گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره، کار خوبیه

شما نیخواین با نام کاربری جوجو13 وارد شین کمی بکس رو اذیت کنیم ؟
این اشکان نمیخواد بیاد پس ؟ از حقوقش کم کنین خوب

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکم دلم گرفته
نمدونم چمه
یه موزیک غمگین گذاشتم
دارم یه خرس کوچولو رو نوازش میکنم !:crying2:

hormozdi

عضو جدید
برو ویژه برنامه های المپیکو نگاه کن. اینقدر آهنگهای شاد و غرورآفرین واست پخش می کنند که جیگرت حال بیاد!! ;)

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم و حوا .... ???

آدم و حوا .... ???

آدم و حوا .... ???

یا

شما بودین چیکار میکردین ?????

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و خداوند زمین و آسمان، بهشت و جهنم، خوب و بد و تمام اضداد را آفرید. و آنگاه مشتی خاک از زمین برداشت
و از آن آدم و از آدم حوا را آفرید و فرشتگان را فرمود تا بر او سجده آرند. پس همگی امر پروردگار را مطاع شدند

جز ابلیس که غره بود بر خود و ایشان را شایسته سجده نیافت و از درگاه خداوند طرد شد تا روز بازپسین.
و خداوند آدم و حوا را فرمود تا در بهشت باشند و خوش گذرانند از نعمات بهشتی لذت برند مگر میوه درخت

سیب که باعث هبوط آنان خواهد شد. پس ایشان در بهشت روزگار به خوشی گذراندند. روز ها در نهر شیر و

عسل آبتنی کرده و زیر سایه طوبی استراحت میکردند و شبها با حوریان و غلمان ها به عیش مشغول بودند و

هیچ چیز برای آنان مکرر نبود. و خداوند هر روز لذتی جدید به آنان اهدا میکرد تا هرگز یکنواختی ایشان را نیازارد و
ایشان حسابی حال کردند و چاق و چله شدند و سختی را به فراموشی سپردند...
تا آنکه روزی رسید که حتی جدید بودن هم برایشان خسته کننده آمد. از لذت متعب بودند و لذت را چه جدید و

چه کهنه بر نمیتافتند و گذراندن وقت در بهشت ایشان را عذاب آمد. هر روز برایشان سخت تر و عذاب آور تر از

روز قبل بود. پس آدم حوا را گفت: من دیگه نمیتونم تحمل کنم این وضعو. دیروز سرمو محکم کوبیدم به دیوار بلکه

برای تنوع هم شده یه ذره درد رو تجربه کنم. ولی اینجا جواب نمیده. بدیش اینه که هیچ کاری هم نمیشه کرد

(و ایشان مرگ را در آن زمان درک نمیکردند و اگر هم میکردند در بهشت که کسی نمیمیرد!)
حوا گفت یادته گفتند سیب نخوریم؟ بریم بخوریم ببینیم چی میشه! هر چی هست بدتر از این نمیشه که!
و ایشان به سمت مکان درخت سیب رفتند و در آنجا درخت را نیافتند و تنها سیبی نیمه گندیده بر زمین یافتند.

حوا آن را برداشت و با هم آن را خوردند و اولین تجربه تلخ بشریت شکل گرفت. سیبه خراب بود و به شدت بد

مزه بود! و آدم و حوا در حالیکه از شدت مزه بد سیب حالشان دگرگون گشته بود نتوانستند خوشحالی خود را از
این تجربه جدید پنهان کنند.
و خداوند فرمود حالا که اینو خودید میفرستمتون رو زمین زندگی کنید و بچه هاتون بیافتند به جون هم و لنگ یه

لقمه غذا باشند که از گشنگی نمیرند و دروغ و خیانت رایج بشه و بمب اتمی بندازند رو سر هم و رشوه بخورند

و به اسم من هر غلطی بکنند (خدا به قدری از آدم و حوا لجش گرفته بود که حاضر بود از آبروی خودش بگذره

بگو پرهیز باید از خرافات ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پاینده ایران همیشه پاک​

az_barzzakh

عضو جدید
آقا سیاسی کاری؟؟ سرتو بکن تو کتابا و به هیچی فکر نکن ایران که از بهشت بهتره !!!

REZA.F

کاربر بیش فعال
در پاسخ اون دوستم باید بگم هر کسی خودش باید کار واسه خودش پیدا کنه. من ترم دوم با رانندگی توی شرجی و گرمای تابستون منطقه ویژه بندرامام کار پیدا کردم و کم کم با عنایت خدا یه کار خوب پیدا کردم. این که نمیشه من از صبح تا شب پشت PC بشینم بگم کار واسم پیدا کنید! عزیز جان اگه زرنگ باشی کار همه جا واست هست. سعی کن صبح ها که از خواب پا میشی آب پرتقالتو آروم تر بخوری حتماً کار پیدا میکنی.

در ضمن در تایید فرمایش اون دوست عزیزم و پیرجو باید بگم طرف اولین پستشو با درخواست کارآموزی شروع میکنه. ما هر کدوممون با زحمت کارآموزی رو گذروندیم بعد دو دستی تقدیم آقا کنیم. من یکی که فشارم الان بالا رفته و نمیدونم چی نوشتم. جرات داری یه بار دیگه درخواست بده!:mad:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم چند پست برای کارآموزی دیدم
واقعن کاره زشتیه
کارآموزی رو از دیگران بگیری
بعد این جنابان میگن کار نیست، خوب تو که کاراموزیتو اینطوری گذروندی و فکر نکنم چیزی یاد گرفته باشی تو بقیه دروس حتی، دلت به نمره خوشه مگه ؟!

mohammad_che_eng

عضو جدید
زشته...خجالت آوره...شرم كنيد...حيا كنيد....:w06:

اصلا جريان چيه...منو يه مرتبه جو گرفت....:w12:

امروز ساعت 5 عصر دارم ميرم به تهرون....:w01:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد

ببخشيد

در پاسخ اون دوستم باید بگم هر کسی خودش باید کار واسه خودش پیدا کنه. من ترم دوم با رانندگی توی شرجی و گرمای تابستون منطقه ویژه بندرامام کار پیدا کردم و کم کم با عنایت خدا یه کار خوب پیدا کردم. این که نمیشه من از صبح تا شب پشت PC بشینم بگم کار واسم پیدا کنید! عزیز جان اگه زرنگ باشی کار همه جا واست هست. سعی کن صبح ها که از خواب پا میشی آب پرتقالتو آروم تر بخوری حتماً کار پیدا میکنی.

در ضمن در تایید فرمایش اون دوست عزیزم و پیرجو باید بگم طرف اولین پستشو با درخواست کارآموزی شروع میکنه. ما هر کدوممون با زحمت کارآموزی رو گذروندیم بعد دو دستی تقدیم آقا کنیم. من یکی که فشارم الان بالا رفته و نمیدونم چی نوشتم. جرات داری یه بار دیگه درخواست بده!:mad:

ببخشيد دوست عزيز واقعا قصد خاصي نداشتم فقط مي خواستم يه سوال ازت بپرسم ، اميدوارم سو ء تفاهمي نشه.اگه بد مطرح كردم معذرت مي خوام.:gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشيد دوست عزيز واقعا قصد خاصي نداشتم فقط مي خواستم يه سوال ازت بپرسم ، اميدوارم سو ء تفاهمي نشه.اگه بد مطرح كردم معذرت مي خوام.:gol:

خواهش ....

ایشون ناراحت نشدن، فقط قصدشون این بود که شما خودتون شخصن به دنبال علم برین و برای خودتون تلاش کنین و چیزی رو که باید با تلاش خودتون بدست بیارین تا تو آینده ازش استفاده کنین، الکی و بیهوده از دیگران نگیرین:w09:

البته این توضیح من بود
میتونین علتشو از خودش بپرسین :w16:

REZA.F

کاربر بیش فعال
بله دوست عزیز فرمایش جوجو متینه.
شاید این حرفم تکراری باشه ولی بعضی وقتا کاربرد یه معادله ساده PV=nRT میتونه شما رو از کاری که دارید انجام میدید متحول کنه. من عقل کل نیستم که راهنمایی کنم فقط خواستم یه تلنگوری باشم برای اونایی که تو خواب ناز و آب پرتقال هستند. البته آب پرتقال 500 تومنه. این آب پرتقال ایهام داره!

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدبختي

بدبختي

سلام.اميدوارم هيچ وقت به درد من دچار نشيد و دانشگاه مازندران (صنعتي بابل) قبول نشيد:confused:.تو آزمايشگاه اينجا انگار قطعي اومده:(.يك ماه هست كه دنبال آمونياك مي گردم واسه پرو‍‍‍ژه.اما انگار آمونياك شده جن و ما شديم بسم الله.حتي از بيرون هم جايي رو پيدا نكرديم كه آمونياك تهيه كنيم.اگه روزگاري آمونياك ديديد به ياد من زل بزنيد به آمونياك:eek:.
هميشه همه جا سربلند باشيد:gol::gol::gol:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- آقا رضا فكر كنم منظورم رو اشتباهي فهميدي و گرنه خودم از بچگي تو مغازه داي ام كار كردم و جالبه پارسال همين موقعها با يكي از دوستام ميرفتيم نصب اعلاميه و پوستر كه تا ساعت 4 5 صبح بيدار بوديم و خيلي كار خوبي بود پول خوبي هم مي دادن!!! مسافر كشي هم كرديم(من و دوستم:D)!!!!
اما منظور من اينه، ما دانشجوهاي مهندسي شيمي كه در حال تحصيل هستيم چه كاري مرتبط با رشته ي خودمون پيدا كنيم كه چيزي ياد بگيريم. اگه بچه ها جايي تو اين مدت رفتن
كه ارتباطي به مهندسي شيمي داره ما رو با خبر كنه!
2- بچه ها من ديروز يه كتاب خريدم كه اسمش خلاصه مباحث اساسي كارشناسي ارشد مهندسي شيمي ،نشر پردازش هست، قيمتش 5000 تومون هستش.تا الان كه نگاهش كردم خوب مباحث رو جمع بندي كرده (انتقال حرارت،ترمو،مكانيك سيالات،كنترل و....) و براي كسي كه اين دروس رو پاس كرده خيلي مي تونه موثر باشه.مي دونم كتاب نه درس مهندسي شيمي هم هستش با اون قطوري! و قيمت 14000 توموني اش! (اگه هنوز زيادتر نشده)به هر حال براي كسايي كه مي خوان يه تكوني به خودشون بدن (اول راه هستن) خوبه.
اگه كسي كتابي برا آمادگي كارشناسي ارشد با قيمت مناسب مي شناسه بگه!
موفق باشين;)

جوجو13

اخراجی موقت
1- آقا رضا فكر كنم منظورم رو اشتباهي فهميدي و گرنه خودم از بچگي تو مغازه داي ام كار كردم و جالبه پارسال همين موقعها با يكي از دوستام ميرفتيم نصب اعلاميه و پوستر كه تا ساعت 4 5 صبح بيدار بوديم و خيلي كار خوبي بود پول خوبي هم مي دادن!!! مسافر كشي هم كرديم(من و دوستم:D)!!!!
اما منظور من اينه، ما دانشجوهاي مهندسي شيمي كه در حال تحصيل هستيم چه كاري مرتبط با رشته ي خودمون پيدا كنيم كه چيزي ياد بگيريم. اگه بچه ها جايي تو اين مدت رفتن
كه ارتباطي به مهندسي شيمي داره ما رو با خبر كنه!
2- بچه ها من ديروز يه كتاب خريدم كه اسمش خلاصه مباحث اساسي كارشناسي ارشد مهندسي شيمي ،نشر پردازش هست، قيمتش 5000 تومون هستش.تا الان كه نگاهش كردم خوب مباحث رو جمع بندي كرده (انتقال حرارت،ترمو،مكانيك سيالات،كنترل و....) و براي كسي كه اين دروس رو پاس كرده خيلي مي تونه موثر باشه.مي دونم كتاب نه درس مهندسي شيمي هم هستش با اون قطوري! و قيمت 14000 توموني اش! (اگه هنوز زيادتر نشده)به هر حال براي كسايي كه مي خوان يه تكوني به خودشون بدن (اول راه هستن) خوبه.
اگه كسي كتابي برا آمادگي كارشناسي ارشد با قيمت مناسب مي شناسه بگه!
موفق باشين;)
در کل اومدی تبلیغ کردی دیگه... درسته؟:D

REZA.F

کاربر بیش فعال
منم منظور خاصي نداشتم مهندس. ميدوني جو اين باشگاه مخصوصاً تالار مهندسي شيميش خيلي دوستانست. اگه كسي چيزي بلد باشه خالصانه در اختيار بچه هاي ديگه قرار ميده.
اميدوارم تو سايت بتونيم از پست هاي خوبت و خصوصاً از خودت استفاده كنيم;).
شايد بهتر بود اول بت خش آمد ميگفتم بعد در مورد كار بحث ميكرديم. sorry:redface:

سلام
جاوید جان چی شده که سند 200 میلیونی میخوای ؟؟؟ خدا بد نده ! خبریه ؟

REZA.F

کاربر بیش فعال
من يه پيشنهاد دارم! يه ميتينگ بزاريم. شايد حرف نيما جون رو تو ميتينگ بتونيم اجرا كنيم.
كمك كردن فقط دادن پول نيست! بعضي مواقع يه حرف ساده هم ميشه كمك.
به فكر بيفتيم ميتينگ رو برگزار كنيم. بكس مهندسي شيمي.

بالا