علاقه مندان به نقاشی

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
بقیه اش رو بعدا میذارم ... ببخشید اگه خیلی خوب نبود ...

بقیه اش رو بعدا میذارم ... ببخشید اگه خیلی خوب نبود ...

***15

پیوست ها

• DSC06208.JPG
    DSC06208.JPG
    38 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • DSC06221.JPG
    DSC06221.JPG
    48.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلم از تمام کارایی که گذاشتی واقعا ممنونم ما هم از این فیگورها سر کلاس ساخت و ارائه کار کردیم اما متاسفانه شماله نیست بذارم بازم ممنون گلم

:gol:سلام ممنون گیسو جوون و پری جوونم ... شما لطف دارین ...:redface::gol:
:gol:امیدوارم بهتر شده باشی پری جوونم ... :gol:
:gol:خوشحال میشم نظراتتونو بدونم ... پری جوون میشه کارامو نقد کنی ؟:gol:

پری

عضو جدید
:gol:سلام ممنون گیسو جوون و پری جوونم ... شما لطف دارین ...:redface::gol:
:gol:امیدوارم بهتر شده باشی پری جوونم ... :gol:
:gol:خوشحال میشم نظراتتونو بدونم ... پری جوون میشه کارامو نقد کنی ؟:gol:

بهترم م اما نقد کارات تناسبات رو خوب رعایت کردی اندازه های اجسام هم خوبه اما باید رو سایه هات کار کنی توی معماری این طوری سایه می زنن اما تو نقاشی این طوری نیست عزیزم باید مداد رو آروم بکشی بعد با دست یا با پنبه اون رو محو کنی هرچی سایه هات پر رنگ تر باشه بهدفعات بیشتر رنگ می ذاری اما قدرت دستتو زیاد نمی کنی اگه بتونی اینا رو به کار ببری وقتشه که بری مرحله ی بعد یعنی اجزای صورت

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام پری جوون ... ممنون از نقدت ...:redface::gol:
:gol:البته این کارام اجسامش مال 7 سال پیش و فیگورا مال 2 سال پیش ... بقیه کارام رو هم میذارم :gol:
:gol:اره اجزای صورت یه کوچولو کار کردم ... امیدوارم با کمک تو اون ها رو یاد بگیرم ...:gol:
:gol:نمیدونم چرا اما همیشه یه چیزی میشه که نمیشه اینو درست کار کنم :gol:
:gol:بقیه کارامو فردا صبح میذارم ... بازم ممنون :gol:

پری

عضو جدید
:gol:سلام پری جوون ... ممنون از نقدت ...:redface::gol:

:gol:البته این کارام اجسامش مال 7 سال پیش و فیگورا مال 2 سال پیش ... بقیه کارام رو هم میذارم :gol:
:gol:اره اجزای صورت یه کوچولو کار کردم ... امیدوارم با کمک تو اون ها رو یاد بگیرم ...:gol:
:gol:نمیدونم چرا اما همیشه یه چیزی میشه که نمیشه اینو درست کار کنم :gol:
:gol:بقیه کارامو فردا صبح میذارم ... بازم ممنون :gol:
عزیز دلم من تا چند روز دیگه میرم شمال برای دانشگام راستی گلم کاراتو بذار من کمکت می کنم اگه دوست داشتی شماره ی خودتو برام بزار اسم من مریمه عزیزم

یه سوال راجع به هندسه ترسیمی دارم ازت چه کتابایی بگیرم برای سه نما ها ایزومتری پرسپکتیو این ترم دارم یه کم نگرانشم:cry:

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز دلم من تا چند روز دیگه میرم شمال برای دانشگام راستی گلم کاراتو بذار من کمکت می کنم اگه دوست داشتی شماره ی خودتو برام بزار اسم من مریمه عزیزم

یه سوال راجع به هندسه ترسیمی دارم ازت چه کتابایی بگیرم برای سه نما ها ایزومتری پرسپکتیو این ترم دارم یه کم نگرانشم:cry:

:gol:سلام خانوم گل ... راستش ما جزوه می نوشتیم .. اما برای سه نما ها و تا حدودی هندسه کتاب رسم فنی عمومی .. تالیف مهندس احمد متقی پور رو بهت پیشنهاد می کنم ... واقعا بهت کمک می کنه .... اینم جلد کتابش ... :gol:

اینم فهرست کتاب : ( سر فصل هاش ایناست)
ترسیمات هندسی ... استاندارد های نقشه کشی ... تصویر ... رسم سه تصویر( نما ) ... اندازه نویسی ... رسم شش تصویر ... ارتباط تصاویر ... تجسم ... تجزیه و تحلیل سطوح ... تجزیه و تحلیل احجام ... تصویر مجسم .... تصویر مجسم ایزو متریک ... تصویر مجسم دیمتریک ... تصویر مجسم مایل ( کاوالیر _ کابینت ) ... برش ...
برش ساده ... برش شکسته ساده ... برش شکسته شعاعی ... برش مایل ... نیم برش ... استثنا در برش ...
:gol:امیدوارم مفید باشه ... :redface: :gol:

پری

عضو جدید
:gol:سلام خانوم گل ... راستش ما جزوه می نوشتیم .. اما برای سه نما ها و تا حدودی هندسه کتاب رسم فنی عمومی .. تالیف مهندس احمد متقی پور رو بهت پیشنهاد می کنم ... واقعا بهت کمک می کنه .... اینم جلد کتابش ... :gol:

اینم فهرست کتاب : ( سر فصل هاش ایناست)
ترسیمات هندسی ... استاندارد های نقشه کشی ... تصویر ... رسم سه تصویر( نما ) ... اندازه نویسی ... رسم شش تصویر ... ارتباط تصاویر ... تجسم ... تجزیه و تحلیل سطوح ... تجزیه و تحلیل احجام ... تصویر مجسم .... تصویر مجسم ایزو متریک ... تصویر مجسم دیمتریک ... تصویر مجسم مایل ( کاوالیر _ کابینت ) ... برش ...
برش ساده ... برش شکسته ساده ... برش شکسته شعاعی ... برش مایل ... نیم برش ... استثنا در برش ...

:gol:امیدوارم مفید باشه ... :redface: :gol:
ممنون ازت اما این کتاب رو دارم چون حل مسائل نداره زیاد خوشم نمی آد ازش:w27:

پری

عضو جدید
اینم دو تا از تابلوهای من
البته اینا مال اون موقع هست که دبیرستان می رفتم....... یه دو سه سالی هست که نقاشی نکشیدم:cry:

خیلی ممنون که کارهاتو گذاشتی گلم خیلی قشنگن اگه بازم کاراتو بزاری ممنون میشم

لطف کردی:w27:موفق باشی

ghisoo_tala

عضو جدید
سلام عزیزم
حالت چطوره ؟ خوب شدی؟ بازم منتظر نقاشی های قشنگت هستیم
قربانت شیدا:gol:

پری

عضو جدید
سلام عزیزم
حالت چطوره ؟ خوب شدی؟ بازم منتظر نقاشی های قشنگت هستیم
قربانت شیدا:gol:
سلام عزیز دلم خوبم شما خوبی؟

دارم لوازم و وسایلم رو می بندم برم شمال دانشگاه شروع شده عزیزم شرمندم شاید دیگه نتونم بیام آخه اونجا دسترسی به
کا مپیوتر ندارم :cry:

آخرین ویرایش: