کلوپ طرفداران پرسپولیس

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مربیان تیم فوتبال پرسپولیس معرفی شدند

پیروانی، عابدزاده و کماسی در کادر فنی سرخپوشان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) اسامی اعضای کادر فنی این تیم را اعلام کرد.به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهندس داریوش مصطفوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مربیان این تیم را تا معرفی سرمربی، جهت برگزاری تمرینات معرفی نمود. افشین پیروانی (مربی)، احمدرضا عابدزاده (مربی دروازه‎بانها) و پرویز کماسی (مربی بدنساز) تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس را از روز شنبه هشتم تیر ماه از ساعت 9 صبح در آکادمی المپیک برگزار می‎کنند.گفتنی است؛ عکسهای مربوط به قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس در بخش گالری سایت رسمی باشگاه موجود می‎باشد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علیرضا عباسفرد» به پرسپولیس پیوست

علیرضا عباسفرد مهاجم خوش قامت فوتبال کشورمان با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا عباسفرد بازیکن فصل قبل تیم فوتبال صبا باتری با قراردادی دو ساله با تیم پرسپولیس تمام کرد.
مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عقد قرارداد با این تیم گفت: خیلی خوشحالم از اینکه به تیم قهرمان لیگ پیوستم و همه تلاش و سعی خودم را می‎کنم تا بتوانم موجب سربلندی تیم پرسپولیس باشم. وی در مورد انتخاب شماره پیراهن افزود: من دوست دارم شماره 40 را بر تن کنم.
علیرضا عباسفرد در خصوص بازیهای تیم ملی و حضورش در این تیم گفت: تیم ملی با انتخاب بازیکنان آماده و بازیهای خوبی که ارائه داد، روز به روز بهتر می‎شود. ایران با اقتدار کامل به مرحله بعدی صعود کرد و امیدوارم از این مرحله نیز به جام جهانی برود. آرزوی هر بازیکنی پوشیدن پیراهن تیم ملی است و من نیز سعی می‎کنم از پرسپولیس به تیم ملی برگردم.
|

pesare_bawafa

عضو جدید
پیروانی یکم جونه و سابقه زیادی نداره که یکدفعه بخواد تیم بزرگی مثل پیروزی رو بگردونه
این چیزیه که عقلم میگه اما دلم باهاشه نمیدونم چرا بهش اعتماد دارم فک میکنم بتونه خوب عمل کنه:w17:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليس سه ميليارد و هشتصد ميليون تومان بدهي دارد

07 تیر 1387 ساعت 15:50
خبرگزاري پرسپوليس : يکي از اولين و جدي ترين اقدامات هيات مديره باشگاه پرسپوليس،بررسي پرونده هاي مالي و مشخص کردن مبلغ دقيق بدهي هاي اين مجموعه بود.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس طي دو روز گذشته مامور بررسي پرونده هاي مالي اين مجموعه شد تا مبلغ بدهي‌هاي پرسپوليس را بدست آورد.
طبق اخبار رسيده از باشگاه پرسپولیس مبلغ بدهي هاي اين مجموعه در حال حاضر در حدود سه ميليارد و هشتصد ميليون تومان است.
گفتني است حبيب کاشاني مديرعامل قبلي سرخپوشان پايتخت در اظهار نظري مبلغ بدهي هاي پرسپوليس را چند برابر مبلغ ياد شده عنوان کرده بود.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال‌اهواز، سپاهان و سايپا به دنبال حسين كعبي

07 تیر 1387 ساعت 15:58
خبرگزاري پرسپوليس : مديرعامل باشگاه پرسپوليس مذاكرات خود را با بازيكناني كه قراردادشان با اين تيم به پايان رسيده آغاز كرده است اما تا به امروز هنوز هيچ تماسي با حسين كعبي صورت نگرفته است.

به‌گزارش خبرگزاري پرسپوليس حسين كعبي در انتظار تصميم مسئولان پرسپوليس است تا براي فصل آينده تصميم نهايي‌اش را بگيرد اما اين باشگاه هنوز در مورد سال آينده مذاكره‌اي با كعبي نداشته است. اين درحالي است كه سه باشگاه اسقلال اهواز، سپاهان و سايپا خواهان جذب مدافع راست تيم‌ملي هستند. گفته ميشود كه پيشنهاد تيم سپاهان اصفهان به كعبي يك پيشنهاد سنگين است.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدير برنامه هاي قطبي : قطبي تمايلي به بازگشت به پرسپوليس ندارد

07 تیر 1387 ساعت 14:06
خبرگزاري پرسپوليس : مسئولان باشگاه پرسپوليس براي انتخاب سرمربي تلاش‌هاي زيادي را آغاز كرده‌اند. داريوش مصطفوي بيش از هر كس مي‌خواهد سرمربي فصل قبل به اين تيم برگردد.

مدير برنامه‌هاي افشين قطبي اظهار داشت: تا امروز براي بازگرداندن او تماس يا پيشنهاد رسمي دريافت نكرده‌ام. در آخرين صحبت‌ها، او تمايلي براي حضور دوباره در پرسپوليس نداشته است. وي ادامه داد: روز گذشته با دريافت چك از پرسپوليس، با قطبي تسويه كامل مالي انجام شد..

مدير برنامه‌هاي قطبي درباره شرايط فعلي سرمربي سابق پرسپوليس تاكيد كرد: او از كشورهاي امارات، ژاپن و كره جنوبي پيشنهادهايي دارد. شب گذشته با قطبي در مورد بازگشتش به پرسپوليس و تماس مسئولان، با وي صحبت كردم؛ اما ابراز بي‌اطلاعي كامل كرد. وي اكنون در اروپا است و از پيشنهاد پرسپوليس بي خبر است.

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره یه خبرهایی شده..مثل اینکه قطبی نظرش عوض شده...خیلی خوب شد..اگه دوباره برگرده خیلی خوب میشه....دیگه هیشکی نمیتونه جلوی پرسپولیس رو بگیره.........

یعنی اگه بیاداااا...چی میشهههه..
به هر حال تیم فقط :heart::heart::heart::heart::heart:پرسپولیسسسسسسسس:heart::heart::heart::heart::heart:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نکاتی چند جهت یادآوری

07 تیر 1387 ساعت 19:08
خبرگزاری پرسپولیس : بعد از کناره گیری حبیب کاشانی از باشگاه پرسپولیس اوضاع و احوال باشگاه پرسپولیس به هم خورد و در همین اوضاع و احوال بود که حاجی سابق و دکتر امروز استقلالی ها بلافاصله دست به کار شد و در حالیکه حبیب کاشانی با هاشم بیگ زاده و علیرضا محمد قرارداد داخلی بسته بود ، بیگ زاده را به استقلال برد.

بنظر میرسد فتح اله زاده هنوز در دوران رقابت و کرکری با امیر عابدینی سیر میکند آنجا که هرگاه استقلال جنگ قهرمانی را به پرسپولیس می باخت فتح اله زاده بلافاصله در فصل نقل و انتقالات وارد عمل میشد و دقیقا دست روی مهره هایی میگذاشت که یا با پرسپولیس قرارداد داخلی بسته بودند و یا در حال مذاکره.

نمونه ادعای ما احمد مومن زاده بود که فتح اله زاده به زعم خود او را از چنگ پرسپولیسی ها و از همه مهمتر عابدینی درآورد اما در آخر فصل ها این جام قهرمانی بود که پرسپولیسی ها بالای سر می بردند.(در زمان حضور توامان عابدینی و فتح اله زاده تنها یکبار استقلال به قهرمانی لیگ رسید آن هم پرسپولیس بخاطر حضور بازیکن در تیم ملی از لیگ کنار کشید

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پيرواني : درصورت لزوم بازيكن خارجي جذب ميكنيم

07 تیر 1387 ساعت 18:57

خبرگزاري پرسپوليس :‌ آقاي پيرواني، طي ماههاي اخير خيلي ها اين نظر را داشتند که شما به اين دليل به پيشنهادات خود از تيمهاي مختلف پاسخ منفي داديد که منتظر حضور روي نيمکت پرسپوليس بوديد.
به هر حال اين تيم را دوست دارم و بهترين دوران زندگي‌ام را با پرسپوليس سپري کرده ام.قبل از قطعي شدن حضورم در پرسپوليس از چند تيم ازجمله برق شيراز و صباباتري پيشنهاد کار داشتم، اما به آنها هم گفتم که اول بايد تکليف حضورم در پرسپوليس مشخص شود و بعد درباره ديگر پيشنهاداتم تصميم گيري مي کنم.

از چگونگي حضورتان در کادر فني پرسپوليس صحبت کنيد.
با پيشنهاد هيئت مديره و مدير عامل باشگاه بنده دعوت به همکاري شدم و از آنجا که هميشه خودم را مديون پرسپوليس و طرفدارانش مي‌دانستم، با افتخار قبول کردم که به اين تيم کمک کنم و تفکر اعضاي باشگاه هم کسب سه جام در فصل آينده است.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وضعيت سيد مهدي رحمتي تا فردا مشخص خواهد شد

07 تیر 1387 ساعت 18:43

خبرگزاري پرسپوليس : وضعيت سيدمهدي رحمتي دروازبان اسبق تيم استقلال و تيم صنعت مس كرمان پس از جلسه روز گذشته با مسئولان و مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس پرسپوليس، تا فردا مشخص مي‌شود.
پس از به توافق نرسيدن سيدمهدي رحمتي با تيم صنعت مس كرمان، پرسپوليسي‌ها جلسه‌اي با حضور اين بازيكنان ملي‌پوش برگزار كردند و به توافقات اوليه رسيدند.
قرار است پس از جلسه فرداي رحمتي با مسئولان باشگاه پرسپوليس، تكليف اين بازيكن ملي پوش تا فردا بعدازظهر براي عقد قراردادي دو ساله با قرمزپوشان روشن شود.
با جدايي احتمالي حسن رودباريان از جمع قرمزپوشان احتمالا فصل آينده رحمتي و واعظي وظيفه حراست از دروازه سرخپوشان را بر عهده خواهند داشت.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عابدزاده خواهان سرخپوش شدن رحمتى

عابدزاده خواهان سرخپوش شدن رحمتى

خبرگزاری پرسپولیس : وضعيت سيدمهدى رحمتى براى سرخپوش شدن ظرف چند روز آينده مشخص خواهد شد. نام رحمتى پس از توافق عابدزاده با مصطفوى براى حضور در كادر فنى، مطرح شد و در واقع احمدرضا عابدزاده كه اعتقاد خاصى به مهدى رحمتى دارد خواهان جذب او شده است. در همين رابطه رحمتى پنج شنبه گذشته مذاكراتى را با داريوش مصطفوى انجام داد و قرار است مذاكرات نهايى طرفين ظرف امروز و فردا انجام شود. اين در حالى است كه مهدى واعظى هم با پرسپوليس توافق كرده بود و مسؤولان اين باشگاه هفته گذشته مذاكراتى را هم با ميثاق معمارزاده انجام داده بودند

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كريمى: در پرسپوليس از فوتبال خداحافظى مى كنم

كريمى: در پرسپوليس از فوتبال خداحافظى مى كنم

خبرگزاری پرسپولیس :

<STRONG><SPAN lang=AR-SA style="FONT-SIZE: 8pt; FONT-FAMILY: Tahoma"> على كريمى كه به بهانه مصدوميت از سوى دايى از تيم ملى كنار گذاشته شده بود شرايط جسمى خود را آرمانى مى داند: در شرايط آرمانى به سر مى برم و اگر مصدوم بودم، هرگز تمرين فشرده نمى كردم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باقري: پرسپوليس جاي پول ‌پرست‌ها نيست

باقري: پرسپوليس جاي پول ‌پرست‌ها نيست

<STRONG>كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت:‌ برخي دنبال بازار گرمي هستند؛ اما اين را بدانند كه اين تيم جاي پول‌پرست‌ها نيست.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روز نامه پيروزي

در روزنامه امروز مي خوانيد...
حرف های مدیر برنامه رد شد
بازگشت قطبی به پرسپولیس منتفی نشد

استقلال بايد هماهنگ كند

پرسپولیس منتظر شیث می ماند

پیغام عماد رضا برای پرسپولیس!

ماجراهی بیگ زاده ادامه دارد

همان هایی که استیلی هم نمی خواست

4 شرط برای بازگشت به پرسپولیس

عابدزاده: خیالتان از بابت دروازه راحت

استیلی: فقط به خاطر پرسپولیس و هواداران سکوت کردم!

کریمی: اگر مصدوم بودم هرگز تمرین نمی کردم

پرسپوليس منتظر شيث مي ماند

نيكبخت با لباس شخصي در تمرينات

سوء تفاهم برطرف شد
بادامكي امروز با پرسپوليس تمديد مي كند؟

كعبي امروز در دفتر مصطفوي

رحمتي در ليست انتظار پرسپوليس

رحمتی: ۷۰ درصد راه را رفته ام

صعود به جام جهانی از گروه مرگ

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استيلى: حاضرم بار ديگر دستيار قطبى شوم

استيلى: حاضرم بار ديگر دستيار قطبى شوم

احتمال بازگشت حميد استيلى به پرسپوليس وجود دارد. مربى فصل قبل سرخپوشان در اين مورد مى گويد: قبل از آغاز ليگ هفتم يك مجموعه شكست خورده را تحويل گرفتيم اما در پايان مسابقات همه ديدند كه كادر فنى با وجودى كه بدترين مجموعه را تحويل گرفته بود بهترين نتايج ممكن را كسب كرد كه حاصل آن قهرمانى در ليگ برتر و شادمانى هواداران بود.دستيار سابق افشين قطبى پيرامون شايعه بازگشت اين مربى تصريح كرد: با وجودى كه مى خواهم به عنوان سرمربى در فوتبال ايران كار كنم اما باتوجه به خاطرات خوب و موفقيت آميزى كه با قطبى داشتم اگر ايشان برگردد حاضرم دوباره به عنوان دستيار كنار وى قرار گرفته و با عنوان دستيار قطبى كار كنم. البته اين نكته را بايد بگويم كه به نظر من در اين شرايط ، قطبى بهترين گزينه براى هدايت پرسپوليس است

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمي دونم چرا ولي

نمي دونم چرا ولي

خوشحالي استراليا از هم گروه نشدن با ايران

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خليلي: يكشنبه به ديدار مصطفوي مي‌روم

خليلي: يكشنبه به ديدار مصطفوي مي‌روم

محسن خليلي در گفت و گو یی اظهار داشت: در حال حاضر به فكر درمان مصدوميتم از ناحيه زانو هستم و 4 روز ديگر تمريناتم را شروع خواهم كرد.
وي افزود: براي من رقابت در هر تيمي بسيار لذت‌بخش است و اصلاً از جذب بازيكنان جديد پرسپوليس با توجه به اينكه هنوز وضعيت خودم هم نامعلوم است، ترسي ندارم.
خليلي ادامه داد: براي زيارت عازم مشهد مقدس شدم و پس از بازگشت به تهران با داريوش مصطفوي ديدار خواهم كرد تا وضعيتم مشخص شود
.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هدايتي با مصطفوي ديدار كرد

هدايتي با مصطفوي ديدار كرد

حسين هدايتي كه چندي پيش در حكمي از سوي محمد علي آبادي به عنوان عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس منصوب شده بود، بعدازظهر امروز با حضور در باشگاه به ديدار داريوش مصطفوي رفت.
دو طرف در اين ديدار در خصوص شرايط موجود باشگاه، تمديد و ثبت قراردادها و مسائل پيرامون آن به تبادل نظر پرداختند.
هدايتي مالك باشگاه استيل آذين تهران است.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هاشم بيگ‌زاده : پرسپوليس هيچ كاري نمي‌تواند بكند!!!

هاشم بيگ‌زاده : پرسپوليس هيچ كاري نمي‌تواند بكند!!!

بازيكن فصل پيش مقاومت سپاسي شيراز كه چندي پيش با تيم فوتبال پرسپوليس تهران قرارداد داخلي امضا كرده؛ اما پس از آن به تيم استقلال تهران پيوست، پيش از نخستين تمرين استقلال گفت: بحث خاصي در رابطه با منتفي شدن حضورم در پرسپوليس و امضاي قرارداد با استقلال وجود نداشته است، بازيكن زماني با باشگاهي به تفاهم مي‌رسد و به طور طبيعي شرايطي پيش مي‌آيد كه از تصميم خود منصرف مي‌شود. وي افزود: يكي از دلايل لغو قراردادم با پرسپوليس، تغيير مديريتي بود كه دراين باشگاه رخ داد. ضمن اين كه بايد بگويم از اول هم دلم با استقلال بود و اكنون پرسپوليس درباره اين مساله هيچ كاري نمي‌تواند بكند و اميدوارم با حضور امير قلعه‌نويي در تيم استقلال و همچنين تلاش تمامي بازيكنان بتوانيم قهرماني آسيا را براي باشگاه استقلال به ارمغان آوريم.

خبر گزاري پرسپوليس :

آقاي بيگ زاده شما نبوديد كه ميگفتيد بعد از استخاره قرآن به پرسپوليس آمديد؟ به جاي گفتن اين سخنان پوچ بهتر است به كار و زندگي خود برسيد و مطمئن باشيد كه پرسپوليس بازيكن بي مصرفي مثل شما را لازم ندارد. شما هم يك آرش برهاني ديگر...

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آشوبی:مجبور شدم به مس بروم// حاج حبیب می ماند، مرا نگه می داشت

آشوبی:مجبور شدم به مس بروم// حاج حبیب می ماند، مرا نگه می داشت

هافبک فصل پیش پرسپولیس درخصوص جداییش از این تیم گفت: به هیچ وجه دوست نداشتم جدا شوم ولی متاسفانه مجبور شدم به مس بروم.
فرزاد آشوبی در گفت و گو یی افزود: هنوز هم می گویم حضور در تیم بزرگی همچون پرسپولیس افتخار است، خدا می داند که خیلی سعی کردم بمانم و در خیلی مسایل کوتاه آمدم ولی مسوولان جدید پرسپولیس میلی برای تمدید قرارداد با من نداشتند.
وی ادامه داد: حتی من قبل از رفتن به کرمان از قرآن استخاره گرفتم و چون اعتقاد زیادی دارم و جواب استخاره هم مس بود به این تیم رفتم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بلای دوم نیز رفع شد ؛ حاجی قربون دستت !!!

بلای دوم نیز رفع شد ؛ حاجی قربون دستت !!!

<STRONG>علیرضا عباسفرد هم به استقلال پیوست تا جمعشان جمع بشود .

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليس به يوروم هم پيشنهاد داد / در انتظار «بله» قطبي

پرسپوليس به يوروم هم پيشنهاد داد / در انتظار «بله» قطبي

اللهي؛امروز آخرين فرصت افشين قطبي است. داريوش مصطفوي تا صبح به قطبي وقت داده بود که جواب نهايي خود را به پيشنهاد 800 هزار يورويي باشگاه پرسپوليس بدهد. قطبي که تنها به دليل مشکلات خانوادگي و تمايل نداشتن همسرش به زندگي در تهران، از پرسپوليس دور شده؛ در آخرين مذاکره تلفني با مديرعامل پرسپوليس، پيشنهادي تازه و جالب دريافت کرد که شايد در تصميم گيري او تاثير بگذارد. مصطفوي به قطبي اعلام کرده همسرش هم مي تواند در باشگاه پرسپوليس فعاليت کند و به عنوان مدير روابط بين الملل و مسوول سايت پرسپوليس، آغاز به کار کند. مديرعامل پرسپوليس براي ترغيب قطبي و همسرش اعلام کرده 300 ميليون هم براي قرارداد يوروم در پست مديريت روابط بين الملل کنار گذاشته که به عبارتي قرارداد يک ساله قطبي و همسرش از پرسپوليس را به حدود يک ميليارد و چهارصد ميليون تومان مي رساند. در واقع پيشنهاد تازه مصطفوي داستان را جالب کرده و حالا جنبه مالي قرارداد قطبي به گونه يي است که احتمال راضي شدن يوروم به بازگشت به تهران را افزايش مي دهد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمي دونم چقدر اين خبر صحت داره .تو روزنامه خوندم

نمي دونم چقدر اين خبر صحت داره .تو روزنامه خوندم

پیغام AFC استقلال و سپاهان نمی توانند در آسیا بازی کنند!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عماد رضا در آستانه عقد قرارداد سه ساله با پرسپوليس

عماد رضا در آستانه عقد قرارداد سه ساله با پرسپوليس

مدير برنامه هاي عماد محمد رضا خبر انتقال اين مهاجم عراقي به تيم پرسپوليس را مورد تائيد قرار داد.
روز گذشته مذاكرات نهايي براي انتقال عماد رضا با داريوش مصطفوي مدير عامل پرسپوليس انجام شد، اگرچه در خصوص ميزان مبلغ قرار داد اختلاف نظر وجود دارد كه چندان جدي نيست.
عماد رضا امروز بعد از ظهر با حضور در دفتر باشگاه سپاهان به طور كامل با اين تيم اصفهاني تسويه حساب خواهد كرد و براي نهايي شدن مذاكراتش با سرخ پوشان فردا با مسئولان باشگاه پرسپوليس ديدار خواهد كرد.