امیر محسنی :::o-_-o::: صندلی داغ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشی آقا امیر

چند سال دیگه رو در نظر بگیر.........
امیر محسنی ازدواج کرده .....
بر حسب اتفاق و مثل خیلی زندگیهای دیگه،بین شما و خانومتون اختلاف نظری پیش میاد و یه دعوای سخت بینتون در میگیره (زبونم لال.خدای نکرده )همون موقع که فشار خون دو تاتون زده بالا مهمونی از راه میرسه.
1.روابط شما و خانومتون جلو مهمونا چه طوره؟
2.اگه مهمون یکی از آشنایانی بود که باهاش رودر بایست نیستید.مثلاً خواهر شما یا خواهر خانومتون باشه ، بهش میگید که قبل از اومدنش دعوا کردید ؟
3.نظرتون در این رابطه چیه که دعواهای کوچیک زن و شوهر رو پیش کسی بازگو کردن؟

سمیرا

عضو جدید
سلام خیلی جالب بود اقای امیر محسنی جوابهاتون به سوال ها خیلی جالب بود حد اقل با روحیه پسرها بیشتر اشنا شدم:smile:

مرد تنهای شب

عضو جدید
1-دوست دارید وزن ایده آلتان چند کیلو باشه ؟

2-در طی هفته چقدر ورزش می کنید ؟

3- بیشتر مایلید به چه کاری مشغول باشید؟

4-بیشتر مایلید در چه سازمانی فعالیت کنید؟

5-مایل بودید بیشتر جای کدام شخص طراز اول مملکت بودید؟

6-برای کشور خود به شخصه چه تاوان و هزینه ای دادهاید یا مایلید انجام دهید؟

7- اگر شما با توجه به شرایط کنونییتان جای اولین شخص مملکت بودید فکر میکنید تا چه حد در فعالیتهای اجتماعی ،اقتصادی و سیاسی و...... موفق بودید؟
8-تا امروز با چه شخصیتهای طراز اول مملکت برخورد داشتید؟

مرد تنهای شب

عضو جدید
1- امروز اگر بخواهید فهرستی از 5 ارزش مهم زندگی خود تهیه نمایید.به چه ارزشهایی معتقدید و پای کدام یک بیشتر می ایستید؟

2-شما در محیط کارتان بیشتر به کدام ارزش و کدام کیفیت شناخته شده اید؟

3-نظرتان را در مورد یک شخص ایده آل بیان کنید؟

4-دوست دارید در مراسم تدفین شما چه بگویند و بخوانند؟(بعد از 120 سال)

5-کدام تک تغییر است که اگر امروز در رفتارتان ایجاد کنید ،می توانید با ارزشهایتان در هماهنگی بهتری قرار بگیرید؟
6-آیا حاضرید برای امتیاز دادن به من(اخوان) تبلیغات هم نمایید؟

آخرین ویرایش:

مرد تنهای شب

عضو جدید
1- بیشتر از سوالات کدام یک از اعضای تایپیک لذت می برید و فکر مینمایید برای رشد یشتر شما مفید باشد؟
2-اگر به شما فقط یک حق انتخاب داده شود و شما الزاما مجبور به اجرای ان باشید مبنی بر اینکه یک از تایپیکها را برای اخراج مشخص نمایید چه شخصی را معرفی می نمایید؟چرا؟

3-فکر میکنید چرا امید اخوان با توجه به اینکه پستهای نسبتا زیادی داشته اما امتیازاتش به نسبت پستهایش کم است؟

4-امید اخوان را در چند جمله با توجه به شناختتان از ایشان در این تایپیک توصیف کنید؟

کامران خان سوالها رو حتما با شماره ذکر کن . در غیر این صورت مهمان عزیز از پاسخ به شما خودداری خواهند کرد . ضمنا اول قوانین (در تاپیک صندلی داغ )رو بخون بعدش سوالاتو مطرح کن . ممنون

امیر جان سلام. ببخشید اصلا وقت نداشتم بیام ولی اومدم واسه احترام به مهمان عزیزمون :love:
میریم سراغ سوالا البته همه کلی سوال پرسیدند ولی زور میزنم شاید چند تا یادم اومد ....

آها
1) گواهینامه ماشین داری ؟ موتور چطور ؟ کی گرفتی کواهینامه رو ؟
2) رانندگیت چطوره ؟ مسلط یا دست پا چلفتی؟؟ ;)
3) اگه دختر بودی سعی میکردی چجوری باشه . (لطفا سوالمو با جملاتی از قبیل "فعلا که نیستم " و از این جور حرفا جواب نده )جواب کامل در مورد همه سوالهای اعضا رو خواستارم دوباره ;)
4)اگه شغلت این نبود دوست داشتی چیکاره شی ؟ اصلا کدومو بیشتر دوست داری دکتر ، مهندس ، معلم ،شغل ازاد

5) ترکی کامل میتونی صحبت کنی و بخونی و بنویسی ؟ اگه میتونی یه پیغام واسه ترک زبانهای عزیزمون با ترجمش بفرست الان :gol:

6) عکس آواتارت تیکه ای از یه فیلمه ؟ چرا این امضا رو انتخاب کردی ؟
7) بنظرت نازی هدفش از اون سوالش اینه که اسم خودشو بگی ؟؟؟!!!
8)اجازه میدی فردا بیام بقیشو بپرسم ؟ آخه گیج خوابم :child:

حالا یکم ورزشی
1) اهل فوتبال هستی ؟
2) تیم فوتبال مورد علاقت چیه ؟ایرانی و خارجی
3)باشگاهی ایران رو میبینی یا خارج ؟
4) از چه بازیکنی بیشتر خوشت میاد ؟
5) فوتبال هم بازی میکنی ؟
6) تا حالا توی فوتبال مصدوم شدی ؟
7) توی مدرسه اهل ورزش بودی توی زنگ تفریح یا بی تحرک بودی ؟

حالا یکمی هم از موسیقی ;)
1)خواننده ایرانی مورد علاقت کیه ؟ داخلی و مجاز ؟لس آنجلسی
2)خارجی چطور ؟
3) بیشتر ترانه های پاپ داخلی و مجاز رو گوش میدی یا اونور آبی ؟
4)دوست داشتی خواننده می شدی ؟
5) دوست داشتی کنسرت خواننده مورد علاقت بری ؟ داخل ؟ خارج ؟
6) بهترین ترانه ای که تا حالا گوش دادی چی بوده و از کی بوده و چه سالی ؟
7) وقتی تنها میشی معمولا چه آهنگی رو واسه خودت زمزمه می کنی ؟

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام.

1.کدوم یک از خیابونای تبریز رو بیشتر دوست داری؟

2.چقدر رومیکا دوست داری؟

3. نسبت به شهرت چقدر آشنایی داری؟

4. دوست داری واسمون از تبریز چند تا عکس بزنی تو تاپیک شهر من به بیان تصویر؟

5.چرا خاک منطقه باغمیشه قرمزه؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشی آقا امیر

چند سال دیگه رو در نظر بگیر.........
امیر محسنی ازدواج کرده .....
بر حسب اتفاق و مثل خیلی زندگیهای دیگه،بین شما و خانومتون اختلاف نظری پیش میاد و یه دعوای سخت بینتون در میگیره (زبونم لال.خدای نکرده )همون موقع که فشار خون دو تاتون زده بالا مهمونی از راه میرسه.
1.روابط شما و خانومتون جلو مهمونا چه طوره؟
2.اگه مهمون یکی از آشنایانی بود که باهاش رودر بایست نیستید.مثلاً خواهر شما یا خواهر خانومتون باشه ، بهش میگید که قبل از اومدنش دعوا کردید ؟
3.نظرتون در این رابطه چیه که دعواهای کوچیک زن و شوهر رو پیش کسی بازگو کردن؟

ممنونم از شما.
1) فكر ميكنم خيلي سخت بشه قيافه رو عوض كرد. از قيافه من همه ميفهمن كه عصباني شدم اما بازم سعي ميكنم اوضاع ور كنترل كنم.
2) من معمولاً از مشكلام به كسي چيزي نميگم.
3) گفتم كه معمولاً خوشم نمياد اسرار خودم رو به هيچ كسي بگم.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
omid akhavan گفت:
1-دوست دارید وزن ایده آلتان چند کیلو باشه ؟

2-در طی هفته چقدر ورزش می کنید ؟

3- بیشتر مایلید به چه کاری مشغول باشید؟

4-بیشتر مایلید در چه سازمانی فعالیت کنید؟

5-مایل بودید بیشتر جای کدام شخص طراز اول مملکت بودید؟

6-برای کشور خود به شخصه چه تاوان و هزینه ای دادهاید یا مایلید انجام دهید؟

7- اگر شما با توجه به شرایط کنونییتان جای اولین شخص مملکت بودید فکر میکنید تا چه حد در فعالیتهای اجتماعی ،اقتصادی و سیاسی و...... موفق بودید؟
8-تا امروز با چه شخصیتهای طراز اول مملکت برخورد داشتید؟

1) حداكثر 70
2) فقط روزهاي تعطيل نيم ساعت صبح ها با خانواده پياده روي داريم.
3) كار با كامپيوتر رو از هر كار ديگه اي بيشتر دوست دارم.
4) يه زمانهائي دلم ميخواست پليس شم اما حالا ديگه نميتونم.
5) آقاي جاسبي ( رئيس دانشگاه آزاد )
6) خوب من هم به سهم خودم سعي ميكنم فردي باشم تابع قانون و مقررات. فكر ميكنم همين كه يه زالو براي جامعه نيستم خودش خيليه.
7) من قبلاً هم گفتم چون علاقه اي به سياست ندارم پس در اين كار موفقق نميشدم.
8) متاسفانه فقط با بعضي از نماينده هاي شهر تبريز.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- امروز اگر بخواهید فهرستی از 5 ارزش مهم زندگی خود تهیه نمایید.به چه ارزشهایی معتقدید و پای کدام یک بیشتر می ایستید؟

2-شما در محیط کارتان بیشتر به کدام ارزش و کدام کیفیت شناخته شده اید؟

3-نظرتان را در مورد یک شخص ایده آل بیان کنید؟

4-دوست دارید در مراسم تدفین شما چه بگویند و بخوانند؟(بعد از 120 سال)

5-کدام تک تغییر است که اگر امروز در رفتارتان ایجاد کنید ،می توانید با ارزشهایتان در هماهنگی بهتری قرار بگیرید؟
6-آیا حاضرید برای امتیاز دادن به من(اخوان) تبلیغات هم نمایید؟

1) اولين و مهمترين فاكتوري كه من در زندگيم در نظر ميگيرم احترام به حقوق ديگران هست. بعد احترام به مادر - وفاداري به همسر - موفقيت در شغل - تربيت فرزند خوب براي جامعه.
2) فقط كم حرفي :biggrin:
3) شخص ايده ال يعني انسان بودن. در توضيح من براي خودم افراد رو به چهار دسته تقسيم كردم. هر موجود دوپاي ناطق كه به اون ميشه گفت كس يا فرد - آدم يا آدميت - انسانيت - عارف
4) نميدونم.
5) بجاي احساس با منطق رفتار كنم.
6) :biggrin:. فكر نكنم .

shirin_yalda

عضو جدید
سلام خسته نباشید من که به جای شما سرم گیج رفت.:confused:
1-تا الان صندلی داغ چطور بوده؟
انقدر سوال پرسیدند که دیگه چیزی بخ ذهنم نمیرسه.
2- (اگه دوست داشتی جواب بده)زمانی که فهمیدی اون کسی که دوسش داشتی داره ازدواج میکنه چه حسی داشتی؟چه کار کردی؟خودت هم مقصر بودی؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- بیشتر از سوالات کدام یک از اعضای تایپیک لذت می برید و فکر مینمایید برای رشد یشتر شما مفید باشد؟
2-اگر به شما فقط یک حق انتخاب داده شود و شما الزاما مجبور به اجرای ان باشید مبنی بر اینکه یک از تایپیکها را برای اخراج مشخص نمایید چه شخصی را معرفی می نمایید؟چرا؟
3-فکر میکنید چرا امید اخوان با توجه به اینکه پستهای نسبتا زیادی داشته اما امتیازاتش به نسبت پستهایش کم است؟
4-امید اخوان را در چند جمله با توجه به شناختتان از ایشان در این تایپیک توصیف کنید؟

1) خوب همه بر اساس ديدگاه خودشون يه سري سوال كردن كه براي من قابل احترامه و ملزم به پاسخ.
2) خودمو. دليلش هم كاملاً مشخصه.
3) شايد يكم بايد در پستهاش بيشتر دقت كنه. يعني چيزي بگه كه بدونه خريدار داره.
4) يه شخصيت پر جنب و جوش كه خيلي زود با ديگران ميخواد انس بگيره. خوب يكم هم به خودش چاشني زرنگ بازي رو اضافه كرده.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
کامران خان سوالها رو حتما با شماره ذکر کن . در غیر این صورت مهمان عزیز از پاسخ به شما خودداری خواهند کرد . ضمنا اول قوانین (در تاپیک صندلی داغ )رو بخون بعدش سوالاتو مطرح کن . ممنون

امیر جان سلام. ببخشید اصلا وقت نداشتم بیام ولی اومدم واسه احترام به مهمان عزیزمون :love:
میریم سراغ سوالا البته همه کلی سوال پرسیدند ولی زور میزنم شاید چند تا یادم اومد ....

آها
1) گواهینامه ماشین داری ؟ موتور چطور ؟ کی گرفتی کواهینامه رو ؟
2) رانندگیت چطوره ؟ مسلط یا دست پا چلفتی؟؟ ;)
3) اگه دختر بودی سعی میکردی چجوری باشه . (لطفا سوالمو با جملاتی از قبیل "فعلا که نیستم " و از این جور حرفا جواب نده )جواب کامل در مورد همه سوالهای اعضا رو خواستارم دوباره ;)
4)اگه شغلت این نبود دوست داشتی چیکاره شی ؟ اصلا کدومو بیشتر دوست داری دکتر ، مهندس ، معلم ،شغل ازاد

5) ترکی کامل میتونی صحبت کنی و بخونی و بنویسی ؟ اگه میتونی یه پیغام واسه ترک زبانهای عزیزمون با ترجمش بفرست الان :gol:

6) عکس آواتارت تیکه ای از یه فیلمه ؟ چرا این امضا رو انتخاب کردی ؟
8)اجازه میدی فردا بیام بقیشو بپرسم ؟ آخه گیج خوابم :child:

سلام از ماست. ممنون آقا.
1) فقط گواهينامه پايه 2 دارم. 1381 گرفتم.
2) من معمولاً رانندگيم هم با كلاسه. :biggrin: يعني خوشم نمياد مثل خيلي جوونها ديونه بازي در بيارم و لائي بكشم و اين حرفا. خيلي آروم و با استيل رانندگي ميكنم. اما يادمه يه بار 5 ساعته از تبريز به تهران رفتم. پس فكر ميكنم خوبه.
3) :biggrin:. باشه. من خودم بيشتر يه دختر متين و باكلاس رو دوست دارم. يعني زيادي اهل دودره بازي و شلوغي نباشه. اگه يه روز دختر بودم شايد خودم هم همينطور بودم. در ضمن صادق و خوش برخورد هم بودم.
4) قبلاً هم گفتم اولش دلم ميخواست يه پليس خوب بشم اما قسمت نشد.
5) بله ميتونم هم بخونم هم بنويسم. فكر ميكنم الان وقتش باشه كه سال نو ميلادي رو بهشون تبريك بگم.Merhaba. tum Turk arkadaslarima yeni yilin kutlu oldughuno arzu ederim. Ferdi va sabri bey ichin de slamlarim var.
6) تكراريه و من قبلاً توضيح دادم.
7) نه فكر نكنم. نازي خانم شخصيتش خيلي بالاتر از اين حرفاست.
8) شب بخير.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یکم ورزشی
1) اهل فوتبال هستی ؟
2) تیم فوتبال مورد علاقت چیه ؟ایرانی و خارجی
3)باشگاهی ایران رو میبینی یا خارج ؟
4) از چه بازیکنی بیشتر خوشت میاد ؟
5) فوتبال هم بازی میکنی ؟
6) تا حالا توی فوتبال مصدوم شدی ؟
7) توی مدرسه اهل ورزش بودی توی زنگ تفریح یا بی تحرک بودی ؟

1) نه فوتبال داخلي
2) سعي ميكنم بازيهاي رئال - بارسا و آ ث ميلان رو ببينم. چون فوتبال رو عالي بازي ميكنن.
3) بازيهاي داخلي مثل خيلي ها برام اون شدت حساسيت رو نداره.
4) رونالدينيو - كاكا - ون نيستلروي -
5) نه متاسفانه نميتونم.
6) بچگيها كه بازي ميكرديم.
7) بيشتر پينگ پنگ بازي ميكردم.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
8)اجازه میدی فردا بیام بقیشو بپرسم ؟ آخه گیج خوابم :child:[/quote]

واقعا متاسف من ديگه ترجيح مي دم سئوال نپرسم شرمنده مثل اينكه سئوالات من خيلي اذيت مي كنه و در ضمن اقاي فرامرز من گفتم يكي بگو كه همه بشناسن منظورم تمام مردم دنيا بود نه بچه هاي سايت كه ايشون گفتند من اصلا كسي نيستم كه بخواهيد منو انتخاب كنيد :w00:

مثل اينكه واقعا خواب بودي

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یکمی هم از موسیقی ;)
1)خواننده ایرانی مورد علاقت کیه ؟ داخلی و مجاز ؟لس آنجلسی
2)خارجی چطور ؟
3) بیشتر ترانه های پاپ داخلی و مجاز رو گوش میدی یا اونور آبی ؟
4)دوست داشتی خواننده می شدی ؟
5) دوست داشتی کنسرت خواننده مورد علاقت بری ؟ داخل ؟ خارج ؟
6) بهترین ترانه ای که تا حالا گوش دادی چی بوده و از کی بوده و چه سالی ؟
7) وقتی تنها میشی معمولا چه آهنگی رو واسه خودت زمزمه می کنی ؟

اميدوارم بقيه كه نظر متفاوتي از من دارن از پاسخهام ناراحت نشن.
1) از داخلي ها افتخاري رو خيلي دوست دارم - از غربتي ها هم ابي - گوگوش -هايده - مهستي - شكيلا - قميشي - داريوش
2) اغلب از غربتي ها
3) من اصلاً علاقه اي به آهنگهاي خارجي ندارم. باورت ميشه حتي اسم 3 تا خاننده خارجي رو هم نميدونم :eek:
4) نه
5) خيلي خيلي . حاضرم به خاطر يه كنسرت از خواننده مورد علاقم چند سال هم از عمرم كم شه.
6) آهنگ اي بداد من رسيده داريوش رو هيچ وقت فراموش نميكنم. باهاش خاطره دارم . سالي كه من خيلي بهش گوش ميدادم. فكر كنم ميدوني منظورم چيه.
7) آهنگ خاصي نيست . هر كدوم كه تو ذهنم باشه.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام.

1.کدوم یک از خیابونای تبریز رو بیشتر دوست داری؟

2.چقدر رومیکا دوست داری؟

3. نسبت به شهرت چقدر آشنایی داری؟

4. دوست داری واسمون از تبریز چند تا عکس بزنی تو تاپیک شهر من به بیان تصویر؟

5.چرا خاک منطقه باغمیشه قرمزه؟

سلام.
1) منظريه.
2) شايد كم.
3) اينم خيلي كم.
4) سعي ميكنم حتماً اين كار رو بكنم.
5) من زمين شناسي نخوندم . اينو شما بگين بقيه هم بدونن. ممنون

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید من که به جای شما سرم گیج رفت.:confused:
1-تا الان صندلی داغ چطور بوده؟
انقدر سوال پرسیدند که دیگه چیزی بخ ذهنم نمیرسه.
2- (اگه دوست داشتی جواب بده)زمانی که فهمیدی اون کسی که دوسش داشتی داره ازدواج میکنه چه حسی داشتی؟چه کار کردی؟خودت هم مقصر بودی؟

ممنون از لطفي كه داري. حسابي گيج كننده هست.
1) وحشتناك هست .باران سوال و اجبار به پاسخ.
2) يادمه اون شب آهنگ داريوش رو گوش دادم البته يه كارهاي ديگه هم ميكردم كه به علت محدوديت اخلاقي درست نيست بگم. شب كه مادرم اومد ديد بيدارم. صبح هم كه اومد ديد بازم بيدارم. تا اينكه فرداش ديدم زخم معده گرفتم. ثمره يه عشقي كه چند سال بود باهام بود. مقصر من نبودم سرنوشتم بود. البته اگه منم جاي اون بودم همين كار رو ميكردم.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. صبح بخير. بهتره شما شوخي هاي آقا فرامرز رو جدي نگيري. نا سلامتي با هم فاميلين يا فاميل ميشين.

آخرین ویرایش:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار بود فاميل بشيم ولي ديگه با اين حركتش محاله من بزارم

nilofarane

کاربر بیش فعال
سلام آقای محسنی.
1. اگه یه دختری رو دوست داشته باشین تا مرز جنون .جدایی از اونم خیلی براتون سخت باشه و بفهمین که اون شمارو دوست نداره چیکار میکنین؟
2.اگه کسی که دوسش دارین ازتون یه درخواست داشته باشه به در خواستش جواب مثبت میدین؟(نگید بستگی داره به این که خواسته اون منطقی باشه یا نه منظور از اون تقاضا یه چیز کوچولو باشه که زیاد هم واسه شما اجابتش سخت نباشه.)
3.اگه از کسی رنجیده باشین چه واکنشی در مقابل انجام میدین؟بهش میگین به خاطر چی ازش ناراحتین یانه؟

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من یه سوال بپرسم زود برم افتتاح حساب!
راستی امیر جان من جای تو بودم به سوال خانوما جواب نمی دادم!! کردنت موش آزمایشگاهی!!
یکی هم دیشب گفت خیلی در مورده پسرا چیز یاد گرفتم!! لووول!
واما سوال!
1-چرا به نظرت همه به من میگن خونسرد
2-چرا در دیزی بازه ؟
3-چرا دم خر درازه!
این دوتا سوال آخری رو از امین یاد گرفتم و از همه می پرسم!!!!
راستی سعی نکن این دوتارو بپیچونی چون عمو فرامرز خیلی که می دونی چیکا میکن اگه جواب ندی؟
البته وقتی از ادمین پرسیدم باقی از دستم راحت میشن چون دیگه نیستم!!:w12:

آخرین ویرایش:

mina_abasi37

عضو جدید
اقای امیر سلام و خسته نباشید
1-یه شب بارونی دارید با ماشینتون توی یه جاده خلوت می رید . متوجه یه کسی که افتاده کنار جاده میشید چکار می کنید؟ ( لطفا کلیشه ای نباشه چون ایستادن شما ممکن منجر به دزدیده شدن ماشینتون یا خیلی چیزای دیگه بشه که شما خبر ندارید)
2- با وجود امدن کامپیوتر و انواع وسایل ذخیره سازی به نظر شما قطع درختها برای ساختن کاغذ کار درستی؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای محسنی.
1. اگه یه دختری رو دوست داشته باشین تا مرز جنون .جدایی از اونم خیلی براتون سخت باشه و بفهمین که اون شمارو دوست نداره چیکار میکنین؟
2.اگه کسی که دوسش دارین ازتون یه درخواست داشته باشه به در خواستش جواب مثبت میدین؟(نگید بستگی داره به این که خواسته اون منطقی باشه یا نه منظور از اون تقاضا یه چیز کوچولو باشه که زیاد هم واسه شما اجابتش سخت نباشه.)
3.اگه از کسی رنجیده باشین چه واکنشی در مقابل انجام میدین؟بهش میگین به خاطر چی ازش ناراحتین یانه؟

سلام.
1) همون كاري كه قبلاً هم كردم.
2) وقتي آدم يكي رو دوست داره بايد آينده اونم دوست داشته باشه. شايد شما الان نفهمين من منظورم چيه. اگه از دستم بر بياد حتماً.
3) حتماً سعي ميكنم به نحوي بهش بگم كه موضوع چيه و اشتباه ميكنه. گرچه اگه طرف مقابل خانم باشه كه معمولاً خود خانومها ميدونن ولي به روشون نميارن.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من یه سوال بپرسم زود برم افتتاح حساب!
راستی امیر جان من جای تو بودم به سوال خانوما جواب نمی دادم!! کردنت موش آزمایشگاهی!!
یکی هم دیشب گفت خیلی در مورده پسرا چیز یاد گرفتم!! لووول!
واما سوال!
1-چرا به نظرت همه به من میگن خونسرد
2-چرا در دیزی بازه ؟
3-چرا دم خر درازه!
این دوتا سوال آخری رو از امین یاد گرفتم و از همه می پرسم!!!!
راستی سعی نکن این دوتارو بپیچونی چون عمو فرامرز خیلی که می دونی چیکا میکن اگه جواب ندی؟
البته وقتی از ادمین پرسیدم باقی از دستم راحت میشن چون دیگه نیستم!!:w12:

سلام مهرداد جان.
1) چون خيلي بي خيالي. اگر هم نباشي اينطور نشون ميدي.
2) ببخشيد دستم بند بود نتونستم ببندم.
3) اونم كه خودت كشيدي دراز شد.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای امیر سلام و خسته نباشید
1-یه شب بارونی دارید با ماشینتون توی یه جاده خلوت می رید . متوجه یه کسی که افتاده کنار جاده میشید چکار می کنید؟ ( لطفا کلیشه ای نباشه چون ایستادن شما ممکن منجر به دزدیده شدن ماشینتون یا خیلی چیزای دیگه بشه که شما خبر ندارید)
2- با وجود امدن کامپیوتر و انواع وسایل ذخیره سازی به نظر شما قطع درختها برای ساختن کاغذ کار درستی؟

سلام. ممنون كه شما هم شركت كردين.
اول بگم من اينجا هدفم دادن پاسخهاي خوب براي سوالات نيست. اگه شخصيتم متفاوت از اين پاسخها بود حتماً دوگانگي در بين پاسخهام مشهود ميشد. اينو قضاوتش با دوستان.
1) هر دو مورد رد شدن و كمك كردن رو تجربه كردم. يه بار وقتي ميرفتم ديدم پيش از من يه موتور با دو نفر سواه زمين ولو شدن يه خانم با چادر سياه و يه آقا كه معلوم ود راننده ماشين بود ميزدن به سرشون. نگه داشتم و رفتم كمكشون. يه بار هم تصادفي رو ديدم كه نگه نداشتم چون قبل از من يه ماشين كه توش چند نفر جوان بودن وايساد. و اونا خيلي بيشتر از من ميتونستن كمك كنن. حالا بسته به شرايطش ممكنه برم ممكنه كمك كنم.
3) كامپيوتر براي سنين پائين وسيله خوبي نميتونه باشه و نميتونه جاي كتاب و مداد رو بگيره. اما براي جلوگيري از قطع درختان هم فكر كردن. مداد سبز يه نمونش هست.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.