اگه خيلي خيلي عصباني بشي چه كار ميكني؟

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای بابا... ای بابا....:surprised:
من کم عصبانی میشم....ولی اگه هم عصبانی بشم دیگه با کسی حرف نمیزنم....کسی هم جرآت نداره باهام حرف بزنه.... فقط دوست دارم تنها باشم ....یا راه میرم یا دراز میکشم....
در بعضی از مواقع هم موبایل میزنم زمین ....:D

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا... ای بابا....:surprised:
من کم عصبانی میشم....ولی اگه هم عصبانی بشم دیگه با کسی حرف نمیزنم....کسی هم جرآت نداره باهام حرف بزنه.... فقط دوست دارم تنها باشم ....یا راه میرم یا دراز میکشم....
در بعضی از مواقع هم موبایل میزنم زمین ....:D
اوووووووووووووو چه عجب bkk
اين گوشيتو يكم مراقب باش

نسیم

عضو جدید
منم یه بار عصبانی شدم موبایل مامانم رو زدم زمین بعدش شوتش کردم سمت دیوار . بنده خدا موبایله چیزی ازش نموند:biggrin:.

AMANDA

عضو جدید
من وقتی عصبانی بشم سعی می کنم خودمو کنترل کنم اما معمولا نمیشه:biggrin:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اوووووووووووووو چه عجب bkk
اين گوشيتو يكم مراقب باش

ما همیشه به یاد دوستان عزیز از جمله شریف گل هم هستیم..:gol:.
یه کمی کم سعادتیم دیر به دیر میرسم خدمتتون...;)

والا من تا به حال چند بار گوشی رو محکم زدم زمین ولی چیزیش نشد....:D

------------------------------------------------------------------------------------------------

عصبانیت بده ، زشته....

من اگه عصابی بشه هر کسی رو که اطرافم باشه می کشم :)
البته اگه خیلی داغ کنم :D

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما همیشه به یاد دوستان عزیز از جمله شریف گل هم هستیم..:gol:.
یه کمی کم سعادتیم دیر به دیر میرسم خدمتتون...;)

والا من تا به حال چند بار گوشی رو محکم زدم زمین ولی چیزیش نشد....:D

------------------------------------------------------------------------------------------------

عصبانیت بده ، زشته....

لابد گوشیت نوکیاس! منم هر چی این گوشی نوکیای مدل عهد بوقمو این طرف و اون طرف پرت میکنم چیزیش نمیشه! :biggrin:

server

عضو جدید
لابد گوشیت نوکیاس! منم هر چی این گوشی نوکیای مدل عهد بوقمو این طرف و اون طرف پرت میکنم چیزیش نمیشه! :biggrin:
فکر کنم هر کی گوشیه نوکیا داشته باشه وقتی عصبانی بشه اولین چیزی که به نظرش می رسه اینه که گوشیش رو پرت کنه :D من خودم که یه نوکیا 6020 دارم وقتی عصبانی بشم می زنم دیوار ولی نمی دونم چرا خراب نمی شه مثل سنگ می مونه حالا هر کی هم حرف زیادی بزنه می زنم تو مخش :mad:

آره یادته چقدر میرفتیم با هم بیرون ؟! چه کارایی که نکردیم ! چقدر ارشاد بهت گیر میداد ! :w16:

HESSAM58

کاربر فعال
باریک ا.. امیر احمد؟؟؟
آدم خواری و از این حرفا
حالا بذار اونایی رو که خوردی هضم بشن بعدا این آقا نیمای گل ما رو بکش و بخور:w01::gol:

بله
به به ! ( حرکت دست رو دیگه خودت شبیه سازی کن ! )
راستی من اینقدر جیگرم که میخوای منو بزنی سر سیخ ؟ :love:

shahab_A

عضو جدید
تاپيكو دارين منحرف ميكنين .. من اگه خيلي خيلي عصباني بشم گريه م ميگيره

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یکم عصبانی بشم مثله وحشیا میشم و داد و قال راه میندازم :w13:اما اگه خیلی عصبانی بشم قاه قاه میخندم طوری که طرف گیج میشه که من چمه؟:w15:دقیقا اینجوری میخندم.

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یکم عصبانی بشم مثله وحشیا میشم و داد و قال راه میندازم :w13:اما اگه خیلی عصبانی بشم قاه قاه میخندم طوری که طرف گیج میشه که من چمه؟:w15:دقیقا اینجوری میخندم.
خیلی جالبه داشتم این تاپیک رو میخوندم که مامانم با چشمانی نگران اومد تو اتاقم خیلی یواش یواش طوری که سکته نکنم گفت :بابام تی شرت آبی رنگش رو انداخته توی ماشین لباسشویی که داشته لباسای من رو می شسته و بلوز سرخابی رنگم به گلهای آبی رنگ مزین شده. شما بگین الان داد و قال راه بندازم یا بخندم؟؟؟؟؟؟:confused:

shahab_A

عضو جدید
خیلی جالبه داشتم این تاپیک رو میخوندم که مامانم با چشمانی نگران اومد تو اتاقم خیلی یواش یواش طوری که سکته نکنم گفت :بابام تی شرت آبی رنگش رو انداخته توی ماشین لباسشویی که داشته لباسای من رو می شسته و بلوز سرخابی رنگم به گلهای آبی رنگ مزین شده. شما بگین الان داد و قال راه بندازم یا بخندم؟؟؟؟؟؟:confused:

هيچكدوم بشين گريه كن ...:biggrin: