گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sanup2006

عضو جدید
من شروع کردم به درس خوندن و با مدار شروع کردم ولی با پسر داییم که صحبت کردم گفت با پایه ضعیف صرف کتاب خوندن نمیشه دولتی قبول شد.
خودش 2 ساله شرکت میکنه و با اینکه جست و گریخته تدریس هم میکرد ولی بازم تو سال دوم رفت کلاس و فک کنم جواب بگیره.:)

واقعا موندم که چکار کنم؟یا برم جذب کار یا بشینم بخونم واسه کنکور!!!:confused:
بدون کلاس میشه عایا !:D

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من شروع کردم به درس خوندن و با مدار شروع کردم ولی با پسر داییم که صحبت کردم گفت با پایه ضعیف صرف کتاب خوندن نمیشه دولتی قبول شد.
خودش 2 ساله شرکت میکنه و با اینکه جست و گریخته تدریس هم میکرد ولی بازم تو سال دوم رفت کلاس و فک کنم جواب بگیره.:)

سلام.شدن و که میشه.من توی سیگنال سیستم ضعف شدید داشتم و خودم از روی کتاب خوندم.کلاس رفتم ولی با قطعیت بهت بگم که هیچ تاثیری نداشت و جزوش رو هم خیلی وقته انداختم دور !

من یه سوال دیگه دارم من یه سری کتاب قبلا خریدم نمی خواستم کتاب جدید بخرم چون پارسال همین ها رو هم نرسیدم بخونم.

من برای الکترونیک اشرفیان
برای سیگنال مومن زاده رو دارم
حالا اینجا همه میگن تقدسی و اسلام پناه بهترند؟؟
به نظرتون من روی همین منابع پارسالم که کمی هم خوندم متمرکز بشم یا کتاب جدید تهیه کنم. کتاب اشرفیان رو بدون تست خوندم.

منابع دیگرم
مدار .. زرگر و تقوی
ریاضی مهندسی معتقدی +کریمی در تکمیل
معادلات کریمی
سیگنال مومن زاده

مغناطیس جزوه اشرفیان رو از یه نفر خریدم.. (کتابش رو هم بخرم؟؟) اطلاعی ندارم
الکترونیک اشرفیان (کتاب اشرفیان بدون تست اصلا فایده نداره نقطه ی قوتش تستهاشه حتما وحتما اسلام پناه رو بخرید وبعد از خواندن کتاب اسلام پناه تستهای اشرفیان را حل کنید)
کنترل تقوی (با توجه به اینکه کتاب امین رضایی پوران تکمیل تر است اول ونو بونید سپس تقوی رو)
زبان می خوام دامنه لغتهام رو زیاد کنم اما هنوز مرجع خوب پیدا نکردم و متن های زبان سال های گذشته
البته اینا منابعی که می خوام بخونم و برای سال گذشتههست. چاپ جید ندارم یه سری کتاب هم دارم که نمی خوام بخونم مثلا معادلات معتقدی . جزوات پارسه . (بنظرم کریمی کافیه..من خودم معادلات رو بیشتر واسه پایه میخونم تا زدن تستهای معادلات)
اما اگه برسم می خوام به کتابهای رهیافت نگاه کنم (اگه پایتون ضعیفه برید رهیافت بخونید چون اکثرسوالها پیش پا افتاده س)

به نظرتون منابعم خوبه. من دانشجو نیستم اما در روز ماکزیمم 6 ساعت وقت آزاد دارم بقیه اش رو به شدت گرفتارم!! پارسال هم تا مهر خوب خوندم اما از آبان به بعد یکباره رها کردم.. حتی سر کنکور هم نرفتم ََ

سیگنال مومن زتده خیــــــــــــــــلی سخته
کنترل هم آریاز برادرانی خوبه

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

سال اول رو بخونین ولی پشت کنکور نمونین اگه جایی که میخواین قبول نشدین برین دنبال کار(این نظر منه البته)
یعنی نمیشه
بدون کلاس قبول شد؟:surprised: اگه نشه که من الان با خاک یکسان شدم:biggrin:

سال اول رو بخونین ولی پشت کنکور نمونین اگه جایی که میخواین قبول نشدین برین دنبال کار(این نظر منه البته)
یعنی نمیشه

نه میشه ولی باید پایه خوب رو به عالی داشت:D با پشتکار فوق العاده

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.شدن و که میشه.من توی سیگنال سیستم ضعف شدید داشتم و خودم از روی کتاب خوندم.کلاس رفتم ولی با قطعیت بهت بگم که هیچ تاثیری نداشت و جزوش رو هم خیلی وقته انداختم دور !

یعنی نمیشه

کلاس رفتن از لحاظ سریعتر پیش رفتن شاید خیلی خوب باشه ولی دو تا ویژگی داره که به نظرم زیاد خوب نیست
یکی اینکه تکیه میکنی به همون مطالب و فک میکنی اصل مطلب اوناس
و دیگه اینکه قدرت تحلیلتو میاره پایین وقتی خودت داری می خونی مجبوری هر جاشو نفهمیدی انقد روش کلیک کنی تا به جواب برسی وواسه شخص من این کلیک ها به راحتی یادم نمیره
استاد خوب و کلاس خوب نصف قضیه است مهم خودتی که چقد از اونکلاس اندوخته جمع کنی
اصل خودتی اگه بگی من می تونم خودم بخونم و می خوام حتما میشه و میتونیولی اگه هی تو شک بیفتی که این کتاب بخونم اون کلاس برم این اینو گفت اون فلان گفت تا لحظه ی کنکور فقط اشفته ای
کتابا و تجربه های بچه ها رو بخون و اصولی شروع کن انتخاب که کردی محکم تصمیم بگیر

کتاب سیگنال مهندس مومن زاده خیلی خوبه اگه مدل خوندنت درست باشه!
من دارم میخونمش و هر چی از سیگنال فهمیدماز اینکتاب بود
منتهی من رو خط به خطش کلیک میکنم!خیلی نکات ریز به ریز داره که مهندس با مثال گفته ولی خودت باید بفهمیش
من برداشتای خودمو کنارش مینویسم و خیلی تحلیلمو بالا برده

اینا تجربه های خودم بود بعد از یک کنکور اشتباه خوندن

کلاس رفتن از لحاظ سریعتر پیش رفتن شاید خیلی خوب باشه ولی دو تا ویژگی داره که به نظرم زیاد خوب نیست
یکی اینکه تکیه میکنی به همون مطالب و فک میکنی اصل مطلب اوناس
و دیگه اینکه قدرت تحلیلتو میاره پایین وقتی خودت داری می خونی مجبوری هر جاشو نفهمیدی انقد روش کلیک کنی تا به جواب برسی وواسه شخص من این کلیک ها به راحتی یادم نمیره
استاد خوب و کلاس خوب نصف قضیه است مهم خودتی که چقد از اونکلاس اندوخته جمع کنی
اصل خودتی اگه بگی من می تونم خودم بخونم و می خوام حتما میشه و میتونیولی اگه هی تو شک بیفتی که این کتاب بخونم اون کلاس برم این اینو گفت اون فلان گفت تا لحظه ی کنکور فقط اشفته ای
کتابا و تجربه های بچه ها رو بخون و اصولی شروع کن انتخاب که کردی محکم تصمیم بگیر

کتاب سیگنال مهندس مومن زاده خیلی خوبه اگه مدل خوندنت درست باشه!
من دارم میخونمش و هر چی از سیگنال فهمیدماز اینکتاب بود
منتهی من رو خط به خطش کلیک میکنم!خیلی نکات ریز به ریز داره که مهندس با مثال گفته ولی خودت باید بفهمیش
من برداشتای خودمو کنارش مینویسم و خیلی تحلیلمو بالا برده

اینا تجربه های خودم بود بعد از یک کنکور اشتباه خوندن

یعنی امسال سال دومتون بوده؟

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه میشه ولی باید پایه خوب رو به عالی داشت:D با پشتکار فوق العاده

هدف های بزرگ رنج زیادی به همراه داره باید نترسید

مصاحبه ی رتبه برتر ها و ایشالا بعد از نتیجه صحبتای بچه ها که این کنکور رو موفق دادن ایجاد انگیزه خوبی می تونه برات باشه:smile:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی امسال سال دومتون بوده؟
من 92 رو دادم
ولی اشتباهخوندم منابع بعد برنامه غلط
زحمتام از بی تجربگی و ندونستن و اشتباه رفتن راه هدر رفته
و الان به کمک بچه ها ی باشگاه و راهنماییاشون اشتباهامو فهمیدم و دارم میخونم

من 92 رو دادم
ولی اشتباهخوندم منابع بعد برنامه غلط
زحمتام از بی تجربگی و ندونستن و اشتباه رفتن راه هدر رفته
و الان به کمک بچه ها ی باشگاه و راهنماییاشون اشتباهامو فهمیدم و دارم میخونم

میشه بگین چه اشتباهی که 1وقت منم تکرارش نکنم والان چطور برنامه ریزی کردین از چه درسی شروع به خوندن کردین؟

mohsen067

عضو جدید

مومن زاده کتاب خوب و کاملیه .
در مورد کنترل اریاز ، پاسخگوی سوالات مفهومی چند سال اخیر نیست ، این کتاب، کتاب خوبی بود برای 5 ، 6 سال پیش و هر کی اریاز میخوند کنترلو بالای 60 میزد
ولی الان با این سوالات مفهومی اصلا اریاز توصیه نمیشه ، البته درسنامه خوبی داره و زبان روانی هم توضیح داده ولی به هیچ عنوان به این کتاب به عنوان یک منبع کامل نگاه نکنید

mohsen067

عضو جدید

کنکور ارشد ، اون قدر ها هم سخت نیست که شما سختش میکنید .
اگه جدی باشید و پای تمام سختی های ان ایستاده باشید قول میدم که بدون کلاس رفتن هم میتوانید رتبه ی خوبی بیاورید
درس خواندن زیاد هم کار ساده ای نیست ، باید برنامه داشته باشید و هدف
کلاس هم به شما کمک خواهد کرد ولی بدون کلاس هم مطمئنا میتوانید موفق بشوید.

sanup2006

عضو جدید
کنکور ارشد ، اون قدر ها هم سخت نیست که شما سختش میکنید .
اگه جدی باشید و پای تمام سختی های ان ایستاده باشید قول میدم که بدون کلاس رفتن هم میتوانید رتبه ی خوبی بیاورید
درس خواندن زیاد هم کار ساده ای نیست ، باید برنامه داشته باشید و هدف
کلاس هم به شما کمک خواهد کرد ولی بدون کلاس هم مطمئنا میتوانید موفق بشوید.

ابتدا ممنون بابت روحیه و موج مثبت.
سختی ارشد یه چیز نسبی هستش.
کسی که 4 سال دولتی خونده و تو این 4 سال تمام رفرنس ها رو خونده خوب ارشد رو با 4 تا کتاب تست میتونه پیش ببره ولی کسی مث من که 4 سال غیر انتفاعی بودم و کم کار بودم طبیعتا سخت هست و...
من تو این انجمن دنبال کسی هستم که 4 سال رو غیرانتفاعی خونده باشه و شرایطی مشابه داشته باشه آخه اونه که میتونه حال منو بفهمه :D

ولی من تصمیم گرفتم مدار رو تا آخر خرداد تموم کنم بعد تست میزنم و کنکور 2 سال اخیر رو میزنم اگر خوب زدم که ادامه میدم وگرنه میرم دنبال کار هر چند کار هم نیست :(

از اون همه اعتماد به نفسی که داشتم هیجی نمونده و شرمنده که موج منفی میدم.:(

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی که 4 سال دولتی خونده و تو این 4 سال تمام رفرنس ها رو خونده خوب ارشد رو با 4 تا کتاب تست میتونه پیش ببره ولی کسی مث من که 4 سال غیر انتفاعی بودم و کم کار بودم طبیعتا سخت هست و...
من تو این انجمن دنبال کسی هستم که 4 سال رو غیرانتفاعی خونده باشه و شرایطی مشابه داشته باشه آخه اونه که میتونه حال منو بفهمه :D

ولی من تصمیم گرفتم مدار رو تا آخر خرداد تموم کنم بعد تست میزنم و کنکور 2 سال اخیر رو میزنم اگر خوب زدم که ادامه میدم وگرنه میرم دنبال کار هر چند کار هم نیست :(

موافقم.
منم اولش کاردانی بودم ،بعدشم کارشناسی دانشگاه ازاد شهرستان ، الان که تموم کردم هیچ کدوم از کتب مرجع رو ندارم،یه جورایی هیچوقت نیاز نداشتم، همیشه از کتابخونه میگرفتیم(بعضیاشون) 10 صفحه اول ، دو سه فصل اولو نگاه میکردیم بعد میدادیم تحویل کتابخونه .بیشتر از این به کارمون نمیومدن . جالبه من معدلم بالایه 17 شده و میتونم بدون کنکور برم ارشد آزاد بخونم (شرایطشو دارم) . اما حالا که میخوام واسه دولتی بخونم هیچی حالیم نیست.
حالا یه خلا بزرگ به خاطر نخوندن کتب مرجع و نداشتن هیچ جزوه ای یا کتابی از دوران تحصیل به عنوان پشتوانه ،ایجاد شده . اما اصلا نا امید نیستم . میخوام این خلاو با رفتن به کلاس پر کنم تا منم هم سطح بقیه بشم (یعنی اونایی که چیزی حالیشونه) و مطمئنم که میتونم . تابستون کلاس مدار،ماشین،کنترل و ریاضی میرم . الانم دارم زبان و بررسی میخونم که نیاز به پشتوانه ندارن و هر وقت شروع کنی میرسی بخونیشون. این هم بگم من شهرستان و تا تهران 800 کیلومتر فاصله دارم و تابستون باید کلی هزینه کنم ولی به نظرم رفتن به دانشگاه خوب و دولتی ارزش هزینه کردنو داره .

آخرین ویرایش:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سیگنال مومن زاده خیــــــــــــــــلی سخته
سلام
کلا بر عکس گفتی .....خیلی هم بر عکس گفتی ....اصلا داغون گفتی.....:surprised:
مومن زاده یکی از روانترین کتابایی هست که من تو عمر با عزتم دیدم ...:w11:

ولی من مخالفم ...
جالبه من معدلم بالایه 17 شده و میتونم بدون کنکور برم ارشد آزاد بخونم (شرایطشو دارم) . اما حالا که میخوام واسه دولتی بخونم هیچی حالیم نیست.
بله ...جالبه ...

حالا یه خلا بزرگ به خاطر نخوندن کتب مرجع و نداشتن هیچ جزوه ای یا کتابی از دوران تحصیل به عنوان پشتوانه ،ایجاد شده . ا.

این خلا ناشی از نداشتن کتاب های مرجع نمیشه .... شاید علت اساتید و با عرض شرمندگی کم کاری های دانشجویان بوده...
میخوام این خلاو با رفتن به کلاس پر کنم تا منم هم سطح بقیه بشم (یعنی اونایی که چیزی حالیشونه) .
اونایی که چیزی حالیشون شده صرفا به خاطر استفاده از منابع نبوده شاید اساتید و البته تلاش خودشون دلیل بهتری باشه ...
اما اصلا نا امید نیستم ومطمئنم که میتونم​
خیلی خوبه و انشالا مو فق باشید....
و در اخر
ما می توانیم اگر بخواهیم ..این شرط پیروزیست :w11:

آخرین ویرایش:

sanup2006

عضو جدید
موافقم.
منم اولش کاردانی بودم ،بعدشم کارشناسی دانشگاه ازاد شهرستان ، الان که تموم کردم هیچ کدوم از کتب مرجع رو ندارم،یه جورایی هیچوقت نیاز نداشتم، همیشه از کتابخونه میگرفتیم(بعضیاشون) 10 صفحه اول ، دو سه فصل اولو نگاه میکردیم بعد میدادیم تحویل کتابخونه .بیشتر از این به کارمون نمیومدن . جالبه من معدلم بالایه 17 شده و میتونم بدون کنکور برم ارشد آزاد بخونم (شرایطشو دارم) . اما حالا که میخوام واسه دولتی بخونم هیچی حالیم نیست.
حالا یه خلا بزرگ به خاطر نخوندن کتب مرجع و نداشتن هیچ جزوه ای یا کتابی از دوران تحصیل به عنوان پشتوانه ،ایجاد شده . اما اصلا نا امید نیستم . میخوام این خلاو با رفتن به کلاس پر کنم تا منم هم سطح بقیه بشم (یعنی اونایی که چیزی حالیشونه) و مطمئنم که میتونم . تابستون کلاس مدار،ماشین،کنترل و ریاضی میرم . الانم دارم زبان و بررسی میخونم که نیاز به پشتوانه ندارن و هر وقت شروع کنی میرسی بخونیشون. این هم بگم من شهرستان و تا تهران 800 کیلومتر فاصله دارم و تابستون باید کلی هزینه کنم ولی به نظرم رفتن به دانشگاه خوب و دولتی ارزش هزینه کردنو داره .

خوبه باز یکی حرف دل ما رو قهمید.;)
دقیقا همینجوره دوست عزیز.منم معدلم 16.5 هست ولی خلا بزرگی دارم تا تست های ارشد.
800 کیلومتر رو میخوای بکوبی بری تهران کلاس ؟
کلاس های خوب چند جلسه هستن و چقدر هزینه دارن؟البته مشهد نه تهران.
اگر بخوام برای ریاضی و سیگنال برم کلاس چجوریه؟
مدار و الکترونیک که فک نکنم کلاس نیازی داشته باشه چون با کتاب میشه فهمید ،البته اینم عایا؟

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
کلا بر عکس گفتی .....خیلی هم بر عکس گفتی ....اصلا داغون گفتی.....:surprised:
مومن زاده یکی از روانترین کتابایی هست که من تو عمر با عزتم دیدم ...:w11:

ولی من مخالفم ...

بله ...جالبه ...

این خلا ناشی از نداشتن کتاب های مرجع نمیشه .... شاید علت اساتید و با عرض شرمندگی کم کاری های دانشجویان بوده...

اونایی که چیزی حالیشون شده صرفا به خاطر استفاده از منابع نبوده شاید اساتید و تلاش خودشون دلیل بهتری باشه ...

[/RIGHT]
خیلی خوبه و انشالا مو فق باشید....
و در اخر
ما می توانیم اگر بخواهیم ..این شرط پیروزیست :w11:

اگه مطلب منو با دقت خونده باشی منم منظور از درست شدن خلا و نبودن یک بنیه قوی ، همین نبود یه محیط آموزشی خوب با اساتید قوی و سختگیر و نتیجه اونم کم کار و تنبل به بار اومدن دانشجو هاست .
من تو یکی دو تا از درسا که واسه کنکور نمیان اساتید خوب و سختگیری داشتم و جالبه نمره خوبیم ازشون نگرفتم ( در حد 12) ولی اگه اون درسا جز درسایه کنکور بودن شک ندارم تنها با خوندن تست میتونستم درصد بالایی ازشون بزنم .

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوبه باز یکی حرف دل ما رو قهمید.;)
دقیقا همینجوره دوست عزیز.منم معدلم 16.5 هست ولی خلا بزرگی دارم تا تست های ارشد.
800 کیلومتر رو میخوای بکوبی بری تهران کلاس ؟
کلاس های خوب چند جلسه هستن و چقدر هزینه دارن؟البته مشهد نه تهران.
اگر بخوام برای ریاضی و سیگنال برم کلاس چجوریه؟
مدار و الکترونیک که فک نکنم کلاس نیازی داشته باشه چون با کتاب میشه فهمید ،البته اینم عایا؟

راستش من درباره کلاسا و اساتید فقط از طریق اینترنت آشنا شدم و پیگیری کردم ، و بعد از تحقیق کلاس مدار و کنترل تقوی - ماشین پژمان فر - ریاضی معتقدی( به احتمال زیاد) ثبت نام کردم .
هر کلاس فکر کنم در حدود 12 تا 14 جلسه و من واسه ثبت نام این چهار تا درس دقیقا 1 میلیون تومان البته با تخفیف اردیبهشت ماه در موسسه امیر کبیر پرداخت کردم .
میتونی با این ادرس بری و از کلاسایه امیر کبیر بیشتر اطلاعات کسب کنی
( واسه مشهدم موسسه بینش برنامه داره برو به این آدرس

در ضمن یه دانشگاه خوب ارزش سختی کشیدنو داره .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

من درکتون میکنم چون شرایطم شبیه شماس اما به خودم امید دارم که اگه تلاش کنم میتونم ولی مسئله اینجاس که انگیزه قوی واسه درس خوندن ندارم تابستون هم کارآموزی دارم نمیدونم میرسم یانه

mohsen067

عضو جدید

خواهش میکنم
ببین دوست من ، کاری که میخوای انجام بدی کار اسونی نیست ، منم قبول دارم ، از همون اولم گفتم اگه بخوای میتونی ، بازم میگم
من شما رو بخوبی درک میکنم ، من یه هنرستانی ام ، تو هنرستان الکتروتکنیک (برق صنعتی) خواندم بعدشم کاردانیمو تو دانشگاه روزانه قبول شدم و خواندم
برای کارشناسی بنا به دلایلی (در سالهایی که اون موقع ما امتحان دادیم روزانه قدرت هیچ دانشگاهی نمیگرفت و برای ادامه تحصیل باید دانشگاه ازاد میرفتی ، یادمه که یه غیر انتفاعی قدرت هم بیشتر نبود!!!)
ناگزیر شدم رفتم غیر انتفاعی و الکترونیک خواندم. داخل دانشگاه غیر انتفاعی همانطور که خودتم میدونی اوضاع نابسامانه ، ما نه ریاضی مهندسی داشتیم و نه سیگنال !!!
ولی جالبه دو تا مدار مخابراتی پاس کردیم (مضحک و خجالت اوره!) .
بعدشم که درس تموم کردم رفتم خدمت ، 16 ماه خدمت کردم ، خوب پارسال بعد از اینکه از خدمت اومدم حدود 5 ماه وقت بود تا ارشد
تصمیم گرفتم و شروع به خواندن کردم ، کلاس نرفتم و غیر از این تاپیک ارزشمند هم هیچ کمکی نداشتم ، امسال هم تقریبا به نتیجه ی کنکور خوشبینم
من دو درس سیگنال و ریاضی مهندسی که خودم خواندم به ترتیب 30 و 43 زدم که مطمئنا با توجه به اون زمان کم و شرایط دور از درس بودن و اساسا بدون پاس کردن این درس در دانشگاه ، درصد خوبی هستش.
این حرفها را برای تعریف و تمجید از خود نزدم ، خواستم بدانید که نشدنی نیست و مطمئنم اگر من مثل شما زمان داشتم رتبه ی امسال من زیر 500 بود . پس نترسید و شروع کنید
به معنای واقعی کلمه ، اوایل سخت خواهد گذشت بخاطر میاورم که درس سیگنال در اوایل چقدر منو اذیت میکرد و شاید تو 2 ساعت 4 صفحه هم نمیتوستم بخونم ولی به مرور زمان همه چیز اوکی شد
ولی خب اگه میتوانید از کلاس اساتید برتر بهرمند شوید ، حتما استفاده کنید مطمئنا کار شما را خیلی ساده و اسان خواهند کرد.
با ارزوی موفقیت برای شما و تمام مهندسان باشگاه در کنکور 93.

atena2

عضو جدید
اصلا از خوندن نا امید نشید شاید دانشگاههای دولتی تهران یه مقدار تلاش بیشتر بخواد. اما قبول شدن توی واحد های تهران دانشگاه آزاد خیلی سخت نیست . د رضمن مدارکشون هم خیلی خوبه . از جمله علوم تحقیقات. می تونی توی واحدهای خود دانشگاه آزاد درس بدی .
منابعی که بچه ها معرفی کردن منابع خوبیه . و می تونه کمکتون کنه.

در ضمن شرایط افراد خیلی متفاوته . من هم مشکلات خودم رو دارم. یه بار اشاره کردم که شش ساعت بیشتر وقت خالی ندارم این شش ساعت رو هم از اول ماه دیگه بدست می آرم. و بابتش خیلی خوشحالم.
من رفتم دنبال کار.. اما توی شرکتهای خصوصی فقط زمان رو از دست دادم . ساعات کاریشون زیاد. حقوقشون بخور و نمیر بود. پیشرفت هم سخت!!
کاش می تونستم برگردم به اون زمان و درس رو به کار ترجیح بدم. یعنی چند سال دیرتر وارد بازار کار بشم.

atena2

عضو جدید
پس من برم نمایشگاه و زودتر از تخفیف ها استفاده کنم
پس شد الکترونیک اسلام پناه
کنترل رضایی پوران
سیگنال تقدسی..

در ضمن پایه الکترونیکم خیلی ضعیفه . برای همین پارسال اشرفیان رو تا اواسطش خوندم . نمی خوام کتاب فقط نکته و تست باشه.

آخرین ویرایش:

sanup2006

عضو جدید
من درکتون میکنم چون شرایطم شبیه شماس اما به خودم امید دارم که اگه تلاش کنم میتونم ولی مسئله اینجاس که انگیزه قوی واسه درس خوندن ندارم تابستون هم کارآموزی دارم نمیدونم میرسم یانه

آره این انگیزه خیلی مهمه. تصمیم گیری سخته مخصوصا واسه ما که پسریم و باید هوای کار رو هم داشته باشیم.

خواهش میکنم
ببین دوست من ، کاری که میخوای انجام بدی کار اسو . . . فقیت برای شما و تمام مهندسان باشگاه در کنکور 93.

نتایج خیلی عالی ای گرفتید و به پشتکارتون تبریک میگم.انشالله که به اون چیزی که میخواهید برسید.

من تو هر درسی 30 تا 40 درصد بزنم حتما میتونم یک دولتی نسبتا خوب قبول بشم.

آخرین ویرایش:

sanup2006

عضو جدید
اصلا از خوندن نا امید نشید شاید دانشگاههای دولتی تهران یه مقدار تلاش بیشتر بخواد. اما قبول شدن توی واحد های تهران دانشگاه آزاد خیلی سخت نیست . د رضمن مدارکشون هم خیلی خوبه . از جمله علوم تحقیقات. می تونی توی واحدهای خود دانشگاه آزاد درس بدی .
منابعی که بچه ها معرفی کردن منابع خوبیه . و می تونه کمکتون کنه.

در ضمن شرایط افراد خیلی متفاوته . من هم مشکلات خودم رو دارم. یه بار اشاره کردم که شش ساعت بیشتر وقت خالی ندارم این شش ساعت رو هم از اول ماه دیگه بدست می آرم. و بابتش خیلی خوشحالم.
من رفتم دنبال کار.. اما توی شرکتهای خصوصی فقط زمان رو از دست دادم . ساعات کاریشون زیاد. حقوقشون بخور و نمیر بود. پیشرفت هم سخت!!
کاش می تونستم برگردم به اون زمان و درس رو به کار ترجیح بدم. یعنی چند سال دیرتر وارد بازار کار بشم.

آره تو این 2 ماهی که دنبال کار بودم کار مرتبط با رشته که خیلی کم بود و کارهای مرتبط هم صب تا شب بود با قانون کار :razz:
کار تو شرکت هایی خصوصی واقعا سخته.

sanup2006

عضو جدید
راستش من درباره کلاسا و اساتید فقط از طریق اینترنت آشنا ...ه بینش برنامه داره برو به این آدرس
در ضمن یه دانشگاه خوب ارزش سختی کشیدنو داره .

من خودم واسه کنکور اولی بهترین کلاس ها رو رفتم ولی اصن از کلاسها استفاده نمیکردم و بیشتر با بچه ها میرفتیم دور دور:D
واسه همین یه حس تنبیه ای به خودم دارم:razz::D(البته هزینش رو هم یکم مشکل دارم;))
ولی فک کنم با جزوه این کلاسها هم میتونی یه جوری جای کلاس رو پر کرد.
میخواستم بپرسم میشه جزوه کلاسهایی که میری رو اینجا بذاری (مدار-الکترونیک-ریاضی).شاید فرجی بشه.آخه نکاتی که سر کلاس گفته میشه طبیعتا تو جزوه هم نوشته میشه دیگه.

ولی واقعا از همه دوستان تشکر میکنم که اینقدر پیگیر هستن و تجربیاتشون رو بیان میکنن.
واقعا روحیه میگیره آدم.
ممنون بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا;)

آخرین ویرایش:

livewaves

کاربر فعال
من خودم واسه کنکور اولی بهترین کلاس ها رو رفتم ولی اصن از کلاسها استفاده نمیکردم و بیشتر با بچه ها میرفتیم دور دور:D
واسه همین یه حس تنبیه ای به خودم دارم:razz::D(البته هزینش رو هم یکم مشکل دارم;))
ولی فک کنم با جزوه این کلاسها هم میتونی یه جوری جای کلاس رو پر کرد.
میخواستم بپرسم میشه جزوه کلاسهایی که میری رو اینجا بذاری (مدار-الکترونیک-ریاضی).شاید فرجی بشه.آخه نکاتی که سر کلاس گفته میشه طبیعتا تو جزوه هم نوشته میشه دیگه.

ولی واقعا از همه دوستان تشکر میکنم که اینقدر پیگیر هستن و تجربیاتشون رو بیان میکنن.
واقعا روحیه میگیره آدم.
ممنون بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا;)

یا کتاب بخونید یا کلاس برید.اگر هم می خواید که جزوه بخونید اول یک کتاب بخونید بعد هر جا احساس ضعف کردید به طور مبحثی جزوه بخونید نه اینکه به یک جزوه که اصن کلاسشو نرفتید اکتفا کنید.از طرفی هم کتاب نخونده باشید.در این حالت در 90% موارد تستها رو نزدید.چون یک جزوه تمام تستها رو نداره!این اتفاق خیلی بدی هست.مراقب باشید

ndanaee

عضو جدید
با سلام
من خودم پارسال کنکور دادم . کتا بهای زیر رو دارم که در حد نو هستند و دیگه لازمشون ندارم . هرکی خواست لطفا پیغام خصوصی بده تا قوانین انجمن رعایت شه.
قیمت های نوشته شده قیمت های پشت جلد و بدون اعمال تخفیف هستند.

پارسه
مدار 1---عبدالعالی
مدار2---عبدالعالی
الکترومغناطیس ---هر دو جلد---عبدالعالی
آمار و احتمال مهندسی --- محسن طورانی--14000
الکترونیک 1و2----- غلامرضا لطیفی---14000
ریاضی مهندسی--- محمد صادق معتقدی---16000
معادلات----محمد صادق معتقدی---16000
تجزیه و تحلیل سیگنال ها و سیستم ها---آرمین صائب 12500
سیستم های کنترل خطی--- محمدرضا جاهد مطلق
زبان تخصصی برق--سعید مظفری--10500

نصیر:
500 سوال چهارگزینه ای تالیفی کنترل---هومن سجادیان--9500
پوران پژوهش:
مدار1 ---کارو زرگر---9800
مدار2---کاروزرگر---7800
تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها--آئین اکبری--6800
الکترومغناطیس---عباس شفیعی---5400
سوالات تالیفی و آزمون تجزیه و تحلیل سیگنال(همون بانک تست سیگنال!)----امیرعلی مومن زاده---9500
مدرسان شریف:
مجموعه سوالات برق از 78 تا 88----12800
راهیان ارشد:
الکترونیک---مهرداد بهرام نژاد----10000
آزاده:
کنترل خطی---آریاز برادرانی---15000
نص:
رهیافت الکترونیک1-- دیانی---6500
رهیافت سیگنال---دیانی---9000
جزوه ها:
جزوه سیگنال تقدسی
جزوه مدار مهندس کهن
جزوه سیگنال حامد شیرین آبادی
جزوه کنترل حامد شیرین آبادی

مجموعه سوال:
تمام آزمون های آزمایشی پارسه 1391
تمام آزمون های آزمایشی سازمان سنجش 1392

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به همه دوستانی که برای ارشد 93 آماده میشن اکیدا و شدیدا توصیه میکنم اگرهدفشون مخابرات سیستم و شبکه هست حتما آمار و احتمال مهندسی (به ویژه از متغیرهای تصادفی به بعد) رو در برنامه کاری خودشون برای کنکور قرار بدن چون اگر این کار رو بکنن در نهایت به نفع خودشون خواهد بود.از اونجایی که دروس ارشد سیستم به خصوص درس فرآیندهای اتفاقی درسیه که به آمار و مباحث آماری ارتباط خیلی زیادی داره در نهایت شما مجبور خواهید شد این درس رو در تابستون جهت آمادگی مطالعه کنید.پس چه بهتر که در طول مطالعات خودتون برای کنکور این کار رو انجام بدید و یک باری رو از روی دوش خودتون بردارید.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی روزای انتظار نتیجه ها که تا حالا کشیدیم یک طرف این چند روز هم یک طرف
با اینکه دارم میخونم برا سال بعد ولی یه حس بدی دارم واقعا انتظار خیلی عذاب اوره:w47:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا