بایگانی (راندو در معماری)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آرتميس.artmiss

عضو جدید
از همين جا از صاحب اثر اجازه مي‌گيرم
و اين را هم بگويم كه زكات علم در نشر آن است

اين راندوي يكي از شاگردان استاد مي‌باشد

نظر تون چيه
سلام دوستان
من تازه با اين فروم آشنا شدم.خيلي كارخوبي كه كارامون بذاريم و همه درموردش نظربدن كارخيلي جالبي شده
علي الخصوص شيت بندي اش كه مبتكرانه است آسمانش هم به كارش مياد
فقط عكسش كوچيكه نميشه در مورد جزيياتش نظرداد

archi_arch

مدیر بازنشسته
اسکیس عربی!!!!!

اسکیس عربی!!!!!

نمونه ای از اسکيس عربی

بچه ها اسکیس عربی هم مگه داریم؟!!!!!!:surprised:

من که اصلا خوشم نیومد!!!:w20:
منبع

آخرین ویرایش:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نینوجان از این عکسا اگه داری بازم بزار. به شدت نیاز دارم.مرسی

alizan

عضو جدید
hellooo
من نیاز فوری به"دیتیلهای معماری" دارم . کجا می تونم پسداش کنم؟

alizan

عضو جدید
<P>hellooo</P>
<P>من نیاز فوری به "دیتیلهای معماری "دارم. کجا میتونم پیداش کنم؟</P>

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام . مرسی نینو جون . اولا بگم که این کارم کلا با ماکت و بقیه شده بود 18.5 که چون رنج نمرات از 16 تا 20 بود :surprised: و خدایی خیلی زحمت کشیده بودم مخصوصا" برا ماکتم که عکسشو فردا می ذارم بهم برخورد اگه کار نمی کردم سنگین تر بودم:biggrin: مجبور شدم اعتراض کنم . اونم جلوی همه:D استاد هم دوباره تجدید نظر کرد و شدم 19.5 از اینکه حقمو گرفتم خیلی خوشحالم آخه یکی از کارهای کپی شد 19 !که حتی یک خط با دست نکشیده بود همه با تری دی بود و دریغ از یه سانتی متر جا که راندو کرده باشه ماکت هم نداشت اون باعث شده بود آتیش بگیرم همه ناراحت بودن خلاصه حقمو گرفتم:razz:. در مورد آسمون حق با شماست آخه پاستل نداشتم با مداد رنگی کار کردم :redface:چشم نما رو دیگه نمی چرخونم از زرنازم ممنونم ترسیدم اگه زیاد درخت کار کنم خود کار گم بشه . فونتم هم از اتوکد یاد گرفتم:smile: نظراتتون خیلی سازنده بود . اگه آدم ایراد کارشو بدونه می تونه اصلاحش کنه . ممنونم:gol::heart:[/quote

منم به خاطر نمرت تبریک میگم. نینو جان راست میگه آدم یه وقتا باید به هر قیمتی که شده حقشو بگیره.:lol::lol::victory::victory:
راستی یه چیز دیگه من ایرادی از کارت نگرفتم فقط نظرمو گفتم، چون احساس میکن دیگران راحتتر میتونن درمورد کار آدم نظر بدن..:sweatdrop::sweatdrop:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به خاطر نمرت تبریک میگم. نینو جان راست میگه آدم یه وقتا باید به هر قیمتی که شده حقشو بگیره.:lol::lol::victory::victory:
راستی یه چیز دیگه من ایرادی از کارت نگرفتم فقط نظرمو گفتم، چون احساس میکن دیگران راحتتر میتونن درمورد کار آدم نظر بدن..:sweatdrop::sweatdrop:

البته عزیزم . :gol: منم خواستم که نظر بدین از نظرت هم ممنونم . ;) اتفاقا حق با تو بود:smile:. مرسی

آخرین ویرایش:

setareh2

عضو جدید
از مطالب جالبی که گذاشتید ممنونم

از مطالب جالبی که گذاشتید ممنونم

سلام من تمام مطالب جالب شما دوستان رو امروز که اولین بار بود به این سایت اومدم خوندم وانقدر خوشم اومد که ثبت نام کردم امیدوارم منم تو جمعتون بپذیرید.:gol:

تبسم

عضو جدید
Nino جان براي فضاي درماني مگه مي شه از چندتا رنگ استفاده كرد؟

تبسم

عضو جدید
نمونه رستوران اگه دارين مي شه بزارين؟براي رستوران از رنگهاي گرم استفاده بشه بهتره؟در مورد فرم پنجره ها كمك مي خوام :confused:

nino

مدیر بازنشسته
نمونه رستوران اگه دارين مي شه بزارين؟براي رستوران از رنگهاي گرم استفاده بشه بهتره؟در مورد فرم پنجره ها كمك مي خوام :confused:
عززيم تو صفحه يك هم من چندتا داخلي گذاشتم يكيش رستورانه برو ببين ;)

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرض سلام

عرض سلام

اول سلام عرض می کنم خدمت همه شما
من امروز عضو شدم
امیدوارم بتونیم واسه هم مفید باشیم

setareh2

عضو جدید
درباره ی لینک بالا

درباره ی لینک بالا

سلام یادم رفت بگم این کتاب برای زمینهای محدود و دانلودش با پسوند pdf هست .

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام این لینک که گذاشتم قسمت اول کتاب نقشه های طلایی هست اگه خوشتون اومد بگین بقیه کتاب رو هم بزارم.http://www.4shared.com/file/37249081/604c49c7/2-11.html

عزیزم این که گذاشتی ویروس که نبود ؟ها؟ بعد از این که دانلودش کردم گم و گور شد! همونجایی که save کرده بودمش پیداش نکردم...:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.