به نظر شما...

x-nik

عضو جدید
2سالی میشه که دارم پیام نور درس میخونم رشته کامپیوتر-ولی تصمیم گرفتم امسال دوباره کنکور بدم( از سیستم بهم ریخته دانشگاه خسته شدم)
حالا نظر شمارو میخواستم بدونم؟؟

• Like
واکنش ها: k2_h

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بشین درستو بخون بابا رشتت که خوبه . خیلی هم خوبه . هر جور باشه تمومش کن میتونی بعدا یه شرکت باز کنی

tulip_yx

عضو جدید
خواهر منم همین مشکل داره بهش گفتم به توام میگم اگه اهل درس خوندنو تکون خوردن نیستی همین الان کوتاه بیا برو حتی اگه شده آزاد آخه انجا دانشجورو میکشونن حتی دکترا

x-nik

عضو جدید
..

..

از بس هر ترم دنبال نمره هایی که نمیاد وبرطرف کردن اشکالات سیستم و...
دوییدم خسته شدم:confused:
بازم از نظرت ممنون.:smile:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظر من که همینو ادامه بده یکم درس بخونی خوب میشه منم مثل خودت بودم اما الان وضعم بهتر شده

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2سالی میشه که دارم پیام نور درس میخونم رشته کامپیوتر-ولی تصمیم گرفتم امسال دوباره کنکور بدم( از سیستم بهم ریخته دانشگاه خسته شدم)

الان كه خيلي بهتر شده:cool:

daneshpajooh

عضو جدید
شما اگر دقيق و عميق درس بخونيد مي تونيد براي كارشناسي ارشد در يك دانشگاه دولتي معتبر قبول بشيد ... اون موقع ست كه خستگي چند سال درس خوندنتون از تنتون در مياد و شيريني موفقيت رو مي چشيد و وقتي مدرك كارشناسي ارشد داشته باشيد ديگه اصلا مهم نيست كه كارشناسي رو چكار كرديد و كدوم دانشگاه درس خونديد ...
به هر حال براتون آرزوي موفقيت دارم

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا بچه های پیام نور تو رشته های علوم پایه قویترند تو مهندسی ها زمان می بره تا به رشته های پایه برسند.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

هدفتون چیه؟ لیسانس بگیرید و تا اخر عمر به فک و فامیل و دوست وآشنا به هر کس که رسیدید بگید روزانه خوندید ، به هر کس هم که نرسیدید پیغام بفرستید ؟ یا نه میخواید مثل من ز گهواره تا گور دانش بجویید؟!

x-nik

عضو جدید
نه اینطوریا هم نیس-برای کلاس گذاشتن نیس که بخوام کنکوربدم و یه دانشگاه دیگه درس بخونم
خب دانشگاه های روزانه یا حتی اغیر انتفاعی خیلی منظم تر وبهتر از پیام نورند...نه؟
بازم مرسی از نظر همه ی دوستان:redface:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام نور وضعش داره خیلی بهتر میشه نسبت به قبلا.ما از طریق کنکور سراسری وارده این دانشگاه شدیم نه مثل بچه های ازاد که مفته وارد میشن از روی یه جزوه 20 برکی میخونند نمره 17 یا 18 میگیرن اگه اونا بیان تو سیستم ما همشون مشروط میشن .من خودم اولا از اینکه به بقیه بگم پیام نور میخونم خجالت میکشیدم اما الان نه کلی هم باش حال میکنم.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پیام نور وضعش داره خیلی بهتر میشه نسبت به قبلا.ما از طریق کنکور سراسری وارده این دانشگاه شدیم نه مثل بچه های ازاد که مفته وارد میشن از روی یه جزوه 20 برکی میخونند نمره 17 یا 18 میگیرن اگه اونا بیان تو سیستم ما همشون مشروط میشن .من خودم اولا از اینکه به بقیه بگم پیام نور میخونم خجالت میکشیدم اما الان نه کلی هم باش حال میکنم.

ببینید قرار نیست ما با له کردن دیگران خودمون را بالا بکشیم.آزاد فلانه و ... این حرفا زیاد خوشایند نیست.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه اینطوریا هم نیس-برای کلاس گذاشتن نیس که بخوام کنکوربدم و یه دانشگاه دیگه درس بخونم
خب دانشگاه های روزانه یا حتی اغیر انتفاعی خیلی منظم تر وبهتر از پیام نورند...نه؟
بازم مرسی از نظر همه ی دوستان:redface:

بله .بهترن. حداقل نظم دارن.چیزی که در پیام نور نایابه

x-nik

عضو جدید
من اخرشم نظرت(100af) رو در مورد تصمیمم نفهمیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

naeemeh123

عضو جدید
به نظر من همین و ادامه بده تا تموم بشه چون تا بیایی بیرون و بخواهی یه رشته دیگه

قبول بشی دست کم یک سال می کشه . خوب این مدت بشین درستتو بخون تا

تموم شه بعد هر کاری خواستی بکن.