راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من براي معارف گسترش علوم پايه ميخونم براي انديشه چي بخونم واينكه براي پرسپكتيو معماري 1 ديباگران و تست سعيدي پور ميخونم اگه شما باز منابع خوبي دارين بگين ممنون ميشم موفق باشين
کتابایی که واسه پرسپکتیو می خونی خوب و کافیه. واسه اندیشه کتاب اندیشه 1 نهاد رهبری رو بگیر. موفق باشی.:smile:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. لطفا اگه کسی سوالای ریاضی کنکور سراسری پارسال رو داره واسه م بذاره. هرچی گشتم نبود. مرسی:smile:

سلام

این کل سوالهای کنکور سراسری پارسال (87 ) + حل تشریحی ریاضی .

دفترچه سوالات 87 سراسري

پاسخ تشريحي رياضي 87 معماري

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من براي معارف گسترش علوم پايه ميخونم براي انديشه چي بخونم واينكه براي پرسپكتيو معماري 1 ديباگران و تست سعيدي پور ميخونم اگه شما باز منابع خوبي دارين بگين ممنون ميشم موفق باشين

سلام دوستم

کتاب معارف گسترش علوم پایه که هم معارف 1 و هم اندیشه اسلامی 1 . (هر دو توی یک کتابن !!!)

خلاصه هر دو هستش .

همون کتابی که برای پرسپکتیو میخونین بنظرم خوبن.

کتاب تصویر مجسم و پرسپکتیو گسترش علوم پایه هم کتاب خوبیه .

موفق باشین . :gol:

• Like
واکنش ها: MEG

binahayat_m

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
سختی سوالهای هندسه نسبت به ریاضی در چه حده؟
راحت تره ؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزیز
سختی سوالهای هندسه نسبت به ریاضی در چه حده؟
راحت تره ؟
سلام دوست عزيز رياضي و هندسه جمعا20 سوال مياد كه 15 تا رياضي و5 تا هندسه هست كه ضريبش 3 يه

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشكر خدمت nazanin وadroitعزيز ايا نويسنده انديشه 1 نهاد رهبري ايت الله سبحانيه؟ موفق باشين؟

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام خوبین ؟؟
من کل اردبیل به هم زدم کتاب جدید ادبیات گسترش علوم پایر نتونستم پیدا کنم سایتی دارین بتونم جدیدشو از اونجا خرید اینترنتی کنم؟؟؟؟؟

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین ؟؟
من کل اردبیل به هم زدم کتاب جدید ادبیات گسترش علوم پایر نتونستم پیدا کنم سایتی دارین بتونم جدیدشو از اونجا خرید اینترنتی کنم؟؟؟؟؟
اگه سفارشم بدبد براتون
نمیارن؟؟
منم تو شهرمون پیدا نکردم سفارش دادم قراره هفته بعد برام بیارن!

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه ات دعا می کنم قبول شی حتما .

واسه همه دعا می کنم . اما واسه شما که بچه رشتی ( همشهریم ) ؛ سفارشی دعا می کنم . ;)

ببین غیر انتفاعی پارسال تا 5000 خرده ایی برداشت . تو تکمیل ظرفیتم 6000 رو گرفت .

نصف اون کسایی که تو کنکور شرکت می کنن ببخشید سیاهی لشگرن .

هیچی بلد نیستن . یا ترم پاینین و آزمایشی کنکور میدن یا اصلا مهندسی گرفتن و همین جوری میان کنکور میدن که خودشون رو محک بزنن و یا نمی خونن میان کنکور میدن .

اگه همین برنامه ایی که گفتی رو عملی کنی ؛ حتما قبولی . (مصمم باش که انجام بدی . )

موفق باشی . :gol:
راست میگه نازنین جوون!
اگه هدفت واسه غیر انتفاییه غمت نباشه ... یکم همت کنی قبولی ...!!
خود من پارسال یه صفحه هم درس نخونده بودم رفتم سره جلسه ..رتبه ام 7000شد:D
حالا تو اگه تو این دوماهه یکم همت کنی حتما رتبه خیلی بهتری میاری:smile:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ... جمیعا خسته نباشید:D
بچه ها ! واسه هندسه چه مبحثایی مهمه ؟
و منبع خوب هم واسه تست و هم آموزش چی سراغ دارید؟

binahayat_m

عضو جدید
سلام دوست عزيز رياضي و هندسه جمعا20 سوال مياد كه 15 تا رياضي و5 تا هندسه هست كه ضريبش 3 يه

دوست عزیزم این من میدونستم
می خوام بدونم که هندسه سخت تره یا ریاضی اگه 2 هفته روش کار کنم میشه 3تا از 5 تا سوال زد با سطح متوسط؟؟

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین ؟؟

سلام ؛

این سایت ها رو ببینید ....

سایت 1 ( این سایت جز فروشگاه های اینترنتی خوبه )

سایت 2 ( این سایت فکر کنم موقتا به روز نمیشه )

آرشيتكت

عضو جدید
سلام،اين راسته كه ميگن توی آزمون كارشناسی هر يه جواب منفی سه تا جواب مثبت رو حذف ميكنه؟

Sajjad_Fashion

عضو جدید
راست میگه نازنین جوون!
اگه هدفت واسه غیر انتفاییه غمت نباشه ... یکم همت کنی قبولی ...!!
خود من پارسال یه صفحه هم درس نخونده بودم رفتم سره جلسه ..رتبه ام 7000شد:D
حالا تو اگه تو این دوماهه یکم همت کنی حتما رتبه خیلی بهتری میاری:smile:

:w33::w33::w33:
از اینکه جواب سوال من رو دادین و از همه مهم تر بهم کلی انرژی مثبت دادین خیلی خیلی ممنونم.امیدوارم شما هم به هدفی که دارین بررسین :love: همه آدم های خوب و مثبت به هدفشون برسن ما هم یه دانشگاه غیرانتفاعی قبول بشیم.

فقط به نظرت اگه کتاب یگانه ذاکر و تست سعیدی پور با کتاب عمومی مدرسان شریف رو بخونم توی این دو ماه به نظرت می تونیم یه جا قبول بشم.

عمومی ها کتاب مدسان کافیه (کتابی که معارف ؛ ادبیات ، زبان با هم هستن )
برام دعا کنین امیدوام همه با هم قبول بشیم :);)

Sajjad_Fashion

عضو جدید

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازین جدا که نازین هستی عالی بود ;)خدا رو شکر فکر می کردم همه بد هستن نمی دونستم فرشته های نازنین و مهربونی مثل شما ها هم هستن ;):love::w35:

اوهههه یکی این هندونه ها رو از زیر بغل ما بگیره . :D

ممنونم . لطف داری شما .

مهربونی و خوبی از خودتونه .

ایشالله که موفق باشی و جایی که میخوای قبول شی . :gol:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معارف؟ انديشه؟

معارف؟ انديشه؟

:surprised:سلام به همگي يه سوالي داشتم اگه ممكنه جواب بدين اول اينكه من از معارف گسترش علوم پايه سال قبل چند دور خونده بودم ولي براي امسال گسترش علوم پايه فقط انديشه اسلامي 1 رو زده بود اونم خريدم تا بخونم حالا من كه هر 2 تا كتاب رو دارم هر دوتاشو بخونم؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم اونم اين بود كه بعضي تستها رو تست يگانه ذاكر يه جوابي داده مدرسان هم يه جواب ديگه. شما بگين من چيكار كنم و كدومش رو مبناي خودم قرار بدم ممنون ميشم اگه نظرتون را بگين . موفق باشين

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كسي سوالات به همراه پاسخنامه سراسري 87 رو داره ؟ اگه كسي بذاره رو سايت ممنون ميشم:)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:سلام به همگي يه سوالي داشتم اگه ممكنه جواب بدين اول اينكه من از معارف گسترش علوم پايه سال قبل چند دور خونده بودم ولي براي امسال گسترش علوم پايه فقط انديشه اسلامي 1 رو زده بود اونم خريدم تا بخونم حالا من كه هر 2 تا كتاب رو دارم هر دوتاشو بخونم؟

سلام دوستم

از هر دو سوال میاد .

اگه می رسید هر دو بخونید ، هر دوتا کتاب رو بخونید. اگه وقت نمی کنید ؛ فقط اندیشه رو بخونید. (چون معارف رو چند دور قبلا خوندید و بلدید. )

ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم اونم اين بود كه بعضي تستها رو تست يگانه ذاكر يه جوابي داده مدرسان هم يه جواب ديگه. شما بگين من چيكار كنم و كدومش رو مبناي خودم قرار بدم ممنون ميشم اگه نظرتون را بگين . موفق باشين

به جواب های تست های آقای یگانه و ذاکر توجه کنید. مدرسان شریف تست های دروس تخصصی معماریش غلط زیاد داره . پس پاسخ تست آقای یگانه و ذاکر رو مبنای کارتون قرار بدید.

كسي سوالات به همراه پاسخنامه سراسري 87 رو داره ؟ اگه كسي بذاره رو سايت ممنون ميشم:)

دفترچه سوالات 87 سراسري که من اینجا گذاشتم . قبلا پاسخش رو هم از جایی دانلود کرده بودم . اما وقتی نگاه کردم چند تا غلط داشت . واسه همین اینجا نذاشتم . اما اگه میخواین براتون میذارم ؛ شاید این منم که اشتباه می کنم ؟!!!

این پاسخش : ( بازم تاکید می کنم که بنظرم غلط داره )

پیوست ها

• pasokhe solaye sarasarie 87.jpg
    pasokhe solaye sarasarie 87.jpg
    71.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sh.as

عضو جدید
سلام. بچه ها من واقعا به مشکل خوردم دیگه الان نزدیک 2 هفته هست که درست و حسابی درس نخوندم آخه اخر ترمه و نزدیک تحویل پروژه ها

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام. بچه ها من واقعا به مشکل خوردم دیگه الان نزدیک 2 هفته هست که درست و حسابی درس نخوندم آخه اخر ترمه و نزدیک تحویل پروژه ها

سلام
:w35: به نظر من نگران نمراتت نباش حالا که ترم آخری و فکر می کنی با درس خوندن برای کنکور به جای نمرات بالا توی دانشگاه می تونی کارشناسی قبول بشی ،دانشگاه رو فقط در حد قبولی و پاسی بگیر بعدا می بینی کسایی که نمرات بالای دانشگاه هم بودن حتی نتونستن دانشگاه قبول بشن اما تو قبول شدی.;)موفق باشی:)

آرشيتكت

عضو جدید
سلام به همگی
خواهش ميكنم جواب منو بدين
راست ميگن تو كنكور كارشناسی هر يه جواب منفی سه تا مثبت رو حذف ميكنه؟

yakamoz

عضو جدید
سلام archi arch عزيز
اين مهم نيست كه پيوسته بخوني يا نا پيوسته.مهم اينه كه اون چيزي رو كه ميخوني رو با علاقه بخوني و بهش عشق بورزي. كسايي كه ناپيوسته ميخونن يك مسيرو تو 2 نوبت طي ميكنن كه به نظر من خوبه. و مهمتر از همه ما خيلي معماران بزرگي داريم كه تحصيلات دانشگاهي نداشتن مثل رايت و اندو و ... و مهمتر از همه رسيدن به هدف.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیزم این من میدونستم
می خوام بدونم که هندسه سخت تره یا ریاضی اگه 2 هفته روش کار کنم میشه 3تا از 5 تا سوال زد با سطح متوسط؟؟
سلام دوست عزیز. به نظر منم هندسه راحت تره. چون ریاضی یه جورایی مباحثش پیوسته س و مباحث سخت ترش مهم تره. ولی هندسه آسونه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا