هر کی همراه و موافقه اعلام کنه تا شرح بدم
طرح عاقلانه و سنجیده شده و امتحان شده است
وقتی تعداد حاضرین به 50 نفر رسید عملیش می کنیم
امیدوارم در عرض 48 ساعت از 50 نفر بیشتر بشه تا حساب کار دست همه بیاد
خانمها اینجا معلوم میشه چند مرده حلاج هستن
والا اینجا 2 تا خانوم بیشتر نداره یکی من یکی لورا, مهرو هم ای وسطا میاد و میره
بگرد دنبال بقیه اقایون;)

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ای کاش یه کم توضیح می دادین که اگه قول می دیم بد قول نشیم
مثلا من خانومم borjii رفته مسابقه تا هفته بعدم نیست برنامشم معلوم نیست یا من خودم شاغلم تازه به پروژه هم دسم مونده

ولی به روی گل اقا حبیب ما رو 2 نفر حساب کنین
سعید راست میگه حبیب بهتر نیست برنامه رو انالیز کنی

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم هستیم.
البته اگر از مهندسین عزیز توی کنفرانس سمنان حضور داشته باشند ،خوبه که یه برنامه ریزی برای آشنایی بیشتر و دیدار همدگر داشته باشند..
:gol:
من واسه اختتامیه می رسم یعنی فردا یه 7 -8 نفری هستیم

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شما لطف دارین
کی گفته دختر نمی خواستم
کار دور و برم زیاده
خوب حبیب بگو دیگه می خوایم کجا بریم
اخه ما داریم را می افتیم بریم سمنان برا کنفرانس بگوو که به موقع برگردیم:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا حبيب 50 تا نشد بگو چنتا ديگه ميخواي بريم بگرديم
راستي مگه مكانيكيارم ميبريم(قابل توجه بعضيا);)

The Lunatic

عضو جدید
به این میگن "آجان" مگه نمی بینی اسمش گفتگوی دوستانه اس
اسمش گفتگوی دوستانست به این معنا نیست که تو زندگی خصوصی هم سرک بکشیم.
این بحثا خیلی وقته تموم شده خواهش میکنم دیگه بهش دامن نزنید.

بازم من یه غریبه ام

بازم من یه غریبه ام

حتمااملام درسته شک نکنید.شما همه مهندس عمرانید و ما مکانیک ولی یه جورایی با هم کار می کنیم

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمش گفتگوی دوستانست به این معنا نیست که تو زندگی خصوصی هم سرک بکشیم.
این بحثا خیلی وقته تموم شده خواهش میکنم دیگه بهش دامن نزنید.
شوخی کردم حالا کوتا بیا
یه بزرگی میگفت چشات و درویش کن
اقا تسلیم فضولی و سرک و ....نداریم راستی جریان دامن چیه؟:biggrin:
جون نیاز اینقدر خشک نباش منم هی پاپیچت نشم

topolmopol

عضو جدید
سلام
شما لطف دارین
کی گفته دختر نمی خواستم
کار دور و برم زیاده

جدی میگید؟منتظرما!!برام کار جور کنید.
اسمم رو هم بنویسید من هستم:biggrin:
;)

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس حبیب سلام
می خواستم بگم من نمی یام سعید هم خود داند بعد نگی" نیاز" قول داد اما نیومد از الان گفتم بد قول نشم بشین چرتکه بنداز ببین چند نفر شدین 3 روز بیشتر ندارین ها.....
خوش باشین

اوخ بشکنه گردن باعث و بانی اش
به باعث و بانی اش هم خوش بگذره