حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تز جدید:

موافقید از این به بعد اگر کسی فقط از متالورژی نام برد رو جریمه کنیم؟(مثلا من آتیش پاره های متالی مینوشتم دیگه مییگم موادی-فقط جان من سوتی ندیدا -فردا نبینم کسی اومده از رشته اش میگه بگید جریمه اش کنیما-حله)
نمیدونم چه جریمه ای ؟فکر کنیم راجع بهش.

از این به بعد مواد میگیم.خوبه؟

جاهايي كه بحث كلي هست ميگيم مواد كه سراميست ها ناراحت نشن ،‌ البته به شرطي كه حضور داشته باشنا ....... . اگر نخوان بيان همون متال رو ميگيم :w02:

جريمه هم مثلا يه مدت بايكوت كنيم طرف رو :w20:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرهنگ خانوم اين همه تز هاي جالب ميدي ،‌كاشكي يه فكري به حال مديريت اينجا ميكردي ............ :w30:

مديران ارشد باشگاه كه به فكر نيستن ........ :exclaim:
به نظر شما چيكار كنيم كه تالار مواد از اين وضعيت خارج بشه ؟؟؟؟؟؟؟ :w20:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
آتیش پاره به ایین قشنگی!!!تو ذوقم زدید.من قهر میکنما.:(
شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟؟استقبال میکنیم.:)
یعنی نفر هشتم شمایید؟؟؟
خداوند منو نبخشه اگه قصد داشته باشم به كسي توهين كنم!:cry: فقط ميخواستم ببينم منظور اصلي شما از آتيش پاره همون فعالها هستند؛‌ كه در اينصورت من توشون جايي ندارم!:smile: اگه منظورتان همون بچه شيطوناي خودمونه كه باز من جايي ندارم؛ بلكه دوستاني مثل شما زيبنده تر هستيد ( خدا را شكر داريد يه زلزله تو كل سايت ايجاد ميكنيد):biggrin:؛ ولي اگه منظورتون آتيش پاره ذهنيه ( همون نخبه خودمون) كه براي حفظ وجهه سراميستها اين مسئوليت خطير را به عهده ميگيرم!:)( حالا فردا نگيد M4material داره از خودش تعريف ميكنه هاااااا !):cool:
خواهشا هيچ كدام از بچه ها به خورش نگيره! يه كم شوخي لازمه!نه؟!
به اميد موفقيت هر چه بيشتر
مواديها

m4material

مدیر تالار
شما خیلی ناراحتی از اینکه سرامیک تا حالا کم رنگ بوده.قبول کنید که حضور سرامیست ها کمرنگ بوده و الان با حضور شما رنگ دیگری گرفته.
تمام مهندسين دنيا ميدانند كه سراميستها در تمام زمينه هاي عملي و علمي حضوري فعال دارند!( غير از اينه؟);)
ولي متاسفانه بايد اقرار كنم كه دوستان سراميست در اين باشگاه خيلي كم لطفي ميكنند!:cry:( در اين با شما موافقم!)
ولي اميدوارم
رنگين كمان مواديها، در كنار پرچم هميشه در اهتزاز ايران در بلندترين قله ها خودنمايي كنه !!!
:eek::child:

m4material

مدیر تالار
به هر حال واقعیت را باید قبول کرد.سرامیکها زیر رشته ی مواد هستند
اولا) سراميستها ؛نه سراميكها:razz:
ثانيا) اتفاقا متالورژها هم زير رشته مواد هستند:D
ثالثا) كي گفته ما اين رو قبول نداريم؟!!:exclaim:
رابعا) بهتر نيست به فكر مواديها باشيم تا تشكيل يك كميته حقيقت ياب( به خودت نگيريهاااا):smile:
با تشكر از تمام دوستان:)

m4material

مدیر تالار
اعلام اسامی اتیش پاره های موادی:
1. من :w35:2. thixotrop :w35:
3.REZAB :w35:
4.REZA-1364:w35:

5.HAMIDEH VF:w35:
6.masoude65:w35:
به افتخار اتیش پاره بعدی:دست و هوراااااااااااااااااااااا :biggrin:

7.nimitzo:w35:

فکر کنم نفر بعدی m4material باشه؟
بله؟
داماد رفته قالب ريخته گري رو از كوره بياره!!!:biggrin:

m4material

مدیر تالار
تز جدید:

موافقید از این به بعد اگر کسی فقط از متالورژی نام برد رو جریمه کنیم؟(مثلا من آتیش پاره های متالی مینوشتم دیگه مییگم موادی-فقط جان من سوتی ندیدا -فردا نبینم کسی اومده از رشته اش میگه بگید جریمه اش کنیما-حله)
نمیدونم چه جریمه ای ؟فکر کنیم راجع بهش.

از این به بعد مواد میگیم.خوبه؟
واقعا بايد دست شما رو بوسيد (البته از دور!!!) كه اينقدر به فكر ارتقاي سطح اين گروه و صلح و آشتي بين اعضاي آن هستيد! شخصا نوبل صلح را به شما تقديم مينمايم.به افتخار ايشان
هيپ..هيپ...هورا
هيپ..هيپ...هورا
هيپ..هيپ...هورا:redface:
من دربست با اين طرح موافقم!!!:D:w27:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به برو بچه هاي موادي . فكر كنم امروز اولين نفر منم كه اومدم توي تالار :w02:

اميدوارم پنج شنبه خوبي در پيش داشته باشيد :w30:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به برو بچه هاي موادي . فكر كنم امروز اولين نفر منم كه اومدم توي تالار :w02:

اميدوارم پنج شنبه خوبي در پيش داشته باشيد :w30:

سلام
من امروز کارم تعطیله... برا همین دیرتر اومدم... تونستم 3 ساعت بیشتر از هر روز بخوابم:D
از وقتی که سر کار می رم قدر روزای 5 شنبه و جمعه و تعطیل رو بیشتر می دونم و همیشه سعی می کنم یه برنامه ریزی توپ ;) براشون داشته باشم...

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله؟

پس شدیم 8 نفر.... من با همین کلمه آتیش پاره موافقم... یه جورایی آتیشش به مهندسی مواد هم ربط داره :biggrin:

باید هر روز حضور و غیاب کنیم... اگه کسی غیبتاش زیاد بشه اسمش از لیست خارج میشه...
بالاخره مبصر تالار چی شد؟؟؟

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این نشون میده که بچه های ارشد به فکر لیسانسه ها نیز هستن.حالا اگه ناراحتی بچه های ارشد میتونن به کاراشون برسن.خود دانی

دست شما هم درد نکنه، البته تو مرام بچه ارشدی ها شکی نیست، من خودم بدبختی های ارشدی ها رو دیدم که با 5 واحد چجوری پوستشون رو می کنن.:biggrin::biggrin:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله؟

بله باید بگم که به حق جایگاه اول مال فرهنگه، ولی دارم به اینکه جایگاه دوم مال منه شک می کنا:surprised::surprised:

آخه این چند روزه که دارید تاپیک رو آتیش می زنید و روزی 3 تا 4 صفحه به تاپیک اضافه می شه من حضورم کم رنگ شده. چی کار کنم دیگه تعمیر کولر امان نمی ده ( کولر خونه خودمون رو می گم):cool::cool: این داداش کوچیکمم که هی می خواد بیاد پروژه بنویسه فکر کنم دیگه مجبور شم برم یه لپ تاپ بخرم.:biggrin::biggrin::biggrin:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شدیم 8 نفر.... من با همین کلمه آتیش پاره موافقم... یه جورایی آتیشش به مهندسی مواد هم ربط داره :biggrin:

باید هر روز حضور و غیاب کنیم... اگه کسی غیبتاش زیاد بشه اسمش از لیست خارج میشه...

منم با این اسم موافقم، ولی فکر نکنم کسی روش بشه بگه منو مبصر تالار کنید، من با توجه به حضور پر رنگ (این رنگش خیلی پر رنگه بوده، از اون رنگ ها ی خاص بوده فکر کنم وارداتیه:biggrin:)
آهان چی می گفتم... من با توجه به حضور پر رنگ فرهنگ خانوم ایشون رو شخصا کاندیدا می کنم به خصوص که آتیش پاره ی شماره 1 هستش:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
البته تاییدش باید به دست خودش برسه ها شاید وقت نکنه (چون فکر کنم می خواد واسه ارشد بخونه) ولی اگه دست ما باشه که ما ایشون رو انتخاب می کنیم

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
نچ نچ نچ...!!! از خودتون خجالت بکشین الان داشتم نگاه می کردم 10 صفحه شلوغی دیدم یعنی 100 تا پست با هدف ایجاد اختشاشات سازمان یافته در بخش گفت و گوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

واقعا خچالت نمی کشین:biggrin::biggrin:

حالا اگه اسم تالار یه ذره دو آتیشه تر بود دیگه چیکار می کردین؟؟ انقلاف صورتی؟؟؟

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من امروز کارم تعطیله... برا همین دیرتر اومدم... تونستم 3 ساعت بیشتر از هر روز بخوابم:D
از وقتی که سر کار می رم قدر روزای 5 شنبه و جمعه و تعطیل رو بیشتر می دونم و همیشه سعی می کنم یه برنامه ریزی توپ ;) براشون داشته باشم...

خوبه پس امروز استراحته دیگه، باغ شازده و اون ورا. باید بگم باغ شازده تون خیلی قشنگه، کلی حال کردم باهاش، ولی ما اینجا یه شهمیرزاد داریم که بیای دیوونه اش می شی. در بند تهران کیلو چنده بیا فضای شهمیرزاد رو ببین.:biggrin::biggrin:

masoud*65

عضو جدید

من كه يكي دو روزي سرم شلوغه ولي روزي حداقل يك ربعي رو سر مي زنم.
تو اين چند روز خوب تالار فعال شده . بقيه هم كه از امتحانات خلاص شند بهتر هم مي شه.

فرهنگ

مدیر بازنشسته
فرهنگ خانوم اين همه تز هاي جالب ميدي ،‌كاشكي يه فكري به حال مديريت اينجا ميكردي ............ :w30:

مديران ارشد باشگاه كه به فكر نيستن ........ :exclaim:
به نظر شما چيكار كنيم كه تالار مواد از اين وضعيت خارج بشه ؟؟؟؟؟؟؟ :w20:

باور کنید من 2 ماه پیشش به ادمین گفتم یه مدیر انتخاب کنه.
ایشونم قرار بوده یه فکری به حالمون بکنه .نمی دونم چرا خبری نیست.
نمی دونم چی کار؟یه پیشنهاد دارم .لی بهتره بدون جنگ این مساله حل بشه.باز هم به ادمین درخواستو اعلام میکنم.

فرهنگ

مدیر بازنشسته

به افتخار اتیش پاره بعدی که دوماده:دست و هوراااااااااااااااااااااا :biggrin:

8.m4material :w35:

منتظر نفر بعدی هستیم

فرهنگ

مدیر بازنشسته
خداوند منو نبخشه اگه قصد داشته باشم به كسي توهين كنم!:cry: فقط ميخواستم ببينم منظور اصلي شما از آتيش پاره همون فعالها هستند؛‌ كه در اينصورت من توشون جايي ندارم!:smile: اگه منظورتان همون بچه شيطوناي خودمونه كه باز من جايي ندارم؛ بلكه دوستاني مثل شما زيبنده تر هستيد ( خدا را شكر داريد يه زلزله تو كل سايت ايجاد ميكنيد):biggrin:؛ ولي اگه منظورتون آتيش پاره ذهنيه ( همون نخبه خودمون) كه براي حفظ وجهه سراميستها اين مسئوليت خطير را به عهده ميگيرم!:)( حالا فردا نگيد M4material داره از خودش تعريف ميكنه هاااااا !):cool:
خواهشا هيچ كدام از بچه ها به خورش نگيره! يه كم شوخي لازمه!نه؟!
به اميد موفقيت هر چه بيشترمواديها

تعریف خاصی آتیش پاره نداره.....
بچه های فعال از هر نظر

ظرفیت ما موادی ها بیشتر از ایناست.منم منظوری نداشتم.
برای اینکه ناراحت نشید شما از نوع نخبه اش باش.

فرهنگ

مدیر بازنشسته
نچ نچ نچ...!!! از خودتون خجالت بکشین الان داشتم نگاه می کردم 10 صفحه شلوغی دیدم یعنی 100 تا پست با هدف ایجاد اختشاشات سازمان یافته در بخش گفت و گوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

واقعا خچالت نمی کشین:biggrin::biggrin:

حالا اگه اسم تالار یه ذره دو آتیشه تر بود دیگه چیکار می کردین؟؟ انقلاف صورتی؟؟؟

فتبارک الله احسن الخالقین

تازه اولشه.:w31::w31:چند روز در مرخصی:w12: به سر می برم و دانشگاه نیستم.
برم اونجا میگم اتیش پاره یعنی چی؟:w33::w33::w33:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
منم با این اسم موافقم، ولی فکر نکنم کسی روش بشه بگه منو مبصر تالار کنید، من با توجه به حضور پر رنگ (این رنگش خیلی پر رنگه بوده، از اون رنگ ها ی خاص بوده فکر کنم وارداتیه:biggrin:)
آهان چی می گفتم... من با توجه به حضور پر رنگ فرهنگ خانوم ایشون رو شخصا کاندیدا می کنم به خصوص که آتیش پاره ی شماره 1 هستش:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
البته تاییدش باید به دست خودش برسه ها شاید وقت نکنه (چون فکر کنم می خواد واسه ارشد بخونه) ولی اگه دست ما باشه که ما ایشون رو انتخاب می کنیم

انشالله بهانه های دنیا تموم شن که شما پررنگ بشید;)

راستش من هر روز اینجا میام ولی تو بالا بردن بار علمی بسیار ضعیف عمل کردم.:wallbash:

توی فرصت کمی که پیدا میکنم اینجا بیام سعی میکنم به همه تایپیکا سر بزنم که کم سر و صدا نشن.واقعا شرمنده .
ولی از بقیه میخوام که حتما افزایش load علمی رو تا نقطه UTS فراموش نکنن.;)

هر کی باشه فرقی نمیکنه.فقط مسول باشه. من نظرم REZA-1364 , بعدش خود شما.

m4material

مدیر تالار
هر كي كه عضو اين گروه باشه ميدونه كه فرهنگ خانوم و reza_1364 اينجا حق آب و گلي داره!!!
من هم به نوبه خودم از فرهنگ خانوم و Thixotrop حمايت ميكنم. اميدوارم هر كي ميخواد بشه حسابي به اين گروه برسه!

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرو تز فرهنگ خانوم ، قبلش یه صندلی داغ بذارید تا بیشتر بچه ها رو بشناسیم و بهتر بتونیم مبصر انتخاب کنیم :whistle:

ولی ممکنه با این کار خود فرد رو فراری بدیم. من یکی از صندلی های داغ رو توی تالار عمومی دنبال کردم باید بگم خیلی دل می خواد که یکی بره رو صندلی داغ:biggrin::biggrin::biggrin:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر كي كه عضو اين گروه باشه ميدونه كه فرهنگ خانوم و reza_1364 اينجا حق آب و گلي داره!!!
من هم به نوبه خودم از فرهنگ خانوم و Thixotrop حمايت ميكنم. اميدوارم هر كي ميخواد بشه حسابي به اين گروه برسه!

البته من خودم رو به عنوان یک شخصیت بسیار سازنده، استوار، متین، آگاه، عاقل و بالغ و هزار تا چیز دیگه قبول دارم ها;);)
ولی از طرف دیگه اعتقاد دارم که باید راه رو برای جوون ها باز کرد تا این انقلاب رو ( انقلاب آتیش پاره ها رو می گم) به دست بگیرن و از بین خودشون یه مبصر محبوب انتخاب کنن. از این لحاظ من همچنان از فرهنگ خانوم و آقای reza 1364 حمایت می کنم.

البته از لطف و مرحمت شما دوست عزیز بسیار سپاس گذارم و امیدوارم که زیر سایه عدالت و رفاه به وجود آمده توسط داروغه جدید گروه، شاهد جوانه زنی نشات فرهنگی- علمی در دل های جوانان این مرز و بوم باشیم. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

وااااااااایییییی دهنم کف کرد.

اما از شوخی گذشته من معتقدم که این دو نفر می تونن گزینه های خوبی باشن.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من فرهنگ خانم گزينه مناسبي هستند . البته همونطور كه بقيه دوستان هم فرمودند شخص مهم نيست . اينجا همه دوست هستيم و قراره با هم اينجا رو پيش ببريم ولي خب به شخصي احتياج داريم كه با نظم و ترتيبي كه به تالار ميده و هماهنگ كردن هر چه بيشتر اعضا به پيشرفت تالار كمك كنه . ضمن اينكه شخص مورد نظر ضمن فعال بودن ، بايد مورد قبول بقيه هم باشه كه اين امر باعث ميشه تا همه همكاري بيشتري از خودشون نشون بدن . من مناسب ترين گزينه رو فرهنگ خانم ميدونم . :gol:

البته فعلا مهم ترين نكته سرعت عمل هست . خيلي داريم عقب مي افتيم . بايد يه كاري كرد تا ادمين سريع تر تصميم گيري كنه و تالار رو به حال خودش رها نكنه ........:w20:

بالا