سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Ξlhaற

عضو جدید
دانلود
خودم نداشتم ولی برات پیدا کردم
تنظیمات داره که انگلیسیه اگه متوجه نشدی بگو فارسی شو بنویسم
کد:
1. Download the V.92 driver (for Win 2000) and expand it in a folder
2. Start the "Control Panel"
3. Click on "Classic View"
4. Select "System" -> "Hardware" -> "Device manager" -> "Modem" -> "CXT1056-HCFPCI" Modem
5. Select the "properties"
6. Select "drivers" -> "Update Driver"
7. Select "Install from a list or specific location (Advanced)" -> "Next"
8. Select "Don't Search. I'll choose the driver to install". -> "Next"
9. Select "Have Disk" and locate the new driver's location
10. Select the correct model and click "Next", then follows Windows instruction
11. During the installation, Windows will give a warning that the driver does passed the Windows Logo test, select "Continue Anyway" and then follow Windows' instruction.

ممنون :gol:

متوجه شدم

ببخشید ولی من گفتم که تو لیست Device manager مودم نمیاد ، یعنی کلا همه سخت افزارام هس ولی کلا مودم وجود نداره.

در ضمن ویندوزه من XP هست ولی فایلی که گذاشتین در توضیحاتش نوشته ویندوز 2000.

آخرین ویرایش:

Sharif_

مدیر بازنشسته
این 2000 رو نصب میکنی بعد با تنظیمات به xp تبدیل می کنی
اخه مگه درایور رو نصب کردی؟
بعد نصب میری تو Device manager

Ξlhaற

عضو جدید
شما میگی این جوری مشکلش حل میشه؟اگه حل نشد یعنی خراب شده رفته دیگه؟

نخیر ADSL ندارم، از لپ تاپ خودم استفاده میکنم

اون سیستم و مودمی که عرض کردم مال من نیس:D

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خیلی ممنون از راهنماییتون.
راستش برای یکی از دوستانم مشکی پیش اومده بود که از من سوال کرد و منم چون نمی دونستم داخل سایت مطرح کردم. شاید برای دیگران هم این سوال پیش اومده باشه .
با تشکر

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
امیدوارم حلی داشته باشه

موقع دانلود پس از مدتی خود بخود ارور میده یا نت قطع میشه
از IDM 5.14 build 5 استفاده میکنم

چیکار کنم اینطوری نشه

hnasiri

عضو جدید
emergency

emergency

سلام

یه سوال : با توجه به ابزارهای case یکی از ابزارهایی که مهندسی معکوس را پشتیبانی می کند را در نظر بگیرید از source به چه مدل هایی از ان ابزار می توان رسید؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام

یه سوال : با توجه به ابزارهای case یکی از ابزارهایی که مهندسی معکوس را پشتیبانی می کند را در نظر بگیرید از source به چه مدل هایی از ان ابزار می توان رسید؟

یکم واضح سازی می کنی

hnasiri

عضو جدید
سلام

hnasiri

عضو جدید
این یه تحقیق که باید تحویل بدم یکی از ابزارهایی که مهندسی معکوس را پشتیبانی میکنه مثل case satdioچطوری یک کد را به مدل تبدیل میکنه؟

hnasiri

عضو جدید
میدونی مهندسی معکوس یعنی چی؟ اگه نمیتونید کمکم کنید سریعتر بگید؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
میدونی مهندسی معکوس یعنی چی؟
دوست عزیز اگه من بخوام اطلاعاتم زیاد کنم میرم جدید ترین تکنولوژی های رشته خودمو مطالعه می کنم پس نیازی به مطالعه Reverse engineering ندارم
ولی تا اونجایی که من میدونم به مهندسان معکوس متقلب میگن
چرا چون اگه یه موسسه ای به یک تکنولوژی دست یافت میرن از روش تقلب می کنن و به اسم خودشون درمیارن
مثل چینیا

hnasiri

عضو جدید
اخه عنوان تایپیک نوشته سوالات و مشکلاتتون را مطرح کنید پس اگه بیشتر از شما ندونم مطمئن باش میدونم از کی و از کجا باید سوال بپرسم

M.Reza2008

عضو جدید
مهندسي معمولي روش رسيدن از الگوها و رويه ها به نتيجه است و مهندسي معكوس عكس اين عمل, يعني رسيدن از نتيجه كار به الگو هاي اوليه است
مثل ويندوز مايكروسافت كه كدهاي اوليه رو بيرون نمي ده و برنامه نويسان از روي نسخه ارائه شده ويندوز سعي ميكنن به كدهاش دسترسي پيدا كنن

Sharif_

مدیر بازنشسته
اخه عنوان تایپیک نوشته سوالات و مشکلاتتون را مطرح کنید پس اگه بیشتر از شما ندونم مطمئن باش میدونم از کی و از کجا باید سوال بپرسم
درباره کی، باید بگم که اگه میدونی از کی بپرسی برو تو پروفایلش بپرس:whistle:
درباره کجا ،هم تو پست قبلیم گفتم دوستان لطف می کنن پاسخ سوالها رو اینجا میدم مجبوری تو جواب دادن نیست:smoke:
برای پرسیدن یه سوال هم نیاز نیست 100 تا پست تو باشگاه بدی:w16:

Sharif_

مدیر بازنشسته
مهندسي معمولي روش رسيدن از الگوها و رويه ها به نتيجه است و مهندسي معكوس عكس اين عمل, يعني رسيدن از نتيجه كار به الگو هاي اوليه است
مثل ويندوز مايكروسافت كه كدهاي اوليه رو بيرون نمي ده و برنامه نويسان از روي نسخه ارائه شده ويندوز سعي ميكنن به كدهاش دسترسي پيدا كنن
نه رضا مشکل ایشون این نیست
پستهایه قبلی رو بخون

85mms

عضو جدید
سلام.کسی ایبوک در مورد الگوریتم و فلوچارت داره؟میخوام چند تا مثال باشه با الگوریتم و فلوچارتش.
ممنون.

hnasiri

عضو جدید
ممنونم به خاطر راهنماییتون البته مشکل من این نیست ولی بازم ممنون موفق باش

hnasiri

عضو جدید
درباره کی، باید بگم که اگه میدونی از کی بپرسی برو تو پروفایلش بپرس:whistle:
درباره کجا ،هم تو پست قبلیم گفتم دوستان لطف می کنن پاسخ سوالها رو اینجا میدم مجبوری تو جواب دادن نیست:smoke:
برای پرسیدن یه سوال هم نیاز نیست 100 تا پست تو باشگاه بدی:w16:

حداقل به چیزی که میگی اعتقاد داشته باش چون حتی به اندازه یه سیب مفید نیستی :redface:

بالا