استارت برای کنکور 91

mohimani

عضو جدید
سلام به دوستانی که قراره در کنکور ۹۱ شرکت کنن
شاید به نظر بعضی‌ از دوستان زدن این تاپیک زود باشه ولی‌ به نظر من از همین الان حداقل به فکر باشیم بهتر از اینه که تابستون تازه به فکر استارت باشیم
از تمام دوستان خواهش می‌کنم دروسی که به نظرشون باید از بقیه زودتر شروع به خوندن بشن رو معرفی‌ کنن
و دوستانی که در کنکور ۹۰ تا حدودی به نظر خودشون موفق بودن یه مشاوره برای نحوهٔ شروع و آماده شدن برای کنکور سال بد به بقیه بدن تا بقیه بتونن از تجربیات آنها استفاده کنن

omidd1315

عضو جدید
آفرين من باهات موافقم و تا پايان كار باهاتم دوست من.
من در نظر دارم در سال جديد براي تك تك روزهام برنامه ريزي داشته باشم.
به نظر من از درس هاي رياضي و زبان شروع كنم بهتر باشه.
البته اين يه نظره.

mohimani

عضو جدید
مرسی‌ امید جان
دقیقا به نظرم باید از زبان و ریاضی‌ شروع کرد مخصوصاً ریاضی‌ چون حجم بالایی‌ داره و الان کم کم بخونیم حداقل استرس نداریم
یه زمانی‌ میگفتن ۶ ماه واسه ارشد بخونیم کافیه ولی‌ الان که کنکور داره به سمت مفهومی‌ شدن پیش میره به نظر من کافی‌ نیست

reza2124

عضو جدید
سلام خيلي عاليه
اتفاقا از الان بايد از همين الان برنامه ريزي بشه.
فقط چون من هنوز درسم تموم نشده زياد وقت براي خوندن ندارم.
رياضي رو چطور بايد خوند ميشه كمي راهنمايي كنيد؟

بین نشین

عضو جدید
ایول به شجاعتت که جرعت کردی الان این مطلب و بذاری

ازت حمایت می کنم فقط به نظرم اگه می خواهی موفق بشی برای اینکه از الان می خواهی شروع کنی نیاز به یه هدف خوب و مشت داری

شاید شاید مثل (( درس خواندن برای رضای خدا )) نخندی ها باید گریه کرد اگه بفهمی

ceramist20

عضو جدید
كسي ميدونه تاثير معدل سال بعد تغيير ميكنه يا نه؟بيشتر نميشه؟منم سال بعد كنكور دارم وميخوام زير 100 بشم.با معدل پايينم(حدود 14) اميدي هست؟

abandoned

عضو جدید
حتماباید درصدات جوری باشه که معدلت رو جبران کنه.حتما میتونی;)

mohammadfarahani

عضو جدید
كنكور 91

كنكور 91

سلام بچه هاي متالورژ . براي كنكور ارشد جزوه خوب نياز دارم اگر كسي جزوه خوب داره يك پيام بفرسته . ممنون:gol:

mohammadfarahani

عضو جدید
كنكور 91

كنكور 91

سلام بچه ها براي ارشد كدام درس ها را بايد خواند ؟مثلا انجماد ،ريخته گري...:surprised:

alimahpeykar

عضو جدید
سلام بچه ها براي ارشد كدام درس ها را بايد خواند ؟مثلا انجماد ،ريخته گري...:surprised:

خواص فیزیکی ( کریستالوگرافی - عملیات حرارتی - دگرگونی فازها )
خواص مکانیکی
شیمی فیزیک و ترمودینامیک
ریاضی( عمومی 1 و 2 - معادلات دیفرانسیل - ریاضی مهندسی )
زبان عمومی و تخصصی

mohammadfarahani

عضو جدید
سوال

سوال

سلام ممنون از راهنماي شما . شما كدام دانشگاه در چه مقطعي هستي . در خصوص آن جزوه ها هم كدام را خودت پيشنهاد ميكني . ماهان بر اساس آخرين تحولات كنكوره . ممنون

rafsanjeles

عضو جدید
به نظر شما سوالای کنکور 91 چه جوریه!!!!!!!!

به نظر شما سوالای کنکور 91 چه جوریه!!!!!!!!

امسال که آزمایشی دادیم سوالاش بد نبود ولی چند تا سوال اشتباه داشته که بچه هایی که کنکور اصلیشون بود به سازمان سنجش نامه نوشتن!!!خدا کنه که سال دیگه اینجوری نباشه:cry:

alimahpeykar

عضو جدید
سلام ممنون از راهنماي شما . شما كدام دانشگاه در چه مقطعي هستي . در خصوص آن جزوه ها هم كدام را خودت پيشنهاد ميكني . ماهان بر اساس آخرين تحولات كنكوره . ممنون

اگه قرار باشه کنکور سال دیگه هم مثل امسال مفهومی باشه بهتره رفرنس بخونی چون جزوات این موسسات خیلی کمکت نمی کنه
ولی اگه بخوام از بین موسسات یکی رو پیشنهاد بدم پیشنهادم ماهانه

thermic

عضو جدید
کسی هست که امسال برای چندمین بار کنکور داده باشه ؟
میخوام بگه بهترین برنامه ریزی برای درس خوندن از چه زمانیه و
از کدوم درسا باید شروع کرد تا در آزمون ارشد دولتی قبول شد ؟
به زبان دیگه کسی که امسال هدفش قبولی در ارشد بوده تجربیاتش رو بیان کنه
ممنون

abandoned

عضو جدید
تنها اشتباه من تو کنکور ارشدی که دادم این بود از تابستون شروع نکردم.شما همچین اشتباهی رونکنین .سعی کنین از همین تابستون خودتون رو بالا بکشید به خصوص ریاضیاتتون رو.;)

fc_farshad

عضو جدید
درخواست کمک از اساتید و قبول شدگان کنکور سراسری ارشد

سلام
میخوام واسه ارشد بخونم ولی دقیق نمیدونم چی بخونم یه سری جزوه و کتاب دارم ولی نمیدونم واسه کنکور کافی هست یا نه؟ از خانم ها و آقایان محترم انجمن خواهش میکنم که همکاری کنن وبگن که واسه قبول شدنشون تو کنکور سراسری ارشد کدوم کتابا یا جزوه هارو خوندن ؟ بنظر من این میتونه یک بحثه فراگیر و مفید باشه تا همه بچه های کنکور بتونن از این مطلب استفاده کنن
در حال حاضر واسه خواص فیزیکی مواد دارم جزوه استاد خودمو با جزوه دانشگاه شریف میخونم در کنارش کتاب چی بخونم؟؟
واسه مکانیکی و ترمودینامیک هم همینطور

این هم ایمیلمه : fc_xway@yahoo.com

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

بهتره به تالار کنکوری ها مراجعه کنید

تاپیک های برترین منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد " و ***::::دانلود جزوات تخصصی رشته مواد::::*** و .. میتونه براتون مفید باشه .

پست شما منتقل شد به استارت برای کنکور 91

موفق باشید

vahiddavari

عضو جدید
کسی هست که امسال برای چندمین بار کنکور داده باشه ؟
میخوام بگه بهترین برنامه ریزی برای درس خوندن از چه زمانیه و
از کدوم درسا باید شروع کرد تا در آزمون ارشد دولتی قبول شد ؟
به زبان دیگه کسی که امسال هدفش قبولی در ارشد بوده تجربیاتش رو بیان کنه
ممنون
من دومین سالیه که کنکور دادم در صدای امسالم (کنکور 90) هم به ترتیب 35 - 45 - 45 - 60 - 57 هستش! و تا بخوای تجربه استفاده از بیشتر موسسات و جزوه و کتاب رو دارم
یه ایمیل به vahiddavari89@gmail.com تا حد توان کمکتون می کنم!

vahiddavari

عضو جدید
سلام
میخوام واسه ارشد بخونم ولی دقیق نمیدونم چی بخونم یه سری جزوه و کتاب دارم ولی نمیدونم واسه کنکور کافی هست یا نه؟ از خانم ها و آقایان محترم انجمن خواهش میکنم که همکاری کنن وبگن که واسه قبول شدنشون تو کنکور سراسری ارشد کدوم کتابا یا جزوه هارو خوندن ؟ بنظر من این میتونه یک بحثه فراگیر و مفید باشه تا همه بچه های کنکور بتونن از این مطلب استفاده کنن
در حال حاضر واسه خواص فیزیکی مواد دارم جزوه استاد خودمو با جزوه دانشگاه شریف میخونم در کنارش کتاب چی بخونم؟؟
واسه مکانیکی و ترمودینامیک هم همینطور

این هم ایمیلمه : fc_xway@yahoo.com

من دومین سالیه که کنکور دادم در صدای امسالم (کنکور 90) هم به ترتیب 35 - 45 - 45 - 60 - 57 هستش! و تا بخوای تجربه استفاده از بیشتر موسسات و جزوه و کتاب رو دارم
یه ایمیل به vahiddavari89@gmail.com تا حد توان کمکتون می کنم!

shams0037

عضو جدید
دوستان سلام وقتی این تاپیک دیدم حال کردم
دوست عزیزی که قرار است سال آینده انشاالله کنکور ارشد بدی اگر به عنوان یک با تجربه بهم نگاه کنی به دنبال جزوات موسسات نرو چونکه جواب نمی گیری(بنده امتحان کردم)برو رفرنس بخون اگر ضرر کردی هر چه خواستی به من بگو.
موفق و پیروز باشید

reza2124

عضو جدید
كسي ميدونه تاثير معدل سال بعد تغيير ميكنه يا نه؟بيشتر نميشه؟منم سال بعد كنكور دارم وميخوام زير 100 بشم.با معدل پايينم(حدود 14) اميدي هست؟

حتماباید درصدات جوری باشه که معدلت رو جبران کنه.حتما میتونی;)

اینا یعنی چی؟ مگه معدل چه تاثیری داره مگه؟ چطوریاست؟
میشه کمی توضیح بدید. چه ربطی داره؟
ممنون

reza2124

عضو جدید
تو مواد امتحانی دروس فیزیولوژی و آناتومی، شیمی آلی و بیوشیمی، خواص مواد مهندسی و بیومتریال هست.
اینا رو هم باید بخونیم یا مربوط به گرایش های خاص دیگست؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو مواد امتحانی دروس فیزیولوژی و آناتومی، شیمی آلی و بیوشیمی، خواص مواد مهندسی و بیومتریال هست.
اینا رو هم باید بخونیم یا مربوط به گرایش های خاص دیگست؟

تا اونجایی که من میدونم خواص مکانیکی - خواص فیزیکی - ترمودینامیک ( شیمی فیزیک ) جز دروس تخصصی

زبان ( عمومی و تخصصی ) و ریاضی

این دروس هستن برای کنکور

اونایی که شما گفتینو تا حالا تو منابع ندیدم

reza2124

عضو جدید
تا اونجایی که من میدونم خواص مکانیکی - خواص فیزیکی - ترمودینامیک ( شیمی فیزیک ) جز دروس تخصصی

زبان ( عمومی و تخصصی ) و ریاضی

این دروس هستن برای کنکور

اونایی که شما گفتینو تا حالا تو منابع ندیدم

خوب منم بخاطر همین تعجب کردم دیگه.
توی مواد امتحانی کنکور 90 هست. تو دفترچه سوالات.
اینو ببین. اینا چیه؟

reza2124

عضو جدید
بلـــــــــــــــه جالبیش کــــــــه جالبه..
ولی من میخوام بدونم چی هستن و چه ربطی دارند؟

abandoned

عضو جدید
اینا یعنی چی؟ مگه معدل چه تاثیری داره مگه؟ چطوریاست؟
میشه کمی توضیح بدید. چه ربطی داره؟
ممنون
معدل هم یه تاثیرخیلی کمی داره یعنی اینکه ضریب داره و محاسبه میشه.ولی ضریبش خیلی کم هستش.که تو دانشگا ههای مختلف هم متفاوته.