بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

تبسم

عضو جدید
در مورد كولاژ چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منبع يا كتابي كه نمونه هاي خوب داشته باشه؟

alma007

عضو جدید
کمک

کمک

سلام بچه ها شما سایت شب راندو کردید؟ اگه نمونه و یه توضیح در موردش بدید ممنون میشم:tooth:

nino

مدیر بازنشسته
سلام
قرار شد برای مصالح از آجر قرمز و سنگ تراورتن سفید استفاده کنم.
البته روبروی حجمم تغییر کرد و منحنی شد و اون پوسته که چسبونده بودم روش رو حذف کردم . کلا قاب بندی به ما نیومده.
در مورد مصالح که استادمون گیر داده بود میگفت که خیلی بده کسی ساختمانی طراحی کنه ولی ندونه مصالحش چی باشه . اتفاقی که میگفت حتی برای کسی که دفاعیه لیسانسش رو داره میده هم زیاده پیش اومده.

مهران جان شرمنده نشد كمكت كنم ،‌اگه وقت داشتم تو اسكچ آپ برات ميساختم كه ميديديش ولي خوب خودت روش كار كردي
راستي عكساي كارت يادت نره
منم هفته ديگه تحويل نهايي طراحي فنيمه كه طراحي يه نمايشگاه ماشين بود خودم كه خيلي دوستش دارم . ;)

بچه ها كي ديگه طرحش تموم شده ، مارال جان هتلت چطوره ؟
بقيه چي . اينجا بيشتر هتل و مسكوني بودن اميدوارم كه موفق باشيد و كاراي زيباتون رو ببينيم ;)

nino

مدیر بازنشسته
اتفاقا به هر کی گفتم میخوام با این مصالح کار کنم جوابش همین بوده .
منم بار اولمه که میخوام باهاش کار کنم باید کاغذها رو دوبل یا سوبل کنم بعد باهاشون بسازم . خیلی سخته ولی دیگه استاد خواسته کاریش نمیشه کرد.

چه استاد جالبي و چه خواسته عجيبي :surprised:

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه ها شما ها هم وقتي با ماژيك كار مي كنين بعد با قلم هم روش كار ميكنين؟من نميدونستم بايد اين كار و بكنيم و فقط با مداد رنگي و ماژيك كار ميكردم اما امروز استادمون گفت براي زيباتر شدن كار بايد بعد با قلم مو روش كار كني تا يكدست بشه و واقعا خوب شد.
منم تا حالا نشنیدم.مرسی تبسم جان که اینجا هم مطرح کردی.:gol:
میشه یه کم دربارش بیشتر توضیح بدی؟حتی اگه با عکسم بتونی نشون بدی دیگه خیلی خوب میشه.

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها خیلی دلم براتون تنگ شده بود .
چه خبر از طرحاتون ما که یکشنبه هفته دیگه تحویل نهایی رو باید بدیم بره .
راستی تا حالا کسی با کاغذ عکس فاسد شده ماکت ساخته اگر کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنه .
ببین تورو خدا این استادا چه چیزهاکه نمیخوان!
حالا اصلا یه همچین کاغذی رو از کجا باید بیاری؟!گفته بهت؟
کاغذ که به این زودیها از بین نمیره!و به قولی فاسد نمیشه.حداقل باید یه چند سالی بمونه!:question:

تبسم

عضو جدید
اونی که شما می گید ماژیک های aqua (اگه درست نوشته باشم) هستش
همون تاچ سفیدا!!!!
نه همين ماژيك معمولي ها.........................من بلد نيستم عكس بزارم بعد اين كه كاري كه انجام دادم اون تيكه اي كه استاد با قلمو كار كرد خيلي بهتر شد.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کارهایی که با اكولين هست خیلی قشنگن میشه بیشتر راجع بش توضیح بدین؟؟

bmh

عضو جدید
كارت جالب بود
خيلي دوست داشتم كارامو بذارم ولي تو اين چند ساله تمامشونو براي نمونه كار دوستام بردن و دل و رودشونو در اوردن.:crying2::crying2:
در هر صورت كارت جالب بود.;)

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشین جان شما خیلی با استعدادی! از ترم 1 هم کارت خوب بوده!:w16:
من هم باید واسه بیان یه کارو با 5 تا روش مختلف راندو کنم و می خوام یکیشو با پودر بایس کار کنم ولی تا حالا باهاش کار نکردم. میشه به روش گام به گام(!) واسم توضیح بدی؟

• Like
واکنش ها: nino

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول! واقعا" خوب بود ! اگه همه کاراشونو بذارن ممنون میشم! خودمم وقتی کارمو کامل کردم میذارم که نظرتونو بگین!

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اینجا تاپیک کروکی نداره؟ جاش خیلی خالیه.اگه بچه ها بیان و کاراشونو بذارن واسه ما تازه واردا خوبه!:)

nino

مدیر بازنشسته
ايمان جان عالي بود . ;)
منم بعدا بايد كارامو بكشم بيرون عكس بگيرم ميذارم

راستی اینجا تاپیک کروکی نداره؟ جاش خیلی خالیه.اگه بچه ها بیان و کاراشونو بذارن واسه ما تازه واردا خوبه!:)

تو فكرش بودم ولي دلم ميخواست بعد عيد كه هوا خوبه اصلا بريم كروكي . اگر كروكي داري يه تاپيك بزن بچه ها كاراشون رو بذارن ;)

nino

مدیر بازنشسته
نوشین جان شما خیلی با استعدادی! از ترم 1 هم کارت خوب بوده!:w16:
من هم باید واسه بیان یه کارو با 5 تا روش مختلف راندو کنم و می خوام یکیشو با پودر بایس کار کنم ولی تا حالا باهاش کار نکردم. میشه به روش گام به گام(!) واسم توضیح بدی؟

مرسي عزيزم لطف داري . راستش من تاحالا با پودرر بايس كار نكردم ولي آرچي كار كرده فكر كنم ميتونه كمكت كنه . ;)
من پاستل و ماركر و اكولين و اب مركب و ابرنگ كار كردم

maryam95

کاربر فعال
من براي جلد از لاك((همين لاك ناخن)) استفاده كردم و نخ گوني براي روستا استادمون خيلي خوشش اومد بچه ها همه تعريف مي كردن راستش خودمم وقتي تمام شد خيلي راضي بودم اما خيلي وقتم وگرفت.
تبسم جان میتونی عکس کاراتو برای منو بقیه بچه ها بذاری؟ مرسی;):gol::gol:

silver star

عضو جدید
ممنون از تعریفای همه تون.
شماهایی که از کاراتون نگهداری نمی کنین و زیاد به فکرشون نیستین، عجب دل هایی دارین. من دیوونه میشم اگه یه موو از سرشون کم شه! آخه چطور می تونین کاری رو که براش زحمت کشیدین بدین به امان خدا؟!
ولی این طرز فکر من یه مشکل بزرگ داره و اوونم کمبوده جاست :( الان که تازه ترم دومم، کل اتاقم پر شده. موندم که برا ترمای بعد چیکار کنم:D
در ضمن اینم بگم که اوون کاره ترم اوله خودمه:)

معمارباشی

عضو جدید
جدی چرا کسی کاراشو نمیذاره؟
همه فقط تعریف می کنن؟!!:eek: من پیش قدم میشم:

http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/118914783fd1c3f576.jpg

http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/118914783fd1c62445.jpg

http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/118914783fd1c512d3.jpg

شرمنده
من عکسه رو نمی بینم
ممکنه اگه وقت کردید یه جا دیگه اپلود کنید
ممنون می شم

archi_arch

مدیر بازنشسته
جدی چرا کسی کاراشو نمیذاره؟
همه فقط تعریف می کنن؟!!:eek: من پیش قدم میشم:

http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/118914783fd1c3f576.jpg

http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/118914783fd1c62445.jpg

http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/118914783fd1c512d3.jpg

http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/118914783fd5089d05.jpg
پس چرا من عکسی نمیبینم؟!!!!:surprised:
ایمان جان میتونی یه جا دیگه اپلود کنی؟

silver star

عضو جدید
اینم گره چینی ها:

bmh

عضو جدید
ممنون از تعریفای همه تون.
شماهایی که از کاراتون نگهداری نمی کنین و زیاد به فکرشون نیستین، عجب دل هایی دارین. من دیوونه میشم اگه یه موو از سرشون کم شه! آخه چطور می تونین کاری رو که براش زحمت کشیدین بدین به امان خدا؟!
ولی این طرز فکر من یه مشکل بزرگ داره و اوونم کمبوده جاست :( الان که تازه ترم دومم، کل اتاقم پر شده. موندم که برا ترمای بعد چیکار کنم:D
در ضمن اینم بگم که اوون کاره ترم اوله خودمه:)

يه چند سال ديگه كه از دانشگاه دور شدي و تو كار بازار غرق شدي جا هم براي گهداريشون نداشتي خودتم مي بينيم .:biggrin:
البته بايد براي كار خودمون ارزش قائل باشيم من بيشتر طرح هامو بصورت فايل كامپيوتري دراوردم كه نمونه اش را داشته باشم اما از بخت بد تمام هاردم پاك شد حلا منتظر هستم تا هارد رو ريكاوري كنم براتون از نمونه ها مي ذارم ;)

maryam95

کاربر فعال
سلام بچه ها این دو سه روز دلم برای همتون تنگ شده بود:heart:خدا بگم چی کارشون کنه:mad: منظورم هکران.به هر حال می خواستم از همه تون به خاطر راهنمایی هاتون تشکر کنم مخصوصا سیلور استار عزیز که خیلی چیزا ازش یاد گرفتم .پرو÷ه م بد نشده هنوز دارم روش کار میکنم وقتی تموم شد حتما عکسشو میذارم تا همه ببینید.تحویلش هم 17 بهمنه .:cry:برام دعا کنید;):victory:

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها این دو سه روز دلم برای همتون تنگ شده بود:heart:خدا بگم چی کارشون کنه:mad: منظورم هکران.به هر حال می خواستم از همه تون به خاطر راهنمایی هاتون تشکر کنم مخصوصا سیلور استار عزیز که خیلی چیزا ازش یاد گرفتم .پرو÷ه م بد نشده هنوز دارم روش کار میکنم وقتی تموم شد حتما عکسشو میذارم تا همه ببینید.تحویلش هم 17 بهمنه .:cry:برام دعا کنید;):victory:

امیدوارم 20بگیری !تا 17 بهمن هم کلی وقت هست( من باید پروژه هام رو 6و7و10 بهمن تحویل بدم تاریخ تحویل پروژه بیان هم هنوز مشخص نشده!:surprised:)

آرتميس.artmiss

عضو جدید
تبسم جان اين هم نمونه كار اكولين منتها اكولين رنگهاش خيلي خامه و بايد بسازيشون

براي گذاشتن عكس هم تو امضام لينكش هست . روش كار كامل رو توضيح دادم ;)
عجب كارهاي توپي شده ;) خودت كاركردي
با اكولين چقدر راندو قشنگ مي شه

hamid_8351194

عضو جدید
نوشين جان اين اكولين عجب چيز باحاليه هاااااااااا:w42:,اگه بازم نمونه كار داري ميشه بزاري؟؟؟؟؟؟؟

hamid_8351194

عضو جدید
salam bacheha age kasi ye eskise ghashang ba mozoe ENSAN-TABIAT-MEMARI dare befreste:smile:

از اون جايي كه زبون مارال مو در اورده من به جاش ميگم:ايجا فانگليسي نوشتن كار بديه,عيبه,جيزه,ناراحت نشيااااا :w24: به منم اولش گفتن منم اصلا ناراحت نشدم :cry: .....

nino

مدیر بازنشسته
خط و فونت برای شیت بندی معماری

خط و فونت برای شیت بندی معماری

فونت عرشيا يا هما تو word خيلي خوبه . البته تمرين ميخواد .

انگليسي هم تو كتاب لين يا حتي پلان گرافيك ميشه پيدا كرد ;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.