منابع كارشناسي ارشد

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
منابع كارشناسي ارشد مهندسي طراحي محيط زيست

منابع كارشناسي ارشد مهندسي طراحي محيط زيست

1- زبان تخصصي :3
2- شناخت محيط زيست :3
3- مباني طراحي : 3
4- تاريخ طراحي محيط : 2
5- آلودگي هاي محيط زيست:3

اردوان

عضو جدید
سلام.
لصفا در صورت امکان منابع مهندسی کشاورزی - علوم دامی را هم درج کنید .

با سپاس

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
مهندسی کشاورزی- علوم دامی :(1- علوم دامی ، 2- پرورش و تولید طیور)

مهندسی کشاورزی- علوم دامی :(1- علوم دامی ، 2- پرورش و تولید طیور)

1- زبان عمومی و تخصصی : 1
2- ژنتیک و اصلاح دام و طرح آزمایشهای کشاورزی : 2
3- بیوشیمی:1
4- تغذیه دام :1
5- پرورش دام و طیور : 1
6-آناتومی و فیزیولوژی دام:1

مهدي از تهران

عضو جدید
پاسخ به سوال شما

پاسخ به سوال شما

جواب سوال حاتمي 895 :
بهتره در رشته‌اي كه كارشناسي اون رو داريد
ادامه تحصيل بديد :smile:

آخرین ویرایش:

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولاً هر کس تو رشته ی خودش واسه ادامه راحت تر میتونه پیش بره . ولی اگه علاقتون به رشته ای غیر از اینه راه سختی رو در پیش گرفتین. من خودم تغییر رشته دادم واسه امتحان ارشد و میتونم بگم خیلی سخت گذشت. اگر رشته ای که میخواین درش تحصیل کنین رو میگفتین راحت تر میشد کمکتون کرد.
اگر هدفمند تصمیم بگیرید حتماً تلاشتون رو در این زمینه خواهید کرد و پاداش تلاش همیشه موفقیته ...که آرزو میکنم موفقیت در پایان این راه نصیبتون باشه.:gol:

r4h3l3h

عضو جدید
tanx

tanx

salam khaste nabashid mersi az bloge ka,mel va aliton mikhastam ozve belogeton besham vali nashod mishe rahnemye konid

dar zemn mna be manabeye arshad hashare shenasi daneshgahe sarasari niyaz daram mitonam az shoma komak begiram

"MAHTA"

عضو جدید
سلام آقای مهدوی لطفا" اطلاعاتی راجع به منابع کارشناسی ارشد گرایشهای رشته آبیاری و ظرفیت پذیرش این رشته ها برام ارسال کنید ممنون میشم:que:

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
سلام آقای مهدوی لطفا" اطلاعاتی راجع به منابع کارشناسی ارشد گرایشهای رشته آبیاری و ظرفیت پذیرش این رشته ها برام ارسال کنید ممنون میشم:que:

مهندسی کشاورزی
الف ) آبیاری و زهکشی
ب) سازه های آبی
ج) منابع آب

1- زبان عمومی و تخصصی
2- ریاضیات
3-هیدرولیک و هیدرولیک انهار
4- رابطه آب و خاک و گیاه
5- سیستم های آبیاری
6- مهندسی زهکشی
7- هیدرولوژی
8- مکانیک خاک
9- ساختمان های انتقال و توزیع آب
10- هیدرولوژی آبهای سطحی و زیرزمینی
11- آمار و احتمالات
12- مدیریت منابع آب

ضرایب به ترتیب دروس:
الف) آبیاری و زه کشی : 2،2،2،2، 3، 3، 0 ، 0 ، 0 ، 0 ، 0 ، 0
ب) سازه های آبی : 2 ، 2 ، 3 ، 0 ، 0 ، 0 ، 2 ، 2 ، 3 ، 0 ، 0 ، 0
ج) منابع آب : 2 ، 2 ، 2 ، 0 ، 0 ، 0 ، 0 ، 0 ، 0 ، 4 ، 2 ، 2

مبینا

کاربر فعال
پاسخ hatami895

پاسخ hatami895

سلام :
من هم مانند شما در کاری که مربوط به رشته ام نمی شود ،مشغول هستم وبه شما هم پیشنهاد می کنم در رشته خود ادامه تحصیل بدید مطمئن باشید با پشتکار موفق خواهید شد.:gol:

samgoodarzi

عضو جدید
لطفا اگر کسی برای بیوشیمی بیوتکنولوژی جزوه داره برا من هم بدید .میتوانیم جزوه ها را مبادله کنیم
سلام من یک جزوه خیل یخوب بیوشیمی از دانشگاه شیراز دارم و حاضرم آن را با یک جزوه ژنتیک کشاورزی دانشگاه تهران یا تبریز یا اصفهان مبادله کنم .
mail : samgoodarzi@yahoo.com

پری ناز

عضو جدید
دوستان به نظر شما با این درصد ها میشه ارشد زراعت قبول شد یا برم بشنم برای کنکور آزاد درس بخونم:
زراعت 57% زبان10% اکولوزی 62% خاکشناسی 72%
فیزولوزی 65% طرح آزمایشات 67%

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

با تفدیر و تشکر از زحمات شما

من می خواستم برای فوق در رشته اقتصاد کشاورزی شرکت کنم ( پیام نور قم ) با توجه به رشته من که تولیدات گیاهی است آیا مشکلی دارم یا نه

متشکرم :gol::gol::gol:

mdokhanchi

عضو جدید
جواب سوالات کارشناسی ارشد رو کی داره؟

جواب سوالات کارشناسی ارشد رو کی داره؟

سلام
جواب سوالات کارشناسی ارشد گرایش زراعت سالهای 84 و 85 و 86 رو اگه کسی داره برای من بفرسته .

ممنون.:que:

سینا8

عضو جدید
منابع ارشد آزاد

منابع ارشد آزاد

سلام لطف میکنی منابع ارشد صنایع غذایی آزاد رو بگین
:gol:

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
منابع کارشناسی ارشد(صنایع غذایی)

منابع کارشناسی ارشد(صنایع غذایی)

منابع کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی)
مهندسی کشاورزی (علوم و صنایع غذایی)

1- زبان تخصصی انگلیسی ( 2)
2- ریاضیات ( 2)
3- شیمی مواد غذایی ( 2)
4- میکروبیولوژی مواد غذایی(2)
5- تکنولوژی مواد غذایی : تکنولوژی لبنیات ، قند ، روغن ، غلات ، کنسرو و اصول نگهداری ( 4)
6- اصول طراحی کارخانجات و مهندسی صنایع غذایی ( 2)

biotech87

عضو جدید
سلام رفیق

سلام رفیق

بیو رو دیدم دلم خواست کمکت کنم رفیق سخترین علمی که باید دل داشتهباشی بخونی و بهترین قطبش مشهده نه اصفهان :neutral:

sina2502002

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز من تردید دارم که بین رشته های حشره شناسی یا بیماری شناسی گیاهی کدوم و انتخاب کنم :surprised:کسی میتونه منو راهنمایی کنه:)
در ضمن اگه کسی جزوات این درسا رو داره من میخوام;)

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
راهنمايي

راهنمايي

با سلام به دوستان عزیز من تردید دارم که بین رشته های حشره شناسی یا بیماری شناسی گیاهی کدوم و انتخاب کنم :surprised:کسی میتونه منو راهنمایی کنه:)
در ضمن اگه کسی جزوات این درسا رو داره من میخوام;)

با سلام حضور شما دوست عزيز
بستگي به علاقه خودتون داره
راستشو بخواهين بنا به پرسوجوهايي كه سال پيش از دانشگاههاي مختلف كرده بوديم
در حال حاضر بازار كار بيماري هاي گياهي بيشتر بوده و كاربرد بيشتري داره
باز هم ميگم بستگي به علاقه خودتون داره
من خودم با اينكه خوب پرسوجو كرده بوديم ولي حشره شناسي امتحان دادم .
موفق باشين.

Time

عضو جدید
جزوه بیو

جزوه بیو

من تمام جزوه های ارشد بیوتکنولوژی را دارم . جزوه های تهران ، تبریز ، اهواز و.......
هرکی خواست بگه .... mhmdt85@yahoo.com

sina2502002

عضو جدید
کسی جزوه دروس حشره شناسی دانشگاه تهران و اصفهان و نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n@hid

عضو جدید
سلام
یه نفر که روانشناسیش خوبه تجربه هم داره بگه واسه ارشد چه جوری و به چه ترتیبی باید خوند....درموردگرایش خاکشانسی...
حجم مطالب خیلی زیاده!

پری ناز

عضو جدید
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 18 و 19 ارديبهشت ماه توزيع مي‌شود
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در دو نوبت صبح و عصر روزهاي سه شنبه و چهار شنبه مورخ 18 و 19 ارديبهشت ماه توزيع مي‌شود
دکتر ناصر اقبالي ، رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر افزود : داوطلبان بايد براي دريافت کارت ورود به جلسه ، بر اساس جدول توزيع کارت ، در نوبت صبح از ساعت 8 الي 12 و در نوبت عصر از ساعت 13 الي 18 به محل هايي که در اطلاعيه توزيع کارت مشخص شده است ، مراجعه کنند
دکتر اقبالي تصريح کرد : جدول توزيع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي سه شنبه مورخ 11/2/86 و 18/2/86 در هفته نامه فرهيختگان و در روزهاي پنجشنبه مورخ 13/2/86 و شنبه مورخ 15/2/86 در روزنامه آفرينش منتشر مي‌شود
رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي به داوطلبان توصيه کرد که شخصاً و با به همراه داشتن شناسنامه و فقط درنوبت هاي مندرج در اطلاعيه توزيع کارت ، براي دريافت کارت خود مراجعه نمايند
دکتر اقبالي در ادامه افزود : داوطلبان براي دريافت کارت ورود به جلسه ، لازم است رسيد پست سفارشي و شناسنامه و يا کارت شناسايي معتبر عکس دار به همراه داشته باشند
وي تصريح کرد : علاوه بر کارت ورود به جلسه ، يک برگ راهنماي آزمون نيز در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد که لازم است داوطلبان به دقت آن را مطالعه نموده و موارد ذکر شده در آن را مورد توجه قرار دهند
رييس مرکز آزمون در ادامه تاکيد کرد : چنانچه داوطلبان پس از دريافت کارت ورود به جلسه ، مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، رشته/شهر انتخابي، زبان خارجه و . . . ملاحظه نمودند ، بايد به باجه هاي رفع نقص که در حوزه هاي توزيع کارت مستقر شده اند ، مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص ، نسبت به تکميل آن اقدام نموده و فرم تکميل شده را به باجه رفع نقص تحويل دهندرييس مرکز آزمون در ادامه تاکيد کرد : چنانچه داوطلبان پس از دريافت کارت ورود به جلسه ، مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، رشته/شهر انتخابي، زبان خارجه و . . . ملاحظه نمودند ، بايد به باجه هاي رفع نقص که در حوزه هاي توزيع کارت مستقر شده اند ، مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص ، نسبت به تکميل آن اقدام نموده و فرم تکميل شده را به باجه رفع نقص تحويل دهند
رييس مرکز آزمون در پايان تصريح کرد : آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روز هاي پنج شنبه مورخ 20/2/86 و جمعه مورخ 21/2/86 برگزار مي شود

بچه ها کی روزنامه گرفته من گیرم نیومد:(
امتحان مهندسی کشاورزی-بیوتکنولوژی زمانش کیه؟:que:
خیلی ممنون که اطلاع دادید .مرسی:gol::gol::gol:

sheida244

عضو جدید
تاريخ اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد

تاريخ اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد

نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در اواخر ارديبهشت و حداكثر اوايل خردادماه اعلام مي‌شود. ابراهيم خدايي، معاون فني و آماري سازمان سنجش آموزش كشور، با بيان اينكه ظرفيت‌هاي پذيرش آزمون كارشناسي ارشد هنوز نهايي نشده است، تصريح كرد: ظرفيت نهايي تا پايان فروردين‌ماه 1387 مشخص مي‌شود اما بر اساس پيش بيني‌هاي صورت گرفته، ظرفيتي حدود 37 هزار نفر براي پذيرش نهايي دوره‌هاي كارشناسي ارشد در نظر گرفته شده است. خدايي عمده تغييرات كنكور در سال جاري را جايگزيني سوابق تحصيلي به جاي معدل بيان كرد.

sheida244

عضو جدید
تغييرات احتمالي دربرگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال1388

تغييرات احتمالي دربرگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال1388

دكتر عبدالرسول پورعباس از برخي تغييرات احتمالي در برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال 1388 خبرداد و گفت: سازمان سنجش در نظر دارد براي آزمون كارشناسي ارشد بعدي اين آزمون را در دو مرحله برگزار كند به طوري كه اين آزمون كه از رشته‌هاي شناور و اصلي در شش گروه آزمايشي تشكيل مي‌شود،طي دو يا سه هفته يعني آزمون برخي رشته‌ها در يك هفته و آزمون برخي ديگر در هفته بعد برگزار مي‌شود. رييس سازمان سنجش اضافه كرد: البته اين موضوع از طريق رسانه‌ها به اطلاع داوطلبان مي‌رسد و پس از نظرخواهي از داوطلبان در مورد آن تصميم‌گيري نهايي مي‌شود.

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه خبری از امسال داشتین حتماً بزارین . ممنون میشم.

بالا