زبون بازی ...

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . من از همه زبون بازای باشگاه میخوام که یه کمکی به من بکنن .

قضیه ازین قراره که من میخوام یه کاری انجام بدم که بابام مخالفه . وقتی فهمید میخوام اینکارو انجام بدم مخالفتشو ابراز کرد و خیلی جدی گفت که راضی نیست. دیگه با هم در موردش حرف نزدیم . چند وقت پیش وقتی دید تصمیمم جدیه بهم یه اس ام اس داده بود با این متن :
دختر گلم من تو رو خیلی دوست دارم . سعی کن کاراتو با من هماهنگ کنی . من به جز خوبی تو چیزی نمی خوام و همه امید من تویی .

می دونم اگه باهاش هماهنگ کنم مخالفت می کنه . البته میشه چاخانش کرد . از همه زبون بازای باشگاه تقاضا می کنم یه متن پیشنهاد بدن که من به بابام اس ام اسش کنم .

متشکرم .:gol:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابای مهربونم---دوسم داری میدونم
تو خیرمو میخواستی---تو عمرمی تو جونم
ولی منم دل دارم----خوشگل مهربونم!
ایندفعه را بیخیال---آخه بابا مجبورم
:surprised:

جون من اینو فی البداهه گفتی ؟؟ تو استعدادت خیلی زیاده . ای ول . فکم افتاد .:eek:
باحال بود به دردم میخوره حتماً .

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر عزیز و مهربونم. خودت میدونی که تو این دنیا بعد خدا، پشتم به هیچ کس جز تو گرم نیست و کاملا هم درک میکنم که جز تو هیچ کسی خیر منو تو این دنیا نمیخواد.
من تا به این سن که بزرگ شدم و به این نقطه تونستم برسم همش به خاطر کارایی بوده که تو یادم دادی.
حالا میخوام بهم اعتماد کنی و بدونی که برای من لازمه که این کارو انجام بدم و ازت خواهش میکنم حتی اگر با تصمیم من مخالفی باز هم تو این مسیر هوامو داشته باشی و کمک های پدرانتو از من دریغ نکنی.

خوووووب بییییید؟؟؟؟

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر عزیز و مهربونم. خودت میدونی که تو این دنیا بعد خدا، پشتم به هیچ کس جز تو گرم نیست و کاملا هم درک میکنم که جز تو هیچ کسی خیر منو تو این دنیا نمیخواد.
من تا به این سن که بزرگ شدم و به این نقطه تونستم برسم همش به خاطر کارایی بوده که تو یادم دادی.
حالا میخوام بهم اعتماد کنی و بدونی که برای من لازمه که این کارو انجام بدم و ازت خواهش میکنم حتی اگر با تصمیم من مخالفی باز هم تو این مسیر هوامو داشته باشی و کمک های پدرانتو از من دریغ نکنی.

خوووووب بییییید؟؟؟؟

ایول اینم خیلی خوب بود . اگه میشد چندبار تشکر کنی هوار تا ازین پستت تشکر میکردم . اینا رو هر کدومشو الان استفاده نکنم در فرصتهای بعدی حتماً به دردم میخوره . :w16:
دم زبون شما گرم ...:w11:

آخرین ویرایش:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
quote]

منم اگه بابا بودم،حاضر نبودم دخترم زن دوم بشه،میکشتمش!

ای بابا حالا منم که نمی خواستم زن دوم بشم . این مهرشاد هی گفت اگه این شکلی باشی خیلی میخوامت ... بعدشم که نارو زد گفت نمیام بگیرمت :cry::cry:

آخرین ویرایش: