گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

من يه پيشنهاد دارم! يه ميتينگ بزاريم. شايد حرف نيما جون رو تو ميتينگ بتونيم اجرا كنيم.
كمك كردن فقط دادن پول نيست! بعضي مواقع يه حرف ساده هم ميشه كمك.
به فكر بيفتيم ميتينگ رو برگزار كنيم. بكس مهندسي شيمي.
کدوم حرف منو؟!

setayesh-dfm

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.من یه تازه وارد هستم که فعلا وقت ازاد زیاد دارم میخوام با این سایت و انجمن جوان همکاری کنم ولی نمیدونم چتوری اگه کسی باشه که راهنماییم کنه خوشهحال میشم.با تشکر مهندسین عزیز.

setayesh-dfm

عضو جدید
دوستان عزیز لطفا اگه کسی خواست این لطف رو در حق من و باشگاه بکنه پیام خودشو به پوشه شخصی من بفرسته تا سریع تر شرو به فعالیت در باشگاه کنم.

REZA.F

کاربر بیش فعال
سلام نيما.
گفتي جاويد نياز به كمك داره. منم گفتم بكمكيم.

REZA.F

کاربر بیش فعال
پایه باشین میتینگ رو بعد از ماه رمضون اهواز برگزار کنیم. موضوع: علمی. بیوگرافی اعضا و....

REZA.F

کاربر بیش فعال
اصفهان؟ مجتمع پارک خوبه؟
نظر غربی؟ یا شرقی؟ چهرباغ بالا؟ دروازه شیراز؟ کوه صفه؟
ولی اهواز. گرم شرجی حال میده.

اقا امروز امتحانای من تموم شد و کوله بار ترم تابستونی رو زمین گذاشتم!
توش پر از مکتب و اندیشه و ایه و تفسیر بود!
برام 2ا کنید پاسشم!;):cry::tooth:

درسارو میگیری که فقط پاس شی ؟!!!!
گرما خودتو اذیت میکنی که چی ؟!

سلام دوستان عزیز.من یه تازه وارد هستم که فعلا وقت ازاد زیاد دارم میخوام با این سایت و انجمن جوان همکاری کنم ولی نمیدونم چتوری اگه کسی باشه که راهنماییم کنه خوشهحال میشم.با تشکر مهندسین عزیز.

دوستان عزیز لطفا اگه کسی خواست این لطف رو در حق من و باشگاه بکنه پیام خودشو به پوشه شخصی من بفرسته تا سریع تر شرو به فعالیت در باشگاه کنم.
سلام دوست عزیز
به جمع ما خوش اومدی
ایشالا شاهد فعالیت شما در این سایت باشیم
امری دارین بفرمایید من در خدمتم.
هر کسی کار خصوصی با شما داشته باشه مطمئنا بهتون پیغام خصوصی خواهد داد ;):)

سلام نيما.
گفتي جاويد نياز به كمك داره. منم گفتم بكمكيم.
سلام رو ماهت
منکه سند ندارم!
اگه داری واسش گرو بذار . ولی بپا خودت پات گیر نیفته ها :biggrin:

REZA.F

کاربر بیش فعال
تصویب شد اهواز............
ولی سربندر (شهر ما) هم خوبه.
تو یکی از پتروشیمی ها

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
من به نیابت از اعضا...........

اولا سلام
دوما من حالا گفتم پاس بشم ولی احتمالا یکی یا 2تاشو 20 میشم اون یکی رو خدا میدونه بدم شما که نمیدونین من با چه وضعیتی امتحان دادم اونم 2تا تو 1روز!
سوما نا مردی هست من از تبریز پاشم بیام اهواز احتمالا اصلا من رو حساب نکردین!
چهارما به شما هم خوش امد میگم اگه دوست دارین ما به کلی متخصص توپ تو سازمان مهندسین مشاور نیاز دارین به اون تاپیک 1سری بزنین خوش حال میشیم که با هم همکاری کنیم!
پنجما من 4شنبه ها هم کلاس دارم ترم بعد:crying:

چرا دانشگاههای منظقه 1 آسونتر از منطقه 2 هست واسه معدل آوردن ؟
تا امروز شک داشتم ولی دیگه از چند نفر که مهمانی گرفته بودن از منطقه 2 اومده بودن 1، پرسیدم. اونا گفتن توی مدت مهمانیشون توی منطقه 1 معدلشون کلی رفته بوده بالا و راحتتر پاس میکردن درسارو!

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
چرا دانشگاههای منظقه 1 آسونتر از منطقه 2 هست واسه معدل آوردن ؟
تا امروز شک داشتم ولی دیگه از چند نفر که مهمانی گرفته بودن از منطقه 2 اومده بودن 1، پرسیدم. اونا گفتن توی مدت مهمانیشون توی منطقه 1 معدلشون کلی رفته بوده بالا و راحتتر پاس میکردن درسارو!

منظورتون چیه؟!
منطقه 1 و 2 قضیه اش چیه؟!
یعنی چی کلا؟!!!:surprised:

winter

عضو جدید
منم با نیما موافقم
مثلن دانشگاه خودمون
این قدر تو نمره دادن اذیت میکنن

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
منم با نیما موافقم
مثلن دانشگاه خودمون
این قدر تو نمره دادن اذیت میکنن

خوب من دانشگاه منطقه 1 درس میخونم ولی مهمان منطقه 2 بودم البته عمومی بود واحدام ولی اینجا خیلی بهتر از دانشگاه خودمون نمره میدادن یعنی امتحانش خیلی راحت تر بود
(اگه اشتباه متوجه نشده باشم منظورتون از منطقه 1 و 2 همون منطقه سهمیه بندیه کنکور هستش؟! )

بالا