طرفدار کدام باشگاه اروپایی هستید؟(بارسا. منچستر. لیورپول. رئال. میلان یا ... کدام تیم محبوبتره؟)

طرفدار کدام باشگاه اروپایی هستید؟(بارسا. منچستر. لیورپول. رئال. میلان یا ... کدام تیم محبوبتره؟)

• مجموع رای دهندگان
    386

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته دیگه بازی تموم شده و چند روزی هم گذشته ولی من خبر روزنامه ا اس و عکسی رو هم که به استناد اون گل رو افساید اعلام کرده رو دیدم که اینجا هم میذارم :

که اگر دوستان این عکس رو با عکسی که بنده گذاشتم یه مقایسه ای بکنند می بینند که در این عکس توپ با ارسال کننده پاس چند متر فاصله داره ولی در عکس بنده توپ هنوز ارسال نشده و در پای الوز میباشد
http://www.btaraf.com/NewsDetails.aspx?NewsId=2561

khooshe

مدیر بازنشسته
رئال مادرید....

رئال مادرید....

khooshe جان اینا که خیلی قدیمیه :smile:
اگه میشه جدیدترشو بذاری ممنون می شم:smile:
آرمان خان ما نفهمیدیم شما قرمز دوستان(بعضا یکم آبیم قاطیش)عکس قدیمی دوست دارین یا جدید ....:razz:
منظورم اینه که عکس مال چندین سال پیش قهرمانی پرسپولیسو می ذارین بعد اینجا می آین می گین عکس جدیدشو بذارین؟منو دچار دوگانگی شخصیت کردین......:huh:

بعدشم قهرمانی قهرمانیه آرمان خان چه فرقی میکنه مهم اینه که قهرمانیاش چه توی اروپا چه لالیگا بیشتره......:whistle:
اینم از قهرمانیش زمانیکه بارسا نبوده.....:tooth:

khooshe

مدیر بازنشسته
البته دیگه بازی تموم شده و چند روزی هم گذشته ولی من خبر روزنامه ا اس و عکسی رو هم که به استناد اون گل رو افساید اعلام کرده رو دیدم که اینجا هم میذارم :

که اگر دوستان این عکس رو با عکسی که بنده گذاشتم یه مقایسه ای بکنند می بینند که در این عکس توپ با ارسال کننده پاس چند متر فاصله داره ولی در عکس بنده توپ هنوز ارسال نشده و در پای الوز میباشد
http://www.btaraf.com/NewsDetails.aspx?NewsId=2561
مهندس
از روی عکس بالایی که نمی شه فهمید شاید در عرض حرکت کرده.......
ولی از رو همین عکس پایینیه می شه فهمید که زالاتان یه نیم تنه جلوهه......

بازم ممنون از اینکه دنبالش رفتین.....

miladmh

عضو جدید
مدافع جوان تيم فوتبال بارسلونا به خطاي خود روي كريستيانو‌ رونالدو در دقيقه 61 ال دربي كلاسيكو اعتراف كرد.
جرارد پيكه ، مدافع تيم ملي فوتبال اسپانيا و جايگزين مناسب پويول در بارسلونا ،در تحليلي از ال دربي كلاسيكو در راديو ماركا گفت: در دقيقه 61 بازي روي كريستيانو‌ رونالدو خطا كردم و يك لحظه از شدت ترس پاهايم سست شد.
وي ادامه داد: درست در همان لحظه متوجه شدم داور خطا نگرفته و بازي روند طبيعي خود را دنبال مي‌كند. به همين خاطر بسيار خوشحال شدم و حتي به سمت رونالدو رفتم و بر سر او فرياد كشيدم.

khooshe

مدیر بازنشسته
رئال مادرید....

رئال مادرید....

مدافع جوان تيم فوتبال بارسلونا به خطاي خود روي كريستيانو‌ رونالدو در دقيقه 61 ال دربي كلاسيكو اعتراف كرد.
جرارد پيكه ، مدافع تيم ملي فوتبال اسپانيا و جايگزين مناسب پويول در بارسلونا ،در تحليلي از ال دربي كلاسيكو در راديو ماركا گفت: در دقيقه 61 بازي روي كريستيانو‌ رونالدو خطا كردم و يك لحظه از شدت ترس پاهايم سست شد.
وي ادامه داد: درست در همان لحظه متوجه شدم داور خطا نگرفته و بازي روند طبيعي خود را دنبال مي‌كند. به همين خاطر بسيار خوشحال شدم و حتي به سمت رونالدو رفتم و بر سر او فرياد كشيدم.
بیا اینم یه نامردیه دیگه..........
نامردی در حد تیم ملی.......

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرمان خان ما نفهمیدیم شما قرمز دوستان(بعضا یکم آبیم قاطیش)عکس قدیمی دوست دارین یا جدید ....:razz:
منظورم اینه که عکس مال چندین سال پیش قهرمانی پرسپولیسو می ذارین بعد اینجا می آین می گین عکس جدیدشو بذارین؟منو دچار دوگانگی شخصیت کردین......:huh:

بعدشم قهرمانی قهرمانیه آرمان خان چه فرقی میکنه مهم اینه که قهرمانیاش چه توی اروپا چه لالیگا بیشتره......:whistle:
اینم از قهرمانیش زمانیکه بارسا نبوده.....:tooth:
خوب معلومه که قهرمان می شه چون اون موقع بارسا نبوده :smile:

khooshe

مدیر بازنشسته
خوب معلومه که قهرمان می شه چون اون موقع بارسا نبوده :smile:
نه آرمان خان نگرفتی....:w00:.
منظورم اینه که قدمتو داری.......:w01:
تازه اون عکسای صفحه قبلی ماله زمانیه که بارسا هم بوده.....
بینی زلاتان جلوتره پس افسایده .
اگه رضا عنایتی بود داور حتما افساید میگرفت.
بینی زالاتان همراه با یه نیم تنه اش جلو هه...:w16:

اگه رضا بود که داور ندیده افساید می گرفت....اصلا این افسایدای اس اس زیاد شده واسه مماخ رضاس.......:w07:

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آرمان خان نگرفتی....:w00:.
منظورم اینه که قدمتو داری.......:w01:
تازه اون عکسای صفحه قبلی ماله زمانیه که بارسا هم بوده.....

بینی زالاتان همراه با یه نیم تنه اش جلو هه...:w16:

اگه رضا بود که داور ندیده افساید می گرفت....اصلا این افسایدای اس اس زیاد شده واسه مماخ رضاس.......:w07:
گرفتم.:w01:ولی فعلا که بارسلونا سره :w01:خداییش بازیی رو که این 2 ساله داره بارسا می کنه هیچ تیمی تاحالا نکرده ;) به معنای واقعی تیمه نه فقط کلکسیون ستاره:smile:
قبول دارم رئال 2000 حرف نداشت با اون میهاتوویچ و کارلوس و زیدان و... ولی قبول کنین الان بارسا یه چیز دیگه اس.;)
دماغ عنایتی رو کاملا موافقم پس شمام قبول دارین اشتباه داوری نیست از دماغه عنایتیه؟؟؟:smile:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو خارج از ايران فقط از روي بازيكنان و مربيان محبوبم تيمم رو انتخاب مي كنم من كلا تيمايي كه باتيستوتا توش بازي كرده رو دوست دارم بيشترين خاطره ام هم مربوط به آ اس رم هستش يادش بخير

ولي الان چلسي رو دوست دارم البته تا وقتي كه مورينيو اونجا بود و به خاطر دروگبا و جان تري و چك و ...

پس بين گزينه ها به چلسي راي ميدم البته رئال رو هم دوست دارم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال هم دارم ترتيب قرار دادن اين گزينه ها چيه؟؟؟چرا اين بارسا اوله؟؟؟من از بارسا متنفرم چون به نظر من تنها تيميه كه دنبال ستاره و پول خرچ كردنه ولي همش پشت مشتا قائم ميشه و ميگن نه

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال هم دارم ترتيب قرار دادن اين گزينه ها چيه؟؟؟چرا اين بارسا اوله؟؟؟من از بارسا متنفرم چون به نظر من تنها تيميه كه دنبال ستاره و پول خرچ كردنه ولي همش پشت مشتا قائم ميشه و ميگن نه
افشین خان !
پولارو که فعلا داره رئال خرج می کنه و نتیجه اشو بارسا داره می گیره:smile:
در مورد تیم مورد علاقه ات باید بگم تعجب کردم طرفدار رئال نیستی چون آبیا اکثرا رئالین(قضیه6 تایی ها);)
تازه شما که از فوتبال سر در میارین حیف نیست از بارسلونا بدتتون میاد.:confused:

حسین صابری

عضو جدید
کاربر ممتاز
دماغ عنایتی رو کاملا موافقم پس شمام قبول دارین اشتباه داوری نیست از دماغه عنایتیه؟؟؟
60 درصد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین خان !
در مورد تیم مورد علاقه ات باید بگم تعجب کردم طرفدار رئال نیستی چون آبیا اکثرا رئالین(قضیه6 تایی ها);)

من گفتم رئال رو هم دوست دارم بخون پستمو با دقت

يعني داري ميگي اون همه ستاره بارسا واسش صلواتي بازي مي كنن؟؟؟حتما زلاتان رو هم صلواتي از اينتر گرفت؟؟؟

آره از فوتبال سر در ميارم نمي گم بارسا بد بازي مي كنه ولي چيزي كه ميگم اينه كه ازش بدم مياد چون همه ميگن پول خرج نمي كنه و تيم خوبيه در حاليكه محاله تيمي بدون خرج خوب بشه

ضمنا خيلي تيماي ديگه هستن كه بهتر از بارسا بازي مي كنن و من خودم يه زماني عاشق بارسا بودم ولي بارسايي كه ساويولا و ريوالدو و لوئيز انريكه و كلايورت و ... بازي مي كردن نه اين بارسا پر ستاره اين همه بازيكن تو هر تيمي باشن تيم خوب بازي مي كنه فكر نمي كنم خيلي از اينايي كه الان بارسا بارسا مي كنن اصلا اون بارسلونا يادشون باشه هست؟؟؟

khooshe

مدیر بازنشسته
گرفتم.:w01:ولی فعلا که بارسلونا سره :w01:خداییش بازیی رو که این 2 ساله داره بارسا می کنه هیچ تیمی تاحالا نکرده ;) به معنای واقعی تیمه نه فقط کلکسیون ستاره:smile:
قبول دارم رئال 2000 حرف نداشت با اون میهاتوویچ و کارلوس و زیدان و... ولی قبول کنین الان بارسا یه چیز دیگه اس.;)
دماغ عنایتی رو کاملا موافقم پس شمام قبول دارین اشتباه داوری نیست از دماغه عنایتیه؟؟؟:smile:
اولا که کجاش سره (منظورم کلیییه ها نه فقط با رئاله)مثلا پارسال اصلا نباید می رفت فینال اروپا با نامردیه داور رفتین حالام دارین پزشو می دین......
به نظر من به معنای واقعیه تیم الان چلسیه.........
من خودم که همه می دونن چقدر اینترو رئالو دوست دارم اما چلسی تو تیمام یه چیز دیگه اس ..........به همون تمام معنایی که خودت می گی داداش یه تیمه....

انقدر مهاجمای ما سریعن که ما همه جور افسایدی داریم از دماغ رضایی بگیر تا ارش و سید....ولی آفساید نامردیایی که گرفتن خیلی بیشتر از دماغ رضاس....
من تو خارج از ايران فقط از روي بازيكنان و مربيان محبوبم تيمم رو انتخاب مي كنم من كلا تيمايي كه باتيستوتا توش بازي كرده رو دوست دارم بيشترين خاطره ام هم مربوط به آ اس رم هستش يادش بخير

ولي الان چلسي رو دوست دارم البته تا وقتي كه مورينيو اونجا بود و به خاطر دروگبا و جان تري و چك و ...

پس بين گزينه ها به چلسي راي ميدم البته رئال رو هم دوست دارم
به نظر من الان چلسی از زمانی که مورینیو بود قوی تره........کلا تیمو می گم....خیلی هماهنگ ترن....

اخ گفتی...........
ترتیبش رو پارتی بازیه.....مثلا من الان نه منچسترو دوست دارم(بعبارتی متنفرم)ونه بارسا رو باید کی رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
افشین خان !
نه داداش.........
همون مسیه شما اندازه کریسو کریم ما پول می گیره فقط مال ما رو کردن تو بوقو کرنا و آروم گفتن مسیه انقد می گیره.....حالا زالاتانو بقیه به کنار....
خدا رو شکر رئال فقط 3-4تا ستاره گرفته.....وبقیه سیاره که هیچی سیاه چاله هم نیستن ولی خوب بازی می کنن مثلا گرانرو.....من خیلی بازیشو دوس دارم....در حالی که اصلا کسی از اون حرف نمی زنه....
اون پلگرینی که مشنگه......
دماغ عنایتی رو کاملا موافقم پس شمام قبول دارین اشتباه داوری نیست از دماغه عنایتیه؟؟؟
60 درصد
بالا جوابیدم....

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خب چلسي الان شايد بهتر باشه ولي من از شخصيت خوزه مورينيو خوشم مياد مثلا گاس هيدينگ رو هم دوست داشتم ولي از آنجلوتي بدم مياد كلا بازيكن خراب كنه ريوالدوي به اون بزرگي رو همين آنجلوتي نابود كرد

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه خب چلسي الان شايد بهتر باشه ولي من از شخصيت خوزه مورينيو خوشم مياد مثلا گاس هيدينگ رو هم دوست داشتم ولي از آنجلوتي بدم مياد كلا بازيكن خراب كنه ريوالدوي به اون بزرگي رو همين آنجلوتي نابود كرد

من برعکس شمام افشین خان
من از مورینیو بدم میاد از انجلوتی خوشم میاد.الانشم همین کارلتو چلسی رو درستش کرده
ولی ای کاش کارلتو از میلان نمیرفت
اون موقعی که ریوالدو اومد میلان کاکا تو اوج بود....

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برعکس شمام افشین خان
من از مورینیو بدم میاد از انجلوتی خوشم میاد.الانشم همین کارلتو چلسی رو درستش کرده

خب هر كسي يه سليقه اي داره من از امثال مورينيو كه خودخواه هستن رو دوست دارم چون اجازه ي سو استفاده به هيچ كسي رو نميدن من كلا از آنجلوتي متنفرم و چلسي مورينيو رو بيشتر دوست داشتم هر جا بوده رو يه بازيكن زوم مي كنه و اونو بهترين مي كنه

در مورد ريوالدو هم فكر كنم ريوالدو به تنهايي و يا اگه بي اغراق بگيم ريوالدو يه تنه برزيل رو قهرمان سال 2002 كرد البته يادم نمياد كي ريوالدو رفت ميلان فقط يادمه كه وقتي ريوالدو يه تنه برزيل رو مي چرخوند كاكايي وجود نداشت تازشم اگه واقعا كاكا بهتر بود چه لزومي داشت كه اون ابراز تمايل واسه خريد ريوالدو بكنه؟؟؟من اينو ميذارم به حساب تبعيض و چه مي دونم يه همچين چيزي چون اون رونالدينيو رو هم بازي نمي داد و مطمئنا اگه ميلان رو ترك نمي كرد رونالدينيو نه تنها كمي به اوج خودش نزديك نمي شد بلكه كلا از فوتبال محو مي شد

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم رئال رو هم دوست دارم بخون پستمو با دقت

يعني داري ميگي اون همه ستاره بارسا واسش صلواتي بازي مي كنن؟؟؟حتما زلاتان رو هم صلواتي از اينتر گرفت؟؟؟

آره از فوتبال سر در ميارم نمي گم بارسا بد بازي مي كنه ولي چيزي كه ميگم اينه كه ازش بدم مياد چون همه ميگن پول خرج نمي كنه و تيم خوبيه در حاليكه محاله تيمي بدون خرج خوب بشه

ضمنا خيلي تيماي ديگه هستن كه بهتر از بارسا بازي مي كنن و من خودم يه زماني عاشق بارسا بودم ولي بارسايي كه ساويولا و ريوالدو و لوئيز انريكه و كلايورت و ... بازي مي كردن نه اين بارسا پر ستاره اين همه بازيكن تو هر تيمي باشن تيم خوب بازي مي كنه فكر نمي كنم خيلي از اينايي كه الان بارسا بارسا مي كنن اصلا اون بارسلونا يادشون باشه هست؟؟؟
مي دونم رئالم دوست داري چون همه 6تايي ها رئالين!!!!;)
نمي گم بارسا ستاره نداره ولي كلا تيم روي يك يا چند ستاره تكيه نداره و كل تيم داره بازي مي كنه و همه باهمن.
منظور از پول خرج نكردن اون نيست كه اصلا خرج نمي كنه بلكه به نسبت بهره اي كه گرفته خيلي كم وعاقلانه خرج كرده;)
بله اون بارسا هم عالي بود ولي قبول كن بارسايي كه الان گوارديولا با اين بازيكنا ساخته يه چيز ديگه اس يه فوتبال روان وسريع با پاسهاي كوتاه وپي درپي كه هر مدافعي رو گيج مي كنه...........:confused:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي گم بارسا ستاره نداره ولي كلا تيم روي يك يا چند ستاره تكيه نداره و كل تيم داره بازي مي كنه و همه باهمن.
منظور از پول خرج نكردن اون نيست كه اصلا خرج نمي كنه بلكه به نسبت بهره اي كه گرفته خيلي كم وعاقلانه خرج كرده;)
بله اون بارسا هم عالي بود ولي قبول كن بارسايي كه الان گوارديولا با اين بازيكنا ساخته يه چيز ديگه اس يه فوتبال روان وسريع با پاسهاي كوتاه وپي درپي كه هر مدافعي رو گيج مي كنه...........:confused:

خب در مورد استقلال و پرسپوليس بحث نمي كنم چون اينجا جاش نيست و كلا لنگستون رو در حدي نمي دونم كه راجع بهش حرف بزنم

در مورد كل تيم و متكي به ستاره بودن فكر كنم بازي اين هفته نشون داد نبود چند يكي دو ستاره چطور فوتبال روان بارسا رو تحت شعاع قرار ميده و قبلا هم فكر كنم نبود زلاتان همچين تاثيري گذاشته بود

در مورد خرج كم و عاقلانه هم بگم كه فكر نكنم تعويض دو بازيكن با زلاتان به اضافه ي مبلغ هنگفتي پول فكر نكنم خيلي عاقلانه بوده باشه نمي دونم ديگه انتظار بارسا از يه بازيكن چي بود كه اتوو انجام نميداد؟!!!؟!!!؟

khooshe

مدیر بازنشسته
من برعکس شمام افشین خان

خیلی خوشحالم که به این ارومی دارین بحث می کنین:victory:....وارد بحثتون نمی شم راحت باشین:whistle:.....
فقط می خواستم بگم که منم گاسو بیشتر دوست داشتم:love: و اینکه انجلوتی داره راهه گاسو با همون افراد ادامه می ده:cap:....
مورینیو رو هم دوست دارم چون از چلسی رفت اینتر:cap:.....
داداش رئال 9تاییه و اس اس6تایی....پرسپولیس 5تایی....:whistle:

اتفاقا به نظر من بارسا کاملا روی ستاره هاش تاکید داره:thumbsdown:....همون مسی که یه مدت خوب کار نمی کرد بارسا هم تو بحران بود(آرژانتینم تو بحران بود)همین بازیه آخرم که با پنالتیه مشکوک بردین نتونستین یه گل درستو حسابی بزنین به اون تیم داغون اسپانیول (حتی زالاتان هم نتونست کاری بکنه...)....
اگه شک داری مسی رو (مثل کریس)از تمیتون بگیر اونموقع بهت می گم:thumbsdown:....

کسی میتونه سر تعظیم فرود نیاره...؟؟؟؟؟!!:D
همییییییییییییییییینه:w11:.....
خداییش تیم رو رئال بیارین:w02:......
هی می گن بارسا و منچستر و :w13:......

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش رئال 9تاییه و اس اس6تایی....پرسپولیس 5تایی....:whistle:

اتفاقا به نظر من بارسا کاملا روی ستاره هاش تاکید داره:thumbsdown:....همون مسی که یه مدت خوب کار نمی کرد بارسا هم تو بحران بود(آرژانتینم تو بحران بود)همین بازیه آخرم که با پنالتیه مشکوک بردین نتونستین یه گل درستو حسابی بزنین به اون تیم داغون اسپانیول (حتی زالاتان هم نتونست کاری بکنه...)....
اگه شک داری مسی رو (مثل کریس)از تمیتون بگیر اونموقع بهت می گم:thumbsdown:....

همییییییییییییییییینه:w11:.....
خداییش تیم رو رئال بیارین:w02:......
هی می گن بارسا و منچستر و :w13:......
يعني مي خواي بگي پويول ،‍ژاوي،پدرو،هانري و.... بي اثرن؟؟؟!!!!:confused:
خوب تو يه بازي كه دليل نمي شه تيمي كه همش تو اوج بوده گاهي هم بي انگيزه مي شه.
پنالتي هم جزو بازيه. مشكوك و غير مشكوكش تاثيري تو نتيجه نداره.خيلي وقتا مسي هم نبوده و بارسا خوب بازي كرده.
در مورد قسمت دوم من هيچوقت منكر تيم بزرگي چون رئال نيستم ولي سبك بازي و بازيكنان الان بارسارو بيشتر دوست دارم.:heart:;)

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب در مورد استقلال و پرسپوليس بحث نمي كنم چون اينجا جاش نيست و كلا لنگستون رو در حدي نمي دونم كه راجع بهش حرف بزنم

در مورد كل تيم و متكي به ستاره بودن فكر كنم بازي اين هفته نشون داد نبود چند يكي دو ستاره چطور فوتبال روان بارسا رو تحت شعاع قرار ميده و قبلا هم فكر كنم نبود زلاتان همچين تاثيري گذاشته بود

در مورد خرج كم و عاقلانه هم بگم كه فكر نكنم تعويض دو بازيكن با زلاتان به اضافه ي مبلغ هنگفتي پول فكر نكنم خيلي عاقلانه بوده باشه نمي دونم ديگه انتظار بارسا از يه بازيكن چي بود كه اتوو انجام نميداد؟!!!؟!!!؟
افشين خان مثه اينكه هنوزم دلت از لنگايي كه پرسپوليسيا ازتون گرفتن پره بابا اينجا بحث فوتباله !كشتي رو وللش;)
بارسا الان هرچي موفقيته تو اين دو ساله بدست آورده بهش حق بدين گاهي هم بي انگيزه بشه.
منم خودم اتوو رو بهتر و موثرتر از زلاتان مي دونم ولي شايد گوارديولا يه تفكرات ديگه اي داشته كه هنوز بهش نرسيده بايد موند و ديد.;)