كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب از اون لحاظ كه امپراطور فراوونه تا دلت بخواد برو بگرد پيدا مي كني مثل يانگوم تو اين سريالاي عامه پسند و مسخره ي كره اي بگردي امپراطور پيدا ميشه و نكته ي اشتراكشون هم با اين آقا همين كشور كره هستش:biggrin::biggrin::biggrin:حالا بگو ببينم يانگومتون كيه؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

من هم نگفتم فقط يه امپراتور
گفتم

فقط امپراتور

افتاد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جلسه غير رسمى مديران پرسپوليس به خاطر اروپا و اسپانسر

جلسه غير رسمى مديران پرسپوليس به خاطر اروپا و اسپانسر

اعضاى هيات مديره پرسپوليس ظهر سه شنبه و در جلسه اى غير رسمى كه در دفتر اين باشگاه و در غياب محمد حسين نژاد فلاح برگزار شد در مورد مسائل مختلف به گفت وگو نشستند. نخستين بحث جلسه به اردوى اروپايى پرسپوليس مربوط مى شد كه البته درباره زمان برپايى آن توافقى حاصل نشد اما همانطور كه افشين قطبى خواسته، در صورتى كه سفر به هلند مقدور نباشد پرسپوليسى ها در اسپانيا اردو خواهند زد. پرسپوليسى ها پيش از اين قصد داشتند اوايل مردادماه به اروپا بروند كه به خاطر بازى سوپر جام در تاريخ هشتم مرداد، اين امر ممكن نيست. بحث اسپانسر هم در اين جلسه مطرح شد. غير از تعاونى اعتبارى شهر كه خواهان ادامه همكارى است، پرسپوليسى ها با يك شركت توليدى لوازم صوتى و تصويرى هم به توافقاتى رسيده اند كه احتمالا اين شركت در رقابت هاى آسيايى پرسپوليس را همراهى خواهد كرد. در پايان جلسه نيز افشين پيروانى در جلسه حضور يافت و گزارش كاملى از تمرينات اخير پرسپوليس و بازيكنان و وضعيت فعلى آنها را به مديرعامل باشگاه ارائه داد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مصطفوى: قطبى و نيكبخت را با هم مى خواهيم

مصطفوى: قطبى و نيكبخت را با هم مى خواهيم

مثل هميشه پرسپوليس منبع حاشيه است. به ويژه اين روزها كه بازار نقل و انتقالات هم حسابى داغ است و پرسپوليس در تلاش براى جذب بهترين ها. يكى از بازيكنانى كه پرسپوليس حساب ويژه اى روى او باز كرده بود عماد رضا است كه براى چندمين بار مسوولان اين باشگاه را قال گذاشت و سپاهانى ماند. همين مساله باعث دلخورى شديد مديرعامل پرسپوليس شده.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فيلم بازيكنان تستى در اختيار قطبى

فيلم بازيكنان تستى در اختيار قطبى

پرسپوليسى ها براى تصميم گيرى درباره بازيكنانى كه بعد از شركت در تست فنى مورد تاييد قرار گرفته اند، منتظر اظهار نظر قطبى هستند.
هادى نوروزى و حسام حاجى آخوندى ازجمله اين بازيكنان هستند كه فيلم تمرينات اخير آنها در پرسپوليس تهيه شده و در اختيار افشين قطبى قرار گرفته تا سرمربى پرسپوليس درباره جذب يا عدم جذب آنها تصميم نهايى را بگيرد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليسى ها خواستار تغيير زمان سوپرجام

پرسپوليسى ها خواستار تغيير زمان سوپرجام

پرسپوليسى ها با تاريخ تعيين شده براى برگزارى ديدار سوپرجام موافق نيستند و قصد دارند مخالفت خود را طى نامه اى به فدراسيون اعلام كنند. فدراسيون روز هشتم مردادماه را براى ديدار سوپرجام در نظر گرفته و بر انجام اين بازى تاكيد دارد. تا امروز هم پرسپوليسى ها و استقلالى ها با رويارويى در اين تاريخ موافق بوده اند اما حالا كه سفر پرسپوليس به اروپا جدى شده مسوولان اين باشگاه به زمان برگزارى ديدار سوپرجام معترض شده اند

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نصرتی:با قطبى قهرمان آسيا مى شويم

نصرتی:با قطبى قهرمان آسيا مى شويم

محمد نصرتى كه پيش از اين شايعاتى درباره جدايى اش از پرسپوليس مطرح شده بود در مذاكرات اخيرش با مديران اين باشگاه به توافقاتى رسيده و ظاهراً او هم در پرسپوليس ماندنى است. نصرتى درباره مذاكرات خود با پرسپوليس مى گويد: «مذاكرات خيلى خوبى با مسؤولان باشگاه داشته ام و مشكلى براى تمديد قرارداد نيست. اگر رفتنم به تيم هاى اروپايى قطعى نشود بعد از اردوى اسپانيا قراردادم را با پرسپوليس ثبت مى كنم. از طرفى پرسپوليس توانسته جواز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را كسب كند و من هم اصلا دوست ندارم بازى در آسيا را با اين تيم از دست بدهم زيرا بر اين باورم كه اين بار با قطبى مى توانيم جام آسيا را فتح كنيم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
۳ پيشنهاد براى رودباريان

۳ پيشنهاد براى رودباريان

جدايى حسن رودباريان از پرسپوليس قطعى شده و اين دروازه بان در انديشه پيوستن به تيم ديگرى است. رودباريان در حال حاضر از ۳ تيم پيكان، ذوب آهن و استقلال اهواز پيشنهاد دارد. اولويت براى اين دروازه بان بازى در تهران است اما اگر پيكان نتواند انتظاراتش را برآورده كند با ذوب آهن و استقلال اهواز وارد مذاكره خواهد شد.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم نگفتم فقط يه امپراتور

گفتم

فقط امپراتور

افتاد

چرا مي زني منم گفتم فقط يانگوم

پرسپوليسى ها با تاريخ تعيين شده براى برگزارى ديدار سوپرجام موافق نيستند و قصد دارند مخالفت خود را طى نامه اى به فدراسيون اعلام كنند. فدراسيون روز هشتم مردادماه را براى ديدار سوپرجام در نظر گرفته و بر انجام اين بازى تاكيد دارد. تا امروز هم پرسپوليسى ها و استقلالى ها با رويارويى در اين تاريخ موافق بوده اند اما حالا كه سفر پرسپوليس به اروپا جدى شده مسوولان اين باشگاه به زمان برگزارى ديدار سوپرجام معترض شده اند

دليل اصليش رو بگو مي گن بريم برگرديم يه مذاكراتي با امير قلعه نوعي بكنيم شايد رحمي كنه:biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[quote=afshin_ss;275912]چرا مي زني منم گفتم فقط يانگوم

دليل اصليش رو بگو مي گن بريم برگرديم يه مذاكراتي با امير قلعه نوعي بكنيم شايد رحمي كنه:biggrin::biggrin::biggrin:[/quote]

راست هم ميگي شما اينطور خيال كن

البته مذاكره هم لازمه بايد بگين دلتون ميخواد چند تا بخورين حق طبيعي شماست

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شما دارين جا مي زنين ما كه مشكلي نداريم داريم؟؟؟بي خيال شما قهرمان فقط بهتون توصيه مي كنم چند ورز ديگه صبر كنين البته اگه جا نزنين

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب شما دارين جا مي زنين ما كه مشكلي نداريم داريم؟؟؟بي خيال شما قهرمان فقط بهتون توصيه مي كنم چند ورز ديگه صبر كنين البته اگه جا نزنين

حله داداش هستم پايه هم هستم جا هم نمي زنم

حالا تا روزش

پرسپوليس سرور استقلاله

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احمد ابراهیمی : محسن خلیلی رباط صلیبی پاره نکرده است

احمد ابراهیمی : محسن خلیلی رباط صلیبی پاره نکرده است

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران خبر پارگی رباط صلیبی محسن خلیلی در اردوی اسپانیا را تكذیب كرد . احمد ابراهیمی گفت : این خبر صحیح نیست و هم اكنون محسن خلیلی با دیگر اعضای تیم ملی در حال تمرین كردن است .

وی ادامه داد : بر اساس اعلام پزشك تیم ملی مصدومیت خلیلی رفع شده است و وی مشكلی ندارد . سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی های تداكارتی تیم ملی فوتبال ایران گفت : هنوز بازی ای برای تیم ملی قطعی نشده است و در صورت مشخص شدن آن؛ این خبر رسماً اعلام می شود .

ابراهیمی با اشاره به برگزاری سه جلسه تمرین برای تیم ملی فوتبال در هر روز گفت : 31 تیر تیم ملی اسپانیا را به قصد چك ترك می كند و دو بازی تداكارتی در چك برای تیم ملی برگزار می شود .

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مصطفوی : مطبوعات نبايد از صحبت‌هايم درباره فتح‌ا... زاده سوءاستفاده كنند

مصطفوی : مطبوعات نبايد از صحبت‌هايم درباره فتح‌ا... زاده سوءاستفاده كنند

داريوش مصطفوي كه شنبه، گفت‌وگوي تفصيلي او با خبرگزاري ها منتشر شده بود، درباره انعكاس برخي مطالب اين مصاحبه در مطبوعات ورزشي يكشنبه، گفت: علي فتح‌ا... زاده از برادران و دوستان نزديك من است. ما با يكديگر رفاقت داريم و تنها داخل ميدان است كه سعي مي‌كنيم رقابت سالمي داشته باشيم.

وي افزود: مطالبي كه درباره گرفتاري‌هايم و اينكه ممكن است هنگام عبور از خيابان هيچ‌كسي، حتي فتح‌ا... زاده را هم نشناسم، صحبت‌هايي غيرمغرضانه و در راستاي تشريح اوضاع كاري‌ام در حال حاضر است و اينكه برخي مطبوعات از آن سوء‌استفاده كنند و بخواهند بين من و فتح‌ا... زاده كدورت ايجاد كنند.

مصطفوي گفت: فتح‌ا...زاده فرد شناخته شده‌اي است كه احتمال افراد زيادي او را خواهند شناخت اما بنده در حال حاضر به خاطر شرايط حساس فصل نقل و انتقالات و همچنين آماده‌سازي تيم، آنقدر گرفتارم كه ممكن است او را هم نشناسم

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
بی صبرانه منتظر گند زدنهای امیر کوچولو هستم تا فتح ا... زاده بیاد تو نود .....ما کلی بخندیم :biggrin:

شاید باورتون نشه ولی خیلی باحال صحبت می کنه ....:biggrin:

اون سری گفته بود مومن زاده اقای گل میشه و هر بار فردوسی پور بهشو می دید ....

می گفت چی شد ...اقای مومن زاده اقای گل شد ....

می گفت ....بابا ول کن اقای فردوسی پور ....حالا ما یه چیز گفتیم .....شمام ول کن نیستی ....:biggrin:

Matrix

عضو جدید
آقا چرا اینقدر گیس همدیگرو میکشین ؟:D

افشین جان و علی عزیز ... نمیخواد داد بزنین اینقدر !:w07:

حالا من هیچی نمیگم ، افشین یه وقت فکر نکنی حرف ندارما ! منتظرم تا اولین بازی تا کاملا" همه چیز قطعی شه!

فقط یه نکته !

شنیدم استقلال میخواد از ستاره هایی رو پیراهنش استفاده کنه که نشونه های قهرمانیش تو آسیا هستن .. آره !؟

اونوقت مگه وقتی رئال مادرید اون همه قهرمان شد ، ستاره ها رو تو لالیگا به لباسش چسبوند !؟

مگه ستاره های هر جامی مربوط به همون جام نیستن !!؟

خیلی زشته به خدا .. آدم فکر میکنه یه وقت استقلالیا عقده ی قهرمانی تو لیگ دارن ، بعد میخوان با قهرمانی آسیا ، این عقده گشایی کنن! :w15:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا چرا اینقدر گیس همدیگرو میکشین ؟:D

افشین جان و علی عزیز ... نمیخواد داد بزنین اینقدر !:w07:

حالا من هیچی نمیگم ، افشین یه وقت فکر نکنی حرف ندارما ! منتظرم تا اولین بازی تا کاملا" همه چیز قطعی شه!

فقط یه نکته !

شنیدم استقلال میخواد از ستاره هایی رو پیراهنش استفاده کنه که نشونه های قهرمانیش تو آسیا هستن .. آره !؟

اونوقت مگه وقتی رئال مادرید اون همه قهرمان شد ، ستاره ها رو تو لالیگا به لباسش چسبوند !؟

مگه ستاره های هر جامی مربوط به همون جام نیستن !!؟

خیلی زشته به خدا .. آدم فکر میکنه یه وقت استقلالیا عقده ی قهرمانی تو لیگ دارن ، بعد میخوان با قهرمانی آسیا ، این عقده گشایی کنن! :w15:

حالا شما چرا حسودیتون میشه ستاره های مارو می بینین نگران نباشین تو همون جام هم امسال ستاره ها رو می ذاریم تا تبدیل به سه ستاره کنیمش شما ندارین مشکلی نداره شما می تونین ستاره های لیگتون رو بذارین

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميخواين ستاره بكشين يا سيزده تاره هر جور راحتين بكشين
ميگن پرسپوليس هم قراره رو پيرهنش شيش 6 تا گل سرخ بكشه نمي دونم راسته يا نه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تموم نشده انقلاب هم سال 57 پيروز شد الان قبولش نداري

بحث سياسي؟؟؟
!!!
ولي جواب ميدم از انقلاب كلي عكس و فيلم و خاطره هست و هر سال هم سالگردش همه رو نشون ميده ولي از اون بازي فقط دو تا گل به صورت فيلم هست ديگه هيچي باقي نمونده ازش

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به افتخار بابا ميشه افتخار كرد ولي به بابابزرگ نه خيلي دوره

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط پرسپوليس

فقط پرسپوليس

Matrix

عضو جدید
بازی با صباباطریه دیگه !؟

------

خوشم میاد هر سال مجتبی جباری قده سیندرلا واستون ناز میکنه ! سر کیسه رو شل میکنین و قربون صدقه ش میرین ... میدویین میدویین ... آخرش بعله رو میگه!

بالا