داستان من و فالگیر!!!!!

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادمه همیشه اسم فالگیر و فال و کف بینی و اینجور حرفا میاد
یه ژست تمسخر امیز نسبت به بیان کننده ی این حرفا می گرفتم
اگه باهاش صمیمی بودم 4 تا لیچار(درست نوشتم؟) بارش می کردم!
از خنگ و ابله گرفته
تا جمله ی معروفم که اگه شما کودنا نباشین اینا از کجا باید پول در بیارن!!
این قضیه همیشه تکرار می شد
تا اینکه
از یکی در مورد یه فالگیر شنیدم! و از اونجاییکه کلا تو زندگیم زمانهایی وجود دارن که یه کاراییو انجام میدم که بعدا خودمم باور نمیشه تصمیم گرفتم پیش این یکی برم!

البته از اونجاییکه به ادمهای زیادی از این قبیل حرفا زده بودم! سعی کردم تا حدودی مخفیانه این کار رو انجام بدم!!

با یکی از دوستام از این خانوم وقت گرفتیم و رفتیم
اول 2 تا فنجون قهوه ی بد مزه داد خوردیم
اینم بگم که جاش یه ارایشگاه کوچیک بود!
بعد ورقهاشو در اورد و از دوستم شروع کرد
اول از درسو
ادامه تحصیل رو
رسید به ازدواج!
هی از اون شووووووهر! اینده تعریف و تمجید
گفت
گفت
تا رسید به اونجا که چند تا اسم گفت
که اینها رو می شناسی
منو دوستمم که از وسطاش دیگه داشتیم از خنده روده بر می شدیم
یکی از اون اسمها رو گفت داریم تو اشناها!!
اینم شروع کرد
ارههههههه
زن این میشی و .........
تا به بچه ها شونم رسید!!!!
این تموم شد تا به من رسید
با همین منوال شروع کرد
هی از این شوهر اینده گفت
منو دوستمم کم موند بود کف ارایشگاه ریسه بریم
و این خانومه هم که ذوق!!! زدن ما رو میدید هی ادامه میداد
و احتمالا ادمهای اونجا هم با خودشون می گفتن چه قندی توی دل اینها اب میشه :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

تموم شد و از اونجا اومدیم بیرون
از دوستم پرسیدم شما فلانی دارین واقعا؟؟؟؟
گفت اره بنده خدا زن و بچه ام داره:D:D:D:D:D:D

همه ی اینها رو توضیح دادم
که بگم
من می خوام رسما و کتبا از همه ی ادمهایی که پیش این افراد میرن
و من انواع توهینها رو نثارشون کردم معذرت بخوام!!
به نظر من خیلی کار خوبیه
نتیجه ی این رفتن
دو روز کامل خنده بود
واقعا توصیه می کنم امتحان کنین!
واسه روحیه عالیه
سوژه ی خیلی باحالیه واسه مواقع افسردگی:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذر خواهم من اصلاً آدم خرافاتی نیستم نگار جون . منم اولا می خندیدم به همه ولی پیش یکی رفتم 3 سال پیش فکم افتاد ... همه چیزو با جزئیات گفت وقتی اومدم واسه مامانم اینا گفتم همه خندیدن ولی همش اتفاق افتاد .... تا الان 5 باردیگه م پیشش رفتم همیشه ام به فالش اعتقاد داشتم و درست بوده ...

پ.ن 1 : لطفاً قبل از اینکه به بقیه بخندین در مورد گفته ش تحقیق کنین . شاید اونی که شما رفتی پیشش هیچی بارش نبوده .
پ.ن 2 : می دونم بعد من کلی میان اینجا میگن اینا خرافاته من از همه دوستان شدیداً واسه تجربه ای که داشتم عذر خواهم

"جوجو"

اخراجی موقت
اینکه حرفایی که از آینده می‌زنن درسته یا اشتباهه بستگی به آينده داره
می‌تونیم به خودمون بقوبولانیم که حرفاشون درسته و بعدها هر اتفاقی افتاد رو به اون قضیه و حرفا بچسبونیم

آیا سفر در زمان ممکنه ؟ اگه ممکنه خوب فال گرفتن و حرف از آینده زدن هم حقیقت داره ( تنها خدا از آينده می‌دونه )
اگه سفر دز زمان اتفاق بیفته، یعنی اینکه یک بشر هرگز نمی‌میره و این قضیه با کلمات قران منافات داره
ما به آینده سفر کنیم یا گذشته، پس هم آینده ما وجود داره هم گذشته ما، یعنی چندین من وجود داره که در زمان‌های مختلف مشغول به زندگی کردن هستن و یه شخص هرگز نمی‌میره، چون همیشه یه شخص تو گذشتش داره زندگی می‌کنه و این روند تمومی نداره ....

در مورد این فالگیری
نسبت به اعتقادات فرد و شکل گیری ذهنش، می‌تونه به سمت واقعیت پیش بره یا اون رو به واقعیت تبدیل کنیم یا نتیجه منفی باشه

کتاب راز رو خوندن و فیلمش رو دیدن مفیده
این ما هستیم که زندگی رو تعیین می‌کنیم، جبر نیست و سخنانی که از آینده گفته میشه، کلماتی موهومی هستند که ما خودمون اونا رو شکل می‌دیم در صورتی که شاید با واقعیتی که گفته شده فرسنگ‌ها فاصله داشته باشه

موفق باشید :gol:

zhilamo

عضو جدید
اگه بدونید این فالگیرها چه بلایی سر زندگیه من آوردن.
نامزدم به این ها خیلی اعتقاد داشت همش هم به حرفشون گوش می داد تا یه روز یه فالگیره حرو.... گفته بود پایه یه خانومه دیگه در میانه که پدرم در اومد ( به شرافتم قسم هیچ موقع هم کسی وجود نداشته ) حالا 6 ماهه از هم جدا شدیم.

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم اصلا اعتقاد ندارم.چیزهایی که میگن اتفاق میفته چون بهش فکرمی کنیم که آیا درسته یا نه که ناخوداگاه بدون اینکه حتی خودمون بفهمیم ملکه ذهن میشه واتفاق میفته. پیشنهاد میدم هرکی به فالگیر اعتقاد داره کتاب راز رو بخونه تا دلیلش رو بفهمه.

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عذر خواهم من اصلاً آدم خرافاتی نیستم نگار جون . منم اولا می خندیدم به همه ولی پیش یکی رفتم 3 سال پیش فکم افتاد ... همه چیزو با جزئیات گفت وقتی اومدم واسه مامانم اینا گفتم همه خندیدن ولی همش اتفاق افتاد .... تا الان 5 باردیگه م پیشش رفتم همیشه ام به فالش اعتقاد داشتم و درست بوده ...

پ.ن 1 : لطفاً قبل از اینکه به بقیه بخندین در مورد گفته ش تحقیق کنین . شاید اونی که شما رفتی پیشش هیچی بارش نبوده .
پ.ن 2 : می دونم بعد من کلی میان اینجا میگن اینا خرافاته من از همه دوستان شدیداً واسه تجربه ای که داشتم عذر خواهم
حرفایی که می زنی رو تقض نمی کنم
بعضیاشون ممکنه یه حرفایی بزنن
ولی خوب اونقدر حرف می زنن که
از بینش شانسکی یه چیزی در میاد
کلا نمی تونم این چیزها رو قبول کنم
ولی خوب
هر کسی یه نظری داره
به هر حال تجربه ی خیلی با مزه ای بود برام

اینکه حرفایی که از آینده می‌زنن درسته یا اشتباهه بستگی به آينده داره
می‌تونیم به خودمون بقوبولانیم که حرفاشون درسته و بعدها هر اتفاقی افتاد رو به اون قضیه و حرفا بچسبونیم

آیا سفر در زمان ممکنه ؟ اگه ممکنه خوب فال گرفتن و حرف از آینده زدن هم حقیقت داره ( تنها خدا از آينده می‌دونه )
اگه سفر دز زمان اتفاق بیفته، یعنی اینکه یک بشر هرگز نمی‌میره و این قضیه با کلمات قران منافات داره
ما به آینده سفر کنیم یا گذشته، پس هم آینده ما وجود داره هم گذشته ما، یعنی چندین من وجود داره که در زمان‌های مختلف مشغول به زندگی کردن هستن و یه شخص هرگز نمی‌میره، چون همیشه یه شخص تو گذشتش داره زندگی می‌کنه و این روند تمومی نداره ....

در مورد این فالگیری
نسبت به اعتقادات فرد و شکل گیری ذهنش، می‌تونه به سمت واقعیت پیش بره یا اون رو به واقعیت تبدیل کنیم یا نتیجه منفی باشه

کتاب راز رو خوندن و فیلمش رو دیدن مفیده
این ما هستیم که زندگی رو تعیین می‌کنیم، جبر نیست و سخنانی که از آینده گفته میشه، کلماتی موهومی هستند که ما خودمون اونا رو شکل می‌دیم در صورتی که شاید با واقعیتی که گفته شده فرسنگ‌ها فاصله داشته باشه

موفق باشید :gol:
سعی می کنم بیابم کتابشو
راستی
شنیدم بعضی از اینها
میگن ما جن داریم
جن زمان و مکان نداره!
منم معتقد نیستم اما گاهی درست میشه
:biggrin:
اگه بدونید این فالگیرها چه بلایی سر زندگیه من آوردن.
نامزدم به این ها خیلی اعتقاد داشت همش هم به حرفشون گوش می داد تا یه روز یه فالگیره حرو.... گفته بود پایه یه خانومه دیگه در میانه که پدرم در اومد ( به شرافتم قسم هیچ موقع هم کسی وجود نداشته ) حالا 6 ماهه از هم جدا شدیم.
:surprised::surprised::surprised:فکر کنم باید توصیه کنم واسه شوخی خنده هم نریم!
متاسفم

من هم اصلا اعتقاد ندارم.چیزهایی که میگن اتفاق میفته چون بهش فکرمی کنیم که آیا درسته یا نه که ناخوداگاه بدون اینکه حتی خودمون بفهمیم ملکه ذهن میشه واتفاق میفته. پیشنهاد میدم هرکی به فالگیر اعتقاد داره کتاب راز رو بخونه تا دلیلش رو بفهمه.
اتفاقا به این جنبه هم فکر کرده بودم
سعی می نم بیابم کتابشو

1.1.1368

عضو جدید
اونايي كه درست از آب در مياد واسه ارتباطشون با اجنه است بهتره سوره جن رو بخوني

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توجه داشته باشین که برترین مخلوقات خداوند انسان هستن ( حالا بماند به هر سمتی میتونه سوق پیدا کنه ) و همین انسان هم قادر به حرکت در زمان نیست ( چنین چیزی نیست )
اجنه هم همچین کاری نمکنن، گویی بگی برتر از انسان‌ها هستن

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سعی می کنم بیابم کتابشو
راستی
شنیدم بعضی از اینها
میگن ما جن داریم
جن زمان و مکان نداره!
جن هم دارای مکان هست هم زمان
در مورد جن نمی‌دونم چرا ما نمی‌تونیم به طور آشکارا ببینمشون، ولی وجود دارن، اما از انسان برتر نیستن

کسی نمی‌تونه در زمان حرکت کنه، چون تنها یه زمان وجود داره

هر چیزی که اتفاق افتاده افتاده، قادر به تغییر نیستین
اگه بخوام در مورد زمان حرف بزنم خیلی طولانی میشه نگار جون، و خیلی پیچیده

اگه قضیه زمان و سفر در اون رو در نظر بگیریم
1- یا انسان موجودی مختار نیست و اعمالش از پیش تعیین شده هست پس خداوند نمی‌تونه ما رو بخاطر اعمالمون پاداش بده یا مجازات کنه
2- اگه مختار باشه، امکان داره یکی از ماها که تو گذشته هست کاری کنه که منی که تو این زمان وجود دارم، بوووم، بترکم :D

فیلم + کتاب راز
هر دو رو با هم داشته باشین

moaqfe

کاربر بیش فعال
عالم علوم ماورایی بسیار پیچیده هست و مدعی زیاد و آگاه بسیار کم

• Like
واکنش ها: losi

moaqfe

کاربر بیش فعال
در مورد جن نمی‌دونم چرا ما نمی‌تونیم به طور آشکارا ببینمشون، ولی وجود دارن، اما از انسان برتر نیستن

1- یا انسان موجودی مختار نیست و اعمالش از پیش تعیین شده هست پس خداوند نمی‌تونه ما رو بخاطر اعمالمون پاداش بده یا مجازات کنه
2- اگه مختار باشه، امکان داره یکی از ماها که تو گذشته هست کاری کنه که منی که تو این زمان وجود دارم، بوووم، بترکم :D

فیلم + کتاب راز

از نظر فنی سفر به آینده ممکنه ولی سفر به گذشته محال

losi

عضو جدید
من یه مدت تو این زمینه خیلی تحقیق می کردم، برام جالب شده بود،
بعضی از این فالگیرا که کلاً شیادن، نه جنی در کار هست نه چیز دیگه ای، حرفایی هم می زنن که معمولاً عمومیت داره
ولی بعضیاشون با اجنه در ارتباطن... جنها می تونن اطلاعاتی از گذشته به اونها بدن اما از آینده نه، چون هیچکس جز خداوند از آینده خبر نداره... برا همین معمولاً گذشته رو خوب توصیف می کنن و همین باعث میشه اعتماد افراد رو جلب کنن، اما آینده رو با حدث و گمان می گن برای همین خیلی از چیزایی که از آینده می گن اتفاق نمی افته، یا همون بحث قانون جذب و اینا...
جن ها چون از انسانها پایین ترن، امکان تسخیر اونها بوسیله انسان وجود داره ولی این کار هر کس نیست و هر کسی توانایی این کار رو نداره...

mehrshad53

اخراجی موقت
کاملا چرند است چون:
اگه اینا چنین قدرتی داشتن،با یه پیش بینی ساده اقتصادی توی این مملکت خرتوخر،یه ساله مولتی میلیاردر میشدن...
آخه سادگی تا چه حد!

losi

عضو جدید
قدرت اینا که مطلق نیست...
در ضمن این هم یه علم ، اگه اطلاعاتمون از این علم کمه دلیل نمیشه که اونو نفی کنیم...

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توجه داشته باشین که برترین مخلوقات خداوند انسان هستن ( حالا بماند به هر سمتی میتونه سوق پیدا کنه ) و همین انسان هم قادر به حرکت در زمان نیست ( چنین چیزی نیست )
اجنه هم همچین کاری نمکنن، گویی بگی برتر از انسان‌ها هستن

فیلم + کتاب راز

عالم علوم ماورایی بسیار پیچیده هست و مدعی زیاد و آگاه بسیار کم

از نظر فنی سفر به آینده ممکنه ولی سفر به گذشته محال

وقتی آینده بری، یعنی گذشته‌ای از تو وجود داره، پس به گذشته هم میشه رفت

من یه مدت تو این زمینه خیلی تحقیق می کردم، برام جالب شده بود،
بعضی از این فالگیرا که کلاً شیادن، نه جنی در کار هست نه چیز دیگه ای، حرفایی هم می زنن که معمولاً عمومیت داره
ولی بعضیاشون با اجنه در ارتباطن... جنها می تونن اطلاعاتی از گذشته به اونها بدن اما از آینده نه، چون هیچکس جز خداوند از آینده خبر نداره... برا همین معمولاً گذشته رو خوب توصیف می کنن و همین باعث میشه اعتماد افراد رو جلب کنن، اما آینده رو با حدث و گمان می گن برای همین خیلی از چیزایی که از آینده می گن اتفاق نمی افته، یا همون بحث قانون جذب و اینا...
جن ها چون از انسانها پایین ترن، امکان تسخیر اونها بوسیله انسان وجود داره ولی این کار هر کس نیست و هر کسی توانایی این کار رو نداره...

کاملا چرند است چون:
اگه اینا چنین قدرتی داشتن،با یه پیش بینی ساده اقتصادی توی این مملکت خرتوخر،یه ساله مولتی میلیاردر میشدن...
آخه سادگی تا چه حد!

قدرت اینا که مطلق نیست...
در ضمن این هم یه علم ، اگه اطلاعاتمون از این علم کمه دلیل نمیشه که اونو نفی کنیم...
مرسی از نظرهاتون
سعی می کنم زود تر کتاب و فیلم رو بیابم
هرچند
هی چیزیم پیش بیاد
هیچ وقت این حرفا رو باور نمی کنم
ولی خوب
به نظرم
از اونجاییکه ما
تفریح نداریم
سر زدن به این ادمها
واسه تلطیف روحیه عالیه :دی