اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

aminarvin

عضو جدید
بچه ها این خبر که الان میزنم مال تاریخ 6 خردادهستش
ابوالفضل حسنی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ظرفیت دقیقی که دفتر شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم برای پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری 91 به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است، گفت: ظرفیت سازی در کنکور کارشناسی ارشد امسال 81 هزار و 353 نفر اعلام شده در حالیکه این رقم از سوی سازمان سنجش آموزش کشور 75 هزار نفر اعلام شده بود

SCIENSE

عضو جدید
پارسال یادمه این موقه ها نتایج داده بودن . گفتن فردا ولی یه روز زودتر دادن

MK264

کاربر بیش فعال
دوستان یک خواهش داشتم، هر کس قبول شد بیاد بگه رتبش چند شده بود و چه گرایشی قبول شده تا کسایی که سال های بعد کنکور میدن یک اطلاعاتی در این مورد داشته باشن.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خونده بودم موقعی که نتایج اولیه اعلام شد یه تعدادی از دانشگاهها آمادگیشونو اعلام نکردن یا ظرفیت کمتری رو اعلام کردن. و احتمال افزایشش هست.اگه خوشبینانه به قضیه نگاه کرد شاید این 7% افزایش واسه همین باشه.

ava367

عضو جدید
حالا قبول بشيم ديگه مهم نيست كي بريم سر كلاس من كه هر وقت بگن امادم فقط قبول بشم كه فكر نميكنم بشم:cry:

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا قبول بشيم ديگه مهم نيست كي بريم سر كلاس من كه هر وقت بگن امادم فقط قبول بشم كه فكر نميكنم بشم:cry:

آرزو کن بهترین واسه ت اتفاق بیوفته...من که میگم اگه قرار باشه جایی قبول شم که زندگیم تو این دوسال تلخ باشه همون بهتر که نشم.

ava367

عضو جدید
اره عزيزم شما درست ميگي بايد به هر چي كه خواست خداست راضي باشيم

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرزو کن بهترین واسه ت اتفاق بیوفته...من که میگم اگه قرار باشه جایی قبول شم که زندگیم تو این دوسال تلخ باشه همون بهتر که نشم.
انقد تلخ نگو دختر. حالا که چیزی معلوم نیست. دلتو گنده کن تا این چند ساعت بگذره. دل خودمم آشوبه.

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقد تلخ نگو دختر. حالا که چیزی معلوم نیست. دلتو گنده کن تا این چند ساعت بگذره. دل خودمم آشوبه.

تلخ نیست:D

این چیزا تو زندگی همه هست..کنکور ارشد هم یه نقطه کوچیک تو زندگی ماست که جایی که قبول میشیم و آدمای جدیدی که تو زندگیمون میان ممکنه مسیر زندگیمون رو به کلی تغییر بدن.

من دوست دارم جایی قبول شم که اون مسیره قشنگ باشه نه تلخ

و امیدوارم واسه همه همین باشه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این چیزا تو زندگی همه هست..کنکور ارشد هم یه نقطه کوچیک تو زندگی ماست که جایی که قبول میشیم و آدمای جدیدی که تو زندگیمون میان ممکنه مسیر زندگیمون رو به کلی تغییر بدن.

حتما خدا هر چی به صلاحمون باشه رو مقدر میکنه .مطمئنم. ایشالله که آینده خوب با تجربه های خوب در انتظارمون باشه.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام ساینا
چه ساعتی میاد؟میدونی کاش صبح پاشیم اومده باشه!
کی خوابش میبره امشب؟
12 امشب نیاد!!!!

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستي فردا چه ساعتي اعلام ميشه
الان اخبار گفت فردا ولی ساعتشو نگفت که همینجور پر پر بزنیم

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با رتبه 1200 عجب دل خجسته ای دارم که هنوز منتظر جوابم من!:confused:

aminarvin

عضو جدید
خودمون قشنگیو میسازیم.اگه با مردم خوب باشی خوبی میبینی قشنگی میبینی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس به نظرتون افزایش ظرفیت داریم؟
اصلا کار اینا هیچ وقت قابل پیش بینی نبوده و نیست. گفتن 7% افزایش ظرفیت داشتیم. باید منتظر بود و دید بخت چقدر با بچه های مهندسی شیمی یاره.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد این افزایش ظرفیت یعنی باز هم تکمیل ظرفیت اعلام میکنن؟!

بالا