حتما نیگاه کنین!!!خواهشا!

sokoot.assa

عضو جدید
واقعا ناراحت شدم تو مملکتی که تک تک افرادش از سرمایه عظیم نفت برخوردارن بخاطر نداشتن کوچکترین نیازهای زندگیشون اینجوری باید اذیت بشن خیلی دردناکه
مرسی از گلرخ جون که به ما خبر دادی . واقعا برام یه تلنگر بود . در اولین فرصت کمک میکنم .

golrokh

اخراجی موقت
واقعا ناراحت شدم تو مملکتی که تک تک افرادش از سرمایه عظیم نفت برخوردارن بخاطر نداشتن کوچکترین نیازهای زندگیشون اینجوری باید اذیت بشن خیلی دردناکه
مرسی از گلرخ جون که به ما خبر دادی . واقعا برام یه تلنگر بود . در اولین فرصت کمک میکنم .

ممنون خانومی...

کاری نکردم..این وظیفم بود گلم....

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان این متن رو به همراه آدرس فرخنده برای همه دوستانم email کردم

golrokh

اخراجی موقت
سلام میشه همین جا توضیح بدی که چطور میشه کمک کرد

من شماره حسابه این موسسه رو گذاشتم اینجا اما واسه اینکه مشکلی پیش نیاد شماررو افسون جون برداشتن...وگفتن بچه هایی که میخان کمک کنن بیان تو پروفایلت بهشون شماره حساب بدم!

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم واقعا ممنون
خیلی وقت بود دنبال یه همچین حایی میگشتم که واقعا نیاز به کمک داشته باشه

golrokh

اخراجی موقت
بچه ها از همتون ممنونم که توجه میکنین به همچین مسائلی....

افسوس که بعضیا چشماشونو رو این مسائل میبندن....

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بهتون پیشنهاد نمی کنم به این مراکز برین تا 1 ماه دپرس میشین این مراکز بخشی دارن به نام قرنتینه اگر به اونجا سر بزنین می فهمین دنیا دست کیه
خواهشا هرکی میتونه کمک کنه
شاید مکه رفتن همین باشه شاید کعبه خونه همین بچه هایی که عمرشون 14 ساله :cry:
دور از جون همتون شاید آفتاب فردا صبح رو هیچکدوم مون نبینیم پس سریع باشیم و در کمک به این کودکان کوتاهی نکنیم

golrokh

اخراجی موقت
من بهتون پیشنهاد نمی کنم به این مراکز برین تا 1 ماه دپرس میشین این مراکز بخشی دارن به نام قرنتینه اگر به اونجا سر بزنین می فهمین دنیا دست کیه
خواهشا هرکی میتونه کمک کنه
شاید مکه رفتن همین باشه شاید کعبه خونه همین بچه هایی که عمرشون 14 ساله :cry:
دور از جون همتون شاید آفتاب فردا صبح رو هیچکدوم مون نبینیم پس سریع باشیم و در کمک به این کودکان کوتاهی نکنیم

ممنونم....

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما لطف داری
اما به عنوان یه انسان سالم فقط و فقط سالم وظیفمونه به این دوستان کمک کنیم
بد نیست گاهی اوقات سری به این مراکز یا خانه سالمندان بزنیم شاید در اعمال و رفتارمون تجدید نظر کنیم

golrokh

اخراجی موقت
بچه ها من خودم چند روز پیش رفتم ملاقات این بچه ها....

اگه حتی نمیتونیم کمک مالی بهشون بکنیم کافیه بهشون سر بزنیم....

نمیدونین چه وضعیتی دارن...وقتی ببینینشون واسه هرچی که داریم و نداریم خدارو شکر میکنیم...

یکیشون دست منو گرفته بود نمیخاست برم....تا اومدم دستمو از دستش بکشم بیرون گریه کرد...فقط برین بهشون سر بزنین...

Life13

عضو جدید
این بهزیستی و کمیته امداد مدعی کجان پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

capslock

عضو جدید
بنظرم کار درست اینه که اگه بدونی بچت درست در نیومده هنوز زبان در نیاورده راحتش کنی که هم خودت عذاب نکشی و اون بنده خدا

memar_w

عضو جدید
خدا خودش کمکشون کنه مام هر کاری از دستمون بربیاد انجام میدیم.

بالا