كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shayan yoyo

عضو جدید
آقا شهاب معذرت میخوام من هرچی اطلاعاتم رو وارد میکنم میزنه کارنامه ای با مشخصات مورد نظر موجود نمیباشد.این یعنی چی؟توروخدا جواب بدین.ممنونم

soodabe

عضو جدید
منم تهران مرکز قبول شدم... خیلی این دانشکده رو دوست دارم ولی غیر انتفاعی هم قبول شدم که پولش خیلی کمتره !! حالا چیکار کنم؟
افرین محبوبه جووووون
منم شیراز قبول شدم
خیالی خوشحالم
بت تبریک میگم

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم قبول شدم بچه ها به همتون تبریک میگم

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

دیگه مجبور نیستم برم خارج از کشور هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

shiva260

عضو جدید
یعنی منم برم ثبت نام؟
اگه تا تکمیل ظرفیت بهمن صبر کنم چطور ؟
آره به نظر من حتماً برو ثبت نام. البته الانم می تونی زنگ بزنی دانشگاه بپرسی.
علوم وتحقیقات تبریز2استان آذربایجان شرقیکوی ولیعصر(عج)،خیابان دانشگاه3305557-8

به این سایت یه سر بزن درمورد انتقالی یه سری مطالب داره : http://azs.srbiau.ac.ir/fa/contents/omor-Daneshjoee/Transfer/%D9%86%D9%82%D9%84.%D9%88.%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA.%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C.html

شهاب شهابی

کاربر فعال
سلام.یه دوستام هم همینطور شده.شاید خدانکرده ،زبونم لال....................................................قبول نشدی
آقا شهاب معذرت میخوام من هرچی اطلاعاتم رو وارد میکنم میزنه کارنامه ای با مشخصات مورد نظر موجود نمیباشد.این یعنی چی؟توروخدا جواب بدین.ممنونم

شهاب شهابی

کاربر فعال
مرسیییییییییییییی.دارم وارد سایتش میشم.
کسی شهرکرد قبول نشده؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی حاضره شهرکرد رو با هریس تبریز عوض کنه من میتونم.
آره به نظر من حتماً برو ثبت نام. البته الانم می تونی زنگ بزنی دانشگاه بپرسی.
علوم وتحقیقات تبریز
2
استان آذربایجان شرقی
کوی ولیعصر(عج)،خیابان دانشگاه
3305557-8

به این سایت یه سر بزن درمورد انتقالی یه سری مطالب داره : http://azs.srbiau.ac.ir/fa/contents/omor-Daneshjoee/Transfer/نقل.و.انتقالات.دانشجویی.html

mahsa m2

عضو جدید
معنیش اینه که قبول نشدی ,,,, فقط کارنامه قبولیارو تو تکمیل ظرفیت نشون میده

setya20

عضو جدید
حالا اگه دیرتر بریم ثبت نام چی میشه ؟؟ من سه سنبه چهارشنبه میتونم برم

milolo

عضو جدید
امسال اولین سال که ارشد معماری می گیره کلاساش تو ابشار اول برگزار میشه علوم تحقیقات اصفهان می گم نه خوراسگان

آخه اونجا که خیلی کوچیکه مثل مدرسس نه دانشگاه کاش توی خوراسگون تشکیل بشه چون ما آتلیه هم نیاز داریم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا