كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazli66

عضو جدید
کمک برای شیت بندی

کمک برای شیت بندی

من 3 تا شیت 50*70 دارم که باید تحویل بدم.با مداد رنگی راندو شده ولی واسه حاشی اش هیچ طرحی ندارم.اگه کسی پیشنهادی داره لطفا هر چه سریعتر بگه

architect_esf

عضو جدید
من 3 تا شیت 50*70 دارم که باید تحویل بدم.با مداد رنگی راندو شده ولی واسه حاشی اش هیچ طرحی ندارم.اگه کسی پیشنهادی داره لطفا هر چه سریعتر بگه
نازلی جان
طراحی حاشیه شیت ها به خیلی چیزها بستگی داره به رنگ مقواهات یا به رنگهایی که تو راندو کردن استفاده کردی و یا طرحت ( مدرن یا سنتی ) مثلا اگه طرحت سنتیه می تونی از نقوش هندسی سنتی استفاده کنی . . اگه عکساشو بذاری خیلی بیشتر میتونم بهت کمک کنم .:)

sanaz950

عضو جدید
تیرورق

تیرورق

سلام دوستان من دیتیل سقف تیرورق می خوام.تو تاپیکهای دیگه هم درخواست کردم اما کسی جواب نداد

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا اینجا همه فقط میپرسن؟؟؟
من یه بزرگتر میخوام تو تالار....
نمیخوام اینجا چرا این جوری شده....؟

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نازلی جان
طراحی حاشیه شیت ها به خیلی چیزها بستگی داره به رنگ مقواهات یا به رنگهایی که تو راندو کردن استفاده کردی و یا طرحت ( مدرن یا سنتی ) مثلا اگه طرحت سنتیه می تونی از نقوش هندسی سنتی استفاده کنی . . اگه عکساشو بذاری خیلی بیشتر میتونم بهت کمک کنم .:)
منم موافقم . اگه عکس کارتو بزاری حتما خیلی بهتر میشه نظر داد

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
nazil عزیز
اگه درخواستتو تو تاپیک « در خواست ها و ......» انجام می دادی خیلی بهتر بهت کمک می شد. لطفا یه باره دیگه قوانین تالارها رو مطالعه کن. ......ممنون

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
كجاست ياري كننده اي كه مرا ياري كند؟

كجاست ياري كننده اي كه مرا ياري كند؟

كي ميتونه يه سايت خوب (ايراني -خارجي)راجع به معماري منظر معرفي كنه؟ سايت زياده اما يه سايتي كه طراحي پارك و منظر باشه بيشتر عكس ميخوام تا سايت پلان و نقشه ممنون

gol2khtar

عضو جدید
سلام بچه ها میشه اگه نمونه کار دارین از شیت های روند پروژه برای من بزارین خیلی لطف می کنید

marjan.h

عضو جدید
بچه ها من چند نمونه از سوتی معمارا میخوام!!مثلا جاهایی که طرح میدن ولی پای اجرا که میرسه سازه ی کار جور در نمیاد!!
امیدوارم منظورم و بگیرید

ava_danger2020

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
من طرح 3 دارم موضوعشم هنرکده گرافیکه که فضاهایی مثل آتلیه های پوستر-آرم-رنگ-عکاسی-خط وآزاد داره .نمایشگاه-کتابخانه-سالن همایش و...
کسی میتونه در مورد این فضاها پلان و پرسپکتیو بهم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry::cry:

ava_danger2020

عضو جدید
هنرکده گرافیک

هنرکده گرافیک

سلام
موضوع طرح این ترمم هنرکده گرافیکه کسی میتونه در مورد آتلیه (پوستر-آرم-خط-عکاسی) وفضاهی دیگه مثل نمایشگاه-کتابخانه-سالن همایش-حلقه بحث و....پلان و پرسپکتیو - عکس وهر چیزی که مربوط به اینا میشه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:(

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز.....لطفا سوالات خودتونو در تاپیک سولات و درخواست ها مطرح کنید.....

تبسم

عضو جدید
سلام. بچه ها من بلد نیستم ÷رسپکتیو بزنم کسی میدونه یه کلاس خوب اما نه زیاد گرون معرفی کنه؟:D

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. بچه ها من بلد نیستم ÷رسپکتیو بزنم کسی میدونه یه کلاس خوب اما نه زیاد گرون معرفی کنه؟:D
كلاس كه زياد هست.............. كلاس هاي دكتر صديق، آرتور اميد آذري،استاد شقاقي. .....................آدرس هر كدومو مي خواي بگو تا واست دقيق بذارم............................. راستي پژوهشكده ي فرهنگ و هنر نرسيده به 4 راه ولي عصر هم قبلا كلاس داشت الان نمي دونم. ........اين آخريه قيمتشم تقريبا مناسب بود...............راستي مگه واحده پرسپكتيوو پاس نكردي؟؟؟؟؟؟

تبسم

عضو جدید
كلاس كه زياد هست.............. كلاس هاي دكتر صديق، آرتور اميد آذري،استاد شقاقي. .....................آدرس هر كدومو مي خواي بگو تا واست دقيق بذارم............................. راستي پژوهشكده ي فرهنگ و هنر نرسيده به 4 راه ولي عصر هم قبلا كلاس داشت الان نمي دونم. ........اين آخريه قيمتشم تقريبا مناسب بود...............راستي مگه واحده پرسپكتيوو پاس نكردي؟؟؟؟؟؟
مرسی .هندسه مناظر مرایا پاس کردم که متاسفانه همون یه کم هم که یاد گرفته بودم یادم رفته اگه میشه آدرس آخری رو بدین;)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
احیانا کسی تبریز کلاس اسکیس برا ارشد می شناسه که استادش دانشجوی معماری ارشد باشه؟:que:
من خودم چند تا استاد سراغ دارم اما نمی خوام پیش کسی برم برا اسکیس ارشد که همه می رن:confused:
و اینکه دوست ندارم یه مطلب خاص رو به همه آموزش بدن . :warn:
واقعا پیدا کردن یه شخص مناسب خیلی سخته که یه شیوه ی جدید داشته باشه . همین طور حرفی جدید برا گفتن :warn::(
البته اصلا قصد توهین ندارم...:redface:

nino

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
احیانا کسی تبریز کلاس اسکیس برا ارشد می شناسه که استادش دانشجوی معماری ارشد باشه؟:que:
من خودم چند تا استاد سراغ دارم اما نمی خوام پیش کسی برم برا اسکیس ارشد که همه می رن:confused:
و اینکه دوست ندارم یه مطلب خاص رو به همه آموزش بدن . :warn:
واقعا پیدا کردن یه شخص مناسب خیلی سخته که یه شیوه ی جدید داشته باشه . همین طور حرفی جدید برا گفتن :warn::(
البته اصلا قصد توهین ندارم...:redface:

عزیزم بیشتر دانشجوهای ارشد که رتبه بالایی دارن اسکیس درس میدن . فقط باید یکی رو تو دانشگاه هنر تبریز پیدا کنی اونا خودشون معرفی میکنن بهت . اکثرا خصوصی درس میدن

بنان

عضو جدید
كمك به تازه وارد

كمك به تازه وارد

سلام استاد پرسپكتيو ما گفته6 تا پرسپكتيو از مسجد آقا بزرگ كاشان بكشم كسي هست كه بتواند به من كمك كنه ممنون :w20:

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

مسجد مدرسه آقا بزرگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.