پخش سریال 3 دونگ 3 دونگ برای یزد ممنوع شد

SET@RE

عضو جدید
جواد جان بعضی ها رو غرور میگیره و دیگه حرف حقی رو نمیشنون و همون غرور بدجور طرف رو خراب خواهد کرد
خب شما الان منظورتون بعضي ها بود يا كسايي كه باهاتون مخالفت كردن؟
نقد رو بپذيريد وقتي انتقاد ميكنيد..گوش شنيدن هم داشته باشيد نه فقط زبان گفتن...بين اينهمه حرف حرف حق هم هست اگه دقت كنيد...الان لابد ميخواييد بگيد من اينجور نگفتم شما بد برداشت كردي!!!!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره يا شما اشتباه ميكنيد يا اشتباه منظور ميرسونيد
كه اول بايد ياد بگيريد چطوري منظورتونو برسونيد تا عده اي از ادمها كه تعدادشونم كم نيست برداشت بد نكنند به قول شما
من خیلی ساده حرفمو گفتم اتفاقا تو پست اول هم گفتم که پیش داوری نکنید ولی باز کردید.

وقتی میگم ماه رمضون ماه دعا و تضرع و گریه در برابر خدا هست شماها حرف تو دهن من میزارید که مردم همیشه باید گریه کنند و خنده کفاره داره!!!

واقعا این چه جور مهندسیه؟؟؟که حرف به این شفافی رو اینطور تفسیر میکیند.
بعد هم منکر فایده گریه و تضرع میشید و میگید اینها همش مزخرفه.نعوذ بالله ائمه ما همه پس کارشون و گریه های شبانه شون و سفارش به تضرع و گریه در مقابل خدا همش الکی بوده!!!!!
بعد باز پست های اول رومیارم که برادر من خواهر من من با خوشحالی مخالفتی ندارم.اتفاقا مومن باید بیشتز شاد باشه ولی ماه رمضان بهتره که از شادی بیخود و جلف و غیر مفید پرهیز بشه و شادی های معنوی بیشتر بشه باز همون حرف اول رو مزنید که مگه مردم میتونن همیشه گریه کنن و باز تو دور باطل می افتیم.
واقعا جالب هستید!!!الان باز مطلب به این سادگی رو نمیگیرید

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حس میکنم بیشتر این مخالفت ها با یه حرف درست ومستدل فقط سر لج و لجبازیه.تا جایی که منکر گریه معصومین (ع) در دعاها و عبادت ها میشیم.چون که نباید تو بحث جلوی رضای پر ادعا کم بیاریم.چون اگه کم بیاریم فردا پررو میشه!!!

SET@RE

عضو جدید
من خیلی ساده حرفمو گفتم اتفاقا تو پست اول هم گفتم که پیش داوری نکنید ولی باز کردید.

وقتی میگم ماه رمضون ماه دعا و تضرع و گریه در برابر خدا هست شماها حرف تو دهن من میزارید که مردم همیشه باید گریه کنند و خنده کفاره داره!!!

واقعا این چه جور مهندسیه؟؟؟که حرف به این شفافی رو اینطور تفسیر میکیند.
بعد هم منکر فایده گریه و تضرع میشید و میگید اینها همش مزخرفه.نعوذ بالله ائمه ما همه پس کارشون و گریه های شبانه شون و سفارش به تضرع و گریه در مقابل خدا همش الکی بوده!!!!!
بعد باز پست های اول رومیارم که برادر من خواهر من من با خوشحالی مخالفتی ندارم.اتفاقا مومن باید بیشتز شاد باشه ولی ماه رمضان بهتره که از شادی بیخود و جلف و غیر مفید پرهیز بشه و شادی های معنوی بیشتر بشه باز همون حرف اول رو مزنید که مگه مردم میتونن همیشه گریه کنن و باز تو دور باطل می افتیم.
واقعا جالب هستید!!!الان باز مطلب به این سادگی رو نمیگیرید
آقا ما اصلا مهندس نيستيم شما فرشته اي مهندسي عاقلي ما هم عقل نداريم كه ميگين مطلب ساده رو نميگيريم...شما اصلا كار خودتو بكن
اينجور كه شما همه چي رو با هم مخلوط ميكنيد معلومه كه بحث ما ته نداره
شما كار خودتو بكن كار خوبي ميكني
درضمن ما هم نگفتيم مخالف گريه ايم
والسلام

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما اصلا مهندس نيستيم شما فرشته اي مهندسي عاقلي ما هم عقل نداريم كه ميگين مطلب ساده رو نميگيريم...شما اصلا كار خودتو بكن
اينجور كه شما همه چي رو با هم مخلوط ميكنيد معلومه كه بحث ما ته نداره
شما كار خودتو بكن كار خوبي ميكني
درضمن ما هم نگفتيم مخالف گريه ايم
والسلام
به جای اینکه بهتون بر بخوره بگید کجای حرف من مبهم بود ؟؟؟الان هم که به سادگی توضیح دادم.در ضمن پستهای بعد رو بخونین میبینین که چه بحثهایی شد و چه انکارهایی.

چرا شماها حرف تو دهن من گذاشتید که من گریه رو برای همه حال و همه زمان گفتم خوبه و همیشه باید گریه کرد و خنده نکرد
شما فقط همین رو جواب بده.فقط همین.از کدوم جمله من این برداشت رو کردید؟؟؟جواب میخوام.اگه ادعای منطق دارید و خیلی روشنفکر هستید حتما این سوال رو جواب بدید .

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حس میکنم بیشتر این مخالفت ها با یه حرف درست ومستدل فقط سر لج و لجبازیه.تا جایی که منکر گریه معصومین (ع) در دعاها و عبادت ها میشیم.چون که نباید تو بحث جلوی رضای پر ادعا کم بیاریم.چون اگه کم بیاریم فردا پررو میشه!!!

ای ول اقا رضا زدی تو خال

خوشم میاد تیزی و همه چیو خوب میفهمی

SET@RE

عضو جدید
به جای اینکه بهتون بر بخوره بگید کجای حرف من مبهم بود ؟؟؟الان هم که به سادگی توضیح دادم.در ضمن پستهای بعد رو بخونین میبینین که چه بحثهایی شد و چه انکارهایی.

چرا شماها حرف تو دهن من گذاشتید که من گریه رو برای همه حال و همه زمان گفتم خوبه و همیشه باید گریه کرد و خنده نکرد
شما فقط همین رو جواب بده.فقط همین.از کدوم جمله من این برداشت رو کردید؟؟؟جواب میخوام.اگه ادعای منطق دارید و خیلی روشنفکر هستید حتما این سوال رو جواب بدید .
شما خودت ميگي ساده بود متوجه نشدي
بعد ميگي من ميگم كجاش مبهم بود؟
اصلا من گفتم جايي رو متوجه نشدم؟
شما ميگي متوجه نشدي
من كي اين جمله رو گفتم:چرا شماها حرف تو دهن من گذاشتید که من گریه رو برای همه حال و همه زمان گفتم خوبه و همیشه باید گریه کرد و خنده نکرد

من گفتم اشكالي نداره اين چيزا اينجوري باشه سريال سه دونگ سه دونگ هيچ مشكلي نداره كه آدمها ببينن..
حالا هم شما منو بين منگنه نذار الكي بحثو كشش نده كه مجبورم كني حرف بزنم..ميگم كه بحث اين مدلي فايده نداره
چون همش ميخواييم ثابت كنيم
من دنبال بحث بيخود نميگردم

SET@RE

عضو جدید
ای ول اقا رضا زدی تو خال

خوشم میاد تیزی و همه چیو خوب میفهمی
مخالفم
چون هيچ حرفي درمورد ائمه نزدم..ائمه براي همه مسلمونا عزيزن و محترم...خودتونو تافته جدا بافته ندونين
وفقط درباره مشكل نداشتن سريال گفتم

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خودت ميگي ساده بود متوجه نشدي
بعد ميگي من ميگم كجاش مبهم بود؟
اصلا من گفتم جايي رو متوجه نشدم؟
شما ميگي متوجه نشدي
من كي اين جمله رو گفتم:چرا شماها حرف تو دهن من گذاشتید که من گریه رو برای همه حال و همه زمان گفتم خوبه و همیشه باید گریه کرد و خنده نکرد

من گفتم اشكالي نداره اين چيزا اينجوري باشه سريال سه دونگ سه دونگ هيچ مشكلي نداره كه آدمها ببينن..
حالا هم شما منو بين منگنه نذار الكي بحثو كشش نده كه مجبورم كني حرف بزنم..ميگم كه بحث اين مدلي فايده نداره
چون همش ميخواييم ثابت كنيم
من دنبال بحث بيخود نميگردم
باشه شما حرف دهن من نگذاشتید .قبول

پس از دیگراین که حرف دهن بنده گذاشتن دفاع هم نکنید و بگید حتما شما مشکل داشتید که همه بد برداشت کردن.این کمترین خواسته من هست.

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

SET@RE

عضو جدید
باشه شما حرف دهن من نگذاشتید .قبول

پس از دیگراین که حرف دهن بنده گذاشتن دفاع هم نکنید و بگید حتما شما مشکل داشتید که همه بد برداشت کردن.این کمترین خواسته من هست.
خواستتون رو عملي ميكنم..خووووبه؟
آقايوووون خانووووووما
توجه توجه
جناب آقا رضاي محترم هيچ مشكلي نداشتن بقيه بد برداشت كردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخالفم
چون هيچ حرفي درمورد ائمه نزدم..ائمه براي همه مسلمونا عزيزن و محترم...خودتونو تافته جدا بافته ندونين
وفقط درباره مشكل نداشتن سريال گفتم
والا من اصلا نمیدونم ایران چند تا کانال داره که بخواهم در مورد سریال های ماه رمضان بحث کنم

اقا رضا ما دوستت داریم به دل نگیر:gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گریه ادمو به خدا نزدیک تر میکنه در حالی که شادی و خنده عموما(نه کلا) مارو از یاد خدا غافل میکنه.

در رمضان که ماه عبادت و خلوت کردن بنده با خداشه و ماهی هست که متعلق به حضرت علی(ع) و ضربت خوردن و شهادت ایشون هست انسان با گریه و تضرع بهتر میتونه باعث شادی دل و روح بشه.
اینو بهش میگن همون منطقی که باعث میشه اکثریت جوونای امروزی بی دین میشن. برای نزدیکی به خدا باید گریه کرد. رمضان هم متعلق به علی است.
انسان اگه به اندازه یه دانه ارزن شعور و عقل داشته باشه هیچوقت خدا و ماه رمضان رو اینجوری معرفی نمیکنه.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو بهش میگن همون منطقی که باعث میشه اکثریت جوونای امروزی بی دین میشن. برای نزدیکی به خدا باید گریه کرد. رمضان هم متعلق به علی است.
انسان اگه به اندازه یه دانه ارزن شعور و عقل داشته باشه هیچوقت خدا و ماه رمضان رو اینجوری معرفی نمیکنه.

بله ممنونم از ادبتون
من اندازه یه ارزن نه عقل دارم نه شعور.
این بحث هم تموم شده.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس از این به بعد تو مهمونی ها گریه کنیم بیشتر خوش بگذره
:d :surprised:
:biggrin::biggrin:
.
به نظر من که خیلی هم سریال خوبیه..... من نمی دونم بالاخره به چی باید خندید.... فیلم که خودشون ساختن هم جلفه...!!!
در اینکه برای یک مسلمون این ماه باید ماه نزدیکی به خدا باشه شکی نیست اما ما فقط همین یک شبکه رو که نداریم... تو همون بازه ی زمانی مطمئن باشین شبکه دیگه ای هم هست که داره قرآن یا دعا پخش می کنه برای کسی که دوست داره....

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خوشم میاد مدیرای شبکه تهران به این امر واقف نبودن و چشم تیزبین و بصیرتِ دشمن کش مدیرای شبکه یزد اینو تشخیص داده.... :biggrin:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتر
واقعا هم هیچ تناسبی با ماه مبارک رمضان نداره
این فیلم هیچی نداره جز تحقیر دخترا
دخترایی که عین چی حرص شوهر می زنن
واقعا که جای تاسفه
این اون چیزیه که تو اسلام گفته شده؟!!!!
که یه دختر خودش رو اینقد حقیر کنه!!!!!
کاش کلا پخشش قطع بشه
راحت شیم

m2kz

عضو جدید
من حق میدم بهشون.
ماه رمضان ماه شادی و خوشحالی دل و روحه و خوشحالی و شادی به وسیله جلف بازی و زدن تو سر و کله همدیگه تو این ماه نباید جایی داشته باشه.

بار عرفانی و معنوی این ماه با این جور برنامه ها کم میشه.

در ضمن گریه چه ایرادی داره؟؟؟

گریه ادمو به خدا نزدیک تر میکنه در حالی که شادی و خنده عموما(نه کلا) مارو از یاد خدا غافل میکنه.

حالا کسی نیاد استنباط کنه که منظورت اینه که مردم 24 ساعته گریه کنن؟؟؟(از این برداشتها متاسفانه تو این جامعه مجازی مهندسین زیاد میشه)

نه مردم هم به خنده احتایج دارن و هم به گریه.
اما هر کدوم جای خود.
رمضان ماه خنده و شادی هست اما از نوع کاذب و بدون معنی و بدون استفاده اش.

در رمضان که ماه عبادت و خلوت کردن بنده با خداشه و ماهی هست که متعلق به حضرت علی(ع) و ضربت خوردن و شهادت ایشون هست انسان با گریه و تضرع بهتر میتونه باعث شادی دل و روح بشه.
روزی تو دانشگاه یکی یه حدیث از امام صادق (ع) آورده بود که:
(هر کس با نامحرم بیش از پنج کلمه حرف بزنه گناه و کار حرام کرده)
تصور کنید اگه بخوایم یه سوال از یه استاد نامحرم بپرسیم باید پنج کلمه شو این جلسه بگیم و بقیشو جلسه های بعدی
بعضی هامون دیدشون از اسلام این چیزاست مثل آقا رضا
تلویزیون امسال سه تا سریال درباره روح و فرشته و شیطان درست کرده و یه دونه هم سه دونگ سه دونگ
آقا رضا بهت توصیه میکنم شما اون سه تا سریالو ببین اگه بازم وقت زیاد آوردی برو سراغ شبکه قرآن
این توجیهاتتم واسه خودت نگه دار- جای دیگه هم نگو مسخرت میکننا-از ما گفتن بود
راستی امامان ما از سر خلوص نیت و با توجه به چیزایی که میدونستن گریه میکردن نه با دیدن فیلم عبرت آموز چون میدونستن گریه زوری و الکی فایده ای نداره

آبیدر751

اخراجی موقت
روزی تو دانشگاه یکی یه حدیث از امام صادق (ع) آورده بود که:
(هر کس با نامحرم بیش از پنج کلمه حرف بزنه گناه و کار حرام کرده)
تصور کنید اگه بخوایم یه سوال از یه استاد نامحرم بپرسیم باید پنج کلمه شو این جلسه بگیم و بقیشو جلسه های بعدی
بعضی هامون دیدشون از اسلام این چیزاست مثل آقا رضا
تلویزیون امسال سه تا سریال درباره روح و فرشته و شیطان درست کرده و یه دونه هم سه دونگ سه دونگ
آقا رضا بهت توصیه میکنم شما اون سه تا سریالو ببین اگه بازم وقت زیاد آوردی برو سراغ شبکه قرآن
این توجیهاتتم واسه خودت نگه دار- جای دیگه هم نگو مسخرت میکننا-از ما گفتن بود
راستی امامان ما از سر خلوص نیت و با توجه به چیزایی که میدونستن گریه میکردن نه با دیدن فیلم عبرت آموز چون میدونستن گریه زوری و الکی فایده ای نداره
چرا یه بار توصیه نمبشه شادی کنیم مگر چه گناهی مرتکب شدیم- برای جوانی که قرن21مهندس باشه و این افکار قرون وستایی.....هیهات هیهات

m2kz

عضو جدید
چرا یه بار توصیه نمبشه شادی کنیم مگر چه گناهی مرتکب شدیم- برای جوانی که قرن21مهندس باشه و این افکار قرون وستایی.....هیهات هیهات
توصیه شده دوست عزیز اما بعضی ها فقط گریه و زاری هاشو می بینن ;)

zakari

عضو جدید
من نمیدونم چرا بعضیا عادت دارن گریه کنن.افسردگی حسه ایده عالشونه...بعدش میخوان بقیه هم مثل خودشون باشن...
بله ما حدیث درباره توبه و گریه برای بخشایش داریم...اما چند برابرش حدیث درباره شاد کردن دل مومن...شادی یتیمان...شادی جوانان...شادی فقرا و یه عالمه حرفای قشنگ دیگه هم کم نیست
آقا رضا کجایید چرا با این حرفای متحجرانه تون دید انسان ها رو به دینه اسلام خراب میکنید...حدیث قدسی هست که فردی گمراه شد و دیگران رو به گمراهی کشوند بعد فهمید کارش اشتباهه و توبه کرد از خدا ندا رسید که اگر گمراهی خودت بود بخشیده میشدی اما گناه دور کردن قومی از من رو نمیبخشم.
این حق الناسه شما که بهتر میدونین
اصلا قضاوت با خودتون یه آدم طبیعی اگه افسرده و غمگین باشه حسه بهتری داره یا شاد و سرزنده باشه؟؟؟این افسردگی زیاده که جامعه رو از پیشرفت میندازه...افسردگی اگه بیشتر از شادی زیاده از حد جلوی ترقی انسان ها رو نگیره کمتر نمیگیره...

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حق میدم بهشون.
ماه رمضان ماه شادی و خوشحالی دل و روحه و خوشحالی و شادی به وسیله جلف بازی و زدن تو سر و کله همدیگه تو این ماه نباید جایی داشته باشه.

بار عرفانی و معنوی این ماه با این جور برنامه ها کم میشه.

در ضمن گریه چه ایرادی داره؟؟؟

حالا کسی نیاد استنباط کنه که منظورت اینه که مردم 24 ساعته گریه کنن؟؟؟(از این برداشتها متاسفانه تو این جامعه مجازی مهندسین زیاد میشه)

نه مردم هم به خنده احتایج دارن و هم به گریه.
اما هر کدوم جای خود.
رمضان ماه خنده و شادی هست اما از نوع کاذب و بدون معنی و بدون استفاده اش.

آدم نمیدونه به این حرفها بخنده یا گریه کنه

ماها چه گناهی کردیم گیر این جماعت کوته فکر افتادیم

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که یزدیم این سریال را از سیگنال های ماهواره ای شبکه تهران دنبال میکنیم.... اطلاع نداریم!

ولی خب خیلی کار زشتیه... لا اقل از اولش پخش نکنند!

cpu 2011

عضو جدید
حالا این خوبه... دیشب اومدن گفتن یکی بیاد جلوی خنده بازارو بگیره.. پخش این برنامه در ماه مبارک رمضان اصلا کار درستی نیست...

میان جلوی این برنامه ها رو میگیرن، بعدش مردم برن ماهواره ببینن، دوباره خودشون میرن ماهواره هارو جمع میکنن، خلاصه این برادرا کار و زندگی ای واسه خودشون دست و پا کردن
:biggrin:

CRYSTALIN

عضو جدید
توی این تایپک چه راه هایی برای رسیدن به خدا کشف شد بعضی ها از خود قران هم جلو زدند فقط موندم این کدوم آیه هست که خدا بجای تقوی گریه رو پیشنهاد کرده خدا از دست ما آدمهای ...چی میکشه:biggrin:

بالا