سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه چی بخری
دانلود کن :D

همه جا دارن فرهنگ سازي ميكنن كه كپي نكنيم اوم وقت اقفالم ميكني؟
باشه حالا كه اسرار ميكني امشب دانلود ميكنم
خوب يه لينك خوب بده
فقط يه چيزي كه خودش ويروس نداشته باشه

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز اگه میشه اسم برند- مدل - اطلاعات سخت افزاری لپ تاپ خوتونو بنویسید تا ما هم بدونیم اون چیه که 300000 دلار ارزشه .
با تشکر - سیستم 32

Sarp

مدیر بازنشسته
با سلام
دوست عزیز اگه میشه اسم برند- مدل - اطلاعات سخت افزاری لپ تاپ خوتونو بنویسید تا ما هم بدونیم اون چیه که 300000 دلار ارزشه .
با تشکر - سیستم 32

برند مهم نیست
برنامه های کرک شده و موسیقی و . . .تو هاردش مهمه !
وگرنه یه لپ تاپ تو ایران نهایتا قیمتش بشه 3000 دلار
لپ تاپ هم مک بوک بود
یه چیزی گفت
حالا شما جدی نگیر :D

mahshid memar

عضو جدید
سلام به همه مهندساي كامپيوتر......
يه سوال ازتون داشتم. من چند روزه كه گزينه save در اينترنت اكسپلوررم غير فعال شده يعني عملا هيچ صفحه اي رو تو اينترنت نميتونم save كنم!! تورو خدا اگه ميشه كمكم كنيد! ممنونم

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال ازتون داشتم. من چند روزه كه گزينه save در اينترنت اكسپلوررم غير فعال شده يعني عملا هيچ صفحه اي رو تو اينترنت نميتونم save كنم!! تورو خدا اگه ميشه كمكم كنيد! ممنونم
سلام سیستم رو یه چک کنید شاید ویروس باعث این مشکل شده باشه.

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خواستم اطلاع يدم مشكلم حل شد
سلوتو نصب كردم
الان 3 سوته مياد بالا
يه مين طول ميكشه
باز هم خوب نيستا ولي خدارو شكر خيلي خوب شده

mahshid memar

عضو جدید
سلام سیستم رو یه چک کنید شاید ویروس باعث این مشکل شده باشه.

ممنون از جوابتون.........
مشكل من يكي دوتا نيست كه!!!!!!
يك ماه ميشه آنتي ويروسم آپديت نشده برا همين خوب عمل نميكنه!!! آنتي ويروسم مك كافيه چجوري ميتونم آپديتش كنم؟

اارکیده

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سوال داشتم
adsl من از شرکت همارا سیستم هست
الان از اول مهر دوباره 5 گیگ شارژش کردیم تواین مدتم زیاد دانلود نداشتیم اما رسیده به 1.6 گیگ ممکنه ایرادی داشته باشه
حالا نمی دونم سوالمو درست پرسیدم یا نه شما به بزرگیتون ببخشید

xilizax

عضو جدید
درود ؛

غیر فعال شدن دکمه Save میتونه چند تا علت داشته باشه. مثلا قرار گرفتن امنیت مرورگر بروی بالاترین حد خودش که میتونی از این مسیر تنظیمش کنی :
Tools > internet Options > Security > Custom Level
یا مثلا پر شدن Cache. در این حالت باید فایلهای موقت اینترنتی رو پاک کنی.
یک نگاه هم به Content Adviser بزن اگر روشن بود، خاموشش کن : Tools > Options > Content tab

پیروز باشی. ;) :)

mahshid memar

عضو جدید
درود ؛

غیر فعال شدن دکمه Save میتونه چند تا علت داشته باشه. مثلا قرار گرفتن امنیت مرورگر بروی بالاترین حد خودش که میتونی از این مسیر تنظیمش کنی :
Tools > internet Options > Security > Custom Level
یا مثلا پر شدن Cache. در این حالت باید فایلهای موقت اینترنتی رو پاک کنی.
یک نگاه هم به Content Adviser بزن اگر روشن بود، خاموشش کن : Tools > Options > Content tab

پیروز باشی. ;) :)
شرمنده هيچ كدوم از راهنماييهايي كه كردين رو نتونستم پيدا كنم!!!!!! ميشه يكم دقيق تر بگين؟

mr.sajjad

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سوال داشتم
الان از اول مهر دوباره 5 گیگ شارژش کردیم تواین مدتم زیاد دانلود نداشتیم اما رسیده به 1.6 گیگ ممکنه ایرادی داشته باشه

احتمالا برنامه های دیگه خودوشونو آپدیت کردن یا چیزه دیگه ....

حتما یک برنامه برای اندازه گیری ارسال و دریافت حجم ( اطلاعات) نصب کن مثلا bandwidth meter یا zone alarm یا ....

اگه با این برنامه ها حجم و کنترل کردی دیدی کمتر مصرف کردی و حجم زیاد کم شده شاید یک نفر دیگه داره استفاده میکنه ( هک adsl )

mr.sajjad

عضو جدید

opera در save کردن صفحات اینترنت خوب عمل میکنه

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از جوابتون.........
مشكل من يكي دوتا نيست كه!!!!!!
يك ماه ميشه آنتي ويروسم آپديت نشده برا همين خوب عمل نميكنه!!! آنتي ويروسم مك كافيه چجوري ميتونم آپديتش كنم؟

من با مک مافی کار نکردم ویروس یاب من کسپر هست اگر با راهنماییهای دوستمون مشکل حل نشد ویروسیابتو عوض کن.

xilizax

عضو جدید
آره پيدا كردم همونطور كه گفتين بعد security و بعد custom level. بعدش بايد چيكار كنم؟

آفرین. روی آیکان اینترنت کلیک کنید و بعد OK.
اگر مشکلت حل نشد برو به تب General از قسمت Browsing History گزینه Delete رو انتخاب کن. از پنجره باز شده Temporay Internet Files رو انتخب کن و بعد OK کن.
باز اگه درست نشد به مسیری که نوشتم برو و Content Adviser رو خاموش کن.

xilizax

عضو جدید
همانطور که مریم عزیز گفت احتمال بسیار بسیار ضعیفی در دخالت Firewall وجود داره. موتور آنتی ویروس نمی تونه در این مورد مشکل ساز باشه.

mahshid memar

عضو جدید
آفرین. روی آیکان اینترنت کلیک کنید و بعد OK.
اگر مشکلت حل نشد برو به تب General از قسمت Browsing History گزینه Delete رو انتخاب کن. از پنجره باز شده Temporay Internet Files رو انتخب کن و بعد OK کن.
باز اگه درست نشد به مسیری که نوشتم برو و Content Adviser رو خاموش کن.

content adviser توي اون مسيري كه گفتين نبود!!!

russell

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من یه سوال داشتم
منم چند روز پیش 9 گیگ شارژ کردم .
همون روز دوم ویندوز عزیز خودشو دانلود کرده بود . 800 مگابایت :دی
تازه این حجمی که رفته بود هیچ .. بعد که خواسته بود آپدیتاشو نصب کنه ، زده بود خودشو داغون کرده بود . :confused:
مجبور شدم ویندوز عوض کنم
--------
اما خوب به جز این .. امکان داره سیستم ویروسی شده باشه
و یا اینکه ... اینم احتمالش هست ، پسوردت رو تغییر بده ..

mr.sajjad

عضو جدید

حتما گزینه ... save as رو میزنید دیگه؟

بالا