خانوما اگه ازدواج نكنيد چه كار ميكنيد؟؟

mrha

عضو جدید
سلام بچه ها امروزه روز خيليا رو ميبينيم كه زياد تمايل به بله گفتن برا ازدواج ندارن !!
مخصوصا دختر خانما اگه نميخوان ازدواج كنن چه كارايي مي خوان بكنن ؟ نيازاشونو :Dچطور بر آورده ميكنن...البته تو ايران!
مرسي از همه;)

• Like
واکنش ها: k2_h

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم نیاز؟؟؟؟ ما دخترا هیچ نیازی به شما پسرا نداریم!:surprised: مگه نه؟؟:D
اگه فروغ اینجا بود حتما" تایید میکرد:w16::w16:
گذشته از شوخی...من اگه فرد مورد علاقم رو پیدا کنم ازدواج میکنم ولی اگه پیدا نشه هم اتفاق خاصی نمیفته! درس,کار,تفریح,زندگی...کاری که همه آدما میکنن:w34:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
گذشته از شوخی...من اگه فرد مورد علاقم رو پیدا کنم ازدواج میکنم ولی اگه پیدا نشه هم اتفاق خاصی نمیفته! درس,کار,تفریح,زندگی...کاری که همه آدما میکنن:w34:

دقيقا:w12:

mrha

عضو جدید
گذشته از شوخی...من اگه فرد مورد علاقم رو پیدا کنم ازدواج میکنم ولی اگه پیدا نشه هم اتفاق خاصی نمیفته!...درس,کار,تفریح,زندگی...کاری که همه آدما میکنن:w34:

نياز ديگه همون كه فرويد ميگه ديگه ...! تو ايران هم مد نظر باشه نميشه كه...

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی شه گفت دخترا هیچ نیازی به پسرا ندارن یا بالعکس.... اتفاقا هر دوتا به هم احتیاج دارن.

اما خب آدم اگه ازدواج نکنه،خب هزار تا کار دیگه هست!
به قول سپیدی کار / تفریح / گردش....دنیا که به آخر نمیرسه.میرسه؟؟

شاید یکی سخت پسند باشه و فرد مورد علاقشو پیدا نکنه.!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن و شوهر مکمل همند............فمنیست پوتوفیولیست

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
نياز ديگه همون كه فرويد ميگه ديگه ...! تو ايران هم مد نظر باشه نميشه كه...
اونی که جناب فروید می فرمایند اینطور که ما میبینیم (و البته غیر قابل انکار هم هست)در وجود پسرا غوغا میکنه نه دخترا!!! (چیزی که عیان است و..از این حرفا !)ضمن اینکه مستر فروید خودشون مرد تشریف داشتن!! فکر کنم تو عنوان این تاپیک به جای خانومها باید می نوشتی آقایون! بخصوص اگه موضوع نیاز باشه;)

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه شما به پسرها احتیاجی ندارین

شما به هیچکی احتیاجی ندارین

کاش همیشه این حرفتون رو یادتون بود

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه شما به پسرها احتیاجی ندارین

شما به هیچکی احتیاجی ندارین

کاش همیشه این حرفتون رو یادتون بود
بابا من شوخی کردم...چرا جدی میگیرین! :w02:
حیف که تاپیک معذرت خواهی نیست وگرنه معذرت خواهی میکردم :tooth:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که جناب فروید می فرمایند اینطور که ما میبینیم (و البته غیر قابل انکار هم هست)در وجود پسرا غوغا میکنه نه دخترا!!! (چیزی که عیان است و..از این حرفا !)ضمن اینکه مستر فروید خودشون مرد تشریف داشتن!! فکر کنم تو عنوان این تاپیک به جای خانومها باید می نوشتی آقایون! بخصوص اگه موضوع نیاز باشه;)

آره والا... همينو بگو...

Hengameh IT

عضو جدید
آدم یا با اونی که میخواهد ازدواج میکنه (که تو این دورو زمونه همه پسرا مثل همند و آدم حق انتخاب نداره ) یا که ازدواج نمیکنه وقتی هم که ازدواج نکنه تفریح میره.سفر میره.تحصیلاتشو ادامه میده. درکل وقتی پسر ها نیستند ما دختر ها ذهنمون باز تره راحت تر فکر میکنیم

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم یا با اونی که میخواهد ازدواج میکنه (که تو این دورو زمونه همه پسرا مثل همند و آدم حق انتخاب نداره ) یا که ازدواج نمیکنه وقتی هم که ازدواج نکنه تفریح میره.سفر میره.تحصیلاتشو ادامه میده. درکل وقتی پسر ها نیستند ما دختر ها ذهنمون باز تره راحت تر فکر میکنیم

:w17::w15: گل گفتي آي گل گفتي...:lol:

mrha

عضو جدید

اي بابا دعوا بازم شروع شد پسرا يه طرف خانما اونطرف...

منظور از اين تاپيك اين بود كه با اين جامعه مرد سالار ايران كه مردا هر كاري بخوان ميكنن و كسي زياد ايراد نميگيره مخصوصا مجرد باشن ....:surprised: شما خانما چه راهكارهايي :cool: واسه خودتون دارين بگين بقيه هم ياد بگيرن اگه كسيو پيدا نكردن كه سرش به تنش بيارزه چيكار ميشه كرد؟... اصلا اون :redface: نيازارو چي...؟
ما گفتيم استقبال ميكنين... مثل اينكه بر خورد!
حالا واقعا چي كار ميكنين؟؟؟؟;)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

منظور از اين تاپيك اين بود كه با اين جامعه مرد سالار ايران كه مردا هر كاري بخوان ميكنن و كسي زياد ايراد نميگيره مخصوصا مجرد باشن ....:surprised: شما خانما چه راهكارهايي :cool: واسه خودتون دارين بگين بقيه هم ياد بگيرن اگه كسيو پيدا نكردن كه سرش به تنش بيارزه چيكار ميشه كرد؟... اصلا اون :redface: نيازارو چي...؟
میدونی چیه..این پستت بد رفت رو اعصابم! ولی جواب نمیدم برای جلوگیری از آشوب و اغتشاش!:D میذارم بقیه جواب بدن..;)

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه نداره

پسرا هیچکدوم سرشون به تنشون نمیرزه...

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
:que:
در ضمن سوالت مبهمه,این که خانوما اگه ازدواج نکنند چیکار میکنن منظورت فقط یه نیاز خاص(!) هست یا کلی داری می پرسی..؟؟؟؟

mrha

عضو جدید
:que:
در ضمن سوالت مبهمه,این که خانوما اگه ازدواج نکنند چیکار میکنن منظورت فقط یه نیاز خاص(!) هست یا کلی داری می پرسی..؟؟؟؟

نميدونم خودمم هر جور دوست دارين جواب بدين...فكر كنم تنهام.

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
in k soal nemikhad,,,,,, age pesara nabashan k behtare ... eshgh ,safa ,safa

Taghdir

عضو جدید
سلام
چیزی که ثابت شده هردو به همدیگه احتیاج دارن
اما این دلیل نمیشه که با هرکسی همنشین و هم صحبت شد
همیشه میگن
یه روزی یه جای خودش میاد جوری وارد سرنوشتت میشه که خودتم تو کفش میمونی....
تازه کلی چیز هست که میشه انقدر وقتتو پر کنی که جونت در بیاد...

mehrshad53

اخراجی موقت
سلامن علیکنگ!

یالله،خواهرا کسی سرباز نباشه...... تیمسار طوری نیست البته!
نعوذ بالله برادر،اسسسستغفر الله ...
خواهرا باید حتما ازدواج کنن اگه نه منحرف میشن و نصف دینشون ناقص العقل میمونه!!!!!!
ازدواج سنت پیامبر است و بسی نیکو بوده و توصیه میگردد.
بنده خودم یه همسر و دو عدد رفیقه داشته و بسیار راضی هستم و خدا را شکر مینمایم.....

ahmad hassani

عضو جدید
سلام
بچه کجایی mrha.
اگه لطف کنی خیلی ممنون میشم.البته فکر کنم می شناسمت.شما هم منو میشناسی....!هستم .فوری کارت دارم.