صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 54

تاپیک: آینده شغلی

عضو فعال آواتار Golden Boy
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2009/11
    محل سكونت
    Isfehan & Ahvaz

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله tanha60 نمايش پست
    دوست عزیز و تقریبا با عرضه:
    سلام.
    نمی دونم تا حالا دنبال کار گشتی یا نه.نمی دونم مسئولیت زندگی رو دوشت هست یا نه.من واقعیتو گفتم.در ضمن بی کار نیستم.الان تو یه کارخونه معتبر ساخت شیر آلات کار کنترل کیفی و طراحی انجام میدم کارم خوبه تقریبا از مدیر کارخونه که مهندس مکانیک ساخت وتولید خونده تو طراحی قالب خیلی سرترم ولی اون به خاطر مدرکش ماهیانه3 ملیون میگیره ومن 1700000.حالا اگه تو زمینه رشتم کار میکردم داستان چه جوری میشد؟میتونی حدس بزنی؟از اینکه گفتم کار نیست منظورم تو زمینه ماشین آلات بود.انقدر در مورد رشتت تعصب نداشته باش چون رشته آش تو بازار کار ایران از اون با ارزشتره.بعدن می فهمی

سلام
    به خاطر اشتهای زیادی که داری واقعا بهت تبریک میگم!
    البته نمیدونم چطور با این سرعت تونستی چند روزه یه همچین کاری پیدا کنی ولی جای تبریک داره!!!
    اگه حرفای منو کامل تو این تاپیک میخوندی می فهمیدی که من هیچ تعصبی نسبت به این رشته نداشتم و ندارم چون حتی خودم به این رشته علاقه ندارم ولی فقط شخصیت یک آدم ضعیف رو نقد کردم ، همین.
    راستشو بخوای تا الان مسئولیتی نداشتم ولی تا الان که دانشجو هستم سعی کردم بیکار نباشم و همیشه با کارای دانشجویی مشغول بودم البته حقوقاشون اینقدری نبوده!!!
    بازم بابت کارت بهت تبریک میگم!!!
    بهرحال موفق باشی دوست عزیز

2. تشكر از اين پست

تازه وارد
    رشته
    سایر رشته های مهندسی
    تاريخ عضويت
    2009/7
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله آبتین101 نمايش پست
    سلام بچه ها می خواستم اطلاعاتی در مورد آینده شغلی مکانیک ماشین الات داشته باشم؟
    سلام دوست عزیز
    آینده از آن شماست شغل آزاد در زمینه رشته ماشین های کشاورزی بهترین گزینه است مانند ساخت، واردات، فروش و خدمات پس از فروش و نمایندگی شرکت های تولید کننده خارجی.
    اما شغل های دولتی! جهادکشاورزی(مرکز تحقیقات،خدمات روستایی،توسعه مکانیزاسیون ، آب و خاک، دیم کاری)، شرکت های کشت و صنعت، شرکت های تولید کننده و توزیع کننده ماشین های کشاورزی، مراکز آموزشی و پژوهشی(دانشکده های کشاورزی، هنرستان های کشاورزی)، راه و ترابری، شهرداری(فضای سبز و شرکت واحد) و .....
    موفق باشید

4. تشكر از اين پست

تازه وارد آواتار poliad
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2010/9

Unhappy آینده شغلی

من به تازگی توی این رشته قبول شدم.به شدت هم به رشته مکانیک علاقه دارم.اما یه سوال تو ذهنمه آینده این رشته چطور؟بازار کار داره؟

تازه وارد
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2010/10

پيش فرض

سلام .من دانشجوی ترم 6 رشته ی مکانیزاسیون هستم.برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دچار تردید هستم که هدف خود را مکانیک ماشین های کشاورزی قرار دهم یا مکانیزاسیون .کدام یک بازار کار بهتری در داخل کشور دارد و کدام یک در خارج کشور بازارکار بهتری دارد؟در داخل کشور چطور؟خواهشمندم من را راهنمایی فرمایید.

Graduated

k
    نقل قول نوشته اصلي بوسيله آبتین101 نمايش پست
    سلام بچه ها می خواستم اطلاعاتی در مورد آینده شغلی مکانیک ماشین الات داشته باشم؟

عضو فعال آواتار masoud71
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2010/9
    محل سكونت
    lost

پيش فرض

سلام
    اگر در این رشته علمی خوبی و بیشتری داشته باشی به موفقیت می رسی.
    البته کمی هم سرمایه لازم است.

تازه وارد
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2010/12
    محل سكونت
    خرم اباد

پيش فرض

سلام آبتین من الهامم دانشجوی ماشین الاتم با اینکه گاهی وقتا خیلی نا امید میشم بازم دلم روشنه که در آینده به یه جایی میرسم آخه ما ماشین الاتیا خیلی درسارو میخووندم بلاخره یه جایی به کمکمون میاد یه استاد دارم خیلی حرفای قشنگی میزنه وامیدوارم میکنه کاش میتونستم مثله اون حرف بزنم.موفق باشی

تازه وارد آواتار playmaker
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2011/2

پيش فرض

با سلام
    واقعیت این است که در زمینه های دولتی بیشتر عنوان مدرک مطرح بوده ودوستانی هم که از رشته ما احتمالا در زمینه های مکانیک استخدام شده اند به عنوان کارشناس جزء هستند. اما در زمینه کار آزاد شرکت ها به مهارت ارزش بیشتری قائل هستند (البته نه اینکه اصلا مدرک رو در نظر نگیرن). این موضوع هم مد نظر باشد که ما دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته ماشینها نتونستیم تو رشته مکانیک قبول بشیم(چه حقمون بوده یا نبوده) پس نباید انتظار داشته باشیم جای اونا رو بگیریم. اصل مشکل هم اینجاست که ما دروس مشترک زیادی با مکانیک داریم. اگه به جای اینکه خودمونو شکل مکانیکا در بیاریم وقتمونو میذاشتیم رشته خودمونو توسعه بدیم الان وضعمون این نبود. شرکت طراحی و ساخت ماشین های خودگردان، شرکت فرایندهای پس از برداشت (دستگاههای سورتینگ،بسته بندی)، طراحی ماشین های صنایع غذایی، شرکت طراحی واجراء گلخانه های صنعتی، شرکت مهندسین مشاور، شرکتهای هیدرولیکی در زمینه ماشینها و سیستم های کوچک و... اگر ما از اول این رشته(1342) این کار رو کرده بودیم الان سردرگم نبودیم.
    ابراهیمی: کارشناسی ارشد دانشگاه تهران-رتبه2 سال88

تازه وارد
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2011/2

پيش فرض

سلام به همه دوستان!
    من کارشناس شرکت تراکتورسازی هستم و فارغ التحصیل رشته مکانیک ماشینها ی کشاورزی از دانشگاه صنعتی اصفهان
    نگران آینده شغلی خودتون نباشید اگه مطالبی رو که در زیر می گم حتما رعایت کنید:
    1- حتما نرم افزار های مکانیک catia,solid را یاد بگیرید اونهم بطور حرفه ایی که هر طرحی رو که دیدید سریع نقشه های اجرایی رو برای ساخت بدید
    2- درسها و کتابهایی از قبیل طراحی مکانیزمها و جیگ و فیکسچر و... را برای دید بهتر در محل کار یاد بگیرید
    3- هر کسی در هر شهری که هست احتمالا یه صنعتی در آن شهر هست مثلا تراکتورسازی ، کمباین سازی اراک، ادوات سازی خراسان، لوله و پروفیل، ذوب آهن و ... لذا سعی کنید کارهایی که در آن صنعت انجام میشه رو بدونید و در موقع کار آموزی( سعی کنید حتی با پارتی هم که شده وارد آن صنایع بشید هر چند مکانیک بخواند) در دوره کارآموزی هم خودتونو نشون بدید
    4- یک رزومه خوب داشته باشید از کارهای تحقیقاتی هیدرولیک، موتور، طراحی و ...
    اینا رو انجام بدین نتیجه می گیرید
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] ، در هر زمان کاری داشتید در خدمتم
    ويرايش شده توسط Phyto در 2011/2/19 در ساعت 02:21 PM دليل: شماره

عضو آواتار meysamsan
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2011/1

پيش فرض

سلام
    معمولاً در این بحث ها شرکت نمیکنم ولی خواستم بدونید که آینده شغلی شما به میزان تحصیلات شما بستگی داره وقتی فوق باشی شانس بالاتری داری و وقتی دکتر باشی دیگه نیازی به شانس نداری. اصلا تا حالا شنیدی که یکی از دکترای رشتمون بیکار مونده باشه.
    طرف 3 میلیون از دانشگاه دولتی میگیره 2 میلیون از دانشگاه آزاد 2 میلیون به خاطر معاون جهاد استان و ... از کلاس خصوصی هم در ماه 4میلیون درآمد داره. ماهی 11 میلیون در آمد داره (قیمتها به تومان) دکترا اینطوریه دیگه. فکر کار نباش برو درس بخون. بهترین سرمایه گذاری تحصیله.

13. تشكر از اين پست

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. [ اینده شغلی رشته مهندسی شیمی در کشور ]
    توسط ENCHGAS در تالار کارشناسی ارشد و دکترا ، استخدامی ها و اطلاعات شغلی
    پاسخ ها: 6
    آخرین ارسال: 2012/3/24, 10:56 AM
  2. آینده شغلی کارشناسی ارشد صنایع
    توسط aspx در تالار کارشناسی ارشد
    پاسخ ها: 9
    آخرین ارسال: 2009/7/12, 12:57 AM
  3. آینده شغلی