چگونگی اجرای عملی مهندسی ارزش در کارخانه

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام بر دوستان ارجمند رشته ی شریف " مهندسی صنایع " .

این حقیر بنا به درخواست استاد درس سمینار در مقطع کارشناسی ارشد میبایست در کارخانه ای که فعالیت دارم به اجرای " مهندسی ارزش " در محل کارم اقدام کنم .

از انجا که اطلاعات کافی در زمینه ی مهندسی ارزش نداشتم به مطالعه در این باره پرداختم ولی هنوز نمیدانم برای اجاری چنین موضوعی بصورت عملی باید از کجا شروع کرد .

لذا از شما دوستان گرامی و صاحبنظر درخواست میکنم کمک کنید .

در ابتدا اگر میشود بگویید برای اجرای این طرح چه امکاناتی لازم است ؟

s22a2ch

مدیر بازنشسته

این حقیر بنا به درخواست استاد درس سمینار در مقطع کارشناسی ارشد میبایست در کارخانه ای که فعالیت دارم به اجرای " مهندسی ارزش " در محل کارم اقدام کنم .

از انجا که اطلاعات کافی در زمینه ی مهندسی ارزش نداشتم به مطالعه در این باره پرداختم ولی هنوز نمیدانم برای اجاری چنین موضوعی بصورت عملی باید از کجا شروع کرد .

ببینین این به دردتون میخوره؟
البته یه مطلب خیلی ساره هست در حد اشنایی با مهندس ارزش

پیوست ها

• value_engineering.doc
    124.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینین این به دردتون میخوره؟
البته یه مطلب خیلی ساره هست در حد اشنایی با مهندس ارزش

باتشكرازشما.
اماهمونطوركه گفتم من اكثرمقالات دراينباره رومطالعه كردم .
من ميخواستم ببينم چجور يبايد اين روش رودرعمل در يك كارخانه پياده سازي كرد.

inen

عضو جدید

دوست عزیز برای پیاده سازی مهندسی ارزش در عمل ، من اخیرا یک کتاب بسیار خوب مطالعه کردم که مشخصاتشو زیر آوردم ، قیمتش حداکثر 5000 تومان ، ولی واقعا عملی و کاربردی نوشته :

نام کتاب : بهبود بی تردید
آموزش کاربردی مهندسی ارزش
کتابی ساده برای آنن که بیاموزیم چرا و چگونه مهندسی ارزش کنیم ؟

تالیف : مهندس محمود کریمی

انتشارات رسا

.
چاپ 1384 این کتاب رو 3000 تومان خریدم

.
یه سر بری نگاه کنی این کتابو بد نیست ، خواستی بخرش ( فکر کنم بدردت میخوره حتما )

.
همچنین میتونی به قسمت مهندسی ارزش وبلاگ خودم هم سری بزنی ، مقالات خوبی در این زمینه دارم :

http://inen.blogfa.com/cat-50.aspx

yunesakbari

عضو جدید
سلام شاید به دردتون بخوره من فقط اینو در مورد مهندسی ارزش دارم

پیوست ها

• مهندسی ارزش.pdf
    90.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

رهایی و هجرت

عضو جدید

سلام دوست عزیز.
با توجه به اینکه حس کردم مدت زمانی قابل توجه ، از زمان گذاشتن این بست تون گذشته حتما تا حالا خودتون جواب و راه حل رو بیدا کردین برا بروزه ی استاد، میخواستم خواهش کنم به منم کمک کنین و بگین که آخر سر ، چگونه مهندسی ارزش رو بیدا کردید و از چه چیزی کمک گرفتین . ممنون میشم اگه بفرمایین . باز هم تشکر دوست گرامی.

behzad14771

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
با توجه به اینکه حس کردم مدت زمانی قابل توجه ، از زمان گذاشتن این بست تون گذشته حتما تا حالا خودتون جواب و راه حل رو بیدا کردین برا بروزه ی استاد، میخواستم خواهش کنم به منم کمک کنین و بگین که آخر سر ، چگونه مهندسی ارزش رو بیدا کردید و از چه چیزی کمک گرفتین . ممنون میشم اگه بفرمایین . باز هم تشکر دوست گرامی.

سلام به همه دوستان عزیز.
به خاطر اینکه بنده حقیر به پیشرفت علم و فناوری اهمیت زیادی می دهم، به اطلاع شما دوستان می رسانم اگه هر کسی می خواهد به متدولوژی مهندسی ارزش از لحاظ علمی و کاربردی آشنا بشه، به ایمیل من مراجعه کنه تا بهش کمک کنم. چون مشاور (تسهیل گر) مهندسی ارزش بودم. موفق باشید.
behzad_ghasemi67@yahoo.com

behzad14771

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.
به خاطر اینکه بنده حقیر به پیشرفت علم و فناوری اهمیت زیادی می دهم، به اطلاع شما دوستان می رسانم اگه هر کسی می خواهد به متدولوژی مهندسی ارزش از لحاظ علمی و کاربردی آشنا بشه، به ایمیل من مراجعه کنه تا بهش کمک کنم. چون مشاور (تسهیل گر) مهندسی ارزش بودم. موفق باشید.
behzad_ghasemi67@yahoo.com

بالا