دانلود آموزش زبان انگلیسی در خواب

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميشه بگيد واقعا جواب مي ده يا نه من حاضرم پولم بدم هر چي باشه فقط مي خواهم بدونم جواب مي ده يا سركاري كسي امتحان كرده ؟:crying2::crying2::crying2::crying2:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميشه بگيد واقعا جواب مي ده يا نه من حاضرم پولم بدم هر چي باشه فقط مي خواهم بدونم جواب مي ده يا سركاري كسي امتحان كرده ؟:crying2::crying2::crying2::crying2:
من هنوز cd یکش رو نصفه گرفتم
وقتی کامل شد یه شب می خوابم ببینم جواب میده یا نه
البته فکر کنم از فرداش english تایپ کنم ادمین اخراجم کنه;)
اما باید یه هدفونه کوچیک باشه که آدم وقتی تو خواب غلت می زنه نره گوشش درد نگیره.
ان شاءا.. که جواب بده:lol:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس حتما به من خبر بديد من منتظرم چون خيلي فوري نياز دارم نشه مثل تاپيك ماهي :wallbash:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس حتما به من خبر بديد من منتظرم چون خيلي فوري نياز دارم نشه مثل تاپيك ماهي :wallbash:
آخه هر چی تاپیک ماهی و اکواریوم رو دیر تر راه بندازم ماهیای بیچاره دیرتر از دسته آماتورهای این سایت می می رن;)
چشم به محض دانلود و تست خبر می دم.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد يه بيچاره اي بخواهد اطلا عات بگيره شايد بخواهد بره بخره سرش كلاه بره چي كار كنه ؟

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد يه بيچاره اي بخواهد اطلا عات بگيره شايد بخواهد بره بخره سرش كلاه بره چي كار كنه ؟
:w12: اینجا مربوط به زبانه
نمیدونم چرا من کلا هرجا می رم بحث منحرف می شه؟؟
ادمین بابا منو بنداز بیرون برم دنبال پروژم
کسی نمیدونه ادمین کجاست؟
من می خوام اخراج بشم کیو باید ببینم؟:w00:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه از من بپرسین می گم جواب نمیده . چون زبان انگلیسی چیزی نیست که بشه توی خواب و اینجور قرتی بازی ها یادش گرفت . اگه هم چیزی یاد بگیرین به سرعت از ذهنتون میره . چون زبان رو باید اصولی و در طولانی مدت یاد گرفت به این تبلیغات هم که می گن 40 روزه و 60 روزه و در خواب و .......... توجه نکنین . نازی جون همون کاری که داری می کنی درسته . به حرف هیچ کس هم توجه نکن;)

K A V E H

عضو جدید
یه سوال اینترنتی هم داشتم
می شه بدون اینکه یه فایلی رو دانلود-آپلود کرد به rapishare از همون نت این انتقال رو انجام داد؟

اگه اكانت رپيدشير داشته باشي (collector يا premium) مي توني با Remote-Uploads اين كارو انجام بدي.

pesare_bawafa

عضو جدید
فکر نمی کنم طوری باشه که کاملا با همین دوره آدم زبانش فول بشه اما احتمالا کمک می کنه تا راحت تر کلمات و معانی ملکه ذهنمون بشه:smile:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بچه ها به توافق برسن اخراجش می کنیم! : چطوره اول از خودتون شروع کنیم؟tooth: :D

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدائیش به قول بعضی از دوستان ما تو بیداری انگلیسی یاد نمی گیریم تو خواب یاد بگیریم.
ثانیاً مراکز یاد گیری در مغز مطمئناً در روز که تغذیه بهتری می شوند کارائی بیشتری خواهند داشت دیگه. به نظر من اینا همش کیسه برا سرکیسه کردن مردمه:mad:

pesare_bawafa

عضو جدید
بالاخره من CD1 رو دانلود کردم
به نظر نمیرسه نکته خاصی داشته باشه که تو خواب عمل کنه تنها فرقش اینه که صدا هی ار تو گوش چپ میره به راست و باز از راس میره به چپ و خلاصه انگار داره بلندگو دور سرت میچره
ولی من نفهمیدم قضیه این iso چی بود این وقتی که فایل رو باز کنید توش چند تا mp3 هست با چند تا pdf که اونها هم ماله آیلتسه
الان که دارم از بی خوابی میمیرم ولی فردا شب که خواستم بخوابم میریزم تو موبایل و باهاش می خوابم البته اگه بتونم چون خود اینکه آدم بتونه با گوشی توی گوش بخوابه خودش کلی دردسر داره

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
باوفا جان مرسی
قضیه ایزو رو متوجه نشدی چی هست؟
یعنی می خوام بدونم لازم نیست کل سی دی 1 رو بگیری؟
همون تک تک قسمتاش رو هم بگیری کار می کنه؟
فکر کنم اینکه می گین از این گوش به اون گوش میره می خواستن تقلید صدای سه بعدی رو بکنن
من که اگر پشه ویز بزنه خوابم نمی بره چه برسه یکی در گ وشم حرف بزنه!

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بدور! باز تیکه عصبیت شروع شد؟ :surprised:بدو برو تاپیک زنگ تفریح که الان دوباره پسره با وفا شاکی می شه!
بدو برو قرصات رو بخور

Matrix

عضو جدید
اين لينكه زمان ما كار نمي كرد ! يه دفعه به كار افتاده !!؟

در ضمن نبينم عمو بهتي رو اذيت كنينا ! لول !!! :D

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره کاوه جان راهش انداخت!
کاوه جان راستی نگفتی چجوری رپید شیر پرمیموم خریدین؟
پی پل که کار نمی کنه/؟؟!

Matrix

عضو جدید
دسته كاوه جان درست !

منتها ما كه ديگه اي دي اس ال يوخده .. !!! (برعكس لول چي ميشه !؟ )

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم می شه لوووول اخه لووول قرینه هست!! لوووول!!!
ای دی اس الت شبا ساعت 4 به بعد مجانی هست می دونستی؟ اگه از صبانت بگیری!

pesare_bawafa

عضو جدید
میبینم که باز چشم منو درو دیدین از بحث زبان در خواب خارج شدین:biggrin:;)
دیشب درست وقت نشد ببینم این زبان درخواب چیه اما الان میگم که اونایی که نمیتونند بگیرن اصلا ناراحت نشن چون اینطور که از ظاهر پیداست چیز خواصی نیست
تو CD1 سه تا کتاب هست که در آزمون های ielts که مال کمبریجه و همینطور سه تا داستان اینگلیسی
هشت تا هم فایل mp3 که چند تاش درباره همیون آزمونهای آیلتسه و 3 تاش همون داستانها که یه نفر میخونه و بقیه هم فکر کنم نوار آموزشی headway باشه البته مطمئن نیستم چون کامل گوش ندادم ولی مطمئنم ماله آکسفورده
اما هنوز امتحان نکردم که میتونم با این صدا تو گوشم بخوابم یا نه که بالاخره ببینم صبحش فول اینگلیش شدم یا نه;)

pesare_bawafa

عضو جدید
درباره این iso باید بگم که راستش من اصلا نمیدونم چی هست.
وقتی که همه فایلهای یک cd رو دانلود کردین با کمک winrar اونا رو extract میکنین که باز بهتون یه دونه فایل rar میده اگه این رو هم extract کنین میرسین به فایلهایی که تو پست قبلی گفتم امیدوارم بتونین ازش استفاده کنین
یه باره دیگه هم از کاوه تشکر میکنم

K A V E H

عضو جدید
صدا هی ار تو گوش چپ میره به راست و باز از راس میره به چپ و خلاصه انگار داره بلندگو دور سرت میچره
فکر کنم اینکه می گین از این گوش به اون گوش میره می خواستن تقلید صدای سه بعدی رو بکنن
صدا رو اينطوري كردن تا خوابتون نبره...:biggrin: (جدي مي گم :razz:)

ولی من نفهمیدم قضیه این iso چی بود این وقتی که فایل رو باز کنید توش چند تا mp3 هست با چند تا pdf که اونها هم ماله آیلتسه
همه فايلها RAR هستن. اونايي هم كه پسوندشون iso نوشته، RAR هست (ظاهراً iso هستن ولي باطناً RAR :surprised:)
:warn: اگه پسوند فايل RAR رو به ISO تغيير بدين، بازم خاصيت RAR رو داره (امتحان كنيد...)
ولي نمي دونم چرا پسوند فايلها رو عوض كردن؟ :que:

قضیه ایزو رو متوجه نشدی چی هست؟
یعنی می خوام بدونم لازم نیست کل سی دی 1 رو بگیری؟
همون تک تک قسمتاش رو هم بگیری کار می کنه؟
متاسفانه بايد كل سي دي 1 رو بگيريد. چون اينارو 2 بار با فرمت RAR آرشيو كردن و بايد همه فايلهاي سي دي 1 رو دانلود كني تا بتوني باهاش كار كني.

اونایی که نمیتونند بگیرن اصلا ناراحت نشن چون اینطور که از ظاهر پیداست چیز خواصی نیست
من سي دي اول رو دانلود كردم و كمي به درسها گوش دادم. به شما توصيه ميكنم روش ديگه اي براي آموزش انگليسي پيدا كنيد...;)

:warn: در صورت مشاهده علائم غيرطبيعي، فوراً به متخصص مغز و اعصاب مراجعه فرماييد.

کاوه جان راستی نگفتی چجوری رپید شیر پرمیموم خریدین؟
پی پل که کار نمی کنه/؟؟!
من اكانت پرمیموم ندارم (با اكانت مجاني هم مي شه remote-upload كرد...)
در ضمن، پي پل كار مي كنه!!! :whistle:

pesare_bawafa

عضو جدید
صدا رو اينطوري كردن تا خوابتون نبره...:biggrin: (جدي مي گم :razz:)
راست میگی من امتحان کردم چون من قبلنا هم قبل خواب نصرت گوش میدادم ولی معمولا زود خوابم میبرد اما این نمیزاره به این راحتی بخوابی که البته من هر طور که شده میخوابم:w25:
البته صبح که بیدار میشم میبینم از گوشم در اومده گوشی ها و خلاصه معلوم نیست چقدرش رو تو خواب گوش دادم
کلا هم فکر نمی کنم به درد خواب بخوره بلکه تو بیداری بیشتر کاربرد داره

بالا