كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ATA KHAN

عضو جدید
باید یک نکته رو بگم این کار نهایی من تو این قسمت بود یعنی اصلا همچین کاری تو ذهنم نبود یا در واقع من از اول شروع به کار نمی دونستم و نمی خواستم که این بشه قبل از این یک طرح مسخره و کاملا کودکانه بود و این کار نتیجه ی جلو رفتن بود یعنی هر لحظه ایده ی نو به ذهنم می رسید هر لحظه تغییر داشتم و هر لحظه فکر می کردم لحظه ی قبل اشتباه می کردم و باز جلو می رفتم و می دیدم این طوری درسته باید مفهوم داشته باشه این طوری مفهومی تره و زیبا تر بیشتر سعی می کردم مفهوم بوشهر و مردمش رو از یاد نبرم و تو کار دیده بشند. و خدا را شکر یک موضوعی که هست اینه که من اصلا ناراحت نمی شم که کسی از کار ایراد بگیره و اتفاقا منم نظر شما رو دارم که اگر کسی از کار ایراد بگیره یعنی برای بهتر شدن کار و باز تر شدن دید تو ارزش قائل شده و براش مهمه که کار های تو بهتر بشن . ولی ای کاش می گفتی که برای بهتر شدن چه کارش کنم ؟
و باید بگم این دومین کار کلاس و اولین کار من بود توی رشته ی معماری .

ATA KHAN

عضو جدید
من از دوستان عذر می خوام من اشتباها 2 تا تاپیک زدم که عکس ها هم توی اون یکی تاپیکه
از مدیر محترم تالار خواهش میکنم این مشکل رو بر طرف کنند راستی fayaz جان این اسمم نیست فقط یک username هست. و از خوش آمد گویی تون هم ممنونم

تبسم

عضو جدید
كمك كمك كسي يعني نمي تونه در مورد اكولوژي در معماري و ايمن سازي ساختمان در برابر آتش كمگ گنه؟؟؟ترم بابلايي ها كجايين؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ATA KHAN

عضو جدید
دو تا عکس دیگه از زاویه ی متفاوت

morteza55

عضو جدید
سلام
من دنبال یک فایل میکروسافت پروجکت هستم که به طور اصولی و کاملا کاربردی یک پروژه عمرانی را زمان بندی کرده باشد تا بتوانم از روی آن اشکالات خودم را برطرف کنم .ممنون میشم اگر کمک کنید.

safety19

عضو جدید
سلام المانت براي ميدان در بوشهر يا هر جاي ديگه اصلا مناسب نيست. فقط منظور بوشهر با مردم بوشهرنيستند. مي دوني خيلي سنگينه و به زمين چسبيده. يكم سبك ترش كن. فكر كن با يه ماشين مي خواي دور ميدونو بگردي آدم فقط ديوار مي بينه. رها تر باش. فكرتو به زمين نچسبون.

سعیده معمار

عضو جدید
از تمامی دوستان عزیز میخوام که هرگونه سئوال و درخواست مطالب در زمینه درس و پروژه های خودشون رو در این تاپیک مطرح کنند . هرگونه تاپیک مشابه ای به این تاپیک منتقل خواهد شد .[/
تو را خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
لطفا کمکم کنید میخواهم یه میدان به نام میدان موسیقی طراحی کنم تو رو خدا خیلی وقتم کمه.
یه زحمت دیگه هم دارم که اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم اگه یه پلان از گالری برام بذارید یا یه المانی از زمان چون نام کانسپتم برای گالریم زمان یا به تعبیری گذر عمر انسان است.تورا خدااااااااااااااااا
تورو خخخخخخخخخخخخخخدا کمکم کنید یه المان برا میدان باید بسازم به نام میدان هنر یا میدان موسیقی تورو خدا کمکم کنید خواهش میکنم خیلی ضروریه دیگه فرصت ندارم جبران میکنم تتتتتتتتتتتتتتتوووووووووووووووورررررررررررااااااااااااااااا خخخخخخخخخخخخخدددددددااااااااااااااااااااااااااا

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
تورو خخخخخخخخخخخخخخدا کمکم کنید یه المان برا میدان باید بسازم به نام میدان هنر یا میدان موسیقی تورو خدا کمکم کنید خواهش میکنم خیلی ضروریه دیگه فرصت ندارم جبران میکنم تتتتتتتتتتتتتتتوووووووووووووووورررررررررررااااااااااااااااا خخخخخخخخخخخخخدددددددااااااااااااااااااااااااااا

عزیزم کنزو تانگه کتاب مخصوص المان داره می تونی ازش کمک بگیری .اسم کتاب رو دقیق نمی دونم اما معمار نویسنده اش کنزو تانگه است;)

gol2khtar

عضو جدید
سلام بچه ها من یه خواهش ازتون دارم اگه کسی عکسی از خانه امام جمعه تو خیابان ناصر خسرو ماله دوره ناصرالدین شاه بوده به من خبر بده خیلی مهمه ... خواهش می کنم ...:cry::(

تبسم

عضو جدید
اين تاپيك شده فقط سوال بي جواب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرا؟هيچ كس نمي تونه به كسي كمك كنه!

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

برای ماکت پروژه ی پایان ترمم نمی دونم برای منحنی ها از چی استفاده کنم

اگه متریالی هست که خوب باشه لطف کنید بگید
ممنون:redface:

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
.سلام اگه براتون ممکنه پلان مجتمع تجاری واداری خواستم .....کمک کنید ممنون میشم:)

سلام من این ترم خودم طراحی مجتمع اداری تجاری دارم
مطالعات خودم در حال حاضر ندارم
ولی می تونم اگر هنوز احتیاج داری برات بگیرم:smile:

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شما شروع کنید
تا بقیه هم جواب بدن
کسی نمیدونه من باید چکار کنم:(

Alireza00

عضو جدید
سلام

سلام
- می تونی از فوم استفاده کنی
- می تونی چوب بالسا بگیری و خمش کنی ( با آب یا بخار آب )
- می تونی مقوا فلوتی بگیری و با اشتنباخ رو کشش کنی

سعیده معمار

عضو جدید
سلام

برای منحنی های کم از چوب بالسای 5/.یا ا میل استفاده کن یا از گچ جیبس که باید از دندان سازی ها بخری .اما باید تمرین کنی و اگر بد شد میشه با سمباده اونو صاف کنی.امیدوارم توانسته باشم کمکت کنم

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی سعیده جان
امتحان میکنم امیدوارم خب بشه:smile:

سعیده معمار

عضو جدید

بنان

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به تمامي مهندسين باشگاه.:smile:

من به چند دتايل پنجره براي اتوكد نيازمندم .

كيست كه مرا ياري كند.:que:

ممنون

بنان

عضو جدید
help

help

سلام
من دنبال چند دتايل پنجره براي اتوكد ميگردم كسي ميتونه كمكم كنه:que:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبسم

عضو جدید
يعني اينجا كسي انسان طبيعت معماري پاس نكرده؟؟؟؟اكولوژي نداشتين؟؟

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببین معماری رشته ای که فقط به سعی و تلاش خودت ربط داره
به استاد و کلاس نیست
البته هیچ وقت نمی شه نقششون نادیده گرفت
ولی تا خودت زحمت نکشی اتفاقی نمی افته
پس یا علی
خط بکش آهسته و پیوسته;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.