[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

IQ 8800 هستی نه؟سی پی یو داری نداری نیما یا شات دان هستی؟
خوب بخون چی نوشتم دانشمند
گفتم استخدامی رسمی شرکت ملی پتروشیمی بدرد لای جرز می خوره جیگر
واما صفرکیلومتر ها رو که گفتم 1200 میگیرن نگفتم؟خوب بخون دوباره
واسه شخصي مث شما اصلا جالب نيست اينجوري صحبت ميكنيد
درسته جاي داداش بزرگه ما هستين ولي دليل نميشه چون شما شاغليد و ما محصل با ما اينجوري برخورد كنيد . اگه مشكلي داري واسه جواب دادن به سوالا بگو تا كسي سوال نپرسه كه باهاش اينجوري برخورد شه
با اينكه هيچكدوم از جوابامو نگرفتم ولي ممنون جان عزيز. زحمت كشيدي

Excalibur

عضو جدید
واسه شخصي مث شما اصلا جالب نيست اينجوري صحبت ميكنيد
درسته جاي داداش بزرگه ما هستين ولي دليل نميشه چون شما شاغليد و ما محصل با ما اينجوري برخورد كنيد . اگه مشكلي داري واسه جواب دادن به سوالا بگو تا كسي سوال نپرسه كه باهاش اينجوري برخورد شه
با اينكه هيچكدوم از جوابامو نگرفتم ولي ممنون جان عزيز. زحمت كشيدي

بیخیال بابا اما جدی ما با این درسای مسخره چیزی یاد نمیگیریم که ازش پول در بیاریم...اما من که به 1.200.000 راضی نیستم...ولی خب تازه کاری یه سری بدبختی هم داره اولش...
خارک وضعیت حقوق ها چطوره؟عسلویه؟
البته ما که حالا حالا ها وقت داریم...

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیما
شرکت هایی با کارکنان شرکت ملی پتروشیمی داریم مثل پتروشیمی بندرامام وشرکت های خصوصی پتروشیمی مثل امیرکبیر،مروارید،مهر،بوشهر،آریاساسول و...
خارگ هم بدنیست البته تازگی عالی شده ورورد به اون غیرممکن .14 14 هه اونجا
خوب نیما من قصدی نداشتم اما چون داشتی دستم مینداختی جوابتو مثل خودت دادم.بعد هم مااینجا حکم شخص مجازی داریم واینکه شاغلی یا محصلی مهم نیست اینجا علم مهمه.این برای همه پرواضحه.
مطالبی که نوشتی رو بخون بعد متوجه میشی چرا اینجوری جواب گرفتی ...
به هر حال تو که می دونی از بچه های قدیمی باشگاه هستی من یه مقدار مثل آتیش تند مزاجم ولی قصد توهین به کسی رو ندارم .بهتاش واشکان میدونن.اشکان هم میدونه من چطوریم .من به خدا هم باج نمیدم چه برسه به آدما .هرکی اخلاق داشت ویک مشت معرفت باسه ماخرج کرد من عاشقشم ویه خروار معرفت براش رو میکنم.اما اگه کسی بخواد بهم توهین کنه مزدش به روش خودش کف دستشه ولا به بهای خون تموم شه .میدونی من فقط شخصیتم خشکه همین.به هر حال شرمنده :gol::gol::smile:

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
همشهری غاز چرا؟
محمد شوخی میکنه زیاد به دل نگیر اینجا اخلاق ها متفاوته ولی هیچ کس چیزی تو ی دلش نیست .همه دوست ،برادر وخواهریم:)

غاز چرا؟ متن آگهی رو با دقت بخونی می بینی! نه این آگهی از زمان فارق التحصیل شدن من تمام آگهی ها ی شرکتهای درست و حسابی همین طوری بوده:warn:
ما دخترا رو دارن رسما حذف می کنن. به قول بعضیا دخترا همون بهتر که .... اصلا بهتره من حرف نزنم یهو دیدی...:)
بگذریم امثال من باید بریم توی شرکتای خصوصی که از بد روزگار به خاطر کم حقوق دادن زنان رو فقط جذب می کنن! و کارشون هم صد البته ربطی به رشتمون نداره (چون می دونن مثل چی کار می کنیم و فرصت شغلی درست و حسابی هم مخصوصا الان خیلی واسمون کم شده!) کار کنیم! موقعیتهای شغلی پر در آمد هم واسه آقایون. بد نگذره یه وقت!
روزگار بدیه!
در مورد محمد هم از دستش ناراحت نیستم، می دونم همیشه شوخی داره :cool: هر چند من شوخی نداشتم :smile:

آخرین ویرایش:

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غاز چرا؟ متن آگهی رو با دقت بخونی می بینی! نه این آگهی از زمان فارق التحصیل شدن من تمام آگهی ها ی شرکتهای درست و حسابی همین طوری بوده:warn:
ما دخترا رو دارن رسما حذف می کنن. به قول بعضیا دخترا همون بهتر که .... اصلا بهتره من حرف نزنم یهو دیدی...:)
بگذریم امثال من باید بریم توی شرکتای خصوصی که از بد روزگار به خاطر کم حقوق دادن زنان رو فقط جذب می کنن! و کارشون هم صد البته ربطی به رشتمون نداره (چون می دونن مثل چی کار می کنیم و فرصت شغلی درست و حسابی هم مخصوصا الان خیلی واسمون کم شده!) کار کنیم! موقعیتهای شغلی پر در آمد هم واسه آقایون. بد نگذره یه وقت!
روزگار بدیه!
در مورد محمد هم از دستش ناراحت نیستم، می دونم همیشه شوخی داره :cool: هر چند من شوخی نداشتم :smile:
خوب اینطورها که می فرمایید نیست.
پتروشیمی بوعلی 40 تا دختر مهندسی شیمی 3ماه پیش استخدام کرد ...
البته درکل حرف شما درسته
من هم جاهای مختلفی رو دیدم که دختر میگیرند برای هزاران سوء استفاده مالی ،علمی و..
نمونه اون کارخانه قند ممسنی،شرکت رنگ ورزین بوشهروشرکت مینو و...

k_siroos

مدیر بازنشسته
آزمون استخدامي شركت ملي گاز

آزمون استخدامي شركت ملي گاز

با سلام به همه دوستان .

چند روزي است كه شركت ملي گاز ايران در جهت تامين نيروي انساني خود ، دست به ثبت نام داوطلبان استخدام در اين شركت نموده است .

ثبت نام اين آزمون تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 21/5/1387 در سايت اين شركت به نشاني زير ادامه خواهد داشت :

www.nigc.ir

گفتني است از بين مدارك تحصيلي قابل قبول ، رشته مهندسي شيمي با 5 گرايش پالايش ، صنايع گاز ، پتروشيمي ، بهره برداري از منابع نفت و طراحي فرآيند بالاترين گرايش مورد نياز نسبت به ساير رشته ها را دارا مي باشد .( يعني بورو حالشو ببر );)

hormozdi

عضو جدید
دوست عزیز خبرتان تکراری بود و پیش از این در تاپیک استخدامیهای مهندسی شیمی در صفحه اصلی عنوان شده بود.

k_siroos

مدیر بازنشسته
...

...

با عرض شرمندگي ... من هنوز با تمام تاپيك ها آشنايي ندارم و خيلي از اونها رو نديدم ... سعي مي كنم ديگه اين اشتباه رو تكرار نكنم ...:gol:

hormozdi

عضو جدید
من اینطور فکر نمی کنم.:razz:

آخه مرد مومن! فارغ التحصیلش هم کار گیرش نمی آید، اونوقت شما می خواهید در دوران دانشجویی کار گیرت بیاید؟ البته ناگفته نماند، کار کم درآمد پرزحمت که درکل ارزش امتحان نداشته باشد ممکن است گیرت بیاید که اونهم فایده ندارد. اگر کمتر از دانشجوی فوق هستی، کار دانشجویی را بیخیال شو.

aigin

کاربر فعال
آخه مرد مومن! فارغ التحصیلش هم کار گیرش نمی آید، اونوقت شما می خواهید در دوران دانشجویی کار گیرت بیاید؟ البته ناگفته نماند، کار کم درآمد پرزحمت که درکل ارزش امتحان نداشته باشد ممکن است گیرت بیاید که اونهم فایده ندارد. اگر کمتر از دانشجوی فوق هستی، کار دانشجویی را بیخیال شو.
سلام.هر كي دنبال كار ميگرده بياد عسلويه.

hormozdi

عضو جدید
سلام.هر كي دنبال كار ميگرده بياد عسلويه.

نمی دونستم عسلویه به دانشجوی لیسانس هم کار می دهند! دوست عزیز شما این اطلاعات را از کجا گیر آورده ای؟ مگه عسلویه بنگاه کاریابیه که هرکسی بیاد بهش کار بدهند؟
در ضمن بهتان برنخورد. بهتر است بجای فکر کار بودن درسهایتان را اصولی و کاربردی بخوانید و خودتان را از لحاظ علمی قوی کنید. در آنصورت کارکردن در هر نقطه ای برای شما خارج از دسترس نخواهد بود.

aigin

کاربر فعال
نمی دونستم عسلویه به دانشجوی لیسانس هم کار می دهند! دوست عزیز شما این اطلاعات را از کجا گیر آورده ای؟ مگه عسلویه بنگاه کاریابیه که هرکسی بیاد بهش کار بدهند؟
در ضمن بهتان برنخورد. بهتر است بجای فکر کار بودن درسهایتان را اصولی و کاربردی بخوانید و خودتان را از لحاظ علمی قوی کنید. در آنصورت کارکردن در هر نقطه ای برای شما خارج از دسترس نخواهد بود.
به من برنميخوره.اين نظر شماست وقابل احترام.درضمن من 8 ساله كه مشغول كار در پارس جنوبي هستم.ودوستاني دارم كه هم كار ميكنند و دانشگاه ميروندكه دانشگاهشون در نقاط خيلي دور از عسلويه قرار گرفته.پس كار هست.

hormozdi

عضو جدید
به من برنميخوره.اين نظر شماست وقابل احترام.درضمن من 8 ساله كه مشغول كار در پارس جنوبي هستم.ودوستاني دارم كه هم كار ميكنند و دانشگاه ميروندكه دانشگاهشون در نقاط خيلي دور از عسلويه قرار گرفته.پس كار هست.

دوستان شما دانشجوی لیسانس هستند یا فوق؟ شرکت نفتی هستند یا پیمانکار؟

eng_moatamedi

عضو جدید
شفاف سازی

شفاف سازی

سلام به همه بچه های پایه استخدامی
می خواستم راجع به این استخدامی شرکت پالایش وپخش یه شفاف سازی بکنم.
من خودم تواین آزمون ثبت نام کردم وامتحانشم دادم. همونطور که میدونین تنها گرایشهای:طراحی فرآیند وپالایش حق شرکت تو این آزمونو داشتن.این آزمون تو 5تا حوزه امتحانی تو سراسر کشور برگزار میشد(تهران-شیراز-اصفهان-تبریز و مشهد).وقتی رفتم سرجلسه دیدم تو رشته مهندسی شیمی(هردوگرایشش با هم)فقط 47 نفر تو حوزه ما(مشهد) اسم نویسی کرده بودن که حدود10-15 نفرشون نیومده بودن و7-8 نفری هم از گرایشای دیگه بودن وهمینطوری اسم نویسی کرده بودن(یه تیری توتاریکی انداخته بودن) سوالاشم از کنکور به مراتب ساده تر بود .منم بعد جلسه باخودم گفتم حتما قبولم وکلی شکممو صابون زده بودم.ولی بعداز اعلام نتایج وقتی به سایت www.e-reg.ir مراجعه کردم دیدم یه متنی نوشته که به علت عدم کسب نمره علمی قبول نشدید . خیلی خورد تو پرم ولی بعداز چندروز که همون بچه های شرکت کننده تو آزمون رو سر جلسه آزمون استخدامی شرکت گاز دیدم وازشون پرس و جو کردم فهمیدم هیچ کدومشون قبول نشدن وجریان فقط پارتی بازی بوده.درضمن اینم بگم که بچه های شرکت کننده خیلی بچه زرنگ بودن!!!!

Ash2008

عضو جدید
سلام
چی؟اصلا خصوصی سازی و...وقراردادو این حرفا همش سیاه بازیه و....
چون شرکتی که بابت هرنفرحداقل 50 میلیون هزینه میکنه(آموزش و..)به راحتی تورو ازدست نمیده مگه اینکه نخوای وبخوای بری تازه بهت سابقه کارمیدن ومیتونی بری خارج یا بمونی یا بری یه شرکت مشابه و...
الان اریا ساسول وجم 1200 به مهندسان تازه وارد بعد سه ماه میدن چه برسه به اینکه سابقه داشته باشی و...
شرکت مروارید هم 850 به کارکنانش میده بعد ازاینکه سایتشون عملیاتی شه چقدر میده :eek:!!!!!!!!!!!
امتیازو این حرفا رو ول کن
شرکت ملی پتروشیمی یا وزارت نفت وگاز استخدامی دائمش دیگه بدرد لای جرز میخوره با این توروم و ...;)

سلام دوست عزیز John Zinc
چطوری میشه وارد این شرکتهای خصوصی شد. منظورم اینه که این شرکتها چطوری نیرو میگیرن. ( من فوق لیسانس فرایند دارم و تا دو ماه دیگه هم سربازیم تموم میشهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif)
از اولین حقوقی که می دن اطلاعی داری.
موفق و سربلند باشی;)

alexmorgan

کاربر بیش فعال
بازار كار براي يك مهندس شيمي با گرايش جداسازي كجاها مي تونه باشه؟
تو صنايع نفت و گاز مي تونه استخدام بشه؟(بدون پارتي)

Ash2008

عضو جدید
سلام
آخرشم کسی پیدا نشد به ما بگه این شرکتها خصوصی تو عسلویه چطوری نیرو میگیرن:cry:

سلام
آخرشم کسی پیدا نشد به ما بگه این شرکتها خصوصی تو عسلویه چطوری نیرو میگیرن:cry:
اطاعيه واسه جذب نيرو رو تو سايتشون معمولا ميزنن
از اونجا ميتوني پيگيري كني
ضمنا شماره تلفن اكثرشون تو سايتشون هست
ميتوني باهاشون تماس بگيري و از خودشون بپرسي

بالا